Σχόλια για την κεντρική σελίδα

Καταθέστε εδώ απόψεις/ερωτήσεις για την ιστοσελίδα...

Re: Σχόλια για την κεντρική σελίδα

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 04 Ιούλ 2019, 06:37

Ζαντός έγραψε:Εγώ πρότεινα από πρόπερσι να βάλουμε τον Τσόχλα. Περιμένω ολομέλεια για να ψηφίσουμε.
Δεν έχω πρόσβαση σε υπολογιστή αλλιώς θα σου έκανα την γνωστή εικόνα με τον Θεό που αγγίζει τον άνθρωπο και στην θέση του ανθρώπου θα έβαζα Τσοχλα.
Άβαταρ μέλους
john4serres

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 04 Ιούλ 2019, 07:51

Ζαντός έγραψε:Εγώ πρότεινα από πρόπερσι να βάλουμε τον Τσόχλα. Περιμένω ολομέλεια για να ψηφίσουμε.

Να το ψαξεις...:lol::lol:
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Πέμ 04 Ιούλ 2019, 20:36

rainmaker έγραψε:! Σωστός !

Για τον Τσόχλα ή την ολομέλεια;
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι

Δημοσίευσηαπό rainmaker » Πέμ 04 Ιούλ 2019, 21:03

ABOLEYTOI έγραψε:μετά το αήττητο ντάμπλ, υπάρχουν σκέψεις να αλλάξει - εμπλουτιστεί το μπάνερ της κεντρικής;

Βασικά το δικό μου σχόλιο εκεί πήγαινε!!
Άβαταρ μέλους
rainmaker

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Παρ 05 Ιούλ 2019, 18:23

ABOLEYTOI έγραψε:μετά το αήττητο ντάμπλ, υπάρχουν σκέψεις να αλλάξει - εμπλουτιστεί το μπάνερ της κεντρικής;
Αν υπάρχει κάποιος με όρεξη εδώ να το κάνει...
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Δευτ 15 Ιούλ 2019, 14:03

Άλλο ένα εξαιρετικό άρθρο του Αρκαδοποντιου μιλώντας ακριβώς όπως έχουν τα πράγματα πάντα με τον καυστικό και συνάμα τόσο πολύ εύστοχο όπως πάντα νόημα του.
Μπράβο για άλλη μια φορά όπως επισημαίνει άλλωστε και ο ίδιος στον τίτλο του ο πόλεμος μόλις ξεκίνησε.
"ΚΛΕΙΣΕ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΜΕΓΑΛΕΙΟ"
https://www.youtube.com/watch?v=pLG5N-4 ... tml5=False
Άβαταρ μέλους
painkiller4

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Δευτ 15 Ιούλ 2019, 16:03

Εύγε στον Αρκαδοπόντιο (ξανά). Τρομερά ενδιαφέρουσα η παράγραφος περί ¨πραγματικού πρωθυπουργού¨ και τον εκ των έσω τορπιλισμού των προσπαθειών δημιουργίας πολιτικού ¨πατριωτικού¨ φορέα. Είχα διαβάσει/ακούσει κι εγώ πέρα δώθε μπηχτές από τους πιο σοβαρούς του χώρου που προφανώς δεν ήθελαν να επεκταθούν. ενιγουέι, να είσαι καλά Αρκαδοπόντιε που μας υπενθυμίζεις το τι παίζεται πίσω από τις κουρτίνες.

Σχετικό σχόλιο προσωπικό πρόσφατο.
Η αδερφή μου -καθηγήτρια παν/μίου στις ΗΠΑ- βρίσκεται για κάτι συνέδρια σε Αρκαδία-Λακωνία.
Της έκανε εντύπωση ¨ο διαφορετικός κόσμος¨, πως την κοιτάνε και της μιλάνε, καθώς και η γενική καχυποψία.

Όταν της είπα ¨κάτσε να πάρει η ΠΑΟΚάρα άλλα 2-3 σερί πρωταθλήματα να στρώσουν χαρακτήρα¨ γέλασε επικροτώντας.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Προτάσεις και Σχόλια για το Paokmania.Gr

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler