Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Δημοσίευσηαπό Petm » Παρ 18 Απρ 2008, 17:06

Νομίζω ότι η ουσία είναι στο ποσο θα πουληθεί η στο τι ανταλλάγματα θα έρθουνε. άλλο να πουληθεί 2 εκ. και άλλο 3 και πάνω. 2 εκ. μου φαίνονται λίγα. Για 2.5 θα έλεγα ναι, μονο με χοντρά ανταλλάγματα από πλευράς ποδοσφαιριστών.Αλλα μπορώ να σκεφτώ μονο δυο ποδοσφαιριστές που θα ήθελα από το παο και για τον ένα από αυτούς τους δυο το βλέπω δύσκολο.
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Δημοσίευσηαπό free_billi » Παρ 18 Απρ 2008, 17:06

Να μαs δωσουνε την ρητρα του και
να παει οπου γουσταρει ο ΜΕΣΙΕ.
Εποχεs που ξεπουλουσαμε εχουν περαση
στο παρελθον.....................
ΠΑΟΚ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ
Άβαταρ μέλους
free_billi
 
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2007, 03:32
Τοποθεσία: UK

Δημοσίευσηαπό manthos24 » Παρ 18 Απρ 2008, 17:15

ok τι να πω μπορει να ειμαι λαθος φιλε μου yianko
ΠΑΟΚ ΡΕ ΦΛΩΡΟΙ!!!!
manthos24
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 23:33
Τοποθεσία: salonica

Δημοσίευσηαπό paoktsaki » Παρ 18 Απρ 2008, 18:28

Ένα μεγάλο ταλέντο χωρίς ψυχή , πάθος και χαρακτήρα , παυει να είναι μεγάλο .
paoktsaki
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 09:43

Δημοσίευσηαπό Platon » Παρ 18 Απρ 2008, 18:53

Παίδες τελικά μάλλον από ότι φαίνεται ο Χριστοδουλόπουλος πάει για Αθηνα. Δεν με εκπλήσσει καθόλου και πιστεύω ότι όντως θα δείξει εκεί την πραγματική του αξια.
Σε εμάς δεν γουστάρει πλέον να παίζει και για αυτό έκανε τις εμφανίσεις που έκανε.

Και εάν δεν μας γουστάρει ο οικοδόμος μια εμείς δεν τον γουστάρουμε δέκα.

Στο καλο και να μη μας γραφει.


Αδερφέ Petm ποίους θα ήθελες εσύ από τον Βάζελο???

Εγώ κανένα. Θέλω μονο τα χρήματα κι όχι άλλους τύπους σαν τον Μπίδη, τον Τσίγκα και τον Torghelle.
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό Petm » Παρ 18 Απρ 2008, 19:24

Δεν έχει νόημα η συζήτηση περί ανταλaγματwν μέχρι να μάθουμε τι συμφωνία , εάν βεβαια υπάρχει συμφωνία. Αφότου μάθουμε μπορούμε να μπούμε σε λεπτομέρειες. Ας δούμε τι θα γίνει πρώτα.
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Δημοσίευσηαπό lefis » Παρ 18 Απρ 2008, 21:02

με τους παιχτες που αναφερεις παραπανω και κυριως με τις ομαδες τους υπαρχει μια μικρη διαφορα : δεν χρωστανε αυτα που χρωστας εσυ. και οταν χρωστας της μιχαλους τοτε πουλας για να ξεχρεωσεις και οταν η πωληση γινει σε καλη τιμη τοτε ειναι μια καλη κινηση.δεν μπορεις να πουλας μουρη και να ζητας 4-5 μυρια οταν εχεις μεγαλη αναγκη.δεν ειπαμε βεβαια να ξεπουλησεις .....
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Δημοσίευσηαπό john71 » Παρ 18 Απρ 2008, 21:16

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΡΕ ΑΔΕΛΦΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΕ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ.
ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΟΚ? ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗ , ΣΑΝ ΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ Η ΣΑΝ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΙΣ ΑΘΗΝΑΣ?
Ο ΠΑΟΚ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΠΟΥΛΑΕΙ
ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ, ΒΡΙΖΟΝΤΑΣ ΕΝΑΝ ΠΑΙΚΤΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΘΑ ΠΟΥΛΗΘΕΙ ΣΕ ΟΜΑΔΑ "ΕΧΘΡΟ" ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΟΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΕΚ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΘΛΗΜΑΤΟΣ.
ΤΕΛΙΚΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΨΗΝΟΝΤΑΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΣΕ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΠΟΚ. ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΠΙΘΑΝΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΥΠΟΥ ΤΟΡΚΕΛΕ ΚΑΙ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ.
ΟΧΙ ΡΕ ΑΔΕΛΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΑΥΤΟ.
Ο ΖΑΓΟΡ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ.
ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ.
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΤΑΝ ΠΟΤΕ ΟΠΑΔΟΣ ΤΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ Η ΤΟΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑΤΑ 2 ΕΚ. ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΡΙΤΗΣ ΔΙΑΛΟΓΗΣ.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΙΣΚΕΚΟΜΑΣΤΕ ΑΔΕΛΦΙΑ.
ΔΥΟ ΗΤΑΝ ΟΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΑΝΤΙΣΤΑΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΜΑΜΗΜΕΝΟ ΠΟΚ ΣΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ. ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΟΥ ΖΗΣΗ ΒΡΥΖΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΥ.ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ.
ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑΣ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ , ΟΧΙ ΕΑΝ Ο ΛΑΖΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ Η ΟΧΙ.
Ο ΠΑΟΚ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΡΩΤΟΚΛΑΣΣΑΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΛΙΜΑ .
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΖΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΖΩ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΚΑΛΟ ΠΑΙΚΤΑΚΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η Ο ΦΕΡΝΤΑΝΤΕΖ Η Ο ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟΝ ΒΑΖΕΛΟ Η ΣΤΟΝ ΓΑΥΡΟ.
ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΒΕΝΕΤΙΔΗ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΠΟΥΛΗΣΕ ΠΑΙΚΤΗ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΑΓΟΡΑΣΕ ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΑΔΕΛΦΙΑ ΠΑΟΚ ΕΙΜΑΣΤΕ
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ.

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Τελευταία επεξεργασία από john71 και Παρ 18 Απρ 2008, 21:31, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
john71
 
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 22:27

Δημοσίευσηαπό pegasos650 » Παρ 18 Απρ 2008, 21:31

Δωσε μας 3 χαρτια καιπαρε τον μπουλο
αλλωστε το μωρο ψαχνετε απο περσυ
να φυγει
εγω τη να πω να χτι σει ο καρπουζας απο το
εστοριλ πανω του????
Άβαταρ μέλους
pegasos650
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 20:20

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Παρ 18 Απρ 2008, 21:46

john71 είτε θέλεις να το παραδεχτείς είτε όχι, κάθε χρόνο πάμε από το κακό στο χειρότερο αγωνιστικά .. Πλέον έχουμε χάσει και την 4η θέση που είχαμε σίγουρη για πολλά χρόνια. Άρα το ότι κάνουμε πρωταθλητισμό και ο αντίπαλός μας σήμερα είναι το ΠΟΚ, για μένα είναι τελείως ουτοπικό! Για μένα αντίπαλός μας είναι τα χρέη μας και τίποτα άλλο .. Όσο πιο νωρίς καθαρίσουμε από αυτά τόσο πιο γρήγορα θα γίνουν πράξη αυτά που ονειρευόμαστε!
Ευτυχώς να λέμε που ήρθε ο Τέο και έχουμε όραμα κι ελπίδα.



panilee έγραψε:Εμενα προσωπικα τα 2,5 μυρια μ φαινονται πολυ λιγα.Δηλαδη για να καταλαβω:1)Η ρητρα ειναι 4 ή 5 μυρια? και 2)Πως απο τα 4,5 μυρια καταλήξαμε στα 2,5?Επιτρέψτε μου αν πωληθει με 2,5 μυρια να μην ειμαι ευχαριστημενος με την διοικηση Ζαγορακη,οταν ο αμπαλος Σπυροπουλος πωληθηκε με 2 μυρια,ο υπερεκτιμημενος Κλεϊτον με 2+ και οταν ο ρουλης για τον ξυλοκοπο-κλωνο του Ανατολακη ζηταει 3+ μυρια...Νομιζω πως αν καταληξουν στα 2,5 θα ειναι αποτυχια δοικητικη μιας κ τα ενδεχομενα ανταλλαγματα του Λαγου μαλλον θα ειναι καποια απο τα super παλτα του.Ελπιζω να μην γινει η πωληση με 2,5 μυρια,θα ειναι πραγματικα ξεφτιλα...


Ίσως panilee έχεις δίκιο και τα 2,5 μύρια να είναι λίγα .. τώρα 2,5 ή 3 ή 4 ή ανταλλάγματα ή οτιδήποτε είναι δεδομένα που θα αξιολογήσει η διοίκηση για να αποφασίσει!
Αλλά για τους παίχτες που αναφέρεις ρε αδερφέ .. μη τρελαθούμε και τελείως.
Άμπαλος ο Σπυρόπουλος; Το μόνο καθαρό αριστερό μπακ σε καλή ηλικία και με μέλλον; Με πολύ καλές εμφανίσεις στον Πανιώνιο και σιγά σιγά να παίρνει θέση στην Εθνική;
Ξυλοκόπος-κλώνος του Ανατολάκη ο Παπαδόπουλος .. κι εγώ έτσι τον έλεγα κάποτε, όμως πλέον τον βλέπω πολύ βελτιωμένο. Ειδικά φέτος ο Παπαδόπουλος από πλευράς εμφανίσεων έκανε αντικειμενικά μία καταπληκτική χρονιά. Παίχτης σκληροτράχηλος, με πάθος και αγωνιστικότητα που υπόσχεται πολλά. Και σε πολύ καλή ηλικία φυσικά .. Για μένα ο Αβραάμ έπαιξε όσο έπαιξαν όλοι οι δικοί μας κεντρικοί αμυντικοί μαζί (Μελίσσης-Κνολ-Γκάβρα-Μαλεζάς)!
Και για τον Κλέιτον επίσης τα ίδια πιστεύω και δε θέλω να γίνω κουραστικός αναλύωντας τη χρονιά του.

Προσωπικά άποψη όλα αυτά βέβαια .. αλλά από πλευράς απόδοσης-προσφοράς Σπυρόπουλος -Αβραάμ - Κλέιτον φέτος ήταν έτη φωτός μπροστά από τον Λάζαρο, ασχέτως τι θα γίνει στο μέλλον.
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Παρ 18 Απρ 2008, 22:52

dwste 1.5 kai parte kai mpalafa mazi dwro.
Mhn treleneste re 2.5 gia enan paixti pou den ekane tipota kai einai paixtaras sta logia gia ton eafto tou.

dwste tooooooooooon...

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό Petm » Σάβ 19 Απρ 2008, 00:05

Νομίζω 4 εκ. είναι η ρήτρα από αυτό το καλοκαίρι και μετά.

Ο χριστοδουλόπουλος δεν έχει δώσει κάτι μέχρι τώρα, αλλα από κει και πέρα είναι το μεγαλύτερο ταλέντο τις γενιάς του και μάλιστα επιθετικός. παίζει πολύ σημασία αυτό. τα αλλα ταλέντα είναι όλα αμυντικογενείς παίκτες.

το πρόβλημα είναι ότι έχει συμβόλαιο για αλλα δυο χρονια μονο.
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Δημοσίευσηαπό chris8 » Σάβ 19 Απρ 2008, 09:47

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΣΑΝΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ!
1)ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ!ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΘΑ ΒΓΑΖΕΙ ΜΑΤΙΑ!
2)ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ 2005 ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΑΖΑΜΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΠΙΘΕΣΗΣ ΠΩΣ ΕΠΑΙΖΕ???
3)ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΕΠΕΜΕΝΕ Ο ΣΑΝΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΑΖΕ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΤΗ ΜΠΑΛΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΓΚΟΛ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,Ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ????ΕΙΠΑΜΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!
4)ΑΝ Ο ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΧΩΡΙΣ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΤΑΓΓΡΑΦΗ Τ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΙΚΑΝΟΥΣ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΑΣ ΤΟΝ ΠΟΥΛΗΣΕΙ 2,5-3ΜΥΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΠΑΙΚΤΕΣ!
5)Η ΡΗΤΡΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 5ΜΥΡΙΑ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ 4ΜΥΡΙΑ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ!

:?

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
chris8
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 09:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Σάβ 19 Απρ 2008, 10:44

δωσε μου τα 2.5 και ενα παιχτη π.χ. τον Ιβανσιτς ή τον Ματος, πακετο με τον παιχταρα τον Πετροπουλο και παρτον τον Χριστοδουλοπουλο.



Θα μας τρελανεις??
ο ιβανσιτς δεν ειναι καν παιχτις του βαζελου.
Και να ηταν θα σου εδεινε αυτον τον παιχταρα να παρει τον χριστοδουλοπουλο????
ΕΕΕΕ τη λετε ρεεεεεεεεε?????

Δεν λεω οτι δεν ειναι καλος αλλα δεν μας προσφερει τιποτα απολυτος το μονο που μπορει να προσφερει ειναι μια καλη μεταγραφη και λεφτα στην ομαδα που τα χριαζετε.

Και αυτο με δανικούς και παπαδες να μου λειπουν δεν θελω παλι χαραλαμπιδιδες και τσιγκες για 2 μηνες.

Δωσε χρημα και παρε.Το ποδοσφαιρο ειναι ελευθερη αγορα πουλας αγοραζεις βγενεις καιρδισμενος η .....χαμενος.
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Φάκελος "Χριστοδουλόπουλος"

Δημοσίευσηαπό teacher » Σάβ 19 Απρ 2008, 11:09

Είναι σίγουρα ταλεντάρα αλλά η φετινή χρονιά δεν ήταν ιδιαίτερα καλή για αυτόν (χωρίς κατά τη γνώμη μου να είναι ο μόνος υπέυθυνος).
Πιστεύω ότι έχει παρασυρθεί από τα κελεύσματα των αθηναϊκών σειρήνων και ετοιμάζει βαλίτσες. Παιδιά ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας. Ο Λάζαρος ποτέ δεν μπήκε στην καρδιά του παοκτσήδικου κόσμου. Ίσως δεν προσπάθησε κιόλας πάντως δεν μπήκε όσο και αν μεγάλη μερίδα των οπαδών άλλαξε σαφώς στάση υπέρ του μετά την επιστροφή του στην ομάδα. Με το ζόρι δεν μπορείς να μένεις και να αγωνιστείς κάπου, αν δεν γουστάρεις πραγματικά. Νομίζω ότι με μια καλή προσφορά σε χρήμα και σε παίκτες , από το Σεπτέμβρη θα φορά άλλη φανέλα...
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2221
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2007-2008

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης