ΟΦΗ - Π.Α.Ο.Κ. 30/01 16:45 προβλέψεις και σχόλια

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

ΟΦΗ - Π.Α.Ο.Κ. 30/01 16:45 προβλέψεις και σχόλια

Δημοσίευσηαπό Dante » Κυρ 27 Ιαν 2008, 23:04

Πώς το βλέπετε το ματσάκι?
Μηδέν άγαν (πλην Π.Α.Ο.Κ).
Dante
 
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 16:17
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Κυρ 27 Ιαν 2008, 23:37

Ο ΠΑΟΚ είναι ο εφιάλτης του παίκτη του Στοιχήματος. Δεν μπορούμε να προβλέψουμε κάτι για την Τετάρτη. Αν οι παίκτες αποφασίσουν να τρέξουν λίγο και να παίξουν σοβαρή μπάλα τότε ο ΟΦΗ είναι γτπ και μπορούμε να κάνουμε το πρώτο διπλό. Αν συνεχίσουμε όμως με ίδια εμφάνιση όπως με γριά και βάζελο και με το ίδιο κόμπλεξ όπως στα εκτός τότε θα προσθέσουμε ένα ακόμη κλαρίνο στο παθητικό μας...

Κάτι άλλο δεν μπορώ να πω. Όλοι περιμένουμε την Τετάρτη με ελπίδα να δούμε έστω μια καλύτερη εικόνα! Τα μυαλά μας πονάνε!
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό DILAZIO4 » Δευτ 28 Ιαν 2008, 00:06

STA PAPARIA MOU XASEI KERDISH EGW PALI PAOK 8A EIMAI . EGW PAIDIA DEN EGINA PAOK GIATI H8ELA PRWTA8LHMATA EGW EGINA PAOK GIATI O PAOK EINAI IDEA GIATI EDW KAI 3 GENEIES OLOI STHN OIKOGENEIA PAOK EIMASTE GIATI O PAOK EINAI EPANASTASH GIATI O PAOK EINAI PAOK RE PAIDIA TELOS . H KARDIA TOY PAOK XTYPAEI KAI STON CANADA :shock:

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
DILAZIO4
 
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 02:16
Τοποθεσία: WINDSOR CANADA KRIA VRISI

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Δευτ 28 Ιαν 2008, 00:24

Νομίζω ότι όλοι (ή έστω όλοι εκτός από μερικούς, για να μην είμαι και απόλυτος) με τον ίδιο τρόπο σκεπτόμαστε, φίλε μου DILAZIO4. Δηλαδή είμαστε ΠΑΟΚ επειδή έτσι επιλέξαμε και η στάση μας δεν αλλάζει ανάλογα με την πορεία της ομάδας!!!

:x :?

Απλά κάνουμε προβλέψεις για το επόμενο ματς, και παραδεχόμαστε ότι η τωρινή εικόνα της ομάδας είναι αποκαρδιωτική. Ελπίζουμε όμως ότι θα αλλάξει
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Aguero4 » Δευτ 28 Ιαν 2008, 00:34

στο στοίχημα πάντως δύσκολα να βρείς πιο σίγουρο 1άκι από αυτό...

πρέπει πάντως να πάρουμε οπωσδήποτε βαθμό η βαθμούς γιατί με το πρόγραμμα που ακουλουθεί, αν έρθουν όλα άσχημα για εμάς θα είμαστε σε 5-6 αγώνες 2-3 βαθμούς από τις τελευταίες θέσεις
Aguero4
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 03:34

A re Paok

Δημοσίευσηαπό Sardelas_4 » Δευτ 28 Ιαν 2008, 01:50

Ntrepomai pou to leo..alla mas vlepo gia to gnosto apotelesma...

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
Sardelas_4
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιαν 2008, 00:30

Δημοσίευσηαπό god4 » Δευτ 28 Ιαν 2008, 02:02

an valei kanena aftogkol o issa pali mporei kai na kerdisoume...

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
god4
 
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 02:19

Δημοσίευσηαπό Aguero4 » Δευτ 28 Ιαν 2008, 02:27

god4 έγραψε:an valei kanena aftogkol o issa pali mporei kai na kerdisoume...



μπα για να νικήσουμε πρέπει τουλάχιστον 3 να βάλει
Aguero4
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 03:34

Δημοσίευσηαπό savvas122 » Δευτ 28 Ιαν 2008, 09:15

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΟΦΗ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Η ΚΑΤΑΚΕΡΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΘΑ ΚΑΤΑΚΡΕΟΥΡΓΗΘΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΥ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΟΦΗ ΕΙΝΑΙ ΖΩΤΙΚΗΣ ΣΗΜΑΣΙΑΣ. ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΡΗΣ. Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :shock:
savvas122
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:30

Δημοσίευσηαπό TomG4 » Δευτ 28 Ιαν 2008, 09:54

Προς αναβολή η αγωνιστική

28/1/2008 11:01

Η κοίμηση του Αρχιεπισκόπου Χριστόδουλου τις πρώτες πρωινές ώρες της Δευτέρας (28/1), ενδέχεται να επιφέρει αλλαγές στο πρόγραμμα της Super League. Το τριήμερο εθνικό πένθος που κύρηξε η Πολιτεία (28-30/1), επηρεάζει την διεξαγωγή της 19ης αγωνιστικής, η οποία έχει οριστεί να διεξαχθεί την Τετάρτη (30/1).Έτσι, το πιο πιθανό σενάριο είναι η διοργανώτρια αρχή του πρωταθλήματος να αποφασίσει την αναβολή της αγωνιστικής.

Επίσης, αξίζει να τονιστεί ότι για τον ίδιο λόγο, δηλαδή την κήρυξη εθνικού πένθους στην μνήμη των νεκρών από τις καταστροφικές πυρκαγιές του Αυγούστου, η Σούπερ Λίγκα είχε αναβάλλει την πρεμιέρα του πρωταθλήματος κατά μία εβδομάδα.

Όσον αφορά το πότε θα διεξαχθεί η αγωνιστική, στην Σούπερ Λίγκα υπάρχει προβληματισμός, αφού δεν υπάρχουν κενές ημερομηνίες, λόγω των αγώνων της Εθνικής ομάδας, των ευρωπαϊκών κυπέλλων και του κυπέλλου Ελλάδας. Η τελική απόφαση της Σούπερ Λίγκας αναμένεται εντός της ημέρας.

Πηγή:sportime.gr
TomG4
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Σάβ 05 Ιαν 2008, 12:29

Δημοσίευσηαπό tolis1186 » Δευτ 28 Ιαν 2008, 11:39

Δεν νομίζω να αναβληθεί παίδες αφού δεν υπάρχουν και ημερομηνίες κενές....
http://realgr.realbb.net
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tolis1186
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 01:00
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό aspromauri » Δευτ 28 Ιαν 2008, 12:07

Ισοπαλία με ΟΦΗ, ΝΙΚΗ με ρούλη σε γεμάτη Τούμπα και μετά το χάος.
Άβαταρ μέλους
aspromauri
 
Δημοσιεύσεις: 2310
Εγγραφή: Πέμ 24 Ιαν 2008, 11:43
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό midenistis » Δευτ 28 Ιαν 2008, 12:20

Ίσως να μεταφερθεί η 19η αγωνιστική την άλλη τετάρτη.. και η 20η αγωνιστική γίνει το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Δευτ 28 Ιαν 2008, 12:27

Τον Αύγουστο να το καταλάβω, ήταν όντως μια τραγωδία που άφησε αθώα θύματα και πολύ κόσμο άστεγο. Τώρα όμως μιλάμε για ένα συγκεκριμένο άτομο στο οποίο αποδίδεται δυσανάλογη σπουδαιότητα λόγω της θέσης του. Όμως δεν συνεχίζω, γιατί αυτό έχει να κάνει με τις πεποιθήσεις του καθενός και πώς βλέπει το θέμα.

Για να το δούμε πρακτικά όμως, ο tolis έχει απόλυτο δίκιο. Δεν υπάρχουν άλλες ημερομηνίες...!!! Απλά δεν προλαβαίνουμε. Θα ξεκινήσει το Euro και στην Ελλάδα θα παίζονται ακόμα τα play-off. Θα είναι πλήγμα για την Εθνική αυτό το πράγμα, που δεν θα προλάβει να κάνει προετοιμασία όπως πρέπει. Πολύ απλά δεν γίνεται να αναβληθεί η αγωνιστική. Συν ότι θα είναι καταστροφικό για εμάς, που θέλουμε να αντιστρέψουμε το κακό κλήμα που (δικαίως) έχει δημιουργηθεί...
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό taxidriver4 » Δευτ 28 Ιαν 2008, 12:37

Ειμαι τρελος.ΤΡΕΛΟΣ.Περιμενω νικη μεσα στην Κρητη.Ειμαι τρελος.ΤΡΕΛΟΣ.Δεν μπορω αλλο.Θα βγαλω καρκινο.Εξακολουθω να απαιτω νικες παντα και παντου.Ειμαι τρελος.Νικη με οφη και νικη με σκουληκι.Δεν μπορω να φανταστω κατι αλλο.Ειμαι τρελος.ΤΡΕΛΟΣ.
Το καταλαβατε κυριοι?Μηπως χρειαζεται να το ξαναπω?ΜΟΝΟ ΝΙΚΕΣ.
Ρε τον φουκαρα τον ΠΑΟΚ.Πως καταντησαμε ρε γαμωτο.Δεν μπορω να κοιμηθω ρε.Εχω τρελαθει.
ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ ΤΙ ΞΕΦΤΙΛΑ,ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΙ ΣΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
taxidriver4
 
Δημοσιεύσεις: 102
Εγγραφή: Τρί 11 Δεκ 2007, 19:55
Τοποθεσία: PTOLEMAIDA

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2007-2008

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης