Πανελλήνιος - Π.Α.Ο.Κ. 83-60 Σχόλια MVP και παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

MVP

Το δημοψήφισμα λήγει στις Κυρ 08 Νοέμ 2009, 20:43

Monroe
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Καυκής
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Gregory
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ταπούτος
13
65%
Καλλές
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Τσιάρας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Avery
1
5%
Καλαϊτζίδης
1
5%
Γιαννακίδης
3
15%
Drobnjak
1
5%
Gecevski
1
5%
Helliwell
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 20

Πανελλήνιος - Π.Α.Ο.Κ. 83-60 Σχόλια MVP και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kostasff » Σάβ 24 Οκτ 2009, 20:43

Ναυάγιο. Η ανετοιμότητα που έδειξε η ομάδα, στα παιχνίδια με το Λαύριο και τα Τρίκαλα, επαναλήφθηκε και σήμερα. Τις άλλες φορές βέβαια, οι νίκες χρύσωσαν το χάπι. Σήμερα όμως φάνηκε ξεκάθαρα η ανετοιμότητα και τα κενά της ομάδας. Σχόλια και κριτική δεν χωράνε. Οι τρεις έγχρωμοι αλλού πατούσαν και αλλού βρίσκονταν. Ο Ντρόμπνιαν στο ίδιο μήκος κύματος. Μιλάμε για τους 4 παίκτες που πρέπει να κάνουν την διαφορά. Από εκεί και πέρα Gecevski, Helliwell, Καλαϊτζίδης, Καυκής και Τσιάρας πρόσθεσαν ένα ακόμα μηδενικό. Λίγο φάνηκε ο Ταπούτος (στους τυφλούς βασίλεψε ο μονόφθαλμος). Ευτυχώς που στον πάγκο βρίσκεται ο Σούλης, που πιστεύω πως θα λειτουργήσει ως κυματοθραύστης, αλλιώς τώρα θα είχαμε λαϊκό δικαστήριο και θα ζητούσαμε το κεφάλι του προπονητή επί πίνακι.
Τα ερωτήματα είναι τα εξής. Γιατί πήραμε τον προβληματικό, όπως έδειξαν οι εξετάσεις του στον Πανελλήνιο, Avery και τώρα αναγκαζόμαστε να παίξουμε με βασικό άσο τον "λίγο" Καυκή? Πιστεύω, πως αυτός θα πληρώσει το μάρμαρο.
Γιατί οι Monroe και Gregory, παρουσιάζουν αυτή την εικόνα? Γιατί χάσαμε με κατεβασμένα χέρια? Γιατί δεν παλέψαμε καθόλου? Δεν μπορεί να μπαίνει ο Γιαννακίδης για λίγα λεπτά και να τα δίνει όλα ενώ τα "αστέρια" να αδιαφορούν.
Έχω εμπιστοσύνη στον Σούλη και είμαι σίγουρος πως μαζί με τον Μάτζικ θα βρουν τις λύσεις.
Υ.Γ.1 Δεν κατάλαβα γιατί δεν θέλαμε την αναβολή της έναρξης του πρωταθλήματος. Τόσο έτοιμοι νιώθαμε?
Υ.Γ.2 Μην ξεχνάμε πως ο Σούλης ότι κατάφερε με το Μαρούσι, το κατάφερε στα play off
Υ.Γ.3 Φίλε Free4, η αισιοδοξία δεν φτάνει......
Ψηλά το κεφάλι. Θα βρούμε τον δρόμο μας
Τελευταία επεξεργασία από kostasff και Σάβ 24 Οκτ 2009, 21:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Πανελλήνιος - ΠΑΟΚ: 83-60

Δημοσίευσηαπό kostasff » Σάβ 24 Οκτ 2009, 21:05

Ξέχασα να πω το θετικό της βραδιάς. Η παρουσία του κόσμου μας. Μπράβο στα παιδιά που βράθηκαν στο γήπεδο. Στεναχωρήθηκα βέβαια, με το ειρωνικό "γκοοοολ" που φώναξαν σε καλάθι του Ντρόμπνιακ αλλά τι να κάνουν? Η πίκρα μεγάλη.
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Πανελλήνιος - ΠΑΟΚ: 83-60 Σχόλια MVP κλπ

Δημοσίευσηαπό gate4mitsos » Σάβ 24 Οκτ 2009, 21:30

Τραγικοι,ηταν στιγμες που ηθελα να αλλαξω καναλι αλλα οι ενοχες που ειχα επειδη δεν πηγα γηπεδο ηταν μεγαλες με αποτελεσμα να παραμεινω πιστος στο "μπασκετ" που παιζαμε...

Ενταξει πρωτο παιχνιδι,ελπιζω να στρωσει η ομαδα...

:pano:
gate4mitsos
 
Δημοσιεύσεις: 2113
Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 19:46

Re: Πανελλήνιος - ΠΑΟΚ: 83-60 Σχόλια MVP κλπ

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Σάβ 24 Οκτ 2009, 21:34

Kostasff η ψηφοφορία για τον MVP ειρωνική είναι? Όταν ο ΠΑΟΚ διασύρεται απο τον Πανελλήνιο δεν νομίζω οτι χωρά MVP...

Για το παιχνίδι μόνο μια ερώτηση προς αυτούς που λιβάνιζαν τη νέα(εδω γελάμε) διοίκηση και την "υπερπροσπάθεια"...
Για τα σημερινά χάλια, ο κόσμος φταίει?
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

Re: Πανελλήνιος - ΠΑΟΚ: 83-60 Σχόλια MVP κλπ

Δημοσίευσηαπό ehemithos 199 » Σάβ 24 Οκτ 2009, 22:06

μολις γυρισα απο το γηπεδο...τι περιμενετε να σας πω? εντυπωσεις απο το ματς?
ε λοιπον σημερα καναμε 800 χιλιομετρα απο κομοτηνη οδικως για να συνδυασουμε και τον αυριανο αγωνα στο οακα...
7 ωρες ταξιδι και φτανουμε εξω απο το γηπεδο στις 8 παρα κατι...
εξω απο το γηπεδο 30 δικοι μας περιμεναν να μπουν ενω μια δοιμιρια των ματ απαγορευαν την εισοδο!
ρωτησαμε τι εγινε και μαθαμε οτι ντεμεκ το γηπεδο γεμισε και δεν χωραμε...
ε τα σκηνικα φανταζομαι τα εχετε ξαναζησει με την αθανατη ελληνικη αστυνομια...
περιμεναμε καρτερικα να τελειωσει το ματς και να συναντησουμε τα φιλαρακια (απο το παοκμανια) που βρισκονταν ηδη μεσα στο γηπεδο...
αναμενω να δω αναλογες ομορφιες αυριο στο οακα!! :evil: :evil: :evil: :evil:
γ^^%$%$&μω τη π%&^$@#τανα την μπασταρδουπολη σας!! :evil: :evil: :evil: :evil:
ΒΑΛΤΕ ΦΩΤΙΑ - ΚΑΨΤΕ ΚΑΛΑ!!!
Άβαταρ μέλους
ehemithos 199
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 20:42
Τοποθεσία: ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Re: Πανελλήνιος - ΠΑΟΚ: 83-60 Σχόλια MVP κλπ

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Σάβ 24 Οκτ 2009, 22:08

mvp για μενα o heliwell με εκανε να πιστεψω σε καποια φαση πως ξερω καλο μπασκετ... :lol: :lol: :lol: :lol: οπως και αλλοι..

υγ για γελια και για κλαματα δυστυχως..
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13638
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Πανελλήνιος - ΠΑΟΚ: 83-60 Σχόλια MVP κλπ

Δημοσίευσηαπό free4 » Σάβ 24 Οκτ 2009, 22:14

Με μια ήττα κανείς δεν μπορεί να φέρει την καταστροφή..
Κι εγώ τραβούσα τα μαλλιά μου με όσα έβλεπα..
Κι εγώ τρελαινόμουν που ακόμα και κάτω από το καλάθι δεν μπορούσαμε να βάλουμε τη ταναπού την μπάλα στο πλεκτό (σικ ποδοσφαιρική έκφραση)..
Και τα δικά μου μυαλά γύριζαν όταν έβλεπα πόσο ανίκανοι μπορεί να είναι κάποιοι παίκτες..
Από το μαρκάρισμα με τα μάτια, το ηλίθιο (άναρχο και βάλε) παιχνίδι μα;ς χωρίς στόχο και σκοπιμότητα μέχρι και την αδράνεια ακόμη και για ένα ριμπάουντ!

Κρούω του καμπανάκι ενόψει του μεγάλου ματς το ερχόμενο Σάββατο όπου ο εγωισμός του ΠΑΟΚτσή δε χωρά τρίτη συνεχόμενη ήττα μας από το ερπετό..
Ολοι τους βρίσκονται προ των ευθυνών τους..

Ασφαλώς και με μία ήττα δε χαλάει ο κόσμος.. Αυτό που πονάει είναι η αποθαρρυντική εμφάνιση και η ήττα με κατεβασμένα χέρια!

Στηρίζουμε, θα συνεχίσουμε να το κάνουμε, θα συνεχίσω να είμαι αισιόδοξος, αλλά με όσα είδα σήμερα (πρώτο παιχνίδι που είδα έστω και τηλεοπτικώς) νομίζω ότι πρέπει να σταματήσουν να είναι εφησυχασμένοι οι παίκτες μας!!

Ενα ηλεκτροσόκ τους χρειάζεται, γιατί δε νομίζω πως πραγματικά είναι τόσο κακοί όσο έδειξαν στην Κυψέλη!

ΥΓ. Respect στα αδέρφια μας που έκαναν το γήπεδο Τούμπα!

ΥΓ2. Τόσο άθλια φροντ λάιν έχουμε που Χέλιγουελ και Γκετσέφσκι δεν μπορούν να τα βάλουν με Βουγιούκα, Οστοιτς και Γιόνσεν (οι 2 τελευταίοι πέρασαν κι από μας, όπως κι ο Ξανθόπουλος κάποτε). Ούτε ένα ριμπάουντ κι ούτε ένα ψείγμα πάθους, θέλησης κι αποφασιστικότητας..

ΥΓ3. Για το γαμώτο αν πρέπει να επιλέξω έναν αυτός είναι ο λαός..
Για παίκτες, ξεχώρισα την αγωνιστικότητα του Ταπούτου που παρότι ήταν για όλους μας δαχτυλοδειχνούμενος, εντούτοις, σήμερα προσπάθησε περισσότερο από όλους (προσωπική άποψη!!)

ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ, ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΠΕΤΟ..
ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΧΕΙ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΗ..
ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πανελλήνιος - ΠΑΟΚ: 83-60 Σχόλια MVP κλπ

Δημοσίευσηαπό sunnyblack » Σάβ 24 Οκτ 2009, 22:31

Άσχετο αλλά ίσως σχετικό με την ανυπαρξία του Έιβερι,ο Τάιρον Λου το έκοψε και βοηθός του Ρίβερς στους Σέλτικς...
Άβαταρ μέλους
sunnyblack
 
Δημοσιεύσεις: 433
Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 17:38
Τοποθεσία: Η χώρα του ποτέ

Re: Πανελλήνιος - ΠΑΟΚ: 83-60 Σχόλια MVP κλπ

Δημοσίευσηαπό paok87 » Σάβ 24 Οκτ 2009, 23:40

Πίκρα....

Αντεξα λίγο περισσότερο το διασυρμό και κάθησα μεχρι 2' πριν το φινάλε....

Φοβερές αδυναμίες στην αμυνα, λες και βλέπανε 1η φορά να παίζει ο αντίπαλος πικ εν ρολ και έτρεχαν να μαρκάρουν...

Οποιος έχει στατιστικα τριποντων του πανελληνιου ας τα ποστάρει....

Μοναδική παραφωνία στο σημερινο χαλι ηταν ο ΛΑΟΣ.

Το "γκοοολλλ" που ακούστηκε ηταν στο 41-20 στη β' περιοδο αν θυμαμαι....τι αλλο να κάναμε....ειχαμε ερθει σε απογνωση με αυτο που βλέπαμε..και αρχίσαμε τα αμπαλαεα..

Ντροπή σε όσους αφησαν τα αδερφια μας εκτός γηπέδου.

ΧΜΘ ΑΠΟ Π ΓΡΦΣ Ρ ?? :D

Υ.Γ.(1) Καυκής και Καλαιτζίδης σε μια επαναφορα ακουσαν ενα δυνατο "ΝΤΡΟΠΗ" και μας κοιταξαν
Υ.Γ.(2) Αρχη ειναι ακόμα η ομαδα χρειάζεται αμεσα πλει μεικερ και ΣΤΗΡΙΞΗ

ΠΑΟΚ
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Re: Πανελλήνιος - ΠΑΟΚ: 83-60 Σχόλια MVP κλπ

Δημοσίευσηαπό paok4kyriakos » Κυρ 25 Οκτ 2009, 00:11

Κρίμα για την ομάδα μας...
Συγχαριτήρια στον κόσμο μας!
Γ@μω την αστυνομία σας!
MVP ο Ταπούτος!
Κι αν στη ζωή άλλαξαν όλα...
Ο Π.Α.Ο.Κ. πάνω απ'όλα.
Άβαταρ μέλους
paok4kyriakos
 
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Δευτ 30 Ιουν 2008, 13:27
Τοποθεσία: Ασπρόμαυρο Ηράκλειο

Re: Πανελλήνιος - ΠΑΟΚ: 83-60 Σχόλια MVP κλπ

Δημοσίευσηαπό free4 » Κυρ 25 Οκτ 2009, 00:14

Μα το Θεό, δεν περίμενα ότι από το πρώτο παιχνίδι θα βγάζαμε πολυτιμότερο από την ομάδα (ναυάγιο απόψε) τον Ταπούτο..
Πραγματικά απίστευτο!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πανελλήνιος - ΠΑΟΚ: 83-60 Σχόλια MVP κλπ

Δημοσίευσηαπό christ4 » Κυρ 25 Οκτ 2009, 00:42

Ευχομαι να ειναι μονο μια πολυ κακη παρενθεση το συγκεκριμενο ματς για την ομαδα μας!!! MVP φυσικα ο ΛΑΟΣ μας που εκανε το καθηκον του κι ακολουθησε την ομαδα..... Παμε γι'αλλα πλεον!!!!!! Γεμιζουμε το Παλατακι και νικαμε τον ρουλη και παμε για καλα πραγματα....... :opaokara: :opaokara: :opaokara:
ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΛΟΓΙΚΗ ΞΕΚΙΝΑΕΙ.... Ο ΠΑΟΚ!!!!
MUSLI ΑΛΑΝΙ ΓΑΜΑ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ....
Άβαταρ μέλους
christ4
 
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: Παρ 06 Φεβ 2009, 19:07
Τοποθεσία: Πατρα

Re: Πανελλήνιος - ΠΑΟΚ: 83-60 Σχόλια MVP κλπ

Δημοσίευσηαπό kostasff » Κυρ 25 Οκτ 2009, 00:52

LoverBoy έγραψε:Kostasff η ψηφοφορία για τον MVP ειρωνική είναι? Όταν ο ΠΑΟΚ διασύρεται απο τον Πανελλήνιο δεν νομίζω οτι χωρά MVP...

Για το παιχνίδι μόνο μια ερώτηση προς αυτούς που λιβάνιζαν τη νέα(εδω γελάμε) διοίκηση και την "υπερπροσπάθεια"...
Για τα σημερινά χάλια, ο κόσμος φταίει?

Πάντα βάζω ψηφοφορία.
Η υπερπροσπάθεια της διοίκησης δεν μειώνεται από την σημερινή ή και από τις επόμενες εμφανίσεις. Δες την ΑΕΚ και θα καταλάβεις. Η συμμετοχή μας και μόνο στο πρωτάθλημα είναι αποτέλεσμα υπερπροσπάθειας. Τώρα, αν για την εμφάνιση του Γκρέγκορι, του Μονρόε, του Ντρόμπνιακ και γενικά όλης της ομάδας (συμπεριλαμβανομένου και του Σούλη) θεωρείς πως φταίει η διοίκηση, είναι δικαίωμά σου. Προσωπικά, η διοίκηση έκανε πολύ καλή δουλειά μέχρι τώρα (δεν ξέρω τι θα συμβεί μέχρι το τέλος). Κατάφερε να ξεπεράσει τεράστια εμπόδια (βλέπε χρέη) και να αποφύγουμε καραγκιοζιλίκια τύπου ΑΕΚ ή και χειρότερα (μη συμμετοχή). Δεν ξέρω αν θα αντέξει οικονομικά μέχρι το τέλος αλλά μέχρι τώρα έκανε πολύ καλή δουλειά. Ο κόσμος σαφώς και κέρδισε τις εντυπώσεις αλλά οι πραγματικές εξετάσεις θα δοθούν στο παλατάκι. Μην ξεχνάμε πως στην αρχή της χρονιάς συμφωνήσαμε (οι περισσότεροι τουλάχιστον) πως προέχει η οικονομική εξυγίανση και όχι το αγωνιστικό κομμάτι.
Υ.Γ. free4, το πρώτο καλάθι του πρωταθλήματος (για την ομάδα μας) το έβαλε ο Ταπούτος (με φόλοου) Λες να φταίει αυτό?
Κατάλαβες τώρα γιατί φώναζα για τις εμφανίσεις του Λαυρίου αλλά και με τα Τρίκαλα? Γιατί τα πράγματα ήταν πολύ ανησυχητικά και οι νίκες ήταν στάχτη στα μάτια. Πρέπει να κάνουμε νωρίς την αυστηρή κριτική ώστε να μην φτάνουμε σε τέτοια σημεία.
Ο Avery αποκλείεται να κάνει παρέλαση......
Τώρα χρειάζεται η ομάδα μας την στήριξη. Στα δύσκολα. Μακάρι ο κόσμος να ξεπεράσει την απογοήτευση και να σταθεί κοντά στην ομάδα (ότι έκανε και με τον Ζαγοράκη) ;)
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Πανελλήνιος - ΠΑΟΚ: 83-60 Σχόλια MVP κλπ

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Κυρ 25 Οκτ 2009, 01:36

Τραγική εμφάνιση... Ακόμα πιο τραγικό το poll περί mvp. Αν είναι δυνατόν δηλαδή. Να χάνουμε με 25 πόντους από τον Πανελλήνιο και να ψηφίζουμε τον mvp.

Του Έιβερι τα μπούτια χόντρυναν τόσο πολύ που ούτε να την περάσει κάτω από τα πόδια του μπορούσε. Έτσι όπως την χτυπούσε την μπάλα στο κατέβασμα, με θύμισε τα νιάτα μου όταν είχα αρχίσει να μαθαίνω μπάσκετ. Αφού οι αντίπαλοι τον καταλάβαιναν και πήγαιναν πάνω του 2 για να κάνει το λάθος....

Ο Χέλιγουελ ήταν πραγματικά ότι χειρότερο έχω δει τα τελευταία χρόνια στον ΠΑΟΚ. Έχασε 3 σουτ κάτω από το καλάθι, εκ των οποίων στο 1 ήταν εντελώς μόνος και στο άλλο παραλίγο θα έστελνε την μπάλα στη κερκίδα..

Ο Γκετσέφσκι, τα ζώα μου αργά. Να'ταν και κάνας παιχταράς. ΤΖΑΜΠΑ Η ΡΕΤΣΙΝΙΑ...

Όλη η ομάδα χάλια (πλην Ταπούτου και Γιαννακίδη (αν και έπαιξε ελάχιστα)). Τέσπα, ίσως να τα λέω έτσι και από την πίκρα που έχω μετά από τόσες ώρες που τελείωσε το ματς.Χαίρομαι τουλάχιστον που έχω Σούλη στον πάγκο.

Ας το δούμε όπως είπε και ένας αδερφός παραπάνω σαν την πρώτη χρονιά Ζαγοράκη. Όσες πίκρες και να φάμε πρέπει να στηρίξουμε. Το πρόγραμμα είναι πολύ δύσκολο.
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: Πανελλήνιος - ΠΑΟΚ: 83-60 Σχόλια MVP κλπ

Δημοσίευσηαπό kostasff » Κυρ 25 Οκτ 2009, 02:06

PAOK_NORTH_ARMY έγραψε:Αφού οι αντίπαλοι τον καταλάβαιναν και πήγαιναν πάνω του 2 για να κάνει το λάθος...

Double team έκαναν συχνά πυκνά σε όλους τους άσους και όχι μόνο.
Είμαι της άποψης ότι poll περί mvp πρέπει να γίνεται πάντα. Άσχετα με την εμφάνιση ή το αποτέλεσμα. Όποιος προσπαθεί θα παίρνει τα εύσημα, άσχετα με την απόδοση (ή τα χάλια) των υπολοίπων.
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Α1 2009-2010

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron