Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΚ 13/04 19:00 Προβλέψεις και σχόλια αγώνα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Δημοσίευσηαπό Ioannis82 » Δευτ 07 Απρ 2008, 14:09

Τα χανούμια πρέπει να τα σκίσουμε μόνο για έναν λόγο...γιατί είμαστε ο ΠΑΟΚ...Όυτε για οικονομικά,ούτε για τον νιόνιο,ούτε για τίποτα άλλο...Δεν χρειαζόμαστε καμία αφορμή...Η φανέλα και η ιστορία μας ορίζει την μοίρα μας...Νίκη και μόνο νίκη παντού...
Υ.Γ.Θερμή θερμή παράκληση μου είναι να μην βλασφημάμε σ'αυτά που γράφουμε...Δεν θέλω να κάνω υποδείξεις σε κανέναν και ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη γι'αυτό(που ήδη το κάνω τώρα με αυτό που γράφω για έναν αδερφό πιο πάνω),αλλά πιστεύω ότι λίγη περισσότερη ευαισθησία δεν βλάπτει...Εμένα προσωπικά με ενοχλεί να βλέπω κάτι τέτοιο...
ΠΑΟΚ είσαι...
Άβαταρ μέλους
Ioannis82
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Παρ 08 Φεβ 2008, 15:15
Τοποθεσία: Γιαννιτσά

Δημοσίευσηαπό maik.paok » Δευτ 07 Απρ 2008, 14:46

den dexome na xasoume
oso ke xalia imaste den to dexome

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
maik.paok
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 16:43

Δημοσίευσηαπό pefotismenos » Δευτ 07 Απρ 2008, 15:03

ego paides goustaro na dosoume eisitiria sta xanoumakia kai na paiksoume sta iskia kai min katsoume kai stithoume kai me ton kosmo stin toumba de fovamai kanenan kai pistevo oti tha tous kerdisoume ante giati polu xairontai mou theloun kai titlo paok re!!!!!ta muala mas ponane :? :evil: :shock:

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
pefotismenos
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 02:07

Δημοσίευσηαπό manthos24 » Δευτ 07 Απρ 2008, 16:22

ρε με τον πονο μας παιζεται ρε??ακομα δεν ξεχασα την λειβαδια και εσεις με τον χανουμι ασχολειστε??? :? ΕΙΣΑΙ!!!
ΠΑΟΚ ΡΕ ΦΛΩΡΟΙ!!!!
manthos24
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 23:33
Τοποθεσία: salonica

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Δευτ 07 Απρ 2008, 19:41

paokpool έγραψε:[size=12]Εγώ προσωπικά δεν τον πιστεύω τον άσσο.
400:1 να μου τον δίνατε.... ούτε cent θα πόντερνα!


Δώσε μου τέτοια απόδοση και βάζω και το σπίτι μου! :)
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό dimi328 » Δευτ 07 Απρ 2008, 21:17

Καλα ολα τα παραπανω αλλα σκεφτηκατε οτι ισως μονο και μονο για τον Σεζαρ παιχτει κατι που θα μας κανει να σαλταρουμε εντελως?κατι ακουστηκε καποτε οτι τον θελει ο Σαντος αλλα υπαρχει προβλημα να παει σε Ελληνικη ομαδα..Αν ισχυει κατι τετοιο παιξτε το στανταρ διπλο οσοι παιξεται στοιχειμα.. που δεν θελω να το πιστευω..
Ξερει καποιος κατι παραπανω??

:?:
Άβαταρ μέλους
dimi328
 
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 20:52
Τοποθεσία: Germania

Δημοσίευσηαπό crabsody » Δευτ 07 Απρ 2008, 22:19

Δεν μας δώσανε εισητήρια στον πρώτο γύρο; Τότε οπωσδήποτε δεν πρέπει να τους δώσει ο Ζαγοράκης. ΕΛΕΟΣ δηλαδή. Θα απογοητευτώ πάρα πολύ αν δώσει
crabsody
 
Δημοσιεύσεις: 304
Εγγραφή: Σάβ 01 Μαρ 2008, 18:44

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Δευτ 07 Απρ 2008, 23:19

dimi328 έγραψε:Καλα ολα τα παραπανω αλλα σκεφτηκατε οτι ισως μονο και μονο για τον Σεζαρ παιχτει κατι που θα μας κανει να σαλταρουμε εντελως?κατι ακουστηκε καποτε οτι τον θελει ο Σαντος αλλα υπαρχει προβλημα να παει σε Ελληνικη ομαδα..Αν ισχυει κατι τετοιο παιξτε το στανταρ διπλο οσοι παιξεται στοιχειμα.. που δεν θελω να το πιστευω..
Ξερει καποιος κατι παραπανω??

:?:


Καλά τώρα μιλάς σοβαρά;;;
Επειδή υπάρχει ενδιαφέρον για έναν παίχτη που το συμβόλαιό του λήγει το καλοκαίρι, η ΑΕΚ θα κάνει διπλό την Κυριακή;;;
Ο παίχτης όλα δείχνουν ότι θα φύγει από την ΑΕΚ .. άρα είναι ελεύθερος. Είναι δυνατόν η ΑΕΚ να αποφασίσει που θα συνεχίσει την καριέρα του ο Σέζαρ; Μη τρελαθούμε κιόλας .....

Εγώ για το ματς έχω να πω ότι οι κινήσεις δείχνουν ότι το ματς θα το χτυπήσουμε .. Προφυλάχθηκε ο Γεωργιάδης, εξέτισαν τις τιμωρίες τους οι Σνάουτσνερ-Σάλμον και επιστρέφουν οι Μελίσσης-Κονσεϊσάο φυσιολογικά! Επίσης ο Βερόν αν και έτοιμος μπήκε ως αλλαγή για να προφυλαχθεί επίσης και καλώς εχόντων των πραγμάτων την Κυριακή η ομάδα θα είναι πλήρης (πλην Αραμπατζή-Γκάβρα)!
Οπότε τα παραμύθια περί στημένου ματς κλπ τα ακούω βερεσέ. Ο Ζαγοράκης δεν είναι μ@λ@κ@ς ώστε να υποπέσει σε τέτοιο σφάλμα και να χάσει τη στήριξή μας. Και φυσικά εισιτήρια δεν πρέπει να δοθούν πρώτον γιατί δεν πήραμε και δεύτερον γιατί θα χάσουμε έσοδα λόγω νεκρών ζωνών ασφαλείας (προσωπικά ελπίζω σε σολντ άουτ)!
Τώρα αν μας καρφώσει η ΑΕΚ δύο γκολάκια με το καλημέρα .. άλλο καπέλο αυτό .. Η διαφορά δυναμικότητας είναι γνωστή. Ας παίξουμε εμείς με πάθος και τσαμπουκά και ας χάσουμε!
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό dimi328 » Δευτ 07 Απρ 2008, 23:33

ναι ρε φιλε Υανκος σοβαρα μιλαω γιατι εχει ρητρα αν παει σε ελληνικη ομαδα
Άβαταρ μέλους
dimi328
 
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 20:52
Τοποθεσία: Germania

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Τρί 08 Απρ 2008, 00:23

dimi328 πώς γίνεται να έρθει ελεύθερος και να έχει και ρήτρα;
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό dimi328 » Τρί 08 Απρ 2008, 01:23

Δεν εχεις ξανακουσει φιλε μου για τετοιο συμβολαιο? κι ομως ετσι ειναι το συμβολαιο του ελευθερος αλλα για ομαδες εξωτερικου για ομαδα του εληνικου πρωταθληματος εχει ρητρα,
Αλλα θα τα δουμε ολα στην συνεχεια.
Άβαταρ μέλους
dimi328
 
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 20:52
Τοποθεσία: Germania

Δημοσίευσηαπό Aguero4 » Τρί 08 Απρ 2008, 05:33

Θέλω να χάσουν τα γαυράκια και εμείς να τους ισοφαρίσουμε στο 94 με πέτσινο penalty έτσι για να τσούζει

Δεν ξεχνάω το περσινό τους ματσάκι με τον πανιώνιο
Aguero4
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 03:34

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Τρί 08 Απρ 2008, 13:04

Τα εισίτήρια του αγώνα ΠΑΟΚ - ΑΕΚ


Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ενημερώνει ότι από την Τρίτη 8.Απρ.2008 ξεκινά η διάθεση των εισιτηρίων του αγώνα ΠΑΟΚ - ΑΕΚ, ο οποίος θα διεξαχθεί την Κυριακή 13.Απρ.2008 και ώρα 19:00 στο γήπεδο της Τούμπας, στα πλαίσια της 29ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος SuperLeague 2007-08.

Οι φίλαθλοι θα μπορούν να προμηθεύονται τα εισιτήριά τους από τα γραφεία της ΠΑΕ ΠΑΟΚ (09:00 - 17:00), από την μπουτίκ στο γήπεδο της Τούμπας, καθώς επίσης και από τα επιλεγμένα πρακτορεία ΟΠΑΠ. Αναλυτικά, οι τιμές των εισιτηρίων είναι οι εξής:

Θύρα 1 (VIP): 150 €
Θύρα 1: 50 €
Θύρες 2, 3: 30 €
Θύρες 5, 6: 20 €
Θύρες 4, 7, 8: 15 €

http://www.paokfc.gr/shownews.jsp;jsess ... 8123519093

Yγ: Για να σκάσουν οι τρόμπες που λέγανε ότι θα δώσουμε εισιτήρια στους Αεκτσήδες!
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Τρί 08 Απρ 2008, 13:14

dimi328 έγραψε:Δεν εχεις ξανακουσει φιλε μου για τετοιο συμβολαιο? κι ομως ετσι ειναι το συμβολαιο του ελευθερος αλλα για ομαδες εξωτερικου για ομαδα του εληνικου πρωταθληματος εχει ρητρα,
Αλλα θα τα δουμε ολα στην συνεχεια.


Εγώ δεν έχω ξανακούσει κάτι ανάλογο και μου φαίνεται προϊόν των γελοίων θεωριών συνομωσίας που κυκλοφορούν γενικά...

Ο Ζαγοράκης δεν είναι ηλίθιος για να δώσει το ματς και να χάσει την απόλυτη στήριξη που απολαμβάνει προκειμένου να πάρει έναν ελεύθερο παίκτη αμφιβόλου αξίας.

Αλλά όπως λέει και ο φίλος, θα τα δούμε όλα
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό hulk4teo » Τρί 08 Απρ 2008, 13:18

Εδω και καιρο δεν εγραφα στα θεματα για τους αγωνε του ποδοσφαιρου.Αλλα αυτον τον αγωνα ΠΡΕΠΕΙ να τον παρουμε ειναι τελευταιος αγωνας του ΠΑΟΚ μεσα στον ΝΑΟ καπως πρεπει να μας ευχαριστουν αυτα τα λιμα που εχουμε για παικτες.Δεν θελω με τιποτα ουτε καν την ισοπαλια.Νικη και μονο νικη.
ΓΙΑΤΙ ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ...


:) :? :)
Άβαταρ μέλους
hulk4teo
 
Δημοσιεύσεις: 474
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:59

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2007-2008

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες