ΑΕΛ - Π.Α.Ο.Κ. 20/04 MVP και παραλειπόμενα αγώνα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Ποιός ήταν ο ΜVP του Π.Α.Ο.Κ.(Αποψή σας)?

Ν.Φερναντές
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μ.Σνάουτσνερ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σ.Μαλεζάς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Χ.Μελίσσης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Β.Γεωργίου
2
2%
Ρ.Βερόν
2
2%
Σ.Μπαλάφας
2
2%
Σ.Ηλιάδης
3
2%
Β.Λάκης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ι.Ίλιεφ
6
5%
Σ.Αθανασιάδης
113
88%
Λ.Βαγγελής
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Δ.Ορφανός
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κανείς
1
1%
 
Σύνολο ψήφων : 129

ΑΕΛ - Π.Α.Ο.Κ. 20/04 MVP και παραλειπόμενα αγώνα

Δημοσίευσηαπό pegasos650 » Κυρ 20 Απρ 2008, 18:59

0-3 κυριε καρπουζα ο νεαρος που εβαλε τα δυο
γκολ τον ειχατε στην ομαδα σας?????
Άβαταρ μέλους
pegasos650
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 20:20

Δημοσίευσηαπό pegasos650 » Κυρ 20 Απρ 2008, 19:35

4-3 και over και ανατροπη και εξω ο βερον
ειπατε τιποτα κυριε πιλαδακη?????
ευχαριστουμε για την εξυγιανση
Άβαταρ μέλους
pegasos650
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 20:20

Δημοσίευσηαπό pegasos650 » Κυρ 20 Απρ 2008, 20:40

το πανο 'δωστε λεφτα στους ρουφιανους του βορρα' σας
ενοχλισε καθολου?????
3 ματς με την λαρισα 3 ανατροπες
σας λεει κατι?????
Άβαταρ μέλους
pegasos650
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 20:20

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Κυρ 20 Απρ 2008, 20:47

Κυριε σαντοοοοοοοοος σαν πολυ σε στηριξα τερμα και η πιστοση χρονου τερμα ολααααα θα σε κινιγησω μεχρι τελους.

Κρατα μπαιανο για του χρονου και διοξε ιλιεβ φερε κανενα "φρουνζα" και διοξε τον κλαους που σε ακανε ρομπαααα.

Διαιτισια και συ το πειρατε το ματς.
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό plekanakos » Κυρ 20 Απρ 2008, 21:00

ΟΣΟΙ ΚΡΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΣΑΝΤΟΣ(ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ) ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟΙ. ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΔΙΩΞΙΜΟ ΤΟΥ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΥ ΠΟΡΤΟΓΑΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ-Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΗ- ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠ ΤΟ ΜΑΖΟΧΙΣΤΗ ΛΑΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΙΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΥΛΛΑΔΕΣ ''ΠΙΣΤΩΣΗ ΧΡΟΝΟΥ'' ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΣΑΙΖΟΝ
-ΟΧΙ ΣΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΕ ΑΥΣΤΡΑΛΟΑΜΕΡΙΚΕΣ
-ΟΧΙ ΣΤΟ ΑΡΜΕΓΜΑ ΤΩΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ ΠΑΟΚΤΣΗΔΩΝ ΣΤΗΝ ΠΡΟΕΤΗΜΑΣΙΑ
-ΟΧΙ ΣΕ ΝΕΑ ΥΠΟΜΟΝΗ
-ΟΧΙ ΣΤΗ ΘΕΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΝΕΝΟΣ ΜΠΑΛΑΦΟΣΑΝΤΟΖΑΓΟΡΑΚΗ
-ΝΑΙ ΣΕ ΞΕΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ, ΝΑΙ Σ ΕΝΑ ΠΑΟΚ ΜΕ mentalite ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
plekanakos
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τρί 29 Ιαν 2008, 23:04

Δημοσίευσηαπό paoki09 » Κυρ 20 Απρ 2008, 21:06

ΑΦΟΥ Κ.ΠΙΛΑΔΑΚΗ ΕΤΣΙ ΞΕΡΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΕΤΕ ΤΑ ΜΑΤΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!!!ΑΛΛΑ ΜΗ ΠΑΡΑΠΟΝΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΟΤΑΝ ΧΑΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΑΤΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΡΟΥΦΙΑΝΑΚΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΝΤΟΣ ΤΗ ΝΑ ΠΩ???? ΤΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!! ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙ Ο ΖΑΓΟΡ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.................................................

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
paoki09
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ 20 Απρ 2008, 20:57

Δημοσίευσηαπό plekanakos » Κυρ 20 Απρ 2008, 21:07

?AN ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΥΠΟΝΟΩ ΕΣΕΝΑ ΚΑΝΗΣ ΛΑΘΟΣ ΦΙΛΕ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΑ ΝΑ ΚΡΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ
ΓΙΑ ΤΑ ΡΑΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΠΗΓΕΝΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Σ ΕΠΗΡΕΑΣΕ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
plekanakos
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τρί 29 Ιαν 2008, 23:04

Δημοσίευσηαπό Platon » Κυρ 20 Απρ 2008, 21:08

Παιδιά, αδέρφια τελειωσαν τα βάσανα μας για φέτος...επιτέλους.
Είναι το μονο θετικό αυτή τη στιγμή.

Πέρα από αυτό τι να πει κανεις? Το είδατε όλοι...Η πιο μεγάλη νίκη έγινε η πιο αδιάντροπη ήττα μέσα σε ένα ημίχρονο. Ευθύνη έχει μονο ο Santos και κανεις άλλος.

Τα λόγια περιττεύουν. Ο κόσμος έκανε όλη τη χρονια το καθήκον του. Τώρα ήρθε η ώρα του απολογισμού. Τώρα θέλω να δω και άλλους σε δράση.

Πρόεδρε μη μασάς, ο κόσμος είναι διπλα σου. Οποιο λάθος κι αν κανεις, φτάνει να μη το επαναλάβεις. Πάρε τις σωστές αποφάσεις πριν είναι αργά. Πριν πάει η ομάδα για προετοιμασία. Εκατομμύρια ΠΑΟΚτζήδων κρέμονται από τη γλώσσα σου, εναποθέτουν τις ελπίδες τους στο πρόσωπο σου.

Μη τους πικράνεις.

Σε πιστεύουν.

Σε στηρίζουν.

Δείξε σε όλον τον κόσμο τι σημαίνει Π.Α.Ο.Κ!!!
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό paoki09 » Κυρ 20 Απρ 2008, 21:14

ΚΥΡΙΕ ΠΙΛΑΔΑΚΗ ΑΦΟΥ ΕΤΣΙ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΤΑ ΜΑΤΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!!!!!!!! ΠΑΝΤΩΣ ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΣΤΗΝ ΕΠΟ ΠΑΛΙΟΡΟΥΦΙΑΝΕ ΟΤΑΝ ΣΕ ΑΔΙΚΟΥΝ!!!! ΤΣΟΓΛΑΝΗ!!!!SORRY RE ΠΑΙΔΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ!!!!!ΠΑΛΙΟΡΟΥΦΙΑΝΑΚΙΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣΣΣΣΣΣ!!!!
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΝΤΟΣ ΤΗ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΖΑΓΟΡ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
paoki09
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ 20 Απρ 2008, 20:57

Δημοσίευσηαπό novito » Κυρ 20 Απρ 2008, 21:20

Α ρε ΠΑΟΚάρα τελείωσες την πιο απίστευτη χρονιά με τον πιο απίστευτο τρόπο.... Καρδιακούς μας κάνατε...
Για mvp, Κλάους μόνο και μόνο για τα γκολάκια...Κατά τ άλλα... Καλό καλοκαίρι...
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Κυρ 20 Απρ 2008, 21:55

Δυστυχώς αριστερό χαφ έπαιζε ο Ηλιάδης οπότε από εκείνη την πλευρά δεν μπορούσαμε να κάνουμε τίποτα ουσιαστικό. Χαρά στο κουράγιο του παιδιού που δέχεται να παίζει σε όλες τις θέσεις αδιαμαρτύρητα και προσπαθεί όσο λίγοι.
Στο 1ο μέρος όπως όλοι είδατε Βερόν-Ίλιεφ-Λάκης-Αθανασιάδης ήταν τρομεροί. Για τον Μπαλάφα τι να πω .. μπορεί να έβαλε γκολ (επιτέλους γκολ από στημένο), αλλά το παληκάρι έπρεπε να πάρει κόκκινη χαλαρά. Έκανε 5-6 τάκλιν που ήταν για κίτρινη .. Τάκλιν στα πόδια, ή από πίσω χωρίς πρόθεση να βρει μπάλα.
Το 1ο γκολ του Κλάους μου θύμισε ελαφρώς το γκολ που είχε βάλει ο Dennis Bergkamp στον Νταμπίζα. :)
Δυστυχώς και 0-5 να κερδίζαμε, στο τέλος θα χάναμε 6-5. Φοβερή ηττοπάθεια και η αλλαγή Μπαϊάνο-Ίλιεφ συνέβαλλε σε αυτό. Ο Αθανασιάδης έμεινε μόνος χωρίς να απειλήσει από κει και έπειτα. Η ομάδα όμως δεν μπορούσε να κρατήσει το σκορ με τίποτα .. Ήταν και το 1ο πέναλτυ ότι να 'ναι και έδεσε το γλυκό. Το κάρφωσε όμως ο Νιόνιος και τα τυρόγαλα θα κάτσουν σπίτι τους και ο Ατρόμητος στη Β!

Με ένα ματς δεν θα φέρω τα πάνω κάτω .. Μπορεί αν ξαναπαίζαμε να μπαίναμε και να χάναμε 5-0, όμως παίχτες όπως Παντελής-Σάλμον-Χριστοδουλόπουλος-Φρούντσα-Κονσεϊσάο δεν μου έλειψαν καθόλου. Θα ήθελα βέβαια Γκονζάλεζ αριστερά στη θέση του Ηλιάδη και Γκάβρα στη θέση του Μαλεζά αν γινόταν!
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό Platon » Κυρ 20 Απρ 2008, 22:09

paokpool έγραψε:
tasoylis30 έγραψε:
paokpool έγραψε:Αυτός θα χτήσει την ομάδα των ονείρων μας....?

Για μερικούς, πραγματικά δεν υπάρχουν λόγια....
Χαρά στην αισιοδοξία σας...!

Αθανασιάδης
Ίλιεφ
Ηλιάδης



:twisted: :twisted: :twisted:



ποιος ηλιάδης ρε!!!!!!!! ο κυριακίδης τον πέρασε σαν σταματημένο στο π΄ρωτο μπέναλτυ που έδωσε στα τυριά . ο κυριακίδης λέω όχι ο κριστιάνο ρονάλντο , έλεος με τους άμπαλους που μπλέξαμε ρε!!!!!!


Δεν ασχολούμε με την πάρτι σου ρε!!!!!

Αν θεωρείς.... άμπαλο τον Ηλιάδη....
Καλύ-Νύχτα ρε!!!!!!!!
Μαγκιά σου ρε!!!!
Εμένα στα παπάρια μου ρε!!!! Τυφλός δεν είμαι! Ρε!!!!!!!

Ο προπονηταράς που έχεις και μάλλον τον θαυμάζεις και κάνεις όνειρα....!
τον έκανε τον Ηλιάδη.... ΠΟΥΤΑΝΑ ρε!!!!!!!
Μόνο τερματοφύλακα και κεντρικό αμυντικό χαφ δεν τον έχει βάλει.... ρε!!!!!!!!
Φάτε παπά ρε!!!! και μην ασχολείστε με την πάρτη μου ρε!!!!!!

Εγώ αυτούς είδα... αυτούς γράφω ρε!!!!


:twisted: :twisted: :twisted:


Respect αδερφέ paokpool

+1

Πολύ σωστός. Συμφωνώ απόλυτα σε όλα!!!
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό Nigrita4 » Δευτ 21 Απρ 2008, 00:16

Το κερασάκι στην Τούρτα!!
Το καλύτερο μας το κράτησαν για το τέλος!!!!
Όσο για παπαρομαλακίες που διαβάζω ότι ο Κλάους πρέπει να δυναμώσει κλπ, ένα έχω να πω.... ΟΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!
Ποδοσφαιριστής είναι κ ΟΧΙ ΠΟΡΤΙΕΡΗΣ!!!
Ο Ρομπίνιο δηλαδή είναι μοσχάρι;;;;;;; Είναι τεχνίτης κ αυτό είναι το σώμα που τον βοηθέι στην σπιρτάδα κ στην τρίπλα!!!!!!!
Αλλά θα μου πείς ρε Γιάννη τι κάθεσαι κ γράφεις τώρα, όταν ο άλλος σου λέει ότι ο ΗΛΙΑΔΗΣ είναι άμπαλος!!!!!!
ΠΑΕΙ ΠΕΡΑΣΕ Η ΠΟΥΤΑΝΑ Η ΧΡΟΝΙΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!!!!
ΣΑΝΤΟΣ είσαι στον ΠΑΟΚ!!!!!!!!
ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΟ!!!!!!!!!!!

ΣΚΥΛΕ ΓΕΡΑ!!!!! ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΣΚΥΛΕ ΜΠΟΡΕΙΣ!!!!! ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
Nigrita4
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: Τετ 12 Δεκ 2007, 20:38
Τοποθεσία: Νυρεμβέργη

Δημοσίευσηαπό lefis » Δευτ 21 Απρ 2008, 08:26

Εγω σε ολους οσους λενε οτι ηταν στημενο εχω να κανω μια ερωτηση.Ποσοι βαλατε πανω απο 50€ στο διπλο ημιχρονο ασο τελικο ????μονο αυτοι εχουν δικαιωμα να μιλανε .ολοι οι αλλοι ειναι μετα Χριστο προφητες.Αντε γιατι μας τα κανατε αεροστατα.
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Δημοσίευσηαπό Leonidas1974 » Δευτ 21 Απρ 2008, 09:24

Επιτελους τελος αυτη η σεζον. Ειπαμε ολοι να κανουμε υπομονη, καναμε, ως εδω. Οχι μεχρι τα μεσα της φετινης αγωνιστηκς, αλλα ως το τελος. Το τελος εφτασε, η υπομονη εξαντληθηκε. Απο δω και μπρος απαιτουμε! Οπως ειπε και ο αδερφος Καρεενα, Σαντος, μην νομιζεις οτι θα την κανεις λαμογια. Εδω θα μεινεις να μας αποδειξεις τη αξια σου!
Εγω προσωπικα δινω τον Σαντος πιστωση χρονου..., ραντεβου του χρονου για απολογισμο, οχι τωρα!

Λεω

Υ.Γ. Αδερφια του ΠΑΟΚμανια, σας ευχαριστω για την αψογη δουλεια σας στο φορουμ και την μεγαλη αγαπη που εχετε για τον μεγιστο ΠΑΟΚ.
Μπραβο σας, και συνεχιστε ετσι!!!
Τελευταία επεξεργασία από Leonidas1974 και Δευτ 21 Απρ 2008, 10:04, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Leonidas1974
 
Δημοσιεύσεις: 190
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 22:11
Τοποθεσία: Berlin

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2007-2008

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες