Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Δημοσίευσηαπό gagas » Σάβ 21 Ιουν 2008, 20:38

στη φανελα εχουμε και τη citibank..h marfin μας πειραξε?για τη citibank γιατι δεν ειπατε τπτ..ψευτοδικαιολογιες ψαχνετε για να στηριξετε ψευτοεπιχειρηματα..στο σορτσακι εχουμε και την mexil του πιο γνωστοι ηρακληδεα φιλαθλου μετα τον ρεμο..αν περιμενουμε απο τους παοκτσηδες να μας βοηθησουν οικονομικα ζητωβ που καηκαμε.το ειδαμε το αποτελεσμα..πρεπει καποια στιγμη να εκσυγχρονισουμε καποιες αποψεις..
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό evan26499 » Κυρ 22 Ιουν 2008, 00:59

Αυτο που αποδεικνεται παντως αδερφια ειναι οτι ο Ζαγορακης κανει αυτο που ειπε.Δεν πουλαει φυκια για μεταξωτες κορδελες .
1)Δεν ξεπουλαει αλλα αν συμφερει πουλαει.
2)Με τον Σαντος και το πλανο τριετιας δηλωσε για 4η θεση αυτη τη χρονια.
Οπως εχω ξαναγραψει οι κινησεις μεχρι τωρα ηταν χλιαρες.Μιλω παντα για ολοκληρωμενες μεταγραφες που εχουν επισημοποιηθει.Περιμενω απο τη διοικηση Ζαγορ οτι με το ζεστο παραδακι της μεταγραφης οικοδομου πλεον υπαρχει η δυνατοτητα να αποκτηθουν οι παικτες πρωτης γραμμης.Η δουλεια του Βρυζα θα παρει οστα και σαρκα.
ΑΝΑΛΥΣΗ:πωληση Φερναντεζ=1.2 εκ €
οικοδομος=2.2 εκ €
ΣΥΝΟΛΟ 3.4 εκ € (χρηματα Σικαμπαλα?,διαρκειας,δοσεις χορηγειων,εισιτηρια)
Αν τα βαλετε κατω το μπατζετ μας φετος ξεπερναει καθε προηγουμενο.
Προς το παρον αποκτηθηκαν ελευθεροι παικτες,οποτε ολα κερδος.Ολα θα πανε στα συμβολαια των παικτων.Κατα συνεπεια φερνουμε ακριβο επιθετικο και 1-2 ακομη ακριβους παικτες.
ΣΤΟΧΟΣ=Μια εκδεκαδα ανταξια του ΠΑΟΚ επιτελους μετα απο τοσα χρονια.
ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΜΑΣ=ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 15000 και ανω
ΠΡΟΒΛΕΨΗ:οι ασχημες μερες περασαν.Τα καλυτερα ερχονται και ειναι κοντα.Θα εχουμε πλεον μια ομαδα με στοχους οραμα και σωστο αθλητικο κεντρο να πηγαινουμε να την χαζευουμε ακομη και στις προπονησεις.
ΝΕΟ ΣΛΟΓΚΑΝ:ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΒΑΣΑΝΑ,ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΑΣΠΙΡΙΝΕΣ
ΤΕΛΙΚΑ:Πολλα ειπα!ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ
evan26499
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τρί 22 Ιαν 2008, 15:14

Δημοσίευσηαπό 4444 » Κυρ 22 Ιουν 2008, 03:24

μαγκες ο τυπος ειναι πια ξενο σωμα η γνομη μου ειναι να κλειδοθει αυτο το τοπικ και αλα που ειναι το ιδιο και να ασχοληθουμε μονο με την ομαδαρα μας
Άβαταρ μέλους
4444
 
Δημοσιεύσεις: 241
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 03:12
Τοποθεσία: katerini

Δημοσίευσηαπό Gerard04 » Κυρ 22 Ιουν 2008, 11:10

arispaoktsis έγραψε:http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/Panathinaikos/202997.html

Ο Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος γύρισε οριστικά σελίδα στην καριέρα του. Τα συναισθήματά του ανάμεικτα.


Ο ίδιος παραδέχθηκε, στη συνέντευξή του στην εφημερίδα "Goal News", πως ένιωσε περίεργα. Πλέον αφιερώνεται στον Παναθηναϊκό και υπόσχεται πολλά. Δεν έκρυψε πάντως την πικρία του για τη συμπεριφορά ορισμένων που δεν του φέρθηκαν ως άρμοζε.

Τα κυριότερα σημεία της συνέντευξης....

"Μόλις δώσαμε τα χέρια και έληξε και τυπικό μέρος της συμφωνίας ενημέρωσα την οικογένειά μου. Έκλεισα το κινητό και απομονώθηκα. Δεν το ήθελα. Ήρθε από μόνο του. Βυθίστηκα στις σκέψεις μου. Ενώ πριν από μερικά 24ωρα βρισκόμουν σε διακοπές και μετρούσα μέρες για το ξεκίνημα της προετοιμασίας, ξαφνικά βρίσκομαι στην Αθήνα και είμαι πλέον παίκτης του Παναθηναϊκού. Δεν ήμουν σε θέση να αντιληφθώ εκείνη τη στιγμή τι μου είχε συμβεί. Χιλιάδες σκέψεις περνούσαν από το μυαλό μου. Προσπαθούσα να χαρώ για την αναπάντεχη και ξαφνική αλλαγή στη ζωή μου. Κάτι με κρατούσε. Όχι πως δεν ήμουν χαρούμενος. Όχι, αντίθετα. Οι δικοί μου άνθρωποι γνωρίζουν πολύ καλά τι έχω περάσει στα παιδικά μου χρόνια μέχρι σήμερα. Και εγώ και η μητέρα μου και ο πατέρας και τα αδέλφια μου. Αλλά κάτι μου έσφιγγε το στήθος. Ένα συναίσθημα αλλόκοτο".
.............
.......................
..........
"Αγάπη και σεβασμός. Και στην ομάδα και στην ιστορία και στους ανθρώπους του και στον κόσμο του. Και οφείλω την ύπαρξή μου στον ΠΑΟΚ. Και ένα ευχαριστώ στον κύριο Αναστασιάδη που με εντόπισε. Έτσι πήγα στον ΠΑΟΚ. Και όλους όσοι με βοήθησαν και μου έδωσαν ευκαιρίες. Και δεν θα θυμάμαι εκείνους που με αδίκησαν ούτε θα κρατώ ποτέ κακία".


Ρε παιδια να τον πιστεψουμε?? Αμα λεει αληθεια τολμω να πω οτι βουρκοσα... Γινεται να ειναι ΤΟΣΟ παρεξηγημενος?

Μπααα... Πουστρακι μου φαινεται που θελει να μας κανει να τον λυπηθουμε....ε??
Τελευταία επεξεργασία από Gerard04 και Κυρ 22 Ιουν 2008, 11:21, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Εικόνα
Μεγάλε ΠΑΟΚ η δύναμή σου ειμαστέ εμείς οι χιλίαδες οπαδοί σου!
Άβαταρ μέλους
Gerard04
 
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Παρ 13 Ιουν 2008, 13:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη,Τούμπα

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Κυρ 22 Ιουν 2008, 12:22

Ας κλειδωθει το τοπικ...αρκετο θαψιμο επεσε κι εδω...παμε για αλλα
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Δημοσίευσηαπό Dante » Κυρ 22 Ιουν 2008, 12:26

Μηδέν άγαν (πλην Π.Α.Ο.Κ).
Dante
 
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 16:17
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Δημοσίευσηαπό lefis » Κυρ 22 Ιουν 2008, 12:35

περιμενα πως και πως την "πρωτη" συνεντευξη στον μανατζερ του (εεε συγγνωμη στον δημοσιογραφο) κ. περι στελλα.και ομολογω πως απο το πρωι που ειδα στο πρωτοσελιδο την goal οτι την εδωσε ειχα αρχισει να βουρκωνω..τωρα που το διαβασα ξεσπασα σε κλαματα.δεν θα σε ξεχασουμε ποτε λαζαρε.και θα εχεις υποδοχη οταν ξαναερθεις στην τουμπα να παιξεις.καλη τυχη ......δεν μπορω αλλο παιδια θα χαλασει το πληκτρολογιο απο το πολυ κλαμα.δεν περιγραφω αλλο που ειπε και ο χελακης.
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Κυρ 22 Ιουν 2008, 12:40

Κατ' αρχάς ξέρουμε ότι δυστυχώς οι αθλητικές εφημερίδες είναι σκουπίδια, αλλά οι Αθλητική Μακεδονίας-Θράκης έχει ξεπεράσει κάθε όριο!!! Ακόμη δεν κατάλαβα ποιους προσπαθεί να ψαρέψει με τέτοιο πρωτοσέλιδο!

Παιδιά ακόμη δεν μπορώ να καταλάβω τι ακριβώς θα προτιμούσαν όσοι εναντιώνονται στην πώληση του Χριστοδουλόπουλου. Σύμφωνοι 100%, και εμένα με πληγώνει το γεγονός ότι οι γαυροβάζελοι αγοράζουν τους παίκτες μας και μας κάνουν να φαινόμαστε μικρή ομάδα που αποτελεί σκαλοπάτι για τους παίκτες, ΑΛΛΑ δεν πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι θέλετε στην περίπτωση του Λάζαρου;

Το θεωρείτε περήφανο να κρατήσουμε με το ζόρι έναν παίκτη που έχει δηλώσει και δήξει ότι δεν θέλει να παίξει με τον ΠΑΟΚ και επίτηδες δεν κάνει καν την προσπάθεια να παίξει μπάλα; Του χρόνου το καλοκαίρι θα μπορούσε με 250.000€ να σπάσει το συμβόλαιό του όπως λέει και το άρθρο στην κεντρική σελίδα. Πραγματικά θα προτιμούσατε να τον κρατούσαμε για άλλον έναν χρόνο όπου θα σερνόταν και δεν θα έκανε τίποτα; Θα το θεωρούσατε αυτό μεγαλύτερο κέρδος από τα σχεδόν 4 εκατομμύρια που πήραμε τώρα;

Κατ' εμέ δεν θα μπορούσε να υπάρξει καλύτερη κίνηση στο θέμα απ αυτήν που έγινε τώρα.

Και πιστεύω ότι το τόπικ θα έπρεπε να μείνει ανοιχτό λίγο ακόμη για να εκφράσουν όλοι την άποψή τους ελεύθερα
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Κυρ 22 Ιουν 2008, 12:45

http://www.exedrasports.gr/default.asp? ... 2&catID=24

«Πρόκειται για ένα πολύ μεγάλο άλμα στην καριέρα μου. Ηθελα να παίξω σε μία ακόμη μεγαλύτερη ομάδα, μετά τον ΠΑΟΚ, και θεωρώ ότι το όνειρό μου εκπληρώθηκε με τη συμφωνία μου με τον Παναθηναϊκό», είπε ο Χριστοδουλόπουλος.

Της θειάς σου ο κώλος @ρχίδι του ελέους
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5512
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Δημοσίευσηαπό Platon » Κυρ 22 Ιουν 2008, 19:44

Παιδιά, τώρα τσάμπα χάνεται το χρόνο σας... Πάει αυτός...
Θα τον ξαναδούμε στο ΠΑΟΚ-κουνελάκι στην Τούμπα...

Μην ασχολείστε πλέον μαζί του, δεν το αξίζει!!!
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό Dante » Κυρ 22 Ιουν 2008, 21:41

Αφού πια το αιώνιο ταλέντο θα ασχολείται με τις κατασκευές οικοδομών στην Αθήνα δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθούμε άλλο με δαύτον. Να του ευχηθούμε καλές κατασκευές γιατί πολλοί σεισμοί γίνονται τώρα τελευταία και ακόμη και ακριβές και νέες πολυκατικές πέφτουν, αφού οι μηχανικοί τις υπερτιμούν. Και όπως πάντα βάζουν στο τέλος τα κλάματα.

Καλή επιτυχία Λάζο και να ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ......................
Μηδέν άγαν (πλην Π.Α.Ο.Κ).
Dante
 
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 16:17
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Δημοσίευσηαπό MALEF » Δευτ 24 Νοέμ 2008, 15:09

midenistis έγραψε:panilee ας έχουμε εμείς 3εκ ευρώ το λιγότερο κι ας είναι και 1ος σκόρερ στο βάζελο.
ΠΑΟΚ είσαι!
Δε θα παρακαλάμε το κ...παιδι να παίξει μπάλα.
Αν δε γουστάρει, δεν τον κρατάει κανείς.

paokara4 έγραψε:Ο Παπαδόπουλος του Ηρακλή,δεν παίζει στην ελπίδων;ο Ηρακλής δεν είναι απο Σαλόνικα;


Όποιος θέλει τον Λάζαρο.ΤΗΝ ΡΗΤΡΑ


Είπαν ότι έχει ξαναπασχολήσει την ομάδα του βάζελου κ όχι μόνο.
Για τον Οικοδόμο μιλάνε ρε.


+1
Άβαταρ μέλους
MALEF
 
Δημοσιεύσεις: 864
Εγγραφή: Πέμ 01 Μάιος 2008, 14:24
Τοποθεσία: Γαλλικος Κιλκις!

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2007-2008

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης