Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 27/01/08 19:00 Προβλέψεις και σχόλια

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Re: ...

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Τρί 22 Ιαν 2008, 00:27

costacurtaG4 έγραψε:ενα πραγμα πειτε μου...


θα παιξει τελικα ο κεφτες???

θα φασ καλα ρε σαλποχοντρε...


Γιατί να μην παίξει?

Εγώ πάλι φοβάμαι ότι ο λαός του ΠΑΟΚ παθιάζεται εύκολα αλλά και ξεχνάει εύκολα. Πέρσι γινόταν χαμός με τον Σαλπιγγίδη, 90 λεπτά κράξιμο. Και έτσι πρέπει. Φοβάμαι όμως ότι σε μερικά χρόνια θα τον χειροκροτάμε κιόλας όταν έρχεται να παίξει με την πράσινη φανέλα και θα τραγουδάμε και "Μήτσο ψυχάρα, για πάντα ΠΑΟΚάρα"......
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό midenistis » Τρί 22 Ιαν 2008, 01:42

ΔΗΜΗΤΡΑΚΙ.. ΑΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΤΟΥΜΠΑ ΝΑ ΣΕ ΒΡΙΖΕΙ.
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΜΗ ΚΟΛΟΝΕΙΣ. :?
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Τρί 22 Ιαν 2008, 01:52

Εγώ λέω να τον τιμήσεις πριν τον αγώνα και να του δώσεις και μια ανθοδέσμη βουρκωμένος και όλη η 4 να χειροκροτάει!
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό midenistis » Τρί 22 Ιαν 2008, 01:57

Καλή ιδέα... LOOOL...
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό saras8848 » Τρί 22 Ιαν 2008, 02:30

KALA RE PATE KALA TO MATS EINAI ASSOS APO EDO OS TI BRAZILIA
ASSO STO 1.08
BASIKA PISTEYO TO PEXNIDI THA LIKSI OVER KAI O PAOK THA KERDISI 3-1
MEGALE PAOK I DINAMI SOU EIMASTE EMEIS OI XILIADES OPADOI SOU...
I TOUMPA THAE PALI KAZANI MAMO TO SINTAGMA KAI TO PASALIMANI..
:shock:
saras8848
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 03:21
Τοποθεσία: POLICHNI

Δημοσίευσηαπό tolis1186 » Τρί 22 Ιαν 2008, 02:52

Εγώ το έχω σίγουρο ότι θα φάμε γκόλ... Με κνόλ, μελίση άμυνα ο Σάλπι θα κάνει πάρτι! Πιο αργοί και από την καθυστέρηση είναι!!! Από κει και πέρα κάτι άκουσα ότι μπορεί να ξεκινήσουν ορφανός και ηλιάδης... Πάρτο αυγό και κούρευτο!!! Ποιος ορφανός ρε παιδιά πλάκα κάνουμε?
http://realgr.realbb.net
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tolis1186
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 01:00
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό thanasisp04 » Τρί 22 Ιαν 2008, 03:16

ο κνολ δε παίζει. όσο για τον κοντό όπως και πέρσι θα τον μαρκάρουμε εμείς.
Άβαταρ μέλους
thanasisp04
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Τρί 04 Δεκ 2007, 20:42
Τοποθεσία: Doxato City

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Τρί 22 Ιαν 2008, 13:29

Κι εγώ είμαι από αυτούς που πιστεύουν ότι το ματς είναι πολύ δύσκολο, για να είμαστε και ρεαλιστές, αλλά ότι ο βάζελος είναι ένα χάλι μαύρο και μπορούμε να τον χτυπήσουμε αν παίξουν καλά τα παιδιά είναι γεγονός.

Τον σάλπι όπως σωστά είπε ένας αδερφός μπορούμε να τον μαρκάρουμε κι εμεις. Αν βρίζουμε επί 90 λεπτά ότι έχει ιερό ο κακούργος μικροσκοπικός ιούδας τότε θα σας πω εγώ αν θα χει ψυχολογία να παίξει μπάλα. Και θέλω δυνατό κραξίδι, να τον κάνουμε ψυχολογικό ράκος, όχι παιδικά συνθηματάκια. Θέλω φουλ καφρίλα, συνθήματα για πρωκτούς συγγενών, τάφους συγγενών κλπ κλπ κλπ κλπ. Ο κοντός προδότης δεν είναι για να τον λυπόμαστε. Επαγγελματίας αθλητής, σύμφωνοι, αλλά δεν πουλάμε οπαδιλίκι και μετά σηκωνόμαστε και φεύγουμε.

Τσάκαλε, tolis, τις πληροφορίες για την 11άδα που τις έμαθες? Είναι λίγο νωρίς ακόμα για να μιλάμε έγκυρα για 11άδες νομίζω, όχι? Πάντως αν ξεκινήσει Ηλιάδης τότε είναι αυτό που ζητούσαμε επί τόσο καιρό. Τώρα για Ορφανό μου κάνει τρελή εντύπωση μια τέτοια φήμη, αφού ο Σάντος φαίνεται να μην τον υπολογίζει και δικαιολογημένα, οπότε γιατί να τον προτιμήσει από τον Μπαϊάνο που χρησιμοποιεί συνήθως? Πάντως αυτός ξέρει ποιους να ξεκινήσει
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Irontear4 » Τρί 22 Ιαν 2008, 14:35

Αδέρφια εγώ δεν θα κάνω πρόβλεψη γιά το αγωνιστικό μέρος του ματς..
Γι'αυτό που θα κάνω πρόβλεψη και ειδικά μετά την πρόκληση της αστυνομίας σε βάρος μας στο ματς με την γριά,υπάρχει κίνδυνος στο ματς με βάζελο να προκληθούμε ακόμα πιο πολύ!
Γι'αυτό πρέπει να έχουμε το νού μας ώστε να μη τους δώσουμε την χαρά να χρεισημοποιήσουν τα χημικά και τα ροπαλάκια τους πάνω μας!
ΠΡΟΣΟΧΗ κι αυτοσυγκέντρωση αδέρφια!Ένα τσαφ θέλουν γιά να μας στήσουν στη γωνία τα καθίκια!
ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
Άβαταρ μέλους
Irontear4
 
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Τετ 19 Δεκ 2007, 22:36
Τοποθεσία: Γιαννιτσά

Δημοσίευσηαπό tolis1186 » Τρί 22 Ιαν 2008, 15:37

Ο Βασίλης Παμπορίδης του Συνδέσμου Διαιτητών Κιλκίς, θα διευθύνει το παιχνίδι ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός για την 18η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Σούπερ Λίγκα.

ΟΜΑΔΕΣ ΠΑΟΚ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 19.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Παμπορίδης Β. ΣΔΠ Κιλκίς
ΒΟΗΘΟΣ Τζούνας Ν. ΣΔΠ Κοζάνης
ΒΟΗΘΟΣ Λιόλιος Γ. ΣΔΠ Λάρισας
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Πολατιάν Λ. ΣΔΠ Πέλλας
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Μπέγκος Δ. ΣΔΠ Αργολίδας
http://realgr.realbb.net
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tolis1186
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 01:00
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Τρί 22 Ιαν 2008, 17:06

Kareena4ever έγραψε:ΠΑΟΚ-βαζελος Κυριακη 27/1/08 19:00

ΠΑΟΚ-σκουλικι Κυριακη 3/2/08 16:45

Θλιβερη μειονοτητα Τριτη 22/1/08
Oι ανυπαρκτοι κανουν αυτο που κανουν παντα.
Προσπαθουν να αποπροσανατολισουν τον ΠΑΟΚ, προσπαθωντας να στρεψουμε την προσοχη μας σ αυτους, ενω εχουμε ματς με βαζελο, συνεντευξη διοικησης και ενα σωρο αλλα ζητηματα που μας απασχολουν.
Ζητανε εισιτηρια για το ματσακι στο ναο.

Ε λοιπον, οχι κυριοι ερπετοι. Θα ασχοληθουμε μαζι σας οταν εμεις το κρινουμε σωστο. Θα ερθει και η ωρα σας. Ενας, ενας και μη σπρωχνεστε.

Αυτη τη στιγμη ολοι οσοι μπορειτε στο ναο την Κυριακη για sold out και επιστροφη στις νικες.


Τα σκουλίκια ζητάνε εισητήρια??? Πάμε καλά??? Ας μας έδιναν αυτοί κάτι παραπάνω από μία γωνίτσα 800 θέσεων για το χαριλάου στον α' γύρο ώστε να τους δίναμε κι εμείς τώρα. Τώρα μαγκιές δεν χωράνε. Τα παράπονά τους στον Λάμπρο
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό thanasisp04 » Τρί 22 Ιαν 2008, 19:26

εισητήρια???
θα πάρουν τα ΠΑΠΑΡΙΑ μας.
Άβαταρ μέλους
thanasisp04
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Τρί 04 Δεκ 2007, 20:42
Τοποθεσία: Doxato City

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Τετ 23 Ιαν 2008, 09:15

Επισης απο οτι ειδα 4ος ειναι ο πολυ ευαισθητος οταν αφορα τη μανα του Πολατιαν αλλα οταν βριζουν μακεδονιες κλπ βαζει μπατονετες στα αυτια του..(αναφερομαι στο προσφατο παιχνιδι της γριας με το γαυρο στο καυτατζογριο).....

Οσο αφορα τα εισητηρια που θελουν τα σκληκια ισως να ειμαι και ο μονος αλλα πιστευω οτι πρεπει να τους δωσουμε εισητηρια.Θα μου πειτε οτι αυτοι δε μας δωσανε οσα ζητησαμε και μαλιστα τα 800 ηταν σε μια γωνιτσα...εχετε δικιο...ΑΛΛΑ..Επειδη ειμαστε ΠΑΟΚ και πρεπει να δειχνουμε ανωτεροι πιστευω πρεπει να τους δωσουμε καποια...Εξαλλου μαγκες, ντερμπι χωρις οπαδους των 2 ομαδων ειναι σουπα...
Κανονικα ετσι πρεπει να κανουμε και οχι να κανουμε τα ιδια για τα οποια κατηγορουμε δικαιως τους αλλους...
Ενα παραδειγμα εχω απο Παρτιζαν με ερυθρο αστερα,μου το ειπαν μερικα αδερφια απο το Βελιγραδι..Αντιστοιχο παραδειγμα..δε το περιγραφω για να μην σας κουρασω...
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Τετ 23 Ιαν 2008, 13:30

Το θέμα δεν είναι ηθικό, αλλά οικονομικό! Αν χάσουμε 4.000 εισητήρια για νεκρές ζώνες σε ματς που λογικά θα γίνει σολντ άουτ, τότε είμαστε μ@λ@κες!
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό TomG4 » Τετ 23 Ιαν 2008, 14:52

Αμφίβολος για Τούμπα ο Ν` Ντόι

Δεν λένε να αφήσουν σε ησυχία τον Ζοσέ Πεσέιρο τα προβλήματα. Αυτή τη φορά θύμα είναι ο ο Νταμ Ν` Ντόι, ο οποίος κατά τη διάρκεια της πρωινής προπόνησης της Τετάρτης (23/1) αποχώρησε λόγω ενός διαστρέμματος που υπέστη. Οπως γίνεται εύκολα αντιληπτό, η συμμετοχή του Αφρικανού μεσοεπιθετικού στο ντέρμπι της Τούμπας με τον ΠΑΟΚ κρίνεται πλέον εξαιρετικά αμφίβολη.

Το δυσάρεστο αυτό νέο προβλημάτισε ιδιαίτερα τον Ζοσέ Πεσέιρο, ο οποίος βλέπει τις επιλογές του στην επιθετική γραμμή της ομάδας να μειώνονται αισθητά. Αλλωστε, αμφίβολος είναι ο Ελντερ Ποστίγκα, την ώρα που ερωτηματικό παραμένει αν θα συμπεριληφθεί στην αποστολή ο Δημήτρης Παπαδόπουλος, μετά το περιστατικό που είχε με τον Πορτογάλο τεχνικό. Υπενθυμίζεται, πάντως, ότι ο 26χρονος επιθετικός επέστρεψε στις προπονήσεις χθες Τετάρτη (22/1), μετά το πρόστιμο που του επιβλήθηκε.

Εξάλλου οι ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού ξεκίνησαν το πρόγραμμα με ζέσταμα και ασκήσεις πάνω στην κυκλοφορία της μπάλας ενώ συνέχισαν με ασκήσεις ταχυδύναμης και ταχύτητες. Το πρόγραμμα ολοκληρώθηκε με δίτερμα υπό περιορισμούς.

Ατομικά προπονήθηκαν οι Δημήτρης Παπαδόπουλος, Σεμπάστιαν Ρομέρο, Γιώργος Καραγκούνης, Τάκης Φύσσας, Τζόζεφ Ενακαρίρε. Επίσης προληπτικά ακολούθησαν ατομικό πρόγραμμα και οι Έλντερ Πόστιγκα και Αντρέας Ίβανσιτς. Θεραπεία έκανε ο Σωτήρης Λεοντίου.

Πηγή:goalday.gr

Πολύ θετικό για εμάς που δεν θα παίξει ο Ν'Ντοι
TomG4
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Σάβ 05 Ιαν 2008, 12:29

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2007-2008

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες