Τρίκαλα - Π.Α.Ο.Κ. 78-80

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

MVP

Monroe
3
13%
Καυκής
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Gregory
7
30%
Ταπούτος
5
22%
Helliwell
1
4%
Τσιάρας
2
9%
Milisavljevic
2
9%
Καλαϊτζίδης
1
4%
Παπαδόπουλος
1
4%
Δεμερτζής
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Drobnjak
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Gecevski
1
4%
 
Σύνολο ψήφων : 23

Re: Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 78-80

Δημοσίευσηαπό PAOKSaLoNiCa » Κυρ 20 Δεκ 2009, 21:57

Πολυ καλη η ανακοινωση της ΚΑΕ.

Ειναι ανεπίτρεπτο να ειμαστε απτα κορυφαία πρωταθλήματα μπάσκετ στην ευρώπη και να υπάρχουν τετοιες γελοίες καταστάσεις.
Ο κόσμος σκηνή, ο βίος πάροδος. Ήλθες, είδες, απήλθες.
Άβαταρ μέλους
PAOKSaLoNiCa
 
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 16:30

Re: Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 78-80

Δημοσίευσηαπό kostasff » Κυρ 20 Δεκ 2009, 22:04

Τα ξαναέγραψα αλλά θα τα επαναλάβω. Όσο και αν δεν μας αρέσει, τα Τρίκαλα έκαναν χρήση του δικαιώματός τους να μην επιτρέψουν οπαδούς του ΠΑΟΚ να παρακολουθήσουν οργανωμένοι το ματς. Τα 3 λεωφορεία που βρέθηκαν εκεί, κακώς πήγαν (όσο κι αν χαίρομαι για την συμπαράσταση προς την ομάδα). Δεν ζούμε στην Ουγκάντα. Όταν λέμε πως δεν θα επιτραπεί η είσοδος, εννοούμε πως δεν θα επιτραπεί η είσοδος. Από εκεί και πέρα, η αντιμετώπιση από την αστυνομία ήταν απαράδεκτη και με κακούς χειρισμούς. Έπρεπε να σταματήσουν τα λεωφορεία πολύ πριν τα Τρίκαλα ώστε να μην έχουμε όλα αυτά που ακολούθησαν (και να κινδυνεύουμε τώρα με καμπάνα)
Υ.Γ. Μπορεί η ΚΑΕ να θέλει να χαϊδέψει τα αφτιά των φιλάθλων αλλά και να δικαιολογήσει τα γεγονότα, προκειμένου να γλυτώσουμε την καμπάνα αλλά εμείς σαν κόσμος, δεν πρέπει να την φέρνουμε σε τέτοιες δύσκολες καταστάσεις.
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 78-80

Δημοσίευσηαπό geo_athens4 » Κυρ 20 Δεκ 2009, 23:21

Ρε συ κωστα στο ειπα κ πριν οταν μια καε λεει δεν δινω εισιτηρια σε οργανωμενους σημαινει οτι δεν δινει εισιτηρια στην αλλη καε τα οποια πανε στους συνδεσμους..απο κει κ περα δεν μπορει να απαγορεψει σε κανεναν να παει στο γηπεδο..απο τη στιγμη που εχεις εισιτηριο μπορεις να πας με οποιο μεσο θες κ φορωντας οτι ρουχα θες..αυτο που εκανε σημερα δεν ηταν να μην μπουν οργανωμενοι αλλα να μην μπουν ΠΑΟΚτσηδες γενικως..επισης δεν εχει κανενα δικαιωμα να κλεινει τα εκδοτηρια απο τη στιγμη που υπαρχουν αδειες κερκιδες και να βαλει μπατσους να εμποδισουν τον οποιονδηπτοε να βγαλει εισιτηριο..

Για το παιχνιδι θεωρω οτι οταν σου γυρνανε ματς τα τρικαλα απο 18 ποντους σε 10 λεπτα δεν μπορει να ψαχνεις δικαιολογιες..αλλα ακομα κ ετσι καλα που κερδισαμε..ντρομπνιακ κ γκετσεφσκι απαραδεκτοι κ γενικα σημερα ημασταν αθλιοι στο ριμπαουντ..θα βρει το δρομο της η ομαδα μην αγχωνεστε, ο σουλης δεν ειναι κανας τυχαιος..

ΥΓ η ανακοινωση παιζει οντως να ειχε σκοπο να απαλλαξει την ομαδα απο τυχον καμπανες(αν και το θεωρω απαραδεκτο να γινει κατι τετοιο για κατι που εγινε εξω απο το γηπεδο)..απο κει κ περα δεν καταλαβαινω μερικους που λενε μπραβο κ δεν παιζει κανενας με τον ΠΑΟΚ κ τετοια..κ μετα το ματς με βαζελο βγαλαμε κ δεν αλλαξε τιποτα οσον αφορα τη συμπεριφορα της διαιτησιας, η οποια ειδικα απεναντι στον λαζο ηταν απαραδεκτη..λες κ αν γκρινιαζει η καε καποιος θα μας σεβαστει..
Άβαταρ μέλους
geo_athens4
 
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: Τετ 04 Μαρ 2009, 01:02
Τοποθεσία: η χειροτερη!!

Re: Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 78-80

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Κυρ 20 Δεκ 2009, 23:40

"πρόεδρε" των τρικάλων πωλούνται 50 πρόβατα με άδεια...
βάλτα σε ένα φορτηγό και έλα...

---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 78-80

Δημοσίευσηαπό Trikaliotis » Δευτ 21 Δεκ 2009, 00:44

Η ευκαιρία και οι προϋποθέσεις για το σερί που λέγαμε έχουν παρουσιαστεί..Ήδη έχουμε βελτιώσει τη βαθμολογική μας θέση στον πίνακα, αλλά το επόμενο παιχνίδι με τον Πανιώνιο (στις 29/12) είναι κομβικό..

1ον γιατί ο Πανιώνιος (αν και προσωπικά σαν ρόστερ και σαν ομάδα στην αρχή δε μου γέμιζε το μάτι ούτε καν για 8άδα) έχει τους ίδιους στόχους με εμάς και μετά την προσθήκη του Μπράιαντ και κυρίως του Έρτσεγκ, αλλά και την άνοδο του Καλαμπόκη, έχει βελτιωθεί αισθητά (και η νίκη του κατά του γαύρου δε μας συμφέρει καθόλου)..

2ον γιατί αν κερδίσουμε, σε συνδυασμό και με τα άλλα λογικά αποτελέσματα, θα φτάσουμε κατ'ευθείαν την 6η θέση και 3ον η ψυχολογία μας θα ανέβει κατακόρυφα και θα βοηθήσει στη διεύρυνση του σερί νικών στη συνέχεια..
Trikaliotis
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2008, 20:23

Re: Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 78-80

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 21 Δεκ 2009, 01:25

kostasff έγραψε:Τα ξαναέγραψα αλλά θα τα επαναλάβω. Όσο και αν δεν μας αρέσει, τα Τρίκαλα έκαναν χρήση του δικαιώματός τους να μην επιτρέψουν οπαδούς του ΠΑΟΚ να παρακολουθήσουν οργανωμένοι το ματς. Τα 3 λεωφορεία που βρέθηκαν εκεί, κακώς πήγαν (όσο κι αν χαίρομαι για την συμπαράσταση προς την ομάδα). Δεν ζούμε στην Ουγκάντα. Όταν λέμε πως δεν θα επιτραπεί η είσοδος, εννοούμε πως δεν θα επιτραπεί η είσοδος. Από εκεί και πέρα, η αντιμετώπιση από την αστυνομία ήταν απαράδεκτη και με κακούς χειρισμούς. Έπρεπε να σταματήσουν τα λεωφορεία πολύ πριν τα Τρίκαλα ώστε να μην έχουμε όλα αυτά που ακολούθησαν (και να κινδυνεύουμε τώρα με καμπάνα)
Υ.Γ. Μπορεί η ΚΑΕ να θέλει να χαϊδέψει τα αφτιά των φιλάθλων αλλά και να δικαιολογήσει τα γεγονότα, προκειμένου να γλυτώσουμε την καμπάνα αλλά εμείς σαν κόσμος, δεν πρέπει να την φέρνουμε σε τέτοιες δύσκολες καταστάσεις.


οργανωμένη μετακίνηση θεωρείτε από τον αθλητικό νόμο όταν ένα σωμάτιο δίνει επίσημα εισιτήρια σε ένα άλλο , καμία εταιρία δημοσίων θεαμάτων όπως είναι και μια ΚΑΕ ή ΠΑΕ δεν έχει το δικαίωμα να αρνηθεί την τη νόμιμη είσοδο σε κανέναν, δεν θεωρείτε οργανωμένη μετακίνηση επειδή απλά οπαδοί της ίδιας ομάδας μεταφέρονται με το ίδιο μεταφορικό μέσο, αλλά δυστυχώς είναι ακόμη πολύ άπειρη αυτή η διοίκηση για να προασπίσει τα συμφέροντα του συλλόγου, δεν είδα κανένα δικηγόρο να συνοδεύει την ομάδα ποτέ. Όσο για τα τραγελαφικά που διαδραματιστήκαν στην τέταρτη περίοδο πρέπει να μας προβληματίσουν σε μεγάλο βαθμό, είμαι της άποψης ότι δεν πρέπει να μιλάμε πολύ για την διαιτησία γιατί δίνουμε ένα μεγάλο άλλοθι στους παίχτες, αλλά αυτό που κάνανε σήμερα είναι τουλάχιστον ύποπτο γιατί κάνανε ότι μπορούσαν για να βάλλουν το τρίκαλο ξανά στο παιχνίδι, και αν μπορώ εν μέρει να καταλάβω την αρνητική διαιτησία με βάζελο και μαρούσι αυτό που έγινε σήμερα δεν το χωράει ο νους μου, και δεν μιλάμε για κάποιο φάουλ που λες μπορεί να μην το είδε, εδώ ο δόλος φαίνετε στην φάση με τον μονρό που τον ορμάει ο αντίπαλος με βίαιο τρόπο, κάτι που μπορεί να δοθεί και ντισκαλιφιέ και αντί αυτού στην επόμενη φάση σφυρίζετε αντιαθλητικό πάνω σε προσπάθεια για λέει απ (ίσως παγκόσμια πρωτοτυπία) , και ενώ έχει προηγηθεί φάουλ που δίνει το δικαίωμα για δύο βολές οι διαιτητές αποφασίζουν ότι το φάουλ έγινε πριν την προσπάθεια για σουτ με αποτέλεσμα και βολές να μην βαρέσουμε και αντιαθλητικό να χρεωθούμε. Καλά για τον Λάζο δεν λέω τίποτα απορώ πως το παιδί έχει τέτοιο αυτοέλεγχο και μπορεί και παίζει.
Αλλά έτσι είναι αν βλέπου 500 άτομα στο παλατάκι καλά μας κάνουν
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 78-80

Δημοσίευσηαπό free4 » Δευτ 21 Δεκ 2009, 03:56

Ας μιλήσω λίγο για το ματς...
Καταρχάς να ενημερώσω ότι δεν είχα εικόνα και ότι αναφέρω είναι μέσω όσων έμαθα μετά το ματς..

Ο ΠΑΟΚ έπαιζε στα Τρίκαλα, γνωρίζοντας από μεσοβδόμαδα ότι η ΚΑΕ Τρικάλων σε συνδυασμό με την τοπική αστυνομία απαγόρεψε στους μη έχοντες αστυνομικές ταυτότητες της περιοχής να αγοράσουν εισιτήρια για το παιχνίδι..
Μία απόφαση που στην Ελληνική Ουγκαντα βεβαίως δε μας προξένησε απορία. Πριν από 2 χρόνια, άλλωστε, τα ίδια είχαμε και στο ματς κόντρα στη Λάρισα όταν κι ο ΠΟΑΚ εξαρτώταν από τα αποτελέσματα για να σωθεί!

Το να ρίχνουμε ευθύνες στα παιδιά που πήγαν απλά γα να υποστηρίξουν την ομάδα είναι γελοίο, από τη στιγμή που δεν υπήρχε θέμα όσον αφορά την είσοδο τους στο γήπεδο και με εισιτήρια, τα οποία τους απαγορεύονταν να αγοράσουν!!!! Στη μοναδική Αφρικανική χώρα με λευκούς υπηκόους κι αυτό είναι δεδομένο πλέον.. Οπως δεδομένη πρέπει πλέον να θεωρείται και η αλλαζονική εμφάνιση παραγόντων ομάδων του Νομού Λαρίσης, βγάζοντας ο καθένας, διαφορετικό τρόπο κόμπλεξ! Τη μία ήταν το ματς Κυπέλλου που παίκτες και προπονητές έβριζαν κι έφτυναν, την άλλη είναι πρόεδροι και παράγοντες που απαγορεύουν με απολυταρχικό ύφος και ο γαμάω τα πάντα, να αποφασίζουν ακόμη και για το αν θα επιτραπεί η είσοδος του φροντιστή της ομάδας στο γήπεδο..

Κόντρα στο γαυροβάζελο όμως, τα ποδαράκια τους τα άνοιξαν, σε εμάς, έγιναν αμέσως πολέμιοι μας, σα να είμαστε από άλλον πλανήτη.. Μας συμπεριφέρονται πλέον σαν ξένους υπηκόους.. Και πλέον το θέμα θα χοντραίνει κι αυτό να μου το θυμηθείτε!

Οσο για το ματς, είπαμε. Η ομάδα μετά το δύσκολο πρόγραμμα της αρχής, αρχίζει να στρώνει..
Είναι θέμα χρόνου να βρεθεί χημεία και με τις νέες προσθήκες, να αφομοιωθεί από όλους όσο πιο γρήγορα γίνεται ο τρόπος σκέψης που θέλει να τους εμφυσίσει ο κόουτς! Σκαμπανεβάσματα στην απόδοση θα έχουμε μέχρι να ρολάρει η ομάδα, μέχρι τότε, θα υπάρχουν διάφορες δοκιμές σε σχήματα και πρόσωπα κι αυτό πρέπει να θεωρείται δεδομένο!

Δε θα σταθώ στον τρόπο που νικήσαμε, αλλά στη νίκη αυτή καθαυτή.
Μία νίκη ουσιας, από κάθε άποψη που σημαίνει την καλή συνέχεια με ένα μικρό σερί νικών μόλις να έχει ξεκινήσει..
Το ματς με τον Νιόνιο είναι τόσο δύσκολο, όσο αυτό με το βάζελο..
Χωρίς άγχος , με σοβαρότητα και με παρουσία όλων μας στο γήπεδο, πάμε για τη νίκη για να κάνουμε όλοι μας καλές γιορτές..

Συνέπεια κι αποφασιστικότητα τα δύο στοιχεία που πρέπει πλέον να έχουν όλοι στην ομάδα..
Συνεχίζουμε τη σκληρή δουλειά και κοιτάμε κάθε ματς ξεχωριστά.. Στο τέλος θα κάνουμε ταμείο!
Καλή συνέχεια στην ομάδα..
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 78-80

Δημοσίευσηαπό Pepermint » Δευτ 21 Δεκ 2009, 09:09

Καλημέρα σε όλες και όλους

2-3 παρατηρήσεις

1. Ο Σούλης προσπαθεί να φτιάξει μια όντως συμπαθητική ομάδα και βρίσκεται σε πολύ καλό δρόμο. Μπράβο του.

2. Η ΚΑΕ...θα πρέπει να σκληρήνει την στάση της, έναντι τόσο των απαράδεκτων φέτος κοράκων, όπως και προεδράρων τύπου Τρικκαίων.

3. Είναι όντως Ουγκάντα...η λογική της ταυτότητας και τα ρέστα και απορώ γιατί δεν γίνονται και μηνύσεις έναντι όλων των προαναφερόμενων οι οποίοι καταλύουν κάθε έννοια συνταγματικότητας (εκτός του τζαμπουκά που δεν βγάζει πουθενά, υπάρχει και η δικαστική οδός που μπορεί να τους πονέσει πολύ).

4. Οι σπήκερ της κρατικής τηλεόρασης, ας είναι προσεχτικοί...γιατί υπάρχουν και αναγκαστικές μετακινήσεις τους στο sports arena. Στο όνομα...της καταδίκης της βίας...δεν θα λέμε ότι αρλούμπες μας σερβίρονται χωρίς καμμία διασταύρωση (1ο και βασικό μάθημα της δημοσιοκαφρίας).

ps-...καλό είναι από την άλλη να μην ανοίγονται μέτωπα με επαρχιακές ομάδας με κόσμο επαρχίας θα έλεγα, σε καμμία περίπτωση στη λογική της κοκορομαχίας (π.χ. τα 12χρονα παιδάκια...δεν είναι αντίπαλος επουδενί, τουναντίον).
...
Άβαταρ μέλους
Pepermint
 
Δημοσιεύσεις: 763
Εγγραφή: Παρ 07 Αύγ 2009, 08:26
Τοποθεσία: Πέρα από την Σοφίτα

Re: Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 78-80

Δημοσίευσηαπό tigon4 » Δευτ 21 Δεκ 2009, 09:33

μπραβο στην ομαδα, πετυχε μια καλη νικη σε μια εδρα που μπορει καποιος εκ των πανιωνιο,αμαρουσιου,αρη να κανουν γκελα.....η ομαδα μου αρεσει και νομιζω το επομενο ματς ειναι απλα ολα τα λεφτα με τον πανιωνιο στο παλατακι.ελπιζω να εχει πολυ κοσμο γιατι ειναι πραγματικα ενας σοβαρος αντιπαλος στην μαχη της εξαδας.
tigon4
 
Δημοσιεύσεις: 2015
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιούλ 2009, 00:32
Τοποθεσία: βορρας

Re: Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 78-80

Δημοσίευσηαπό Tetradje » Δευτ 21 Δεκ 2009, 09:52

Χουντα κανονικη και χωρις κανενα εισαγωγικο! Τι σημαινει πηγαν 2 λεωφορεια ή 1 ή μια παρεα? Ειχαν εισητηρια και προσκλησεις! Αλλα που πατε ρε? Να δειτε μπασκετ στα Τρικαλα τη σημερον ημεραν? Φατε τα δακρυγονα στη μαπα!

Αντιαθλητικο επιθετικο φαουλ πρωτη φορα βλεπω στη ζωη μου... Και μαλιστα ενω πριν εχει σταματησει η φαση με φαουλ υπερ μας! Και πιστευε οτι εχω δει τα παντα απο μπασκετ! Και μη μου πεις κανεις οτι θα το εδιναν, αν δε γινοταν η φασαρια που πηρε μερος ο Μονρο!

Αυτα τα ολιγα περα απο τα αγωνιστικα γιατι ο ΠΑΟΚ (και στο μπασκετ) δεν ειναι μονο Πικ εν Ρολ και Ζον Πρες! Ειναι συναισθημα!

Αγωνιστικα, περα απο τα σκαμπανεβασματα, κραταω το γεγονος οτι η ομαδα δειχνει να εχει βαθος και δε βασιζεται σε μια συγκεκριμενη πενταδα! Μπραβο στον Τσιαρα! Τον πιστευω αυτον τον παιχτη, ελπιζω με Σουλη να ανεβει κατακορυφα!
Άβαταρ μέλους
Tetradje
 
Δημοσιεύσεις: 1029
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 21:10

Re: Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 78-80

Δημοσίευσηαπό kostasff » Δευτ 21 Δεκ 2009, 10:43

geo_athens4 είχε γίνει και παλαιότερα ανάλογο θέμα (σε παιχνίδια ποδοσφαίρου). Δεν επιτρέπονται διακριτικά των φιλοξενούμενων ομάδων. Δεν σου λέω ότι συμφωνώ αλλά έτσι προβλέπεται. Εκτός κι αν κάνω λάθος.
Free4 ήμουν στο κρίσιμο της Λάρισας πριν 2 χρόνια και κανένας δεν μου ζήτησε ταυτότητα. Όσο για την Ουγκάντα που αναφέρεται συχνά, μην ξεχνάμε πως δίνουν και οι οπαδοί δικαιώματα για ακραία μέτρα. Όταν γίνονται εγκλήματα μόνο και μόνο από οπαδικές διαφορές τότε θα υπάρχουν όλα αυτά τα τραβηγμένα μέτρα. Και οι οπαδοί μας εμπλέκονται σε αρκετές τέτοιες "Αφρικανιές" (μιας και είπες πως είμαστε αφρικανική χώρα). Όσο για την πόλη της Λάρισας, θα σου πω πως έχει αναπτυχθεί εδώ και 1-2 χρόνια ένα έντονο αντιπαοκτσήδικο συναίσθημα. Το γιατί δεν το έχω καταλάβει. Με την ευκαιρία όμως, θα επαναλάβω αυτό που είπα παλιότερα. Με το να βρίζουν οι οπαδοί μας, μάνες κλπ στα Τρίκαλα, στην Λάρισα, στην Καβάλα κ.ο.κ. δεν δημιουργείς νέους Παοκτίδες αλλά νέους αντιπαοκτσίδες. Για να καταλάβεις τι λέω, θα σου κάνω μία ερώτηση. Πόσο εύκολο είναι, να έρθουν οι γαύροι στην Τούμπα, να φωνάζουν "πουτ..να- λεσ..ια-Μακεδονία" και εσύ να είσαι γαύρος! Βέβαια, δεν περιμένω να αλλάξει αυτό. Κι εγώ εδώ στην Ουγκάντα ζω και τα βλέπω. Έχουμε κράτος και οπαδούς Ουγκάντα. Δες παράδειγμα τα σχόλια που γράφτηκαν για τα Τρίκαλα και τους Τρικαλινούς. Είναι όλοι ταγάρια, τσοπάνιδες, χωριά κλπ. Τα αδέρφια που διαβάζουν από Τρίκαλα πως νοιώθουν? Ποιος νοιάζεται όμως?
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 78-80

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Δευτ 21 Δεκ 2009, 10:56

απαραδεκτη η διαιτησια που με ελεεινο τροπο πηγε να καθορισει το αποτελεσμα.......απαραδεκτες δηλωσεις του κωμικου ταγαρομαλακοπιτουρα προεδρου τη ΑΕΤ.......καλη καλυψη του θεματος απο τη κρατικη τηλεοραση.....κακο παιχνιδι στη 4η περιοδο με ενα ντρομπνιακ σχεδον αποκρουστικο να βλεπει ολο τις σολες του ζουπαν του συμτσακ και των αλλων αστερων των ελεεινων γλυφτων του ΠΟΚ.....
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 78-80

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 21 Δεκ 2009, 11:06

Tetradje έγραψε: Αντιαθλητικο επιθετικο φαουλ πρωτη φορα βλεπω στη ζωη μου... Και μαλιστα ενω πριν εχει σταματησει η φαση με φαουλ υπερ μας! Και πιστευε οτι εχω δει τα παντα απο μπασκετ! Και μη μου πεις κανεις οτι θα το εδιναν, αν δε γινοταν η φασαρια που πηρε μερος ο Μονρο!


για θυμίσου ένα ματς στο ιβανώφειο που κερδίζαμε νομίζω 4 πόντους και έιχαμε και τη μπάλα αν δεν κάνω λάθος και ήθελε 5 sec. στην επαναφορά σφυρίζει αντιαθλητικό φάουλ επιθετικό σε μας!!! βάζουνε 2 βολές πάνε στους 2 πόντους και έχουν και τη μπάλα. παίρνει τη μπάλα ο dickins τρίποντο από τα 7 μέτρα τέζα ο καμπούρης!!!

PS: καλά το θυμάμαι??? ή έβαλα και σάλτσες??? χαχαχα. γερνάω βλέπετε...
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 78-80

Δημοσίευσηαπό novito » Δευτ 21 Δεκ 2009, 11:07

kostasff έγραψε:...
Υ.Γ.2 Καμιά ψηφοφορία για MVP ρε παιδιά. Η ψήφος είναι η αποκορύφωση της δημοκρατίας :opaokara:

Προστέθηκε ;)
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 78-80

Δημοσίευσηαπό Tetradje » Δευτ 21 Δεκ 2009, 11:11

palok έγραψε:
Tetradje έγραψε: Αντιαθλητικο επιθετικο φαουλ πρωτη φορα βλεπω στη ζωη μου... Και μαλιστα ενω πριν εχει σταματησει η φαση με φαουλ υπερ μας! Και πιστευε οτι εχω δει τα παντα απο μπασκετ! Και μη μου πεις κανεις οτι θα το εδιναν, αν δε γινοταν η φασαρια που πηρε μερος ο Μονρο!


για θυμίσου ένα ματς στο ιβανώφειο που κερδίζαμε νομίζω 4 πόντους και έιχαμε και τη μπάλα αν δεν κάνω λάθος και ήθελε 5 sec. στην επαναφορά σφυρίζει αντιαθλητικό φάουλ επιθετικό σε μας!!! βάζουνε 2 βολές πάνε στους 2 πόντους και έχουν και τη μπάλα. παίρνει τη μπάλα ο dickins τρίποντο από τα 7 μέτρα τέζα ο καμπούρης!!!

PS: καλά το θυμάμαι??? ή έβαλα και σάλτσες??? χαχαχα. γερνάω βλέπετε...


Δεν το θυμαμαι! Υπηρχε και τοτε το αντιαθλητικο ή λεγοταν εσκεμμενο?
Άβαταρ μέλους
Tetradje
 
Δημοσιεύσεις: 1029
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 21:10

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Α1 2009-2010

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες