PAOKmania Web Radio & chat

Καταθέστε εδώ απόψεις/ερωτήσεις για την ιστοσελίδα...

Re: PAOKmania Web Radio & chat

Δημοσίευσηαπό slidar » Τρί Σεπ 19, 2017 5:32 pm

Οχι Κυριε Μοντ μου.. :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
slidar

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Τρί Σεπ 19, 2017 5:46 pm

Μπορώ να το επιβεβαιώσω.Αυτός ειναι
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4

Δημοσίευσηαπό slidar » Τρί Σεπ 19, 2017 5:52 pm

Κώστα Εσυ? :mrgreen:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
slidar

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί Σεπ 19, 2017 6:02 pm

Μπααααα...Για τον Καραπαπάρα με φαίνεται εμένα... :D :opaokara: :opaokara:
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Τρί Σεπ 19, 2017 6:10 pm

Φλερτάρεις με το μπαν κ.Χρήστο μου.

Αυτό το φόρουμ έχει και ένα επίπεδο.Εδώ είναι φόρουμ λόγου
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4

Δημοσίευσηαπό psykoman » Τρί Σεπ 19, 2017 6:36 pm

Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με

υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τετ Σεπ 20, 2017 12:00 am

goran 64 έγραψε:Μπααααα...Για τον Καραπαπάρα με φαίνεται εμένα... :D :opaokara: :opaokara:

:lol: ...... όντως!!
Άβαταρ μέλους
hasio_john

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Τετ Σεπ 20, 2017 12:25 am

Αρχικα να ξεκαθαρισω οτι δεν επιθυμω να αναζοπυρωσω την οποια ενταση δημιουργηθηκε ουτε να επανατροφοδοτησω την συζητηση. Θελω απλως να επαναλαβω μια αποψη που εχω καταθεσει κατα καιρους με αποδεκτες την ομαδα των μοντ. Οσο πιο φιλικα και νηφαλια γινεται.

Οσο μπορω, καταλαβαινω τη δυσκολια που εμπεριεχεται στην προσπαθεια σας να βαλετε σε ταξη καμποσες εκατονταδες τσιτωμενα ΠΑΟΚια, ιδιαιτερα οταν σχολιαζουν κατα ριπας και παραλληλα σε δεκαδες threads. Και σας αξιζουν συγχαρητηρια. Ωστοσο, νομιζω οτι θα πρεπει να βρειτε καποια χρυση τομη, ωστε να τηρουνται και να εφαρμοζονται οι κανονες λειτουργιας κατα γραμμα. Ειδαλως, τα πραγματα θα συνεχισουν να λειτουργουν νομοτελιακα.

Τι θελω να πω? Κατα τη γνωμη μου θα πρεπει να εφαρμοσετε μια κοινη σταση και οπτικη απεναντι σε οσα γραφονται. Ή ετσι ή γιουβετσι. Ή να ειστε ελαστικοι με τα παντα ή αυστηροι με τα παντα. Διαφορετικα, ο Χ Stalker (Stalker ισον καθε μελος), που ετυχε ανεχειας απο τους μοντ κατα το παρελθον δεν θα αποτολμησει να εκφραστει ακομη και ακραια στο μελλον, καθοτι και οπως ειναι λογικο δεν θα υπολογισει και ιδιαιτερα τους (καποιες φορες ανεφαρμοστους) κανονες.Επειτα, ο Χ Gpetsios(οπου Gpetsios βαλτε Χ μοντ) που αθελα του ή ηθελημενα, στο πλαισιο της ελαστικοτητας παντα, εχει επιτρεψει ελαφρως λιγοτερο ακραιες συμπεριφορες κατα το παρελθον, οταν πια δει μια χυδαια βρισια ή ακραια προσβολη θα παρεμβει με αυταρχικο υφος μαλωνοντας το μελος που υπεπεσε σε παραβιαση των κανονων. Προσωπικα η ολη κατασταση μου θυμιζει καποιους γονεις που ενω αφηνουν κατα διαστηματα τα παιδια τους να αλωνιζουν ολη μερα και να κανουν τη μια μ@λακια μετα την αλλη, ξαφνικα προσπαθουν να συμμαζεψουν τα ασημαζευτα με αφορμη μια πολυ χοντρη μ@λακια που εκαναν τα παιδια τους, η οποια ξεπερασε ακομη και τις προηγουμενες( υπερβολικος και γραφικος παραλληλισμος, αλλα αυτο μου θυμιζει)

Αν δεν αλλαξει κατι παιδια, φοβαμαι οτι παρεξηγησεις σαν αυτες που ειχαν τα δυο παιδια παραπανω, θα συνεχισουν να γινονται. Και απ οτι διαβαζω απο παλαιοτερα μελη, αμφοτεροι οι δυο που την "εκαναν" ηταν "σοβαρα" μελη(και μοντ) και αυτο δεν ειναι καλο για το φορουμ.

Μπορει και να γραφω μ@λακιες ή να φαινομαι γραφικος ή να σας αδικω. Ομως οσα γραφω τα γραφω με καθε καλη προθεση και επειδη γουσταρω αυτο που γινεται εδω μεσα.

:pano:
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Τετ Σεπ 20, 2017 2:45 am

Kostas_Peraia4 έγραψε:Στο κάτω κάτω άντρες είμαστε

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ - ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Τετ Σεπ 20, 2017 2:47 am

Θέλω απλώς να πω ότι η όποια παρεξήγηση με τον Sourmen έχει λήξει. Επίσης ελπίζω πέραν του οτιδήποτε συνέβη μεταξύ μας, ο Πέτρος να παραμείνει στο φόρουμ γιατί ποτέ δεν θέλησα ούτε ζήτησα την αποπομπή οποιουδήποτε (εκτός αλλόθρησκων).

Θέλω επίσης να καλέσω οποιοδήποτε μέλος δεν έχει μπει στο τσατ, να μπει για να καταλάβει το κλίμα. Ειδικά σε ώρα αγώνα με τα γραπτά και τα προφορικά να πέφτουν βροχή. Υπάρχει αμεσότητα.
Ποτέ ξανά φαντάσματα του παρελθόντος στον ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
The_Stalker

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Τετ Σεπ 20, 2017 8:48 am

Έτσι μπράβο! Δεν μιλάτε και με τον Πέτρο για να το λήξετε, λέω εγώ;

Πάντως, αμεσότητα-ξεαμεσότητα, πρέπει να προσέχουμε πως μιλάμε. Και μεταξύ μας και για στελέχη της ομάδας. Πολλοί δεν είμαστε ευχαριστημένοι με αυτό που βλέπουμε, αλλά, όπως και έχει το πράμα, κάνουμε υπομονή και δεν ξεφεύγουμε.
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Τετ Σεπ 20, 2017 10:16 am

Stalker, πήρα το μήνυμά σου, παλίκαρε, και αυτές τις ημέρες θα σου απαντήσω ένα προς ένα.
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Τετ Σεπ 20, 2017 2:29 pm

Στις 17:45 συντονιζόμαστε στο www.paokmania.caster.fm για το pre-game και την αναμετάδοση του αγώνα κόντρα στον Λεβαδειακό,απευθείας από το Καυταντζόγλειο
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ Σεπ 20, 2017 5:24 pm

Kostas_Peraia4 έγραψε:Στις 17:45 συντονιζόμαστε στο http://www.paokmania.caster.fm για το pre-game και την αναμετάδοση του αγώνα κόντρα στον Λεβαδειακό,απευθείας από το Καυταντζόγλειο
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ Σεπ 20, 2017 5:31 pm

Κρατας το τοπικ ψηλα;;;
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προτάσεις και Σχόλια για το Paokmania.Gr

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler