Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός 23/2 19:00 MVP Αγώνα και παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Ποιός ήταν ο ΜVP του Π.Α.Ο.Κ.(Αποψή σας)?

Το δημοψήφισμα λήγει στις Τετ 27 Φεβ 2008, 21:40

Ν.Φερναντές
7
2%
Μ.Ζνάουτσνερ
4
1%
Χ.Μελίσσης
4
1%
Γ.Γκάβραντσιτς
2
1%
Ρ.Κνολ
3
1%
Σ.Μπαλάφας
18
6%
Α.Γκονζάλεζ
89
28%
Ρ.Βερόν
163
51%
Σ.Κονσε'ι'σάο
9
3%
Λ.Χριστοδουλόπουλος
8
2%
Γ.Σάλμον
4
1%
Γ.Γεωργιάδης
3
1%
Π.Κωνσταντινίδης
1
0%
Ι.Ίλιεφ
6
2%
 
Σύνολο ψήφων : 321

Δημοσίευσηαπό BATMAN 4 » Δευτ 25 Φεβ 2008, 10:48

Καταρχήν με την μπάλα που παιξαμε στο 2ο ημίχρονο το Χ είναι καλό. Με εκνευρίζει όμως πάρα πολύ να φεύγω από το γήπεδο και να αισθάνομαι ότι έχω χάσει.Και μία απορία.....πότε θα ξεκινήσει βασικός ο Iliev γιατί αν δεν μπει σε ένα παιχνίδι από την αρχή πως θα κριθεί?????
Άβαταρ μέλους
BATMAN 4
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Τετ 09 Ιαν 2008, 10:26
Τοποθεσία: SALONICA

Δημοσίευσηαπό aspromauri » Δευτ 25 Φεβ 2008, 10:57

GONZALES!!!

Το γκόλ το έβαλες λόγω ΤΟΥΜΠΑΣ.
Το γκόλ το έφαγες γιατί έκανες λάθος και ο gay δεν συγχωρεί λάθη.
Το πέναλντυ το έχασες γιατί μάλλον το ήθελες πααάρα πολύ.

Το μάτς δεν το κέρδισες γιατί μάλλον κάποιος σε είπε ότι είναι μια χαρά η ισοπαλία με τον gay.

Έτσι όπως ξεκίνησες έπρεπε να είχες καθαρίσει το παιχνίδι από το πρώτο ημίχρονο και στο δεύτερο να τους διασύρεις. Έναν Ολυμπιακό που ήταν πολύ κακός απέναντι σε έναν ΠΑΟΚ που τελικά δεν πίστεψε οτί μπορεί να νικήσει.

Κάποιοι θα σε πούν, χαλαρώστε... με τον Ολυμπιακό παίζαμε... και θα τους πώ να διαβάσουν το topic με τα σχόλια και τις προβλέψεις για το συγκεκριμένο μάτς για να δούν πως αισθανόταν ο ΠΑΟΚΤΣΗΣ πριν από το παιχνίδι.

ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
aspromauri
 
Δημοσιεύσεις: 2310
Εγγραφή: Πέμ 24 Ιαν 2008, 11:43
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ!!!!!!

Δημοσίευσηαπό aspromauri » Δευτ 25 Φεβ 2008, 11:30

Fazer έγραψε:ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ!!!!!!


Ούτε σε εμένα επίσης.
Άβαταρ μέλους
aspromauri
 
Δημοσιεύσεις: 2310
Εγγραφή: Πέμ 24 Ιαν 2008, 11:43
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό aspromauri » Δευτ 25 Φεβ 2008, 11:51

aparadekte,

Σπίτι σου εννοείς τον ΠΑΟΚ ή το Forum ?

Στημένο μάτς??? Πού το διάβασες αυτό???
Άβαταρ μέλους
aspromauri
 
Δημοσιεύσεις: 2310
Εγγραφή: Πέμ 24 Ιαν 2008, 11:43
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό pvls001 » Δευτ 25 Φεβ 2008, 11:54

EIΠΑΜΕ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΣΟ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΕΞΥΓΙΑΝΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.Ο GΑΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑΤΟ ΔΟΥΜΕ ΕΧΕΙ ΣΤΟΧΟΥΣ.ΕΜΕΙΣ Κ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΞΑΜΕ ΚΑΙ ΑΤΥΧΟΙ ΗΜΑΣΤΑΝ(3ο ΣΕΡΙ ΠΕΝΑΛΤΥ ΧΑΜΕΝΟ ΗΜΑΡΤΟΝ!) ΤΟΥΣ ΚΟΨΑΜΕ ΔΥΟ ΒΑΘΜΟΥΣ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΡΑΔΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΣΠΥΡΩΜΕΝΟΙ Κ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ(ΘΕΩΡΩ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ Η ΤΟΥΜΠΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΑΣΤΗΡΙΟ) Ο GAY ΘΑ ΧΑΝΕΙ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ!ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΟΥΝ ΒΑΘΜΟ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ. :?


Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
pvls001
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Δευτ 11 Φεβ 2008, 11:25

Δημοσίευσηαπό aspromauri » Δευτ 25 Φεβ 2008, 12:05

ΠΑΟΚ και στημενό ματς δεν θα παίξει ποτέ.

Ούτε καν που έχει περάσει ποτέ από το μυαλό μου κάτι τέτοιο και εξακολουθώ να λέω ότι ούτε έγραψα ούτε άφησα κάτι τέτοιο να εννοηθεί.
Αλλά με βάση την εικόνα της ομάδας μου στο δεύτερο ημίχρονο μου δόθηκε η εντύπωση ότι μπήκαμε για να κρατήσουμε την ισοπαλία και δεν το άξιζε αυτό η ομάδα μας.
Άβαταρ μέλους
aspromauri
 
Δημοσιεύσεις: 2310
Εγγραφή: Πέμ 24 Ιαν 2008, 11:43
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό Dante » Δευτ 25 Φεβ 2008, 20:27

Εντάξει μην τρελαθούμε κιόλας... Είναι καλός παίχτης αν το συγκρίνουμε με κάτι παίχτες σαν τον Μπα'ι'άνο αλλά δεν είναι και τρελή περίπτωση απλώς στον χώρο του κέντρου είναι πιο τεχνίτης και πιο νοικοκύρης από του υπόλοιπους παίχτες της ομάδας
Μηδέν άγαν (πλην Π.Α.Ο.Κ).
Dante
 
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 16:17
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Δημοσίευσηαπό midenistis » Δευτ 25 Φεβ 2008, 21:54

ΥΓ1. Για την άψογη διαιτησία «Όλα δείχνουν 100 χρόνια Βάζελος!!!»

http://www.paokpolichni.gr
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό thanasisp04 » Δευτ 25 Φεβ 2008, 22:00

midenistis έγραψε:ΥΓ1. Για την άψογη διαιτησία «Όλα δείχνουν 100 χρόνια Βάζελος!!!»


ppffffff...
Άβαταρ μέλους
thanasisp04
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Τρί 04 Δεκ 2007, 20:42
Τοποθεσία: Doxato City

Δημοσίευσηαπό tolis1186 » Τρί 26 Φεβ 2008, 00:19

Μου φαινεται εχουμε χαση των ελενχο ..... Ειναι δυνατον να εχουμε παραπονο απο την χθεσινη εικονα της ομαδας? Εκει που δεν μπορουσες στην αρχη του πρωταθληματος να παιξεις καν καλο ποδοσφαιρο εφτασες σε σημειο αγωνηστικα να διεκδικης την νικη με τον Γαυρο και η μεγαλητερη ομαδα οικονομικα και με τους καλητερους παιτκες πανελλαδικα η οποια ειναι στους 16 του cl να κανει καθυστερισεις για να μην δεχθει γκολ!!!!
Briton σαυτά διαφωνώ μαζί σου.. Ο γαύρος ήρθε χαλαρός!! Είναι σαν να σου έλεγε νίκησε με...!!! Και φέρνεις χ?? Πλάκα κάνεις? Όλοι λέγανε ότι ήταν η μεγαλύτερη ευκαιρία για να νικήσεις... Τόσες ελλείψεις εμείς πλήρης ο διαιτητής μαζί μας (Εγώ το πέναλτι αυτό δεν θα το έδινα) αλλά και 50-50 να ήταν πες μου άλλη φορά που να σε έπαιξε 50-50. Και μου φέρνεις χ? Μόνο σου το είπες με τεράστιο μπάτζετ και πολύ καλύτερους παίχτες οπότε πίστεψε με αν ήθελε πραγματικά να πάρει την νίκη θα την έπαιρνε (ειδικά έτσι όπως έπαιζε και ο ΠΑΟΚ) και δεν θα λογάριαζε ούτε κόσμο ούτε τίποτα! Για μένα το χ ήταν αποτυχία αφού χάσαμε και το πέναλτι πλήρης αποτυχία!
http://realgr.realbb.net
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tolis1186
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 01:00
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό tolis1186 » Τρί 26 Φεβ 2008, 00:23

midenistis έγραψε:ΥΓ1. Για την άψογη διαιτησία «Όλα δείχνουν 100 χρόνια Βάζελος!!!»

http://www.paokpolichni.gr
Έρχεσαι στα λόγια μου midenisti...

Κάτι μου λέει ότι θα την πάρουμε την νίκη αύριο..

Φέτος ο πρώτος παίζει προκριματικά Ch League και ο δεύτερος από τα Play-Off θα παίξει και αυτός προκριματικά οπότε ποιος μου λέει ότι ο ολυμπιακός δεν θέλει να βγει δεύτερος για να παίξει Play-off για τους λόγους:

1) Τηλεοπτικά
2) Εισιτήρια
3) διαφημιστικά
Λεφτουδάκια καλά για τον σωκρατούλη και πρωτάθλημα στον παο που έχει καιρό να πάρει μιας και έχει χορτάσει ο άλλος από πρωταθλήματα... Όλα καλά και ωραία δεν βλέπετε...??

Γιατί να αθωώσουν τον ΓΧ ώρες πριν τον αγώνα??? Κανονικά δεν θα έπρεπε να είναι τιμωρημένος ώστε να μην παίξει και να είναι πιο εύκολο το έργο του οσφπ μιας και μέχρι τώρα έκανε διάφορες μαμουνιές για να κερδίσει εδώ μέσα?

Τι να πω ρε παιδιά δεν ξέρω...
http://realgr.realbb.net
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tolis1186
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 01:00
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Δευτ 03 Μαρ 2008, 23:58

Όπως είπαμε 3 μέρες μετά από κάθε παιχνίδι θα κλείνει η ψηφοφορία για τον MVP και θα ανακοινώνεται το όνομα του νικητή. Είναι σημαντικό να ψηφίζουμε ΟΛΟΙ ώστε να υπάρχει μεγάλο δείγμα και ξεκάθαρος νικητής για κάθε αγωνιστική. Στο τέλος φυσικά θα υπάρξει η βράβευση του παίχτη που ψηφίστηκε τις περισσότερες φορές mvp από το site!

Μετά λοιπόν από την ψήφιση του Ντάνι Φερνάντεζ ως πολυτιμότερου παίχτη για τον αγώνα Καλαμαριά-ΠΑΟΚ, για το ματς ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός επιλέξαμε mvp τον Ρικάρντο Βερόν με 163 από τους 321 συνολικά ψήφους!
Ακολουθούν οι πρώτες 5 επιλογές και τα ποσοστά τους:

1. Ρ.Βερόν 50% [ 163 ]
2. Α.Γκονζάλεζ 27% [ 89 ]
3. Σ.Μπαλάφας 5% [ 18 ]
4. Σ.Κονσε'ι'σάο 2% [ 9 ]
5. Λ.Χριστοδουλόπουλος 2% [ 8 ]
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2007-2008

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης