Sérgio Paulo Marceneiro da Conceição

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Re: Sergio Conceicao

Δημοσίευσηαπό paok87 » Δευτ 06 Απρ 2009, 16:55

ακριβως .Κοιταξτε το 3ο ριπλει το ποδι μετα το σουτ.
υπαρχει αλλος αραγε να τα κανει αυτα??
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Re: Sergio Conceicao

Δημοσίευσηαπό Johnys » Δευτ 06 Απρ 2009, 17:09

Αυτός που κατέχει το τόπι φαίνεται και αυτός το κατέχει.
ΠΑΟΚ θρησκεία και στη γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

Re: Sergio Conceicao

Δημοσίευσηαπό thanasisp04 » Δευτ 06 Απρ 2009, 21:07

Thanos4 έγραψε:
thanasisp04 έγραψε:να φυγει το παλτο δε στριβει δε τρεχει δε μαρκαρει δε σουταρει δε σεντραρει........

δεν κανει λεμε

επειδη δεν το επιασα ελπιζω να το λες για πλακα.φυσικα χωρις να σε κρινω γιατι ο καθενας εχει την αποψη του.

:D :D


δε ξερω φιλε εγω μεχρι προχτες αυτα διαβαζα και ακουγα?
εγινε κατι χτες και αλλαξε αυτο? δεν κοιταζα τηλεοραση
Άβαταρ μέλους
thanasisp04
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Τρί 04 Δεκ 2007, 20:42
Τοποθεσία: Doxato City

Re: Sergio Conceicao

Δημοσίευσηαπό Thanos4 » Δευτ 06 Απρ 2009, 21:09

μπα,τιποτα το σημαντικο....

:) :) :) :) :) :)
Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ μόνο μια χορηγία έχει ανάγκη. Την
συνεχή αγάπη του κόσμου μας, που με την οικονομική και ηθική στήριξη,
μας κάνει να βλέπουμε πολύ μικρά, όσα εμπόδια κι αν μας βάλουν.
Άβαταρ μέλους
Thanos4
 
Δημοσιεύσεις: 953
Εγγραφή: Παρ 25 Απρ 2008, 15:27
Τοποθεσία: Κουφαλια

Re: Sergio Conceicao

Δημοσίευσηαπό Nigrita4 » Δευτ 06 Απρ 2009, 21:58

ΑΡΧΗΓΑΡΑ ΜΟΥ, ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ, υπόγραψε κ για του χρόνου να γουστάρουμε.....
ΠΑΟΚ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Ήρθαμε σκαστοί, απο την Κλινική, ΠΑΟΚΑΡΑ μου
δεν το ξέρουν οι γιατροί....

http://www.paoknuremberg.de
Άβαταρ μέλους
Nigrita4
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: Τετ 12 Δεκ 2007, 20:38
Τοποθεσία: Νυρεμβέργη

Re: Sergio Conceicao

Δημοσίευσηαπό Tetradje » Δευτ 06 Απρ 2009, 21:59

Δικιο εχει ο Thanasis ρεε! Ειδα 50 φορες το γκολ! Πηγαινε και λιγο πιο γωνια! Δε νομιζω να σκοτωσε καμια αραχνη...

Φυγεεεεεεεεεεεεεεεεε [size=85]να πας στα γραφεια να υπογραψεις ανανεωση παιχταρα[/size]
Άβαταρ μέλους
Tetradje
 
Δημοσιεύσεις: 1029
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 21:10

Re: Sergio Conceicao

Δημοσίευσηαπό Isaak the Greek » Τρί 07 Απρ 2009, 04:30

gash04 έγραψε:Πλεον δεν υπάρχουν αράχνες να μαμιούντε εκεί..... :)



Δεν ξέρεις τι έπαθα....Λέω τι γυναικα μου , κοίτα μια γκολάρα που βάλαμε...

Και μου λέει "δεν ξέρω τι θα κανεις , μάθε κι εσύ να κλωτσάς έτσι για να μην κοψομεσιάζομαι να ξαραχνιάζω το σπίτι"... :shock:

Τη σκοτώνεις η δεν τη σκοτώνεις κυρ πρόεδρε???? :)
Αν κοιμηθω νωρις, θα σηκωθω νωρις, θα βρω το λινκ νωρις και θα δω τον ΠΑΟΚ νωρις
Αν κοιμηθω αργα, θα σηκωθω αργα κι οταν θα ψαχνω για λινκ θα ειν' αργα
Άβαταρ μέλους
Isaak the Greek
 
Δημοσιεύσεις: 1224
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2008, 09:54
Τοποθεσία: Melbourne Australia

Re: Sergio Conceicao

Δημοσίευσηαπό LittleJohn » Τρί 07 Απρ 2009, 04:39

Μαθε να κλωτσας ετσι και μετα ελα στον ΠΑΟΚ ρε αλανι! :P
Μπαλαφοσκυλο γεννιεσαι,δεν γινεσαι
Άβαταρ μέλους
LittleJohn
 
Δημοσιεύσεις: 507
Εγγραφή: Πέμ 20 Νοέμ 2008, 15:16

Re: Sergio Conceicao

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Τρί 07 Απρ 2009, 10:54

Photis έγραψε:MVP της χρονιάς ο ΚονσεϊσάοΕίναι πολύ μεγάλη η προσφορά του στη πορεία του ΠΑΟΚ προς την κορυφή, παρότι ίσως αθόρυβη....


Η συνεισφορά του ήταν τεράστια και στον ψυχολογικό τομέα. Μετέδιδε κατά την διάρκεια των αγώνων το ασίγαστο πάθος του στους συμπαίκτες του. Αυτό το πάθος που τον χαρακτηρίζει ως ποδοσφαιριστή και ως άνθρωπο. Εξάλλου, αυτό το πάθος ήταν το στοιχείο που τον ξεχώρισε ως ποδοσφαιριστή και έκανε την μεγάλη διεθνή καριέρα στη Πόρτο, τη Λάτσιο, την Ίντερ, τη Πάρμα, τη Σταντάρ Λιέγης και την Εθνική Πορτογαλίας....


Ο Κονσεϊσάο είναι χαρακτηριστική περίπτωση ποδοσφαιριστή που έκανε σπουδαία καριέρα, όχι λόγω των μεγάλων τεχνικών του χαρισμάτων, αλλά επειδή είχε «μεγάλη ψυχή» και την κατέθετε μέσα στο γήπεδο χωρίς «εκπτώσεις». Ήταν και είναι ο ορισμός του ποδοσφαιριστή - «μαχητή» ο Πορτογάλος άσος, παρότι πλησιάζει τα 35. Η «καρδιά» δεν… γερνάει ποτέ και όταν την έχει ένας αθλητής τον «καθοδηγεί» μέχρι το τέλος της καριέρας του....

Πραγματικός αρχηγός...


το γκολ με τον ΟΦΗ...και αυτό...στην Τρίπολη ανήκουν στα χάι λάιτ της χρονιάς...εντυπωσιακά και ενδεικτικά της μεγάλης κλάσης του, όπως κι αυτό στο κύπελλο με τον Ολυμπιακό που άφησε «άγαλμα» τον Νικοπολίδη...


Ο ΠΑΟΚ είχε ανάγκη από έναν τέτοιο παίκτη - «μαχητή», που μεταδίδει το πνεύμα του νικητή στους συμπαίκτες του μέσα και έξω από τον αγωνιστικό χώρο...

έχει τα ψυχικά και σωματικά αποθέματα να κάνει τουλάχιστον άλλη μια μεγάλη σεζόν και σίγουρα ο ΠΑΟΚ δεν θα χάσει εάν ανανεώσει το συμβόλαιό του.
[b]


Εγραψα και στο τόπικ του αγώνα με την τριπολιτσά το πόσο περήφανος είμαι που έχω αυτόν τον παίχτη στην ομάδα μου...
Και χωρίς πολλά πολλά....

ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΩΡΑ ΣΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΑΠΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ
ΣΕΡΤΖΙΟ ΑΡΧΗΓΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΟΚΑΡΑ
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Re: Sergio Conceicao

Δημοσίευσηαπό Alienaras » Τρί 07 Απρ 2009, 11:33

Παίδες ξέρουμε πότε θα ανακοινώσει την απόφασή του ο Σέρτζιο αν θα συνεχίσει ή κρεμάσει παπούτσια τελικά?Συμφωνώ με τους προ λαλησαντες,ανανέωση στον αρχηγό τώρα!!!!

:?
Κουμμούνια και Ναζί, το ίδιο μαγαζί!
Άβαταρ μέλους
Alienaras
 
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Τετ 02 Ιαν 2008, 22:42
Τοποθεσία: Again$t Mod€rn Football

Re: Sergio Conceicao

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Τρί 07 Απρ 2009, 11:38

Οχι αδερφέ...Ούτε ο ίδιος έχει αποφασίσει ακόμα..
Πιστεύω πως θα πάρει την απόφαση και θα την ανακοινώσει μετά το τέλος των play off.Είναι απόλυτα συγκεντρωμένος στην ομάδα...Στους αγώνες και στους στόχους της ΠΑΟΚάρας...
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Re: Sergio Conceicao

Δημοσίευσηαπό scouser4 » Τρί 07 Απρ 2009, 11:48

+1
Ότι κι αν λένε δε μ' ενδιαφέρει , τι είσαι για μένα κανείς δεν ξέρει..
Άβαταρ μέλους
scouser4
 
Δημοσιεύσεις: 953
Εγγραφή: Τετ 01 Οκτ 2008, 11:25
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: Sergio Conceicao

Δημοσίευσηαπό PAOK SYMI » Τρί 07 Απρ 2009, 17:16

http://www.sport.gr/default.asp?pid=4&aid=36194

Ο Σέρτζιο Κονσεϊσάο βρίσκεται... σε αδιέξοδο και επιβεβαίωσε αυτή την άποψη σε συνέντευξη που παραχώρησε στην ΕΤ3. Ο πορτογάλος ποδοσφαιριστής καλείται να αποφασίσει για το μέλλον της καριέρας του. Ζυγίζει τα δεδομένα και από τη μία πλευρά υπάρχει η οικογένειά του και από την άλλη η επιθυμία του να συνεχίσει στον Δικέφαλο. Ξεκαθάρισε πάντως ότι το αργότερο πριν την έναρξη των πλέι οφ θα ανακοινώσει την απόφασή του, γνωρίζοντας ασφαλώς ότι τον θέλει ο Θοδωρής Ζαγοράκης στον ΠΑΟΚ για τουλάχιστον έναν χρόνο ακόμη.

Οι λόγοι της επιθυμίας του προέδρου της ΠΑΕ ΠΑΟΚ (... και του Φερνάντο Σάντος) δεν σχετίζονται αποκλειστικά με το αγωνιστικό κομμάτι. Ο Κονσεϊσάο ανήκει στη συνομοταξία των ποδοσφαιριστών που πραγματοποίησαν σπουδαία καριέρα, πριν πάρουν την απόφαση να έρθουν στην Ελλάδα. Πέρα από τις αγωνιστικές ικανότητές του, πρόκειται για έναν φυσικό ηγέτη, γεγονός που αποτυπώνεται μέσα από τις αντιδράσεις του σε κάθε σπουδαίο παιχνίδι. Εχει την ψυχολογία και την νοοτροπία του νικητή, ενώ άνθρωποι που γνωρίζουν πρόσωπα και καταστάσεις στον Δικέφαλο υποστηρίζουν ότι την έχει εμφυσήσει και στους συμπαίκτες του.

"Αυτή τη στιγμή είμαι σε δίλημμα. Εχω και μια οικογένεια με τέσσερα παιδιά η οποία παίζει σπουδαίο ρόλο σε όλες μου τις αποφάσεις. Από την άλλη πλευρά, ξεκινήσαμε μια προσπάθεια με τον ΠΑΟΚ και φέτος απολαμβάνουν τους καρπούς. Θεωρώ όμως ότι ο ΠΑΟΚ έχει μέλλον και θέλω να προσφέρω τις υπηρεσίες μου ώστε να διαγράψει ακόμη καλύτερη πορεία. Συν τοις άλλοις, αισθάνομαι πολύ καλά στην ομάδα και στη Θεσσαλονίκη", είπε ο Κονσεϊσάο σε συνέντευξη που παραχώρησε στην ΕΤ3.

Το βέβαιο είναι ότι θα ανακοινώσει την απόφασή του πριν την έναρξη της τελικής φάσης του πρωταθλήματος. "Αν όχι πριν τον αγώνα με τη Ξάνθη, τότε πριν τα πλέι οφ θα έχω ενημερώσει τους ανθρώπους της ομάδας για την απόφασή μου", είπε. Επί της ουσίας, ο έμπειρος ποδοσφαιριστής δέχεται πιέσεις ώστε να παραμείνει στον Δικέφαλο, ενώ γνωρίζει την εκτίμηση που τρέφει γι' αυτόν ο Θοδωρής Ζαγοράκης. Με τον Φερνάντο Σάντος, ούτως ή άλλως έχουν εξαιρετικές σχέσεις. Για χατίρι του αποφάσισε εξάλλου να έρθει στην Ελλάδα.

Ο πορτογάλος διεκδικεί πάντως και το βραβείο του καλύτερου τέρματος της 28ης αγωνιστικής, έπειτα από το εκπληκτικό τέρμα που σημείωσε στη Τρίπολη. "Ηταν πραγματικά ένα όμορφο γκολ. Θα έλεγα όμως ότι το καλύτερο ήταν στον αγώνα του Κυπέλλου με τον Ολυμπιακό, από τη στιγμή όμως που δεν μας έδωσε τη πρόκριση, τότε πέρασε σε δεύτερη μοίρα. Γενικότερα, σημασία έχει να σκοράρεις και να κερδίζει η ομάδα σου, διότι τα αποτελέσματα έχουν σημασία", κατέληξε.

Σε αγωνιστικό επίπεδο, ο Ζλάταν Μουσλίμοβιτς αποτελεί το σπουδαιότερο πρόβλημα για τον Φερνάντο Σάντος ενόψει της εκτός έδρας αναμέτρησης με τη Ξάνθη. Ο Βόσνιος επιθετικός δεν υπολογίζεται από τον Πορτογάλο, λόγω μιας διάτασης που τον ταλαιπωρεί και ενδέχεται να επιστρέψει στην αγωνιστική δράση τη τελευταία αγωνιστική της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος, στον αγώνα με τον Πανσερραϊκό στο γήπεδο της Τούμπας.
PAOK SYMI
 
Δημοσιεύσεις: 263
Εγγραφή: Παρ 21 Νοέμ 2008, 02:45
Τοποθεσία: Καταγωγή:Ναουσα Διαμονή:Σύμη

Re: Sergio Conceicao

Δημοσίευσηαπό Photis » Τρί 07 Απρ 2009, 17:23

Πόσο τρελλά τον θέλεις ρε συ Φαλέγκο????χαχαχαχαχαχχαχα.... :)

:?
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8734
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Sergio Conceicao

Δημοσίευσηαπό Johnys » Τρί 07 Απρ 2009, 17:41

Το πρόβλημα πιστεύω είναι πως αν μείνει σίγουρα δε θα δεχτεί να είναι παγκίτης.
ΠΑΟΚ θρησκεία και στη γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 09-10

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες