Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Δημοσίευσηαπό paok_re » Σάβ 21 Ιουν 2008, 10:51

Φιλε alexei δεν λέει κανεις οτι δεν θα κριθεί....
Αν κάνει λακιαμα θα φάει κράξιμο σίγουρα απο όλους..
Απλά η κίνηση πωλησης οικοδόμου ηταν πετυχημένη αν ελέγξεις όλες τις παραμέτρους.....
Κατάλαβες?
Άβαταρ μέλους
paok_re
 
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τρί 08 Ιαν 2008, 05:08

Δημοσίευσηαπό Paris » Σάβ 21 Ιουν 2008, 10:52

Οχι φιλε ο Ζαγορ δεν θα βαλει χερι το χρημα οι μανατζερ ομως στανταρ.Να δεις τι Θα σου πουλησου,μπακηρι γα χρυσαφι(φρουντες κα σεα μεα ).Αλλα δε με καταλαβες η νοοτροποια εινα το πρβλημα μου οχι τα προσωπα η οι αγοροπολησιες
Paris
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ 16 Ιαν 2008, 00:16

Δημοσίευσηαπό alexei » Σάβ 21 Ιουν 2008, 10:54

blackmagic έγραψε:SE POION NA DWSEI LOGO?SE EMAS?EMEIS SIKOTW TON FERAME GIATI KSEROUME OTI DEN THA FAEI OUTE 1 EURO KAI LEITOURGEI GIA TO KALO TOU PAOK!ESU AN PISTEUEIS OTI EIRTHE NA FAEI APO TON PAOK OK
ΛΟΓΟ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΡΩΤΟΔΙΚΙΟΥ, ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ, ΠΡΕΠΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΟΛΗΣΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΙΚΗΣ ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΙ ΟΛΟΥΣ. ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΙΜΟΣ.
alexei
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 10:18

Δημοσίευσηαπό Paris » Σάβ 21 Ιουν 2008, 11:05

Δες φιλε κρατουσες τον Χριστ με 200 για 2 χρονια ακομη με προοπτηκη οτι θα εφτιαχνες και καλυερη ομαδα να ανεβεναι και η αξια του παιχτη,δηλαδη με 10 γκολ κ 10 εμφανησεις στην Εθνικη Ελλαδος θα ειχε την ιδια αξεια ο χριστ με τον 32αχρονο
Paris
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ 16 Ιαν 2008, 00:16

Δημοσίευσηαπό paok_re » Σάβ 21 Ιουν 2008, 11:09

«Αφού έδωσαν τέσσερα εκατ. ευρώ για τον Χριστοδουλόπουλο, με γεια τους και χαρά τους. Αυτές είναι τρελές κινήσεις και δεν ήταν δυνατόν να τις ακολουθήσουμε. Και να κάναμε 2,5 εκατ. ευρώ προσφορά, μετά ο ΠΑΟ θα έβαζε κάτι παραπάνω κ.ο.κ. Και να χαθεί ο Λάζαρος δεν θα πεθάνουμε, υπάρχουν και άλλες πολύ καλές λύσεις από το εξωτερικό», σχολίαζαν χθες στον πειραϊκό σύλλογο.

http://www.sportdog.gr/new/article.aspx?id=68381

Η απάντηση του γαυρου για οικοδόμο....
Θα σταθω μονο στο ''Και να χαθεί ο Λάζαρος δεν θα πεθάνουμε, υπάρχουν και άλλες πολύ καλές λύσεις από το εξωτερικό''...

Το ίδιο ισχυει και για τον ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
paok_re
 
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τρί 08 Ιαν 2008, 05:08

Δημοσίευσηαπό alexei » Σάβ 21 Ιουν 2008, 11:16

paok_re έγραψε:«Αφού έδωσαν τέσσερα εκατ. ευρώ για τον Χριστοδουλόπουλο, με γεια τους και χαρά τους. Αυτές είναι τρελές κινήσεις και δεν ήταν δυνατόν να τις ακολουθήσουμε. Και να κάναμε 2,5 εκατ. ευρώ προσφορά, μετά ο ΠΑΟ θα έβαζε κάτι παραπάνω κ.ο.κ. Και να χαθεί ο Λάζαρος δεν θα πεθάνουμε, υπάρχουν και άλλες πολύ καλές λύσεις από το εξωτερικό», σχολίαζαν χθες στον πειραϊκό σύλλογο.

http://www.sportdog.gr/new/article.aspx?id=68381

Η απάντηση του γαυρου για οικοδόμο....
Θα σταθω μονο στο ''Και να χαθεί ο Λάζαρος δεν θα πεθάνουμε, υπάρχουν και άλλες πολύ καλές λύσεις από το εξωτερικό''...

Το ίδιο ισχυει και για τον ΠΑΟΚ
Mονο που οσφπ θα φερει παικταρα και γω κανα ψοφιμι
alexei
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 10:18

Δημοσίευσηαπό Paris » Σάβ 21 Ιουν 2008, 11:21

Να αλλα λεμε θα κανεις και καλυτερη ομαδα (δηλ ο κονσεισαο τι σου εδειξε ),πρωταθλητισμο υποσχονται.Οσο για τα ποσα μη πολλη πιστευται τα 4εκ απο 2.2 ξεκεινησαμε το βραδυ εγινε +χορηγια το πρωι φτασεμε στα τεσσερα και μεχρι να υπογραψει θα μας δινουν και την ακροπολη,Αυτα ειναι για μας απαλυνου το πονο ντεμεκ
Paris
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ 16 Ιαν 2008, 00:16

Δημοσίευσηαπό gmayo » Σάβ 21 Ιουν 2008, 11:22

Ρε παιδιά ΥΜΑΡΤΟΝ... Πως είναι δυνατόν να υπάρχουν ΠΑΟΚτζήδες που να πιστεύουν ότι έπρεπε να κρατίσουμε το χριστοπαλτόπουλο???

1) Έχεις ΧΡΈΗ τρελά πως θα ξεχρεώσεις και ταυτόχρονα θα διαθέτεις και κάνα φράγκο για να έχεις ανταγωνιστική ομάδα?

2) Ο χτίστης αν δεν θυμάστε στα 20 του σηκώθηκε έφυγε με το έτσι θέλω να πάει στο λιμάνι του λιβερπουλ για να παίξει με την ομαδά των 5 ευρωπαικών. ΣΤΑ 20 ΤΟΥ Η ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΝ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΑΝΦΙΛΝΤ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑΛΕΝΤΟ???

3) Τι έκανε αύτος ο παίχτης που τα παιδιά που κράζουν τη μεταγραφή του τον θεωρούν τόσο απαραίτητο στο φετινό ΠΑΟΚ? Και ούτε 4 μύρια (σχεδόν) δεν μπορούν να τον αντικαταστήσουν?

4) Οι ΠατεροΒγενοΤζιγγερ έχουν μεγάλα προβλήματα με τους φιλάθλους τους και για να δείξουν ότι κάτι πράγματι αλλάζει στο μπουρδέλο που λέγεται Βάζελος τα σκάνε σε μεταγραφές ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ. Πιστεύει κανείς οτι θα φέρει Αιμάρ ο βαζελος που το έχει πρωτοσέλιδο ΚΑΘΕ μέρα η πράσινη? Και όταν δεν τον φέρουν οι Βάζελοι θα φάνε το κουτόχορτο του χτίστη... Γιατί είναι μέγαλα ΖΩΑ και τρώνε πολύ σανό. Οπότε δεν νομίζω οτι ο Ζαγόρ τους κοροϊδεψε με το να τους πουλήσει αυτό το παλτό τόσο ακριβά αλλά ξέρουν τι κάνουν και αρκεί η δήλωση Πατέρα για να το καταλάβεις "Εμείς παίρνουμε όποιον θέλουμε".

ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΤΟΤΕ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΝΕΒΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ
Άβαταρ μέλους
gmayo
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιουν 2008, 15:04

Δημοσίευσηαπό alexei » Σάβ 21 Ιουν 2008, 11:24

gmayo έγραψε:Ρε παιδιά ΥΜΑΡΤΟΝ... Πως είναι δυνατόν να υπάρχουν ΠΑΟΚτζήδες που να πιστεύουν ότι έπρεπε να κρατίσουμε το χριστοπαλτόπουλο???

1) Έχεις ΧΡΈΗ τρελά πως θα ξεχρεώσεις και ταυτόχρονα θα διαθέτεις και κάνα φράγκο για να έχεις ανταγωνιστική ομάδα?

2) Ο χτίστης αν δεν θυμάστε στα 20 του σηκώθηκε έφυγε με το έτσι θέλω να πάει στο λιμάνι του λιβερπουλ για να παίξει με την ομαδά των 5 ευρωπαικών. ΣΤΑ 20 ΤΟΥ Η ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΝ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΑΝΦΙΛΝΤ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑΛΕΝΤΟ???

3) Τι έκανε αύτος ο παίχτης που τα παιδιά που κράζουν τη μεταγραφή του τον θεωρούν τόσο απαραίτητο στο φετινό ΠΑΟΚ? Και ούτε 4 μύρια (σχεδόν) δεν μπορούν να τον αντικαταστήσουν?

4) Οι ΠατεροΒγενοΤζιγγερ έχουν μεγάλα προβλήματα με τους φιλάθλους τους και για να δείξουν ότι κάτι πράγματι αλλάζει στο μπουρδέλο που λέγεται Βάζελος τα σκάνε σε μεταγραφές ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ. Πιστεύει κανείς οτι θα φέρει Αιμάρ ο βαζελος που το έχει πρωτοσέλιδο ΚΑΘΕ μέρα η πράσινη? Και όταν δεν τον φέρουν οι Βάζελοι θα φάνε το κουτόχορτο του χτίστη... Γιατί είναι μέγαλα ΖΩΑ και τρώνε πολύ σανό. Οπότε δεν νομίζω οτι ο Ζαγόρ τους κοροϊδεψε με το να τους πουλήσει αυτό το παλτό τόσο ακριβά αλλά ξέρουν τι κάνουν και αρκεί η δήλωση Πατέρα για να το καταλάβεις "Εμείς παίρνουμε όποιον θέλουμε".

ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΤΟΤΕ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΝΕΒΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ
καλα αλλα αν μας καρφωσει μεσα στην τουμπα οπως ο σαλπι τοτε τσιμουδια
alexei
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 10:18

Δημοσίευσηαπό Paris » Σάβ 21 Ιουν 2008, 11:33

Φιλε pes6 as ερχοταν μια προταση οπο την κολοπτινιτσα αξωτερικου με ταμισα χρηματα.Ερωτηση σε πια διωργανωσει τον ειδαν για νατον παρουν ρε φιλε ,ενω ο τουρε επεζε και cl.Oσο για τα χρεη φιλε θα πρεπει καθε χρονο ο Παοκ να γινει κουνελα να παραγει 10 χροδουλ φερνεντεζ για να διαγραψει χρεη
Paris
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ 16 Ιαν 2008, 00:16

Δημοσίευσηαπό gmayo » Σάβ 21 Ιουν 2008, 11:37

καλα αλλα αν μας καρφωσει μεσα στην τουμπα οπως ο σαλπι τοτε τσιμουδια


Ο σάλπι φίλε έβαζε 15+ γκόλ στο ΠΑΟΚ και στο Βάζελο είναι πρώτος σκόρερ. Ο Χτίστης πόσα γκόλ μου έβαλε φέτος, και μην μου πέις δεν είχε καλούς συμπαίχτες και οτι φταίει το σύστημα. Ο Μιτσελ και ο σάλπι με τους ίδιους παίζαν.

Και αν μου το καρφώση ρε φίλε ΠΑΟΚ είμαι δεν με νοιάζει, μπόρω να τους κολλίσω έγω 1 μπαλάκι παραπάνω στο τέλος? ΑΥΤΟ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ. Και κανένας σαλπιγγίδης η χριστοδουλόπουλος
Άβαταρ μέλους
gmayo
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιουν 2008, 15:04

Δημοσίευσηαπό Paris » Σάβ 21 Ιουν 2008, 11:43

Ναι αλλα αλλο σιναγονιζμο ειχες το τοτε αλλο εχει τωρα ο πανοιν καλυτερος ο αστερα καλυ ο αρης καλυτερος ετσι,εμεις μειναμε στασιμη η και χειροτερεψαμε
Paris
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ 16 Ιαν 2008, 00:16

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Σάβ 21 Ιουν 2008, 12:10

Μολις εκλεισε τελεικα ο Λαζαρος λεει ο πετροτος στον Εχτρα με 4 ΜΙΡΙΑ ΤΕΛΕΙΚΑ.

Να 2 + 2 χοριγια.

Βγηκε η ριτρα για τους γκρινιαριδες.
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό maikopoulos » Σάβ 21 Ιουν 2008, 12:30

Είχαμε το γουναρικό απ' το γύφτο και το δώσαμε για τσιντσιλά. Συγχαρητήρια στη διοίκηση. Στο καλό οικοδόμε, δεν θα μας λείψεις.
Go Village!
Άβαταρ μέλους
maikopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 359
Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 18:25

Δημοσίευσηαπό douglas » Σάβ 21 Ιουν 2008, 12:47

Το καλύτερο που προσέφερε αυτός ο παίκτης ήταν τα λεφτά της πώλησής του!!
Θεωρούσε τον ΠΑΟΚ μικρό και φάνηκε από τη συμπεριφορά του στο θέμα της Liverpool.
Το μόνο που ζητάω είναι να αξιοποιηθούν τα χρήματα κατάλληλα σε ποδοσφαιρικά επαγγελματικά πλαίσια!
douglas
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 13:43

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2007-2008

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης