Κολοσσός - Π.Α.Ο.Κ. 17/01 17:00 ΣΚΑΪ

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

Re: Κολοσσός - ΠΑΟΚ, 17/01, 17:00 ΣΚΑΪ

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:21

Pegasus1589 έγραψε:Έφτασε στο -17 επειδή ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΕΡΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΤΕ. Να το βάλω και στην υπογραφή μου; Είμαστε μια νέα, ασταθής ομάδα που θέλει μεταγραφές και δουλειά. Φέτος λίγα πράγματα θα κάνουμε, ο Μαρκόπουλος μάς προειδοποίησε.


κάτσε ρε πήγασε...τι υπερομάδα...ποιός μίλησε για υπερομάδα?
δεν μπορούν να βάλουν βολές....ΒΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣ...
.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ...

έπρεπε να έχουμε 3 νίκες παραπάνω...

υγ..βολεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Κολοσσός - ΠΑΟΚ, 17/01, 17:00 ΣΚΑΪ

Δημοσίευσηαπό zoomgr » Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:21

jpm4 έγραψε:Ρε παιδια τι ειδαν τα ματακια μου???
air ball??? Τετοια απ'οσο θυμαμαι τα εκανε ο Μοραλες παλια!!!
Τι να πω... :redcard:


Και ο Μπουντούρης με βάζελο στο Παλέ
Άβαταρ μέλους
zoomgr
 
Δημοσιεύσεις: 2186
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιουν 2008, 09:50

Re: Κολοσσός - ΠΑΟΚ, 17/01, 17:00 ΣΚΑΪ

Δημοσίευσηαπό jibbie » Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:22

μαλακιες..θεμα προσπαθειας ειναι..οι δυνατοτητες υπαρχουν.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Κολοσσός - ΠΑΟΚ, 17/01, 17:00 ΣΚΑΪ

Δημοσίευσηαπό keep_paokizein » Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:23

Το Σαββατο παλι κοντα στην ομάδα θα ειμαστε...
Αλλά δεν μπορούμε να μη βριζουμε μ αυτά που γίνονται...
Εχουμε και καρδιά και νεύρα... ενώ αυτοί είναι αδιάφοροι...
Ελεος πια... ούτε παιδική ομάδα δεν θα έχανε έχοντας δύο βολές στη λήξη του χρόνου...
ακόμα κι ο καθένας από μας θα έβαζε τη μια!!!
Δεν υπάρχει δικαιολογία. Δεν υπάρχει ως εκεί μπορεί η ομάδα. Δεν υπάρχειθ ομάδα στον πλανήτη με ποσοστό βολών 40%. Δεν υπάρχει ομάδα που να έχει 19 δεύτερα τελευταία επίθεση, να χρειάζεται ένα πόντο και να κάνει τρίποντο κι οχι μπάσιμο για καλάθι 2 πόντων ή φάουλ.
Εεεεεεεεεεεεε πως να το κανουμε.... δεν υπάρχειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!
Ντροπή τους !!!
Άβαταρ μέλους
keep_paokizein
 
Δημοσιεύσεις: 577
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 19:24
Τοποθεσία: Kατερινη

Re: Κολοσσός - ΠΑΟΚ, 17/01, 17:00 ΣΚΑΪ

Δημοσίευσηαπό Pegasus1589 » Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:23

Θυμηθείτε λίγο σας παρακαλώ τι λέγανε πολλοί μετά το +35.

Το ερασιτέχνες και το τουρίστες Sera4 τι είναι, κοπλιμέντα; Δεν έχω κάτι μαζί σου ούτε γράφω "θυμωμένα", να το ξεκαθαρίσω αυτό. Με την ομάδα ναι, είμαι θυμωμένος αλλά κάτι τέτοια τα περιμένω και δε χαρακτηρίζω τους παίχτες, τόσο μπορούν. Όσο για το χωριό που λέτε, ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν έχουμε νικήσει εκεί ποτέ.
ΒΟΥΡ!
Άβαταρ μέλους
Pegasus1589
 
Δημοσιεύσεις: 1262
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 14:23

Re: Κολοσσός - ΠΑΟΚ, 17/01, 17:00 ΣΚΑΪ

Δημοσίευσηαπό Billy4 » Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:24

Δεν πειράζει. Σε όλα τα ματς πολύ κοντά στη νίκη αλλά ένα κλικ μακριά από αυτή. Αυτό το κλικ αν δουλευτεί θα δούμε βελτίωση. Και συμφωνώ ότι η ομάδα δεν είναι οι Bulls επί Jordan. Δουλειά μας είναι η στήριξη, δουλειά τους η προπόνηση.
ΠΑΟΚ, γιατί τα μυαλά μας πονάνε...!
Άβαταρ μέλους
Billy4
 
Δημοσιεύσεις: 1702
Εγγραφή: Πέμ 24 Ιούλ 2008, 12:06
Τοποθεσία: Manchester, UK

Re: Κολοσσός - ΠΑΟΚ, 17/01, 17:00 ΣΚΑΪ

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:26

Kolokotronis_4 έγραψε:Παιδιά μην βρίζετε μεμονωμένα και ονομαστικά τους παίχτες. Όλοι φταίμε για αυτό το χάλι, ακόμα και εμείς οι φίλαθλοι.
Μαζί στις χαρές μαζί και στις λύπες.
Το θέμα είναι να μην παίρνουν τα μυαλά μας αέρα.
Η Ομάδα είναι περιορισμένων δυνατοτήτων και χρειάζεται βελτίωση σε βασικά θέματα μπάσκετ, όπως οι προσωπικές και τα αβίαστα λάθη.
Ο Σούλης έχει πολληηηηηηηηηηηηηηη δουλειά ακόμα.


ρε αδερφέ μην μπερδεύεις τα πράγματα...
καλό να παίρνουμε τις ευθύνες μας....αλλά....

βοοοοοολεεεεεςςςςςςς ρε παιδιάαααααααααα....βολες ειναι...σε κάθε ματς αυτό γίνεται..
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Κολοσσός - ΠΑΟΚ, 17/01, 17:00 ΣΚΑΪ

Δημοσίευσηαπό indian chief » Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:27

αντε να χαθειτε ρε...φορατε και τη φανελα.....τι να το κανω που γυρισατε το ματς σ ενα σημειο????σκατα το κανατε μετα.....ποιος σας φταιει????????ειδαμε λαθη, χαμενα ριμπαουντ, ανοητη νοοτροπια αλλα αυτες οι βρωμοβολες δε χωνευονται με τιποτα ρε γαμωτο........με τιποτα.....
λαζαρος= ωραιος σε ολο το ματς και μοιραιος στο τελος
μιλισαβλιεβιτς=απαλευτος
γκρεγκορυ κ μονρο=εστειλαν τους σωσιες τους.....
Άβαταρ μέλους
indian chief
 
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: Πέμ 04 Δεκ 2008, 23:58

Re: Κολοσσός - ΠΑΟΚ, 17/01, 17:00 ΣΚΑΪ

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:27

Pegasus1589 έγραψε:Θυμηθείτε λίγο σας παρακαλώ τι λέγανε πολλοί μετά το +35.

Το ερασιτέχνες και το τουρίστες Sera4 τι είναι, κοπλιμέντα; Δεν έχω κάτι μαζί σου ούτε γράφω "θυμωμένα", να το ξεκαθαρίσω αυτό. Με την ομάδα ναι, είμαι θυμωμένος αλλά κάτι τέτοια τα περιμένω και δε χαρακτηρίζω τους παίχτες, τόσο μπορούν. Όσο για το χωριό που λέτε, ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν έχουμε νικήσει εκεί ποτέ.


πήγασε δεν μιλάμε για την ομάδα ως σύνολο...μιλάμε για τις βολές...
που άλλοι παρακαλάνε για βολές και εμείς θα θέλουμε τρίποντο ελεύθερο αντι για βολές....

φρατζέσκος στο μπάσκετ...έχανε πεναλτυ,έβαζε φάουλ στο ημικύκλιο
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Κολοσσός - ΠΑΟΚ, 17/01, 17:00 ΣΚΑΪ

Δημοσίευσηαπό Besuch » Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:30

Κανεις δεν βριζει την ομαδα.
Ενας σχολιασμος γινεται οτι με αυτους τους αστειους παιχτες δεν πας ουτε 8αδα! Και αν δεν γινοταν αυτη η προσπαθεια φετος να εχεις κοσμο εντος δεν θα παιρνες ουτε καποια εντος εδρας ματς. Και τωρα θα σουν πολυ πιο κατω.
Δυστυχως αυτη η ηττα θα ξενερωσει πολυ κοσμο και αυτο θα φανει και στα αποτελεσματα απο δω και περα και εντος εδρας. προσωπικα απο δω και περα προτιμω να παω σε καποιο ματς μπασκετ γυναικων παρα σε αυτους.

Στηριζουμε ολοι την προσπαθεια της διοικησης και του Σουλη που καποια στιγμη θα ξαναβαλουν τον ΠΑΟΚ στο δρομο των επιτυχιων αλλα για φετος χαιρι δε βλεπουμε.
Κανονιστε μονο ανυπαρκτοι μην μας βαλετε σε τιποτα περιπετειες! Με σας ολα ειναι ικανα!

Μαρκοπουλε η μονη ενσταση στο προσωπο σου θα ειναι αν αυριο δεν τους βαλεις να βαρεσουν 1000 βολες τον καθεναν. Οχι οτι θα καλυτερευσουν στα γεραματα! Για τιμωρια και μονο. Να ροζιασουν τα χερια τους απαιτω και να μη φυγουν αν δεν αδειασει η τελευταια σταγονα πετρελαιου απο τους καυστηρες στο παλατακι! Χασαμε ενα χρονο απο τη ζωη μας σημερα μ'αυτα που ειδαμε, ας χασουν κι αυτοι λιγες ωρες απο την μεσημεριανη σιεστα τους!
ΟΙ ΠΑΠΟΥΔΕΣ ΣΟΥ,ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΦΥΓΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΙ...ΕΣΥ ΘΑ ΠΕΙΣ ΣΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΙΔΕΣ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΖΕΙ ΠΙΣΩ ΘΡΙΑΜΒΕΥΤΗΣ.
ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΜΟΥ, ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΟΔΩΡΗ ΜΟΥ...
SUPER4
Besuch
 
Δημοσιεύσεις: 904
Εγγραφή: Κυρ 31 Μάιος 2009, 01:21

Re: Κολοσσός - ΠΑΟΚ, 17/01, 17:00 ΣΚΑΪ

Δημοσίευσηαπό novito » Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:30

συνέχεια εδώ: viewtopic.php?f=44&t=3887
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Α1 2009-2010

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης