Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ 1-0 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΛ 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Lord » Κυρ 06 Δεκ 2009, 20:19

Πήγασε σε πληροφορώ πως αυτοί μας θεωρούν φανατικούς εχθρούς τους( :lol: :lol: ) και δεν ξέρουν ούτε αυτοί το λόγο..
Σέβομαι τη ΑΕλ διότι είναι η μόνη ομάδα πέρα από τον ΠΑΟΚ που κατάφερε να σπάσει το κατεστημένο των Αθηνών αλλά η συμπεριφορά των φιλάθλων της την πάει πολύ πίσω..
ΠΑΟΚ ο ένας,στον κόσμο άλλος κανένας..
ΠΑΟΚ γιατί,γιατί μας βγάζεις την ψυχή...
Άβαταρ μέλους
Lord
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Δευτ 27 Οκτ 2008, 23:40
Τοποθεσία: Ξεσαλόνικα

Re: ΠΑΟΚ-τυρί 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό paoki_sweden » Κυρ 06 Δεκ 2009, 20:50

gika έγραψε:Μάξιμε, έχε στο νου σου ότι ο Σάντος ήταν αυτός που έβγαλε κεντρικό για να βάλει επιθετικό... Οτι αυτός ήταν που έπαιξε 4-4-2 και αν οι παίχτες ήταν σοβαροί θα ήταν 4-2-4 (κουτσια, βιειρι, σακης, ζλάταν)... Ο Σάντος δεν κλείστηκε πίσω... Οι παίχτες έχουν αυτή τη γ@μημένη-μάπα ψυχολογία...

Μάλλον η Σάντη φταίει, αλλά ποιος τα βάζει μαζί της??? :opaokara: :opaokara:



Yes Santos made that change but when? Larrisa played with 10 players from 54min, when did he put in the second attacker sakis? He should have done the change on the 55min not the 70min. And why not when you have the lead in your pitch TOUMBA after halftime? Santos said that good teams pressure the opponent far up in their half of the pitch, is it easyer to press with two clear attackers and two wingers? Or is it easyer when you have one attacker and two wingers?

Yes the players were shit this game but so was Santos.

I m realy dissapointed with the team and espicialy Fernanto......

One brother said that the two players we need so we can win the leauge is Iniesta and Ibrahimovic, its true we need far more players than two, I cant still understand how players like Arabazis, Moon, Ivic, plays in PAOK!

I cant get some of you, you have a different mentality, you dont want us to complain when the team looses but only if we win and play bad, we complain now when we have won the game but played shit and you still dont want us to complain, it is you guys that hade made PAOK so small, you have no demands! THIS IS PAOK not pappanastasiakos!
Άβαταρ μέλους
paoki_sweden
 
Δημοσιεύσεις: 1798
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 21:51
Τοποθεσία: Stockholm

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΛ 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Lord » Κυρ 06 Δεκ 2009, 20:52

Αυτοί οι τρεις παίκτες συνεχίζουν να αγωνίζονται στον ΠΑΟΚ λόγω έλλειψης ρευστού..


ΥΓ Μακάρι στα ντέρμπυ οι παίκτες μας να είχαν την ψυχολογία που είχε σήμερα η ομάδα μπάσκετ,η οποία αξίζει πολλά συγχαρητήρια..
ΠΑΟΚ ο ένας,στον κόσμο άλλος κανένας..
ΠΑΟΚ γιατί,γιατί μας βγάζεις την ψυχή...
Άβαταρ μέλους
Lord
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Δευτ 27 Οκτ 2008, 23:40
Τοποθεσία: Ξεσαλόνικα

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΛ 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Pegasus1589 » Κυρ 06 Δεκ 2009, 20:56

Lord_GayrosSlayer έγραψε:Πήγασε σε πληροφορώ πως αυτοί μας θεωρούν φανατικούς εχθρούς τους( :lol: :lol: ) και δεν ξέρουν ούτε αυτοί το λόγο..
Σέβομαι τη ΑΕλ διότι είναι η μόνη ομάδα πέρα από τον ΠΑΟΚ που κατάφερε να σπάσει το κατεστημένο των Αθηνών αλλά η συμπεριφορά των φιλάθλων της την πάει πολύ πίσω..


Το ξέρω. ΑντιΠΑΟΚτσήδες κάργα. Οι φίλαθλοί της ψάχνουν για εχθρούς. Τοπικά ντέρμπι δεν έχουν, στη φάπα είναι τα τελευταία χρόνια κι έτσι ανατρέχουν σε αντιπάλους που είχαν τη δεκαετία του 80. Θλιβερό.
ΒΟΥΡ!
Άβαταρ μέλους
Pegasus1589
 
Δημοσιεύσεις: 1262
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 14:23

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΛ 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Κυρ 06 Δεκ 2009, 21:37

τι μπλέκουν με την ασπρόμαυρη λαίλαπα?
θέλουν να τους καταπιεί?
ας αρχίσουν τις παρέες με τους τρικαλινούς και τους βολιώτες..
αντε να ανέβει και ο βόλος του χρόνου μπας και βρουν κανα ''εχθρο'' στα μέτρα τους...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΛ 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Lord » Κυρ 06 Δεκ 2009, 21:40

Δεν φαντάζεσαι πόσο παρακαλάω να ανεβεί ο βόλος σιντ για να γλυτώσω το πρήξιμο..
ΠΑΟΚ ο ένας,στον κόσμο άλλος κανένας..
ΠΑΟΚ γιατί,γιατί μας βγάζεις την ψυχή...
Άβαταρ μέλους
Lord
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Δευτ 27 Οκτ 2008, 23:40
Τοποθεσία: Ξεσαλόνικα

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΛ 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό rou » Δευτ 07 Δεκ 2009, 10:24

Παιδια θελω να πω κατι που το βλεπω εδω και πολυ καιρο και με στεναχωρει αρκετα..
Βλεπω σιγα-σιγα οτι ο κοσμος οσο παει και 'μουδιαζει' και δεν μου αρεσει καθολου... Δεν γινεται ρε παιδια απο την μια πλευρα της 4 να υπαρχουν 3 ατομα που προσπαθει ο καθενας να κανει κερκιδα και απο την αλλη να μην υπαρχει ουτε ενας με αποτελεσμα να φωναζει και να ακουγεται η μιση 4... πραγματικα αν μπορουσε η πλευρα που δεν εχει οργανωτες να καθεται κατω πιστευω θα το κανε ανετα.. ΜΕ χαλαει πολυ αυτη η ΄κοιλια' που εχει η κερκιδα.. Δεν ξερω αν το βλεπω μονο εγω το προβλημα η αν εχω λαθος πειτε μου. Γενικα τοσα χρονια που παω στην τουμπα εχω καταλαβει οτι η διαθεση του κοσμου εξαρταται απο την αποδοση της ομαδας δηλαδη οταν κανουμε καποια φαση η κερδιζουμε κορνερ γινεται το ελα να δεις.. και αντι αυτο να συνεχιστει μετα απο λιγο πεφτουμε και ακουγονται μονο 300-400 ατομα που προσπαθουν να παρασυρουν τους υπολοιπους.. κλασσικο χαρακτηριστικο προχθες το σημειο που αρχισε να ακουγεται το ΄βαλτε φωτια' αν το θυμαστε που εγινε πανικος και μετα απο λιγο τιποτα..
http://footballworld24.blogspot.com/ (υπο κατασκευη) Τα παντα για τις Ξενες ομαδες!
Άβαταρ μέλους
rou
 
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Δευτ 25 Φεβ 2008, 11:09
Τοποθεσία: Ελλαδα, Θεσσαλονικη

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΛ 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό 8emis4 » Δευτ 07 Δεκ 2009, 11:31

ξαναμυρισα Τούμπα μετά από αρκετό καιρό και μονο και μονο γι αυτό είμαι ευχαριστημένος!

Όσο για το παιχνίδι, πονέσανε τα ματάκια μας, αλλα ΠΑΟΚ είσαι!

τρίποντο και πάμε παρακάτω...
ΦΙΕΣΤΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΑΙΟ...
Άβαταρ μέλους
8emis4
 
Δημοσιεύσεις: 613
Εγγραφή: Παρ 17 Ιούλ 2009, 16:34
Τοποθεσία: Από την Πόλη έρχομαι..

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΛ 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Τρί 08 Δεκ 2009, 00:23

rou έγραψε:Παιδια θελω να πω κατι που το βλεπω εδω και πολυ καιρο και με στεναχωρει αρκετα..
Βλεπω σιγα-σιγα οτι ο κοσμος οσο παει και 'μουδιαζει' και δεν μου αρεσει καθολου... Δεν γινεται ρε παιδια απο την μια πλευρα της 4 να υπαρχουν 3 ατομα που προσπαθει ο καθενας να κανει κερκιδα και απο την αλλη να μην υπαρχει ουτε ενας με αποτελεσμα να φωναζει και να ακουγεται η μιση 4... πραγματικα αν μπορουσε η πλευρα που δεν εχει οργανωτες να καθεται κατω πιστευω θα το κανε ανετα.. ΜΕ χαλαει πολυ αυτη η ΄κοιλια' που εχει η κερκιδα.. Δεν ξερω αν το βλεπω μονο εγω το προβλημα η αν εχω λαθος πειτε μου. Γενικα τοσα χρονια που παω στην τουμπα εχω καταλαβει οτι η διαθεση του κοσμου εξαρταται απο την αποδοση της ομαδας δηλαδη οταν κανουμε καποια φαση η κερδιζουμε κορνερ γινεται το ελα να δεις.. και αντι αυτο να συνεχιστει μετα απο λιγο πεφτουμε και ακουγονται μονο 300-400 ατομα που προσπαθουν να παρασυρουν τους υπολοιπους.. κλασσικο χαρακτηριστικο προχθες το σημειο που αρχισε να ακουγεται το ΄βαλτε φωτια' αν το θυμαστε που εγινε πανικος και μετα απο λιγο τιποτα..


Ήμουν για χρόνια σε εκείνη την πλευρά της 4 (προς τα επίσημα) όπου τα πράγματα είναι σαφώς πιο ήπια. Αλλά αυτό είναι φυσιολογικό, ο κόσμος που πάει εκεί είναι διαφορετικός (από όσους είναι στην 4α). Υπάρχουν μπαμπάδες με τα παιδάκια τους, φίλαθλοι από την επαρχία, μεσήλικες... γενικά το κοινό εκεί μοιάζει περισσότερο με αυτό της 7.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΛ 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ehemithos 199 » Τρί 08 Δεκ 2009, 14:03

αυτο πως ξεφυγε απο τον λουκετοπουλο? :roll:
ΒΑΛΤΕ ΦΩΤΙΑ - ΚΑΨΤΕ ΚΑΛΑ!!!
Άβαταρ μέλους
ehemithos 199
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 20:42
Τοποθεσία: ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΛ 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό nikos55 » Τρί 08 Δεκ 2009, 14:16

Πριν αναλαβουν δραση οι admin, οι mod και τα λοιπα Νεφελιμ, να προσθεσω μια σειρα. Μετριοτατη εμφανιση, η κασετα του αγωνα ηδη βραβευτηκε σε ιατρικο συνεδριο κατα της αϋπνιας, αλλα απο την αλλη συμφωνω και με το point του Vanroy. Οι μεγαλες ομαδες πρεπει να ξερουν να κερδιζουν αποδιδοντας το μινιμουμ που χρειαζεται, πρεπει να ξερουν να παιρνουν τους 3 βαθμους ακομα και με αθλιες εμφανισεις. Σε εναν μαραθωνιο 30 κατι αγωνιστικων θα συμβει καποιες φορες, κατι φυσικα που παρατηρειται και στο εξωτερικο. Δεν λεω οτι ειναι καλο και ομορφο (το Σαββατο αν δεν το ειχα ριξει στις μπυρες δε θα αντεχα), αλλα απο την αλλη εχω και μια σιγουρια πως ακομα και αν το ημιχρονο ηταν 0-0, και η Λαρισα συνεχιζε σε ολο τον αγωνα με 11 παλι 1-0 θα ηταν το τελικο σκορ.
Παυλο πηδα απ'το μπαλκονι!
Άβαταρ μέλους
nikos55
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: Πέμ 25 Σεπ 2008, 23:36

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΛ 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό DimisK » Τρί 08 Δεκ 2009, 14:30

Η τελευταία παρατήρηση του Νίκου είναι πολύ σωστή. (Νικόλα χρόνια πολλά ρε!!! Να χαίρεσε!!!)

Οι μεγάλες ομάδες πρέπει να ξέρουν να παίρνουν αποτελέσματα ακόμα και με άθλιες εμφανίσεις. Κι αυτό δείχνουμε να το πετυχαίνουμε....
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΛ 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό novito » Τρί 08 Δεκ 2009, 14:37

[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Dwohdxp9qZs&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Dwohdxp9qZs&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
κιτς, κιτς, κιτς, μπεεεεε

υ.γ. topic locked!
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 09-10

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης