Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 78-82

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

MVP

Το δημοψήφισμα λήγει στις Κυρ 17 Μάιος 2009, 22:58

Ηρωικά μέλη της ομάδας
31
100%
Δεν ξέρω / δεν απαντώ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κανένας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 31

Re: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός: 78-82

Δημοσίευσηαπό DimisK » Τρί 28 Απρ 2009, 13:41

Αμήν αδελφέ μου....
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός: 78-82

Δημοσίευσηαπό scouser4 » Τρί 28 Απρ 2009, 14:18

Πολύ συγκινητική η προσπάθεια των ΠΑΛΙΚΑΡΙΩΝ μας!Τίμησαν με το παραπάνω τη φανέλα που φοράνε και το μόνο που έχω να πώ είναι ένα μεγάλο ευχαριστώ!

Ας ελπίσουμε η επόμενη μέρα να φέρει τον Μπάνε (ως νέο Ζαγόρ) επικεφαλής, και να ξεκινήσει η αναγέννηση του ΠΑΟΚ !

:?
Ότι κι αν λένε δε μ' ενδιαφέρει , τι είσαι για μένα κανείς δεν ξέρει..
Άβαταρ μέλους
scouser4
 
Δημοσιεύσεις: 953
Εγγραφή: Τετ 01 Οκτ 2008, 11:25
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός: 78-82

Δημοσίευσηαπό kostasff » Τρί 28 Απρ 2009, 14:44

DimisK έγραψε:ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΓΙΑ ΤΟ POLL ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ!!!!!

Με κάνεις και κοκκινίζω :)
Μπράβο σε όλη την ομάδα (μέχρι και τον αφανή τελευταίο υπάλληλο) μπράβο σε όλο τον κόσμο που στήριξε με τον έναν ή τον άλλο τρόπο την ομάδα (δεν ήταν και εύκολο με όσα συνέβησαν) και καλό κουράγιο σε όλους μας για την δύσκολη συνέχεια.
Το σημαντικότερο της χρονιάς που πέρασε ήταν το ήθος και η συνέπεια που δίδαξαν οι μισθοφόροι-γυρολόγοι-συμφεροντολόγοι-ανίκανοι κλπ παίκτες, ο λίγος προπονητής που λύσσαξε πέρυσι να μας ρίξει, και ο κάθε υπάλληλος που περιμένει ακόμα τον μισθό του για να πληρώσει τις δόσεις του δανείου του.
Την φετινή χρονιά θα την θυμάμαι περισσότερο και από τις ευρωπαϊκές επιτυχίες γιατί ήταν ένα μάθημα ζωής.
Τέλος, θα ήθελα να πω και ένα μπράβο σε όλους εμάς (να ευλογήσω τα γένια μας) που παλεύουμε να διατηρήσουμε αυτή την γωνιά του φόρουμ ενεργή και ζεστή. Ελπίζω να έρθει η στιγμή που θα ψάχνω στα αναρίθμητα ποστ να βρω κάποιο του DimisK του Palok του Free4 του Johnys που πολεμάει από την ξενιτιά και όλων των παιδιών.
:?
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός: 78-82

Δημοσίευσηαπό DimisK » Τρί 28 Απρ 2009, 15:45

kostasff έγραψε: Τη φετινή χρονιά θα την θυμάμαι περισσότερο και από τις ευρωπαϊκές επιτυχίες γιατί ήταν ένα μάθημα ζωής.


Μακάρι το μάθημα αυτό να το πήραμε ΟΛΟΙ ΜΑΣ. Οπαδοί, παίκτες, αλλά πάνω από όλα οι παράγοντες της ομάδας μας....
Γιατί τέτοιο μάθημα άλλη χρονιά δεν θα αντέξω.....
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός: 78-82

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Τρί 28 Απρ 2009, 16:01

Τίτλοι τέλους λοιπόν και για την φετινή ομάδα. Αφού παίζαμε και πάλι στα ίσα τον λαγό, λέει πολλά. MVP του αγώνα ο Γιόνσεν και από κοντά ο Κυρίτσης. MVP στις καρδιές μας ΟΛΟΙ τους. Το σημαντικότερο τη δεδομένη χρονική στιγμή είναι τι μας ξημερώνει αύριο

Και πάλι λίγος ο κόσμος. Ούτε για ένα ευχαριστώ ρε σεις?? Νομίζω ότι σπάσαμε αρνητικό ρεκόρ για φέτος (έλειπα μόνο με ολύμπια και άεκ που δε ξέρω τι κόσμο είχαμε). Το μόνο που με παρηγορεί, σαν άτομο και όχι σαν ΠΑΟΚτσή, είναι ότι υπάρχει γενική απαξίωση για το μπάσκετ. Ολόκληρος βάζελος και έκοβε 3 χιλιάρικα. Το ευρωλιγκικό σκουλήκι με τους μπασκετικούς και καλά οπαδούς του, κάτω από τα φρύδια μας ήταν.

Το μόνο που με χάλασε από το χθεσινό παιχνίδι ήταν οι διαφημιστικές πινακίδες. Μόλις αντίκρισα εκείνο το "Πάμε Βερολίνο???" και άλλες τέτοιες παπαριές κόντεψα να πέσω από το κάγκελο. Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΦΤΙΛΑ.
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός: 78-82

Δημοσίευσηαπό Pegasus1589 » Τρί 28 Απρ 2009, 16:56

Τις βάζει αυτός που μεταδίδει το παιχνίδι απ'όσο ξέρω. Αυτό είναι το λιγότερο, απλά ένα σύμπτωμα της παρακμής...
ΒΟΥΡ!
Άβαταρ μέλους
Pegasus1589
 
Δημοσιεύσεις: 1262
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 14:23

Re: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός: 78-82

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Τρί 28 Απρ 2009, 17:35

Αυτό είναι σύμπτωμα της παρακμής αλλά πολύ σοβαρό. Δε ξέρω ποιος είναι υπεύθυνος πάντως σάλταρα εντελώς όταν το είδα. Σαν να λέμε από τις μικρές είμαι ΠΑΟΚ και από τις μεγάλες παναθνηαικος ένα πράμα.

Τέσπα, άλλος ένας λόγος που ήθελα να κερδίσουμε εχτές είναι για να δω την κωλόφατσα του Ομπράντοβιτς που ξέχασε τι σημαίνει fair play στο 2ο ματς.
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2008-2009

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης