Σχόλια για την κεντρική σελίδα

Καταθέστε εδώ απόψεις/ερωτήσεις για την ιστοσελίδα...

Re: Σχόλια για την κεντρική σελίδα

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Τετ Φεβ 14, 2018 9:15 pm

Όσον αφορά το κείμενο του Λεωνίδα, παραμένει στη κεντρική συνειδητά και έληξε. Κάποιοι μπορεί να μη συμφωνούμε, αλλά δεν έχει σημασία.
Υπερήφανος παραγωγός του PAOKmania Web Radio. Ευχαριστώ όσους συνέβαλαν στην ύπαρξη του ραδιοφώνου.

Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ - ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Τετ Φεβ 14, 2018 9:16 pm

goran 64 έγραψε:Χωρικός...
Ο Λεωνίδας δεν ξέρω ποιος είναι και διαφωνώ κι εγώ στην ανάρτηση του κειμένου του στην κεντρική, επειδή περιέχει κάποιες (προσωπικές έστω) υπερβολές, που δεν χρειάζονται, ειδικά την συγκεκριμένη χρονική στιγμή...

Για να μπει ένα κείμενο σου στην κεντρική, το γράφεις σ αυτό το topic και αν εγκριθεί απ την admin team μπαίνει...

viewtopic.php?f=3&t=6804#p1166076
Τουλάχιστον αυτό καταλαβαίνω, προσωπικά, απ το post εισαγωγής του Σουρμενίτη στο εν λόγω topic...

θενκς Γκόραν!
Χωρικός

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Τετ Φεβ 14, 2018 9:24 pm

Υπάρχει και e-mail.

articles@paokmania.gr
Υπερήφανος παραγωγός του PAOKmania Web Radio. Ευχαριστώ όσους συνέβαλαν στην ύπαρξη του ραδιοφώνου.

Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Τετ Φεβ 14, 2018 9:31 pm

desperando έγραψε:Υγ και γω που νόμιζα ότι το σάιτ το κρατάνε τα χιλιάδες ΠΑΟΚΤΣΑΚΙΑ που μπαίνουν καθημερινά

Μην πιάνεσαι από την ατάκα του Γιάννη για να πεις κακό για το PAOKmania. Απάντησα ήδη όσον αφορά το ποιος κρατάει τη σελίδα:

Ζαντός έγραψε:Ο Λεωνίδας είναι ένα από τα άτομα (μαζί με εμένα και τους άλλους mods) που κρατάνε ενήμερη την κεντρική του PAOKmania με άρθρα.

Ναι, το PAOKmania χωρίς τον κόσμο του δεν υπάρχει. ΟΛΟΙ εμείς που τρέχουμε (για) το site, από απλά μέλη ξεκινήσαμε. Μέχρι και ο teacher κάποτε απλό μέλος ήταν. Σε 10 χρόνια θα το τρέχουν άλλοι το PAOKmania.

Απλώς κάποιοι βάζουν από τη τσέπη τους, κάποιοι ξεχνάνε το πρόσωπο της γυναίκας τους, κάποιοι χάνουν βραδινές εξόδους ή τη μεσημεριανή σιέστα, κάποιοι προσπαθούν να είναι ακριβοδίκαιοι με τα του φόρουμ και να κρατήσουν ισορροπίες, έχοντας ψυχραιμία.

Αυτή είναι η βασική διαφορά του μέλους με τον admin/mod.

Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ Φεβ 14, 2018 11:14 pm

1)Καλο θα ειναι πρωτου την πεσετε σε καποιον να ξερετε ποιος ειναι.να κραζετε καποιον για ενα αρθρο το οποιο ναι μπορει να ειναι ακαιρο,εν μεσω καλης περιοδου,αλλα δεν ειναι αστοχο γιατι η επανεμφανιση του Γλυκου ηρθε απο το πουθενα.
2) Εκφρασεις του τυπου στα @@@@ ποιος ειναι ο ενας και ποιος ειναι ο αλλος αν επαναλειφθουν θα φυγετε δια παντος απο το φορουμ.Κουβεντες καφενειου δε θα κανετε εδω μεσα.
4)κανενας απο ολους εσας-εμας δεν εχει λιγοτερα δικαιωματα απο καποιον μοντ ή αντμιν μιας και υπαρχει και τοπικ που εχω ανοιξει εγω προσωπικα για αρθρα που θελετε να στειλετε για κεντρικη.
5)δεν ειμαστε εμεις τα βυσματα που γραφουμε οποτε θελουμε και σεις οι κακομοιρηδες που δεν μπορειτε.
6)σεβασμος θα υπαρχει προς ολα τα παιδια που φτυνουν αιμα για να εχετε/εχουμε ενα σαιτ- φορουμ να λεμε το μακρυ και το κοντο μας.
Αν ξανακουστει μαλακια για καποιον απο δω να ξερετε οτι θα εχουμε σοβαρο θεμα.

Δε συμφωνειτε με το αρθρο απολυτα δεκτο και θεμιτο.
Ν μιλατε για σεβασμο και οτι κανουμε την ομαδα μπουρδελο και οτι δεν εχουμε τοσα χρονια τιποτα αλλο να κανουμε ειναι ντροπη.

Δε θα το συνεχισω απλα να καταλαβαινουμε τι γραφουμε και σε ποιον το γραφουμε.

Διορθώθηκε η αρίθμηση.
Ζαντός
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator

Δημοσίευσηαπό kos » Πέμ Φεβ 15, 2018 12:17 am

το κειμενο του λεωνιδα ειναι ανευ ουσιας και δεν λεει τιποτα. ειναι κατι σαν προειδοποιητικη βολη....
απο την μια δεν λαμβανει υποψιν το προσωπικο προβλημα του ρευ που ισως κανει την παρουσια του γλυκου στην αποστολη υποχρεωτικη, και απο την αλλη εκθιαζει τον πασχαλακη με τετοιο τροπο που θεωρει οτι μπορει να αμφισβητηθει η θεση του ως πρωτος τερματοφυλακας στην παρουσα φαση.
ειναι αυτο που λεμε θελω να πω κατι αλλα το λεω απ'εξω, απ΄εξω.
εμενα αυτο δεν μου αρεσει. αν τον θεωρεις κλικαδορο, πες τον κλικαδορο.
αν δισταζεις γιατι ισως και να μην ειναι σωστο το ταιμινγκ κανε υπομονη να δεις πως θα εξελιχθει το πραγμα.

ΥΓ. μην ακουω οτι το γκολ στον τελικο με το χανουμι δεν στοιχισε... κυπελλο που θα το επαιρνες με 3-0 το "λερωσε" με την χαζομαρα του.
kos

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Πέμ Φεβ 15, 2018 2:36 am

πραγματικα δεν προσφερει απολυτως τιποτα το συγκεκριμενο κειμενο, αν το διαβαζαμε απο καποιον αρδ θα κραζαμε ολη μερα...οσο τρομερος και να ειναι ο πασχαλακης εως τωρα, ειναι κριμα να διαβαζουμε για χιλιοστη φορα για τις γκαφες του γλυκου, χωρις να λεμε βεβαια για τις αποκρουσεις του που σε εβγαλαν μεχρι και τσου λου...φαινεται οτι θα χρειαστει και για εκατοστη φορα να αναγκαστουν καποιοι να κανουν κωλοτουμπα με τον γλυκο και να τον παραδεχθουν, τουλαχιστον τον σεβασμο μας επρεπε να τον εχει κερδισει εως τωρα, και οχι να διαβαζουμε τετοια αρθρα με υπονοούμενα...ειδικα οταν κανει μπαμ οτι ο ρευ εχει θεμα προσωπικο....και αστοχο και ανουσιο και σορρυ κιολας αλλα πολυ χαμηλου επιπεδου το αρθρο...ουτε για καφενειακη κουβεντα.
Ksenitemenos4

Δημοσίευσηαπό Rorschach » Πέμ Φεβ 15, 2018 2:44 am

Εμενα μου αρεσε το αρθρο και εγκρινω οποιοδηποτε αρνητικο σχολιο για τον Γλυκο απο τοτε που εφαγε το γελοιο γκολ στο κυπελλο με τον Ατρομητο.
Rorschach

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Πέμ Φεβ 15, 2018 3:19 am

Ksenitemenos4 έγραψε:πραγματικα δεν προσφερει απολυτως τιποτα το συγκεκριμενο κειμενο, αν το διαβαζαμε απο καποιον αρδ θα κραζαμε ολη μερα...οσο τρομερος και να ειναι ο πασχαλακης εως τωρα, ειναι κριμα να διαβαζουμε για χιλιοστη φορα για τις γκαφες του γλυκου, χωρις να λεμε βεβαια για τις αποκρουσεις του που σε εβγαλαν μεχρι και τσου λου...φαινεται οτι θα χρειαστει και για εκατοστη φορα να αναγκαστουν καποιοι να κανουν κωλοτουμπα με τον γλυκο και να τον παραδεχθουν, τουλαχιστον τον σεβασμο μας επρεπε να τον εχει κερδισει εως τωρα, και οχι να διαβαζουμε τετοια αρθρα με υπονοούμενα...ειδικα οταν κανει μπαμ οτι ο ρευ εχει θεμα προσωπικο....και αστοχο και ανουσιο και σορρυ κιολας αλλα πολυ χαμηλου επιπεδου το αρθρο...ουτε για καφενειακη κουβεντα.

++++++++++++++++++
theo-drama

Δημοσίευσηαπό zoran » Πέμ Φεβ 15, 2018 7:26 pm

Θελω μεσα απ την καρδια μου να ευχαριστησω ολα τα παιδια που εχουν συμβαλλει ωστε να απολαμβανω αυτο το σαιτ. Χωρις να μου εχει στοιχισει τιποτα, χωρις να ειμαι υποχρεωμενος να αφησω το παραμικρο απ την προσωπικη μου ζωη, μπαινω καθε μερα αυτα τα 10 χρονια, οτι ωρα γουσταρω, γραφω οποτε γουσταρω (γι αυτο κι εχω λιγα ποστς) δηλαδη καλυπτω καποιες αναγκες μου για πληροφορηση, αναγνωση αποψεων, ακομη κ διασκεδαση σχετικα με την μεγαλη μου καψουρα. Δηλαδη καποιοι που δεν ξερω ποιοι ειναι, υπηρετουν τις αναγκες μου κ χωρις να μου στοιχιζει τιποτα.

ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΓΡΑΦΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ , ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΠΑΟΚΤΣΗΣ ΕΙΜΑΙ ΠΝΙΓΜΕΝΟΣ ΣΤΗ ΡΟΥΤΙΝΑ Κ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ
Άβαταρ μέλους
zoran

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Πέμ Φεβ 15, 2018 7:53 pm

οχι απλα καλο,καλλιστο σε βρισκω
σπανιζουν ωραια μηνυματα οπως αυτο που εγραψες
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Σάβ Φεβ 17, 2018 4:32 pm

Συμφωνω απολυτα με τον zoran και σας ευχαριστω και εγω. Ειδικα οσο ειμαι εκτος Ελλαδος ειστε μια οαση για εμας που διψαμε για ΠΑΟΚ.

Εν αρχη ην ο ΠΑΟΚ...
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis

Δημοσίευσηαπό Αιτωλος » Σάβ Φεβ 17, 2018 5:21 pm

Αρκοδοποντιε ποίημα το κειμενο σου. Μπράβο
ΚΑΙ ΌΤΑΝ ΘΑ ΠΕΘΆΝΩ ΘΈΛΩ ΤΟ ΔΙΚΈΦΑΛΟ ΣΤΟΝ ΤΆΦΟ ΜΟΥ ΕΠΑΝΩ
Άβαταρ μέλους
Αιτωλος

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Σάβ Φεβ 17, 2018 5:54 pm

Όπως πάντα έτσι και τώρα πολύ εύστοχα τα ανεφερε στο τελευταίο κείμενο του ο αρκαδοποντιος.
Μπράβο ρε μάγκα σου βγάζω το καπέλο άλλη μια φορά.

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
"ΚΛΕΙΣΕ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΜΕΓΑΛΕΙΟ"
https://www.youtube.com/watch?v=pLG5N-4 ... tml5=False
Άβαταρ μέλους
painkiller4

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Σάβ Φεβ 17, 2018 6:03 pm

Πολλές φορές διαφώνησα με τον Αρκάδα,
Σήμερα διαβασες τα μέσα της καρδιάς μου και τα ανέγνωσες φωναχτά.
Συγχαρητηρια
33 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προτάσεις και Σχόλια για το Paokmania.Gr

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler