Λεβαδειακός - Π.Α.Ο.Κ. 6/04 19:00 MVP και παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Ποιός ήταν ο ΜVP του Π.Α.Ο.Κ.(Αποψή σας)?

Ν.Φερναντές
5
5%
Σ.Ηλιάδης
2
2%
Ρ.Κνολ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σ.Μαλεζάς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Β.Γεωργίου
32
34%
Α.Μπαϊάνο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λ.Βαγγελής
15
16%
Β.Λάκης
1
1%
Τ.Γκονζάλεζ
1
1%
Ι.Ίλιεφ
4
4%
Λ.Χριστοδουλόπουλος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ρ.Βερόν
7
8%
Σ.Αθανασιάδης
4
4%
Κανείς
22
24%
 
Σύνολο ψήφων : 93

Δημοσίευσηαπό Gonzo » Τρί 08 Απρ 2008, 14:09

eorptol έγραψε:ασε gonzo αν γραψουμε εδω αυτα που εγραφες και με μερικους
αλλους εκανες μπουρδελο το φορουμ της ΠΑΕ δεν θα βρεις τρυπα
να κρυφτεις..........Η ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΚΡΑΖΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΝ ΖΑΓΟΡΑΚΗ
ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΑ ..........ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΗ ΕΚΕΙΝΟΥ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ
ΣΤΟ PAOKWORLD ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΟΥΝ.........
για μενα ο ρολος σου ειναι πολυ υποπτος ΑΠΟ ΤΟΤΕ ......γιατι αυτα
που εκανες μονο τον ΠΑΟΚ δεν βοηθουσαν.................


Ρε φίλε, ρε φίλε !!!

Γιατί ρε γαμώτο δεν μας αρέσει η αλήθεια και μας αρέσει το παραμύθι...?

Γιατί γενικεύεις και ακυρώνεις μια ανάλυση που είχα κάνει λέγοντας ότι "Ο Gonzo δεν ήθελε τον Ζαγοράκη" ?

Γιατί σε ανοχλεί εσένα και κάποιους άλλους η αλήθεια..?
Γιατί...?

Πέρυσι...πριν το μάτς με την Ξάνθη στην Τούμπα, είχα πει ότι μοναδική διαφενώμενη λύση για τον ΠΑΟΚ....είναι να αναλάβει ο Ζαγοράκης ο οποίος θα συσπειρώσει την ομάδα...!

Όταν ανέλαβε τρελάθηκα απο την χαρά μου...!

Απο την στιγμή που είδα ότι οι μεταγραφές είναι πολλές και λανθασμένες ....το είπα...!

Δηλαδή ρε φίλε τι θες να πω...?
Ότι ο ΠΑΟΚ έκανε σωστά που έχτισε την ομάδα με αμυντικό χαφ τον Λάμπρο τον Βαγγελή και σέντερ φόρ τον Βρύζα...?

Πρέπει να είμαι και πολύ χαζός για να πω κάτι τέτοιο...!

Έλεγα τον Νοέμβριο ότι ο Ζαγοράκης ξεπέρασε κάθε προσδοκία μου όσο αναφορά το συμμάζεμα της Εταιρείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ .....και ότι τα έκανε κώλος αγωνιστικά....!

Εσύ......και όλοι σας ....βλέπετε κάτι διαφορετικό....!???
Είμαστε ...9οι με 20.000 κόσμο σε κάθε παιχνίδι....!

Φταίνε οι παίχτες και ο προπονητής !
Ποιός τους διάλεξε και ποιός σχεδίασε τον ΠΑΟΚ της σαιζόν 2007-2008....?
Εγώ.....?

Γιατί σου φαίνεται παράλογο...?

Κάποια στιγμή...άκουσα ότι ο Ηλιάδης έχει πουληθεί....και το έγραψα...!
Εσύ...τα βάζεις μαζί μου που άκουσα κάτι....και δεν τα βάζεις με τον Σάντος που χρησιμοποίησε τον Ηλιάδη σαν αμυντικό χαφ.......0 λεπτά......!

Ο ΠΑΟΚ έκανε 13 μεταγραφές και επιτυχημένη μπορεί να κριθεί μόνο αυτή του Βερόν....!

Ο Ζαγοράκης έχει κουραστεί και έχει μοχθήσει τα μέγιστα......
...ο κόσμος του στάθηκε 100%................
και έχει αφήσει αυτή την προσπάθεια να την διαχειριζεται ο Σάντος ο οποίος τον Ιανουάριο ενέκρινε την απόκτηση του Κονσεισάο........τι στιγμή που ο Ηρακλής για παράδειγμα έφερνε 3 20χρονους και έφτιαχνε ομαδούλα....!


Αυτά ρε φίλε , δεν σε βγάζουν απο τα ρούχα σου......και σε βγάζω εγώ....?

Εγώ είμαι το πρόβλημα του ΠΑΟΚ που προέβλεψα τον Νοέμβριο ότι ο ΠΑΟΚ έτσι όπως παίζει και έτσι όπως έχει "στηθεί-σχεδιαστεί" θα πατώσει Αγωνιστικά ????!!!!!!!!

Ε, τότε ρε φίλε σου ζητώ συγνώμη......!
Αν το πρόβλημα σου στον ΠΑΟΚ είναι ένας Ηλεκτρονικός οπαδός...και πιστεύεις ότι αυτό κάνει καό στην ομάδα που έχει 3.000.000 κόσμο σε όλη την γή......τι να πώ ρε φίλε.....!

....Πρέπει να είμαι ....φαινόμενο.....!
Gonzo
 
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 16:54

Δημοσίευσηαπό aspromauri » Τρί 08 Απρ 2008, 14:44

Αδέλφια, εμένα με έχετε μπερδέψει λίγο.

Τελικά ποιός φταίει ?

Ο ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ που έφερε και κρατάει τον Σάντος ?

Ο Σάντος που δεν έχει καταφέρει αυτά που ελπίζαμε ?

Οι παίχτες που αυτό που "παίζουν" σίγουρα δεν είναι μπάλα ?

Ή μήπως πληρώνονται και ξοφλούνται αμαρτίες παλιές ?
Άβαταρ μέλους
aspromauri
 
Δημοσιεύσεις: 2310
Εγγραφή: Πέμ 24 Ιαν 2008, 11:43
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό Gonzo » Τρί 08 Απρ 2008, 15:55

Έτσι ρε Paokpool !

Έτσι...!

Σε μια χρονιά που ο κόσμος δεν είχε υψηλές απαιτήσεις...ο ΠΑΟΚ δεν πήρε 'προίκα' ούτε έναν νεαρό παίχτη...!

Σε μια χρονιά που ο Σαντός βδομάδα παρα βδομάδα (εντός - νίκη, εκτός - ήττα) μας έλεγε ....

".....δεν έχουμε στόχους" και την άλλη...
"....ο ΠΑΟΚ πάντα έχει στόχους"

δεν κερδίσαμε τίποτα....!

Αντιθέτως...ο κόσμος άρχισε να εκνευρίζεται και ενδεχομένως να αντιδράσει σπασμοδικά...!


Αντί να κάνουμε μεταγραφές νέα παιδιά που μπορεί να προσφέρουν βραχυπρόθεσμα και κυρίως μακροπρόθεσμα.....αντί να χτίσουμε μια φιλοσοφία........

είδαμε μια ομάδα που τον Δεκέμβριο πήρε τον Κονσεισάο ....!

Ο ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΕΧΤΙΣΕ ΤΙΠΟΤΕ σε μια σεζόν η οποία ήταν πάρα-πάρα πολύ χαλαρή απο πλευράς απαιτήσεων....!
Βέβαια....τέτοια ξεφτύλα...ούτε εγώ δεν περίμενα που την είχα πάρει γραμμή την δουλειά απο πολύ νωρίς....!

Ο κόσμος....έχει μπερδευτεί τόσο πολύ αγωνιστικά (....και δικαιολογημένα) που άμα πεις ότι ο Χριστοδουλόπουλος είναι παιχταράς....οι μισοί θα σε μουντζώσουν....!

....και άντε να αποδείξεις ότι έχουν άδικο....!

Στον άλλο φίλο που είπε ότι έχει μπερδευτεί για το ποιός φταίει......έχω να πω ότι όλα τα λάθη που έγιναν .......έγιναν....!

Σκοπός είναι να μην επαναληυθούν γιατί εάν ο ΠΑΟΚ τερματίσει άλλη μια χρονιά κάτω απο 5ος....τότε....θα υπάρχει πρόβλημα....!

Αυτή την στιγμή.....δύο εφόδια έχουμε και πρέπει να τα εκμεταλλευτούμε ..!

Το 1ο και το μεγάλο είναι η σχέση Λαού - Ζαγοράκη και η εννότητα με την εμπιστοσύνη ανάμεσα στις δύο πλευρές...!

Το 2ο είναι 5-6 καλοί παίχτες ....!

Το ζητούμενο είναι ένας άνθρωπος που θα φτιάξει μια καλή ομάδα και θα δέσει τα παραπάνω 2 μεταξύ τους...!

Θα φτιάξει δηλαδή την ομάδα του ΠΑΟΚ !!!!

Αυτός ο άνθρωπος......ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να είναι ο Φ. Σάντος γιατί απλά......δεν μπορεί.....!
Είναι ....επικύνδυνος......!
Gonzo
 
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 16:54

Δημοσίευσηαπό Gonzo » Τρί 08 Απρ 2008, 16:14

...και για να ξέρουμε τι λέμε.....3 πράγματα παίζουν τον σημαντικότερο ρόλο στην Οικονομικη ευρρωστία ενός συλλόγου...!

Η σωστή διαχείρηση (Ζαγοράκης -Εγγύηση)
Η εμπορικότητα του Brand (...ΠΑΟΚ)
και η αγωνιστική συμπεριφορά της ομάδας...(επιτυχίες...) !

Ο ΠΑΟΚ....Πληρώνει 600.000€ τον κο Σάντος......και θα μπορούσε να τα πάρει...τουλάχιστον πίσω...εάν αγωνιζόταν στα Play-offs....!

Eισητήρια,
Τηλεοπτικά κτλ !

Μεγάλη πληγή για τον ΠΑΟΚ οικονομικά η απώλεια των play-offs !


Τα ματς στην Τούμπα μόνο να βάλεις...η ομάδα θα 'τζίραρε' περίπου 800.000€ !
Gonzo
 
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 16:54

Δημοσίευσηαπό Platon » Τρί 08 Απρ 2008, 19:24

Ο Gonzo μπορεί να είναι ότι είναι και να λέει αυτά που λέει όπως ακριβώς τα σκέφτεται, δεν μπορώ να παραγνωρίσω το γεγονός ότι σε πολλά θέματα, ειδικά στο θέμα Santos έχει απόλυτο δίκιο.
Δικη μου κρυφή ελπίδα είναι να γίνουν το καλοκαίρι οι σωστές μεταγραφές(παίκτες που θα έρθουν και αυτοί που θα φύγουν) και μια σωστή προετοιμασία. Με αυτή τη βάση, αν, θεός φυλάξει, πάμε πάλι στραβά, πιστεύω ότι ο Santos θα φύγει.
Δεν μπορεί ούτε ο Ζαγοράκης πλέον να τον κρατήσει.

Πιστεύω απόλυτα στον Ζαγοράκη και τον στηρίζω και θα εξακολουθώ να τον στηρίζω όσα λάθη κι αν κάνει. Και χάριν αυτού στηρίζω και τον Santos και για κανέναν άλλο λόγο.

Ήταν η πιο ντροπιαστική ήττα που έχω δει ως τώρα. Αυτός δεν μπορεί να είναι ο ΠΑΟΚ μας... Δεν πάει άλλο πια. Δεν θα αφήσουμε πλέον κανένα να μας ξεφτιλίζει με αυτό τον τρόπο.
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Τρί 08 Απρ 2008, 20:02

Ποιός ο λόγος που έγιναν τόσες αποτυχημένες μεταγραφές;;; Μα φυσικά επειδή ο Ζαγοράκης έκοψε (ελπίζω) κάθε δεσμό με τους προηγούμενους μανατζαραίους που μας είχαν καταχρεώσει!
Όταν ένας άνθρωπος που δεν έχει κονέ, αναλαμβάνει πρόεδρος, τι μεταγραφές μπορεί να κάνει; Τώρα πχ ο Βρύζας που έχει με Ιταλία όλο και κάτι θα κάνει .. Ο Φερέρ πήγε στον Ηρακλή έφερε 2-3 παιχτάκια που στρώσανε όλη την ομάδα! Εμείς δεν μπορούμε να το κάνουμε αυτό ακόμα ..

Gonzo έγραψε:
Το 1ο και το μεγάλο είναι η σχέση Λαού - Ζαγοράκη και η εννότητα με την εμπιστοσύνη ανάμεσα στις δύο πλευρές...!

Το 2ο είναι 5-6 καλοί παίχτες ....!


Εδώ είναι η βάση μας .. το μόνο που έχουμε είναι η σχέση κόσμου-προέδρου. Και αυτό δεν πρέπει να χαλάσουμε. Ο πρόεδρος κάνει τις επιλογές του .. συμφωνούμε ή όχι, το λέμε και τέλος. Μην επανερχόμαστε στα ίδια και στα ίδια. Κι εσύ Gonzo λες γνώμη σου είναι ότι ο Σάντος πρέπει να φύγει χθες. Ωραία σε ακούσαμε .. το είπες μια το είπες δυο. Τι θα γίνει τώρα; Θα το λες μέχρι να φύγει; Αφού στηρίζεις τον πρόεδρο σταμάτα επιτέλους. Το είπες .. μην επανέρχεσαι στα ίδια και τα ίδια!
Και στην τελική με το χέρι στην καρδιά, ποιός προπονητής πιστεύετε ότι δεν θα καιγότανε όπως κάηκε ο Σάντος φέτος; Ο Αντσελότι; Ο Λίπι; Ο Κούπερ; Ο Λεμονής; Εγώ πιστεύε ότι όποιον κι αν είχαμε φέτος τα ίδια σκατά θα είμασταν!
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Τρί 08 Απρ 2008, 23:31

Yiankos έγραψε:
Και στην τελική με το χέρι στην καρδιά, ποιός προπονητής πιστεύετε ότι δεν θα καιγότανε όπως κάηκε ο Σάντος φέτος; Ο Αντσελότι; Ο Λίπι; Ο Κούπερ; Ο Λεμονής; Εγώ πιστεύω ότι όποιον κι αν είχαμε φέτος τα ίδια σκατά θα είμασταν!


Σε γενικές γραμμές το ίδιο πιστεύω κι εγώ. Παραβλέπουμε ότι το ρόστερ μας είναι άθλιο, πολλοί παίκτες δεν δείχνουν καμία διάθεση να αγωνιστούν, τα οικονομικά προβλήματα μειώνονται αλλά δεν έχουν λυθεί, και επιπλέον η ομάδα κουβαλάει στην πλάτη της τα ψυχικά τραύματα της τριετίας Γούμενου, ανάμεσα στα οποία είναι και η εκτός έδρας ανυπαρξία μας (δεν είναι φετινό φαινόμενο) αλλά και η ηττοπάθεια.

Για να είμαστε τελείως ειλικρινείς, ίσως ένας καλύτερος προπονητής ή ένας προπονητής με νοοτροπία που να κολλάει καλύτερα στην ομάδα να κατάφερνε να μαζέψει μερικούς βαθμούς παραπάνω απ ότι ο Σάντος, αλλά ουσιαστική διαφορά δεν θα υπήρχε. Δεν είναι ο προπονητής η απάντηση σε όλα τα προβλήματα.

"Οκ", θα μου πείτε. "Εφόσον η ομάδα είναι σε τέτοια σκατά που όποιος και να ήταν προπονητής η διαφορά θα ήταν μικρή, τότε γιατί έχουμε τον Σάντος και τον χρυσοπληρώνουμε, αντί για τον Παράσχο ή π.χ. τον Αλέφαντο, ώστε να κάνουν την ίδια δουλειά;". Πολύ απλά γιατί τον Σάντος τον φέραμε γιατί κοιτάμε μπροστά. Γιατί έχουμε πλάνο τριετίας. Η ικανότητα του πορτογάλου θα μπορεί να κριθεί ουσιαστικά μόνο του χρόνου.

Yiankos έγραψε:
Κι εσύ Gonzo λες γνώμη σου είναι ότι ο Σάντος πρέπει να φύγει χθες. Ωραία σε ακούσαμε .. το είπες μια το είπες δυο. Τι θα γίνει τώρα; Θα το λες μέχρι να φύγει; Αφού στηρίζεις τον πρόεδρο σταμάτα επιτέλους. Το είπες .. μην επανέρχεσαι στα ίδια και τα ίδια!


Πολύ σωστό. Όλοι έχουν πει την γνώμη τους, πολλοί εναντίον του Σάντος, και την επαναλαμβάνουν όποτε συζητηθεί το ζήτημα, όπως π.χ. ο Kareena, αλλά δεν την χτυπάνε σε κάθε ποστ. Αυτό δεν είναι συζήτηση είναι συστηματική προπαγάνδα. Και κάποιος καχύποπτος θα μπορούσε να σκεφτεί ότι τόσο επίμονη προπαγάνδα είναι δυνατόν να προέρχεται μόνο από υποστηρικτές άλλων ομάδων (και συγκεκριμένα μου έρχονται στο μυαλό σύλλογοι που ιδρύθηκαν από εθνικότητα που προπολεμικά αποτελούσε μεγάλο ποσοστό των κατοίκων της πόλης μας) που βρίσκονται εδώ μόνο και μόνο για να σπείρουν την διχόνοια
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Gonzo » Τετ 09 Απρ 2008, 11:33

Yiankos έγραψε:Ποιός ο λόγος που έγιναν τόσες αποτυχημένες μεταγραφές;;; Μα φυσικά επειδή ο Ζαγοράκης έκοψε (ελπίζω) κάθε δεσμό με τους προηγούμενους μανατζαραίους που μας είχαν καταχρεώσει!
Όταν ένας άνθρωπος που δεν έχει κονέ, αναλαμβάνει πρόεδρος, τι μεταγραφές μπορεί να κάνει; Τώρα πχ ο Βρύζας που έχει με Ιταλία όλο και κάτι θα κάνει .. Ο Φερέρ πήγε στον Ηρακλή έφερε 2-3 παιχτάκια που στρώσανε όλη την ομάδα! Εμείς δεν μπορούμε να το κάνουμε αυτό ακόμα ..

Gonzo έγραψε:
Το 1ο και το μεγάλο είναι η σχέση Λαού - Ζαγοράκη και η εννότητα με την εμπιστοσύνη ανάμεσα στις δύο πλευρές...!

Το 2ο είναι 5-6 καλοί παίχτες ....!


Εδώ είναι η βάση μας .. το μόνο που έχουμε είναι η σχέση κόσμου-προέδρου. Και αυτό δεν πρέπει να χαλάσουμε. Ο πρόεδρος κάνει τις επιλογές του .. συμφωνούμε ή όχι, το λέμε και τέλος. Μην επανερχόμαστε στα ίδια και στα ίδια. Κι εσύ Gonzo λες γνώμη σου είναι ότι ο Σάντος πρέπει να φύγει χθες. Ωραία σε ακούσαμε .. το είπες μια το είπες δυο. Τι θα γίνει τώρα; Θα το λες μέχρι να φύγει; Αφού στηρίζεις τον πρόεδρο σταμάτα επιτέλους. Το είπες .. μην επανέρχεσαι στα ίδια και τα ίδια!
Και στην τελική με το χέρι στην καρδιά, ποιός προπονητής πιστεύετε ότι δεν θα καιγότανε όπως κάηκε ο Σάντος φέτος; Ο Αντσελότι; Ο Λίπι; Ο Κούπερ; Ο Λεμονής; Εγώ πιστεύε ότι όποιον κι αν είχαμε φέτος τα ίδια σκατά θα είμασταν!


Tο πιασα !

Και το κρατάω...!

Ότι είχα να πώ για αυτό τον κύριο απο την Πορτογαλλία....το είπα..!

Δεν έχω κάποιο σχέδιο εξώντοσης (...μακάρι να μπορούσα..) απλά θεωρώ ότι να του δώσουμε παράταση θα είναι εντελώς μάταιο...!

Για τον απο κάτω φίλο σου..., έχω να πώ ότι....."Είμαι ΠΑΟΚ και ότι λέω , το λέω σαν ΠΑΟΚτσής και μόνο" !

Στηρίζω τον ΠΑΟΚ και σέβομαι τον κόπο και την προσπάθεια του Ζαγοράκη..!

Απλά στεναχωριέμαι για τα λάθη και ελπίζω να μην επαναληυθούν..!
ΤΕΛΟΣ.
Gonzo
 
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 16:54

Δημοσίευσηαπό MariaKapa » Τετ 09 Απρ 2008, 11:52

Δεν το είδα το ματς, είδα τα 5 πρώτα λεπτά και δεν άντεξα, οπότε δεν ξέρω ποιος είναι ο MVP
ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ, Τρέμουν το όνομα σου και στο πέρασμα σου, τρέμει όλη Γη
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
MariaKapa
 
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 04:12
Τοποθεσία: Salonica

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Κυρ 20 Απρ 2008, 21:01

Όπως είπαμε 3 μέρες μετά από κάθε παιχνίδι θα κλείνει η ψηφοφορία για τον MVP και θα ανακοινώνεται το όνομα του νικητή. Είναι σημαντικό να ψηφίζουμε ΟΛΟΙ ώστε να υπάρχει μεγάλο δείγμα και ξεκάθαρος νικητής για κάθε αγωνιστική. Στο τέλος φυσικά θα υπάρξει η βράβευση του παίχτη που ψηφίστηκε τις περισσότερες φορές mvp από το site!

Μετά λοιπόν από την ψήφιση του "Ηλιάδη" ως πολυτιμότερου παίχτη για τον αγώνα ΠΑΟΚ-Ατρόμητος, για το ματς Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ επιλέξαμε mvp τον Γεωργίου με 32 από τους 93 συνολικά ψήφους!
Ακολουθούν οι πρώτες 4 επιλογές και τα ποσοστά τους:

1. Β.Γεωργίου 34% [ 32 ]
2. Κανείς 23% [ 22 ]
3. Λ.Βαγγελής 16% [ 15 ]
4. Ρ.Βερόν 7% [ 7 ]
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2007-2008

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης