7. Χρήστος Ταπούτος

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

7. Χρήστος Ταπούτος

Δημοσίευσηαπό arrwstos » Σάβ 20 Σεπ 2008, 12:30

ακουγεται οτι η καε παοκ βρισκεται σε σηζητησεις με τον χρηστο ταπουτο(φοργουορντ)


ακουω γνωμες
Άβαταρ μέλους
arrwstos
 
Δημοσιεύσεις: 883
Εγγραφή: Τρί 29 Ιούλ 2008, 12:05
Τοποθεσία: Salonika

Δημοσίευσηαπό gagas » Σάβ 20 Σεπ 2008, 12:55

Ο Έλληνας φόργουορντ ακόμα δεν έχει ομάδα και παρά το γεγονός ότι αποτέλεσε στόχο του Άρη, του Πανιωνίου αλλά και της ΑΕΚ που ήθελε να τον κρατήσει αναμένεται να επιλέξει τον "Δικέφαλο" για να συνεχίσει την καριέρα του.

Εκτός από την εγγύηση που λέγεται "Δρόσος" ο έμπειρος άσος θέλει να είναι φέτος και κοντά στην οικογένειά του που ζει στη Θεσσαλονίκη γεγονός που δεν θα μπορούσε να τον αφήσει ασυγκίνητο.

Σε περίπτωση που ολοκληρωθεί και αυτή η μεταγραφή η ομάδα της Θεσσαλονίκης θα ισχυροποιηθεί ακόμα περισσότερο αφού μετά τον Ντιαρά θα αποκτήσει ακόμα έναν παίκτη που μπορεί να βοηθήσει τόσο κοντά όσο και μακριά από τη ρακέτα.

sport24.gr
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό D.A.A.T. » Σάβ 20 Σεπ 2008, 13:06

Ειναι καλος παικτης αν και θελουμε ασσο,,δε τον θελω..!μηνα παρακαλαει τα σκουληκια δηλωνοντασς φανατικος αρειανος απο μικρο παιδι..να παει στη Χανθ..ο ΠΑΟΚ δεν θα ειναι η τελευταια επιλογη κανενος σκουληκιου..Αν καποιος εχει να μου πει κατι διαφορετικο να μου πει με επιχειρηματα..

ΥΣΤ. Δε διαφωνω οτι ειναι αξιολογος παικτης
Άβαταρ μέλους
D.A.A.T.
 
Δημοσιεύσεις: 2685
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 23:04

Δημοσίευσηαπό gagas » Σάβ 20 Σεπ 2008, 13:14

καταρχας δινεις πολυ βαση στις εφημεριδες..ο ταπουτος ειπε ειμαι αριανος,αλλα ερχομαι αν μου δωσετε τοσα..δεν ερχομαι τζαμπα.απο εκει κ περα ο αρης τον ηθελε πολυ αλλα φραγκα γιοκ..το οτι για να πουλησουν μερικα φυλλα οι φυλλαδες πηρε ολη αυτη την εκταση το θεμα δεν πρεπει να μας αποτρεπει..
στην ουσια δεν ξερω αν το καταλαβες αλλα το σκουλικι παρακαλουσε τον παικτη-κατι που μου ειπανε κ φιλοι μου σκουλικια που δεν ειναι τυφλα αφοσιωμενα στην διοικηση τους.το ποσο τον ηθελε φαινεται οτι καταληγει τελικα στην επιλογη χαριτοπουλου,με ολες τις αντιρρησεις απο τους οπαδους τους..
απλα ο ταπουτος ηθελε να ερθει λογω οικογενειας..
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό D.A.A.T. » Σάβ 20 Σεπ 2008, 13:18

Μακαρι..Παντως στο τυπο περασε οτι ο Ταπουτος θελει \Αρη αλλα δε τα βρισκουν στο οικονομικο.Βασικα τη θεωεω υπερβολη την κινηση γιατι στο 3 γεμισαμε..Θελω εναν ασσο
Άβαταρ μέλους
D.A.A.T.
 
Δημοσιεύσεις: 2685
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 23:04

Δημοσίευσηαπό gagas » Σάβ 20 Σεπ 2008, 13:22

κ εγω ετσι νομιζα αλλα πριν μια εβδομαδα συζητουσα με αριανο φιλο μου κ μου ειπε τι επαιζε..κ μου ελεγε κιολας αντι να λενε οι δημοσιογραφοι

ο ταπουτος κοντα στον αρη
ελεγαν
ο αρης κοντα στον ταπουτο

χαρακτηριστικο της καταστασης που επικρατουσε..ειναι αριανος αλλα οχι οπως παρουσιαζεται..εξαλου παλαιοτερα ειχε δηλωσει οτι με αυτα που περασε στη θεσσαλονικη δεν υποστηριζει την ομαδα αυτη κ βλεπει το μπασκετ μονο επαγγελματικα..
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό Trikaliotis » Σάβ 20 Σεπ 2008, 13:26

Συμφώνησε με ΠΑΟΚ ο Ταπούτος

Του Θωμά Αυγέρη
20/09/2008 (01:36)

Sample ImageΈχουμε γράψει πολλές φορές στο παρελθόν πως ο Δημήτρης Δρόσος βάλθηκε το φετινό καλοκαίρι να τρελάνει κόσμο και κοσμάκη. Όσο τετρημένο κι αν ακούγεται δεν είναι τίποτα λιγότερο ή περισσότερο από την αλήθεια.

Ο ισχυρός άνδρας του ΠΑΟΚ δείχνει να μην έχει σταματημό, φέρνοντας τον έναν μετά τον άλλο τους σπουδαίους παίκτες στο "δικέφαλο". Το μπάτζετ έχει ξεπεράσει τα τρία εκατομμύρια ευρώ, ενώ αν συνυπολογίσει κανείς τα χρήματα που έχει δώσει σε παίκτες που είχαν οφειλόμενα αλλά και αυτά που έχει βάλει για την αύξηση του μετοχικού κεφαλαίου, το συνολικό ποσό αγγίζει τα 5 εκατομμύρια ευρώ!

Τελευταίο απόκτημα του "δικέφαλου", σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες είναι ο Χρήστος Ταπούτος. Ο Έλληνας φόργουορντ κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού βρέθηκε πολύ κοντά στο να υπογράψει στον Άρη ή τον Πανιώνιο, όμως όπως φαίνεται θα συνεχίσει την καριέρα του στον ΠΑΟΚ.
Σημαντικό ρόλο έπαιξε το ότι έχει πολύ καλή σχέση με τον Δημήτρη Δρόσο μετά την κοινή τους παρουσία πέρσι στην ΑΕΚ, αλλά και η γνώμη της οικογένειάς του που ήθελε την επιστροφή του στη Θεσσαλονίκη.
Trikaliotis
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2008, 20:23

Δημοσίευσηαπό D.A.A.T. » Σάβ 20 Σεπ 2008, 13:28

Δεν ξερω..αλλωστε εφοσον ερθει τελικα το γηπεδο θα κρινει..Αν παιζει καλα, ολα καλα..Παντως επειδη ειμαι μπασκετικος χαιρομαι που επιτελουσ θα πηγαινω και θα το χαιρομαι..και τωρα ολα αυτα ειναι αφιερωμενα σε αυτουσ που ημασταν εκει περσι με Ολυμπια Λαρισας..
Άβαταρ μέλους
D.A.A.T.
 
Δημοσιεύσεις: 2685
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 23:04

Δημοσίευσηαπό teacher » Σάβ 20 Σεπ 2008, 13:28

Δεν πιστεύω ότι ολοκληρώθηκαν οι κινήσεις του ρόστερ. Και στην θέση 1 αλλά και στο 5 πιθανόν να ενισχυθούμε. Πιο λογικό μου φαίνεται η προσθήκη στο 5 πάντως. Όσο για τον Gregory είναι ήδη στην ομάδα http://www.paokbc.gr/paokbc/index.php?& ... s&catid=19
Μεγάλε Π.Α.Ο.Κ. η δύναμή σου είμαστε εμείς οι χιλιάδες οπαδοί σου...

Διαβάστε τους όρους χρήσης του site
https://www.paokmania.gr/article/1190-oroi-hrisis
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2218
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

Δημοσίευσηαπό antigoni » Σάβ 20 Σεπ 2008, 13:32

Εμενα δε με νοιαζει τι ομαδα ειναι! Δε πα να κυκλοφορει και με μπλουζα με εκεινο το σκυλακι-γατακι του σουπα 3...
Εγω ξερω πως τον παρακαλουσαν ολο το καλοκαιρι και τους εφτυσε στη μαπα...
Αλλα βεβαια το χειροτερο τους ειναι οτι θα παιζει με την τρισμεγιστη δικη μας φανελα και αυτοι θα σκυλιαζουν...
Γενικοτερα αυτο το καλοκαιρι τους τη λεμε πολυ!
Ακομα και ο Δροσος τους πηγαινει κοντρα! (βλ. συνεδριαση ΕΣΑΚΕ κλπ)
:shock:
Άβαταρ μέλους
antigoni
 
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2008, 18:09

Δημοσίευσηαπό gagas » Σάβ 20 Σεπ 2008, 13:43

teacher δεν πιστευω οτι στο 5 υπαρχει περιπτωση αποκτησης παικτη..
μαρμαρινος-τομασεβιτς-ουεσον
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό Trikaliotis » Σάβ 20 Σεπ 2008, 13:53

Στον άσσο παιδιά ένα καλό αμερικανάκι χρειαζόμαστε και μετά ποιός μας πιάνει!!!
Trikaliotis
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2008, 20:23

Δημοσίευσηαπό gagas » Σάβ 20 Σεπ 2008, 13:56

θα το παρουμε αλλα θα αργησουμε λιγακι..
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό scorpio4 » Σάβ 20 Σεπ 2008, 14:55

παιδια ξερουμε το υψος του Ταπουτου??Γενικα πιστευετε πως ειναι τριαροτεσσαρι η τεσσαροτριαρι γιατι μαλλον το 2ο χρειαζομαστε??



ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΥΡΙΟ Κ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ ΜΑΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΗΤΘΑΝ!!!! :?
Άβαταρ μέλους
scorpio4
 
Δημοσιεύσεις: 235
Εγγραφή: Πέμ 11 Σεπ 2008, 15:30
Τοποθεσία: thessaloniki

Δημοσίευσηαπό novito » Σάβ 20 Σεπ 2008, 14:59

2.01
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Α1 2009-2010

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης