Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 19/02/2009 7μ.μ

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

Re: 19/02/2009 7μ.μ ΠΑΟΚ - Αρης

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 20 Φεβ 2009, 11:16

Αδερφέ μου Ισαάκ ίσα ίσα πολύ καλά έκανες και τα έχωσες σε αυτούς που πετάξανε αντικείμενα και κόψανε την όποια φόρα σε ένα παιχνίδι που ούτε καν το παρακολούθησα ούτε που ξέρω το τελικό αποτέλεσμα ακόμα (θα το δω σε λίγη ώρα σε κάποια ιντερνετικιά βόλτα σε άλλα σάιτς ) απο ότι κατάλαβα χάσαμε και στάνταρ δεν θα χει ξεπεράσει το σκορ τους 100 πόντους στο σύνολο και απο τις 2 ομάδες.
Το ίδιο είχε γίνει και σε άλλους αγώνες στο ποδόσφαιρο και παλιότερα και σήμερα.
Ακόμα και αυτοί οι φίλαθλοι είναι αγανακτισμένοι και το θέμα της ΒΙΑΣ είναι ένα κεφάλαιο που σηκώνει πολύ συζήτηση το γιατί συμβαίνει το ότι συμβαίνει.
Δεν σε παρεξήγησα καθόλου και αν πετάχτηκαν αντικείμενα απο κάποιους που δεν πρόκειται να ξαναπατήσουν μέχρι το επόμενο ΠΑΟΚ-ΑΡΗΣ ή ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ας κοιτάξουν το πρόβατο στο άβαταρ μου που τους κάνει ΜΠΕΕΕ μπας και ξυπνήσουν και αυτοί κάποτε και δουν τα πράγματα όπως πρέπει να τα δουν.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2008-2009

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης