Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 1-0 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 07 Ιαν 2010, 21:39

agave έγραψε:
interad έγραψε:


Τελικά ποιος/τι είναι ο ΠΑΟΚ που υποστηρίζω;

Τι είναι τελικά ΠΑΟΚ; Τι σημαίνει ΠΑΟΚ; Τι εκφράζει ο ΠΑΟΚ;

Μπορώ να γράφω ερωτήσεις για ώρες... Το θέμα είναι να μου δώσει κάποιος απαντήσεις...

Ξεκίνησα για 3η φορά να γράφω ένα άρθρο, αλλά και αυτή τη φορά κάτι με χαλάει και δεν το ολοκληρώνω...

Μερικές σκόρπιες σκέψεις / ερωτήσεις...

Μακάρι να πάρω απαντήσεις, κυρίως από τους «σκληροπυρηνικούς» ΠΑΟΚάρχες...

Ποιον ΠΑΟΚ θέλετε να έχουμε ρε παλικάρια; Αυτόν που θα μαμάει σε Ελλάδα και Ευρώπη ή αυτόν που θέλετε να είναι τσιφλίκι σας;

Δώσατε (όπως λέτε) το ψωμί σας για τον κοντό. Και τι θέτε ρε μάγκες; Άγαλμα μπροστά από την 4 ; Κι εγώ δίνω 3 χρόνια από το υστέρημά μου για διαρκείας ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ (ω, ναι... είμαι Αθηναίος)

Και τις 3-4 φορές που θα έρθω στο Ναό ΔΕΝ ΠΑΩ εκεί που έχω διαρκείας, γιατί βρωμοκοπάτε και με ποδοπατάτε και είσαστε εσείς μέσα ΚΟΥΤΡΑ αντί να είμαι εγώ που έχω πληρώσει (προκαταβολικά κιόλας)

ΞΑΝΑΠΛΗΡΩΝΩ εισιτήριο των 60€ για να δω τον ΠΑΟΚ...

Μαζί με τα μεταφορικά μου, ο ΠΑΟΚ μου στοιχίζει κανά χιλιαρικάκι το χρόνο...

Και μαντέψτε κάτι... Περνάω τέλεια στα εκτός έδρας του... Γιατί δεν υπάρχετε ΕΣΕΙΣ...

Το γαμωμπασκετάκι που το έχετε μέσα στα πόδια σας, εγώ το πληρώνω με διαρκείας και ας μην πατήσω ποτέ... Γιατί αυτό με έκανε ΠΑΟΚ...

Τα λεφτά μου ρε ########, αυτά που έδωσα (και θα ξαναδώσω) στην ΑΜΚ μου τα κλέβετε ΕΣΕΙΣ με τις μαλακίες σας με τα μπουκάλια...

Και δεν λέω για ΟΛΑ τα πρόστιμα (π.χ. για υβριστικά συνθήματα), αλλά για τις βλαχομαγκιές σας...

Έχω ΝΟΒΑ σπίτι μου, αλλά πάω και βλέπω σε καφενέ με άλλους ΠΑΟΚτσήδες τα ματς, γιατί εμείς εδώ στην Αθήνα ΔΕΝ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΡΕ... ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙ... ΕΣΑΣ ΟΧΙ...

Και ΟΧΙ ρε ########... ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ Ο ΠΑΟΚ... ΧΩΝΕΨΤΕ ΤΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...

Είστε πιο ######### κι από τα σκουλήκια... Γιατί εν έτος 2010 μιλάτε για ιδεώδη και ιδανικά που μόνο στην σφαίρα της φαντασίας σας υπάρχουν (ή δεν υπάρχουν).

Ο "Μακεδονομάχος" ΠΑΟΚ που ΠΡΕΠΕΙ να είναι πάντα ενάντια στο κατεστημένο.

Και πως θα το κάνει αυτό;;;

έ, που να ξέρω εγώ ρε φιλαράκι να ουμ τώρα νταξ ξερώ γω να ουμ...
Εγώ ξέρω μόνο ότι του Σάλπι η μάνα είναι έτσι κι αλλιώς και α και ου...

Υπάρχουν οργανωμένοι στην 4; Σύνδεσμοι; Που δεν μασάνε τίποτα; Που θέλουν να κατεβαίνουν τουλάχιστον 5.000 κομμάτια αν τους έδιναν εισιτήρια στην Αθήνα; Που η τρέλα τους για τον ΠΑΟΚ δεν έχει όρια;

Και δεν μπορούν να ΕΠΙΒΑΛΟΥΝ την τάξη στην 4;;;

Αστείο και μόνο να το σκεφτείς, έτσι;;; ΒΟΛΕΨΑΚΗΔΕΣ ΟΛΟΙ... ΟΛΟΙΙΙΙΙΙ..... ΠΑΟΚ ΣΤΟ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ... μετά κατηγορείτε άλλον για αυτό...

Με μια χούφτα ΠΑΟΚτσήδες προχθές στο Περιστέρι, άγνωστος μεταξύ αγνώστων και επειδή είπα σε έναν δικό μας «χαλάρωσε ρε, άδικο έχεις» παραλίγο να πλακωνόμασταν μόνοι μας...

Τέλος πάντων...

Κάντε ότι θέλετε και όπως θέλετε... Τσιφλίκι σας το έχετε κάνει...

Ζαγοράκη, Βρύζα κλπ.... Αν συνεχιστούν αυτά, ΦΥΓΕΤΕ ΑΜΕΣΩΣ...

Ας πέσει ο ΠΑΟΚ στα σκατά που ήταν πριν 3-4 χρόνια...

Εμάς εδώ στα @@ μας... ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΚΑΤΑΝΤΑΤΕ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ...

ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΕΤΕ...



χμμμμμμμμμμμμ.

Κουίζ.

Αν οι χαρακτηρισμοί τρύπιοι, σκατόφλωροι, ανύπαρκτοι, βρωμιάρηδες κτλ κτλ, είχαν γραφτεί απο κάποιον του "αντιπάλου στρατοπέδου", σε πόση ώρα οι μπάτσοι του φόρουμ θα το είχανε σβήσει?

Α. 3 δευτερόλεπτα.

Β. 9 δευτερόλεπτα.

Γ. 14 δευτερόλεπτα

Δ. 123 δευτερόλεπτα

Ψηφίστε στο πόλλ στην κεντρική. Κάθε μέλος μπορεί να ψηφίσει ίσα με 135 φορές, ή όσο βαστάει η ψυχή του να κάνει reset το router.

ΥΓ. Ο νικητής κερδίσει ένα υπερσύγχρονο ποτιστήρι. Μπεεεεεεεεε-κ

ΥΓ2. Τον Παπαδόπουλο τι τον έχετε?

ΥΓ3. Ο Ταπούτος ποτέ δεν έκρυψε την ομάδα του. Ίσα ίσα που είναι και άκρως καυλωτικό να κάνεις γενίτσαρους να αλλάξουν ομάδα.

ΥΓ4. Σ'αυτούς που εντέχνως προσπαθούν να αποδείξουν οτι οι 15 μ@λ@κες που πετάνε μπουκάλια είναι σίγουρα συνδεσμίτες και σίγουρα δεν θέλουν τον κοντό, να τους πώ μια καληνύχτα. Γυρίστε πλευρό και ξανασκεπαστείτε να μη μου κρυώσετε.



αυτο που τελικα σε ενοχλησε τοσο φιλε ειναι το "απρεπες" υφος των γραφομενων του ιντεραντ ή οι ορθοι κατ'εμε προβληματισμοι που θετει ως προς το ποιον καποιων που αυτοαποκαλουνται παοκτσηδες,διοτι για μενα,εφοσον κανουν εξακολουθητικα κακο στην ομαδα,δεν ειναι παοκτσηδες,και την προκλητικη ασυλια της οποιας τυγχανουν απο τους συνδεσμους?δλδ φθανουμε σε σημεια να κλεινουμε τα ματια για καποιους μονο και μονο εις ονομα της οπαδικης αλληλλεγγυης!τα περι παπαδοπουλου τωρα ειναι αστειοτητες καθως χθες αλλοι προσπαθησαν να αποδειξουν,μη σεβομενοι την ομαδα που υποστηριζουν,οτι εχουν δυναμη και μπορουν να αποτρεψουν διοικητικα "εγκληματα",κανοντας αλλα βαρυτερα,οπως το να ξεκινησουν εναν ατυπο διαλογο εντος γηπεδου για παιχτη αλλης ομαδας,τσιμπωντας τελικα και μερος του υπολοιπου κοσμου με γιουχες και επευφημιες για σαλπιγγιδη!και φυσικα να εχουμε εκτεθει ανεπανορθωτα προς τα εξω με καλοθελητες να βαζουν διαρκως διλληματα και διαβαλματα.

τελος,ας σταματησουμε να βαφτιζουμε "αποψεις" υβριστικες κραυγες με στοχο μανες και οικογενειες.προκειται για καννιβαλισμο!
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Πέμ 07 Ιαν 2010, 21:40

Μάγκες καλά το πάμε το πράγμα...Λίγο ακόμα το χουμε να γίνουμε σούπα3...Και οι μεν και οι δεν στανιάρετε λίγο.Αδέρφια ΠΑΟΚτσήδες έχετε απέναντι σας.Ξεκολλάτε.Ούτε ρούληδες ούτε γαύρους ούτε τπτ
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Πέμ 07 Ιαν 2010, 21:40

Hideguti έγραψε:
kos έγραψε:
αυτη ειναι η μεγαλη αληθεια.
νεαπολη, πολιχνη, ουλτρας, μουλτρας, μακεδονες, θρακιωτες, ηπειρωτες, τουμπα, θυρα 4, κορδελιο, σταυρουπολη, βεροια, εδεσσα, καβαλα, δραμα, σερρες, κατερινη

ΟΛΟΙ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟΥΜΠΕΚΙ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ Ο ΓΚΑΓΚΑΤΣΗΣ.


Ολοι, πλην Πανελληνιου.


ΗΜΑΡΤΟΝ! Τι σχέση έχει ο γκαγκάτσης με τον κοντοπ@ύτανο?
Και σπιλώνονται ιστορικοί σύνδεσμοι του ΠΑΟΚ!

Ολα ίσα και όμοια, η τέλεια ισοπέδωση

Να σβηστεί αυτό το κατάπτυστο post
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Πέμ 07 Ιαν 2010, 21:41

ziukas έγραψε:Ρουφιανοι στο βορρα ποτε ξανα


γιατι υπαρχουν πολα μ@μ@κισμε@


παρακαλεστε λιγο τον σαλπιγκιδη ρεεεε
φωναξτε λιγο σαλπιγκιδης οε οε οε

φυτα νιωστεεεεεε μωροπαιδα


αυτούς που πετάνε τα μπουκάλια,γιατί δεν τους μαζεύει κανένας στην 4?
μας στοίχησαν έχω ξαναπει 500.000
αν δεν θέλεις τον κοντό γιατί δεν έκανες κάτι εσύ και όσοι δεν τον γουστάρουν για να μην έχουμε πρόστιμα και άρα αρκετά διαθέσιμα για φορ...γτ αν είχαμε κανα 1.500.000 Ε για φορ δεν θα φέρναμε τον σαλπι..
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Πέμ 07 Ιαν 2010, 21:41

Hideguti έγραψε:
kos έγραψε:
αυτη ειναι η μεγαλη αληθεια.
νεαπολη, πολιχνη, ουλτρας, μουλτρας, μακεδονες, θρακιωτες, ηπειρωτες, τουμπα, θυρα 4, κορδελιο, σταυρουπολη, βεροια, εδεσσα, καβαλα, δραμα, σερρες, κατερινη

ΟΛΟΙ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟΥΜΠΕΚΙ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ Ο ΓΚΑΓΚΑΤΣΗΣ.


Ολοι, πλην Πανελληνιου.
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό MALEF » Πέμ 07 Ιαν 2010, 21:43

Δεν μπορω να καταλαβω κατι..εγω δεν φωναξα ουτε κατα ουτε υπερ αυτο του ΠΑΙΧΤΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ αλλα ειμουν απο τους λιγους της θυρας 5 οπου εβλεπα τους επισημους να επιφημουν τον Δ.Σ και τους αλλους απο την 4 που εβριζαν τον εν λογο παιχτη..και ξερετε τι εκανα?δεν πηρα θεση...φωναξα ΠΑΟΚ ΟΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΟΛΕ ΟΛΕ..ΓΙΑΤΙ ΚΥΡΙΟΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΣΩΠΟΛΑΤΡΗΣ,ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΛΛΗΣ ΟΜΑΔΟΣ,ΦΩΝΑΖΑ 90 ΛΕΠΤΑ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ Η ΨΥΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΟΥ,ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΛΑΤΡΕΥΩ...
Γι αυτο γαμω την πουτανα μου γιατι οκ δεν εζησα εκεινες τις μερες επι Γουμενου οντας 15 χρονων,δεν ξερω τον αγωνα που κανανε καποια αλανια για να τον κρατησουν ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ ΜΑΣ...
ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΟΥΣΑ ΤΗΝ ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΟΥ..
ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΟΚ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΌΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ!!!
Άβαταρ μέλους
MALEF
 
Δημοσιεύσεις: 864
Εγγραφή: Πέμ 01 Μάιος 2008, 14:24
Τοποθεσία: Γαλλικος Κιλκις!

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Πέμ 07 Ιαν 2010, 21:47

agave έγραψε:Ρε σιδερένιε σερίφη πάνο, μη σηκώνεις το χέρι σου απο το mouse. Στην 4 πας. Βρωμάει η μασχάλη σου.

Τι να σας πω. Έχει ξεφύγει η κατάσταση. Και γιατί μαλώνουμε? Για έναν παίχτη του βάζελου. Μπράβο μας.


προφανώς τα λέει για αυτούς που πετάνε τα μπουκάλια..αν είναι δυνατόν..στην 4 πάει κοντά 10.000 κόσμος..
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PABLO GARCIA1 » Πέμ 07 Ιαν 2010, 21:50

sidpanos έγραψε:κάποιος είπε να τα παρατήσει ο ζαγορ και ο βρύζας αν συνεχίσουν...τι λες ρε μεγάλε..
200 βρίζαν,5000 ασχολήθηκαν μαζί τους και οι υπόλοιποι απλώς δεν συμμετείχαν...
τους υπόλοιπους γιατί τους χαντακώνεις?έχουν την διοίκηση που γουστάρουν...

o μεγάλος που λες είναι αυτός που έκανες παράθεση το post του έτσι για να φαίνεται.....
The future is uncertain and the end is always near.
Allahu akbar
Άβαταρ μέλους
PABLO GARCIA1
 
Δημοσιεύσεις: 1449
Εγγραφή: Τετ 02 Σεπ 2009, 23:09
Τοποθεσία: Round and round.....

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kos » Πέμ 07 Ιαν 2010, 21:50

1) sid μπορει να συμφωνουμε στο θεμα σαλπι αλλα αυτο που κανεις φιλε ειναι απαραδεκτο. εκτος αν εισαι 12 χρονων, που δεν εισαι.
2) Kolokotronis_4 μην νευριαζεις. οι ιστορικοι συνδεσμοι του ΠΑΟΚ δεν σταθηκαν στο υψος τους στο θεμα γκαγκατση. αυτοι που και καλα υπερασπιζουν τα Παοκτσηδικα ιδανικα εκαναν γαργαρα οταν ηρθε στον ΠΑΟΚ ο ανθρωπος του κοκκαλη και ο διαχειριστης της παραγκας. ελεγαν παπαριες για παραγοντικη ενισχυση, για θωρακιση, για εξασφαλιση του 50-50, για χορηγους απο τα κονε του γκαγκα, για τα 3 πτυχια του γιου, για το δωρο κουτσια κτλ, κτλ. και αν δεν τα ελεγαν, τα ακουγαν χωρις να αντιδρασουν. οπως πολυ σωστα λεει ο hide ο μονος συνδεσμος που εβγαλε ανακοινωση ηταν των αθηνων και οι εφημεριδες της πολης την εβαλα στη στηλη με τα προξενια. αυτος ειναι πλεον ο ιστορικος συνδεσμος του ΠΑΟΚ. ο μονος που αντισταθηκε. οι αλλοι τα εχασαν τα γαλονια τους. εκτος και αν ακομη θεωρεις οτι ηταν σωστη κινηση η προσληψη γκαγκατση. τοτε παω πασο.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4908
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Πέμ 07 Ιαν 2010, 21:52

κως εγώ το είπα αρχικά και δεν αλλάξω γνώμη...έχουμε διοίκηση και αυτή αποφασίζει...αν δεν ήμουν μοντ πολύ απλά δεν θα έμπαινα στη διαδικασία να σχολιάσω...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό gate4mitsos » Πέμ 07 Ιαν 2010, 21:52

Δεν μπορω αλλο με τον σαλπιγγιδη,σταματηστε επιτελους!!!!!!!!!! :evil: :pano:
gate4mitsos
 
Δημοσιεύσεις: 2113
Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 19:46

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Paokintepo » Πέμ 07 Ιαν 2010, 21:54

Οτι και να ειναι εμεις οι ιδιοι χθες απαξιωσαμε τον λαο μας ,την ομαδα μας!!!Ειτε θεσ τον Δ.Σ ειτε οχι κρατα το για εσενα και την παρεα σου!Δεν επρεπε να φωναξουμε τπτ ουτε οι μεν ουτε οι δε...Προσωπικα οχι δεν τον θελω οπως δεν ηθελα και τον $&^$&^%*) Γκαγκατση..δεν προκειται ομως να αποφασισω ουτε εγω ουτε οι συνδεσμιτες μας !Ας μην γινουμε souper..βλακες..Εχουμε διοικηση και αυτοι ας κανουν οτι καλυτερο μπορουν για την ομαδα μας και ολοι εμεις οι υπολοιποι τουμπεκι!!Σοβαρευτειτε ρε...ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Π.Α.Ο.Κ. ΕΙΜΑΣΤΕ!Ας μην αφησουμε ενα Σαλπιγγιδη να διχασει εναν τετοιο λαο...
Π.Α.Ο.Κ. και ξερο ψωμι με μερεντα!!
Άβαταρ μέλους
Paokintepo
 
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2009, 17:12
Τοποθεσία: ΣΑΛΟΝΙΚΑ!!!!

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό agave » Πέμ 07 Ιαν 2010, 21:54

sidpanos έγραψε:
ziukas έγραψε:Ρουφιανοι στο βορρα ποτε ξανα


γιατι υπαρχουν πολα μ@μ@κισμε@


παρακαλεστε λιγο τον σαλπιγκιδη ρεεεε
φωναξτε λιγο σαλπιγκιδης οε οε οε

φυτα νιωστεεεεεε μωροπαιδα


αυτούς που πετάνε τα μπουκάλια,γιατί δεν τους μαζεύει κανένας στην 4?
μας στοίχησαν έχω ξαναπει 500.000
αν δεν θέλεις τον κοντό γιατί δεν έκανες κάτι εσύ και όσοι δεν τον γουστάρουν για να μην έχουμε πρόστιμα και άρα αρκετά διαθέσιμα για φορ...γτ αν είχαμε κανα 1.500.000 Ε για φορ δεν θα φέρναμε τον σαλπι..


ξεκόλλα λίγο τον εγκέφαλό σου! Έλα εσύ για περιφρούρηση ρε μαγκάκο. Έλα να δείς τι ωραία είναι να παίζεις σούτια με σουρωμένα και πρεζάκια. Εγώ προσωπικά βαρέθηκα. Ελάτε όλοι σας που κράζετε οτι δεν κάνουμε τίποτα, να πάρουμε και καμια μέρα "ρεπό". Αντε πια, κουράσατε. Σε ανοιχτό φόρουμ γράφετε ότι μαλακία σας κατέβει στο κεφάλι και μας κοροιδεύει ο κόσμος όλος.

Κι όλοι μιλάτε για λεφτά. Ταμείες του ΠΑΟΚ είστε ρε μάγκες? Να πείτε να μην τιμωρηθεί η έδρα να το καταλάβω. Κι εγώ μαζί σας. Αλλά τι πράγμα είναι αυτό με τα λεφτά ρε? Μετά τον αποκλεισμό στην Ευρώπη βγήκαν όλοι και λέγανε χάσαμε λεφτά και χάσαμε λεφτά. Όχι ρε, δεν χάσαμε λεφτά. Τρείς εκδρομάρες χάσαμε.
Άβαταρ μέλους
agave
 
Δημοσιεύσεις: 1017
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 16:39
Τοποθεσία: Σαλλλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 07 Ιαν 2010, 21:57

Orwell έγραψε:H κουβέντα που γίνεται για τον Σαλπιγγίδη νομίζω ότι τον υπερβαίνει...με την έννοια ότι το θέμα δεν είναι ο κοντός αλλά το που πάει ο κόσμος του ΠΑΟΚ,ποιά νοοτροπία έχει, τα κόμπλεξ μας (ναι τελικά υπάρχουν και αυτά) και κατά πόσο τελικά αυτός ο κόσμος είναι ο σωτήρας του ΠΑΟΚ ή ο καταστροφέας του...ή ποιό κομψά αν είναι πηγή ελπίδας και προώθησης ή παράγοντας που κρατάει συχνά-πυκνά τον ΠΑΟΚ καθηλωμένο...
Νομίζω ότι αυτό μαζί με το ποιόν ΠΑΟΚ θέλουμε και τι απαιτήσεις μπορούμε να έχουμε απ' αυτόν είναι μιά πολύ-πολύ μεγάλη κουβέντα....
Προσωπικά πιστεύω ότι σε πολύ μεγάλο ποσοστό ο κόσμος έχει διπλή υπόσταση κάτι σαν Dr Jekyll και Μr Ηyde.
You just cant have the one without the other...και ας μην κρυβόμαστε πίσω απ' το δάχτυλο μας...το σημείο που χωρίζει το ανατρεπτικό και το επαναστατικό που τόσο μας αρέσει απ' το αυτο-καταστροφικό που τόσο μας εκνευρίζει είναι συχνά ακαθόριστο...η γραμμή που χωρίζει αυτά τα δύο είναι τόσο λεπτή...



ολο το ζουμι αυτο ειναι πραγματικα.οφειλουμε να βγαλουμε τις τσιμπλες απ'τα ματια και να βαλουμε τον κωλοεγωισμο μας στην μπαντα για την προοδο της ομαδας.μην αφηνουμε τα συμπλεγματα μας ο καθενας να κρατανε τον παοκ χαμηλοτερα απο οτι του αξιζει!καταλαβετε οτι η ομαδα καθημερινα προοδευει και μεις μενουμε πισω!
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kos » Πέμ 07 Ιαν 2010, 21:59

μα δεν σχολιαζεις. σου λεει ο αλλος οτι ενα ποστ εχει βρισιες και οτι θα επρεπε να το σβησεις και εσυ το ξαναποσταρεις. τα παιδια παιζει.

παμε στο θεμα μας. μεγαλη πληγη ο λαμογιαννης. σημερα αφηνε μπηχτες για τον γιο γκαγκατση. οτι πηρε τα πτυχια δινοντας στους καθηγητες εισητηρια για τον ΠΑΟΚ και οτι τον εκαναν διευθυντη χωρις να ξερει τι θα πει ΠΑΟΚ.

και εχει το θρασος αυτο το λαμογιο να μιλαει για οπαδους του ΠΑΟΚ και να διαχωριζει σε νεοΠαοκτσηδες και παλαιοΠαοκτσηδες. ξεχασε τι ελεγε για την καλυτερη μεταγραφη του ΠΑΟΚ (γκαγκατσης). και αυτος ο ανθρωπος εχει ακροατες και ατομα που τον παιρνουν τηλεφωνο. καταντια.

αυτος ο ανθρωπος διαμορφωνει Παοκτσακια. πως να μην συμβουν αυτα που συμβαινουν.

αυτη ειναι η μεγαλη πληγη του ΠΑΟΚ. τα γαμωραδιοφωνα.

η ανασταση του ΠΑΟΚ δεν θα ερθει οταν φυγουν τα χρεη. θα ερθει οταν καθαρισουν τα ραδιοφωνα απο ατομα σαν τον λαμογιαννη. και αυτο μονο ο κοσμος μπορει να το καταφερει. εαν και οταν ωριμασει.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4908
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 09-10

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες