Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 27/01/08 MVP Αγώνα και παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Ποιός ήταν ο ΜVP του Π.Α.Ο.Κ.(Αποψή σας)?

Το δημοψήφισμα λήγει στις Πέμ 31 Ιαν 2008, 21:01

Ν.Φερναντές
4
4%
Π.Κωνσταντινίδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σ.Μαλεζάς
5
5%
Χ.Μελίσσης
3
3%
Μ.Ζνάουτσνερ
3
3%
Σ.Ηλιάδης
5
5%
Β.Λάκης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Γ.Γεωργιάδης
2
2%
Α.Μπα'ι'άνο
9
10%
Λ.Χριστοδουλόπουλος
6
6%
Γ.Σάλμον
5
5%
Ίλιεφ
10
11%
Κανείς
42
45%
 
Σύνολο ψήφων : 94

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Τετ 30 Ιαν 2008, 20:19

Τρελογιατρέ δεν είμαι και μέσα στην ΠΑΕ για να ξέρω τα ποσοστά που πάνε στα ταμεία τους από τα εισητήρια και από τα διαρκείας.

Αλλά αυτό που ξέρω είναι ότι όταν εμείς δώσαμε 150 ευρώ το καλοκαίρι, σχεδόν ολόκληρο αυτό το ποσό μπαίνει στα ταμεία της ΠΑΕ και κανείς από τους διάφορους 3ους που προαναφέραμε δεν παίρνει ποσοστό.
Ενώ από τα εισητήρια όταν θα δώσεις 15 ευρώ (για τα πέταλα μιλάω από συνήθεια) θα πάρουν κατευθείαν οι διάφοροι 3οι ποσοστά οπότε καθαρά στα ταμεία θα πάνε πολύ λιγότερα!

Έτσι όταν ο Παναθηναϊκός πχ έχει 15.000 εισητήρια (εισητήρια και διαρκείας είναι) οι 3οι θα πάρουν από αυτά ποσοστά. Σε μας όταν έχουμε 4.000 εισητήρια και μέσα 12.000 κόσμο γιατί οι άλλοι 8.000 είναι με διαρκείας, οι 3οι θα πάρουν ποσοστά από τα 4.000 εισητήρια και οι 8.000 είναι σα να μην υπάρχουνε (επειδή ακριβώς ισχύει αυτό το Γ που λες)!

Γι' αυτό και μας πιέζουν να δηλώνουμε τα διαρκείας μας. Θα μου πεις γιατί τόσα χρόνια δεν γινόταν αυτό .. Η απάντηση είναι επειδή ποτέ δεν είχαμε πάρα πολλά διαρκείας ώστε να κάνει μπαμ με το μάτι η διαφορά.
Αλλά από τη στιγμή που δεν έχουμε τα μηχανήματα όπως έχουν οι κάτω, μπορούμε και δηλώνουμε λιγότερα εισητήρια και επωφελούμαστε!
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Τετ 30 Ιαν 2008, 20:41

Οκ, νομίζω ότι περίπου κατάλαβα πώς λειτουργεί το πράγμα, thanks, Γιάνκουλα! Έχω και κάτι ψιλοαπορίες ακόμα, αλλά δεν είσαι υπάλληλος της ΠΑΕ για να ξέρεις να μου τις λύσεις οπότε τις κρατάω
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2007-2008

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης