Π.Α.Ο.Κ. - Τρίκαλα 21/1 19:00

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

Δημοσίευσηαπό kass4 » Τετ 21 Ιαν 2009, 20:57

Έστω και από την ραδιοφωνική μετάδοση, από το παιχνίδικρατάω 2 πράγματα :
1. Όπως ανέλυσε κι ο olivares παραπάνω σώσαμε τη χρονιά
2. Τουλάχιστον, μιας και όπως φαίνεται δεν πάμε για τίποτα περισσότερο ας μας χαρίσει η ομάδα στιγμές σαν αυτές του 4ου δεκάλεπτου...
Άβαταρ μέλους
kass4
 
Δημοσιεύσεις: 1049
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 18:40
Τοποθεσία: athina

Δημοσίευσηαπό thrix » Τετ 21 Ιαν 2009, 21:03

DimisK έγραψε:Κρατάμε τον ΠΑΟΚ του 4ου δεκαλέπτου και την παρουσία του κόσμου! Μπράβο σε όλους. Ο δρόμος είναι μακρύς και ανηφορικός. Και το μέλλον αβέβαιο...

Και μην ξανακούσω κανένα να μιλάει για παιχνίδι μας και να λέει ότι θα το πάρουμε περίπατο, με 15 και 20 πόντους διαφορά, γιατί θα του φάω το λαρύγγι...Φέτος έτσι θα πάει...

Και για του χρόνου...έχει ο Θεός....

ΥΓ: Στο κείμενο της πρώτης σελίδας για το "Γεννήθηκες Μεγάλος και πρέπει να μείνεις" γράφτηκαν μόνο...7 σχόλια! Για ένα θέμα που έπρεπε να καίει όλους τους ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ. Ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματά του... :cry:


Ντίμη δε σημαίνει ότι δεν το διαβάσαμε και ότι δε συμφωνούμε. Μαζί σου. Υπάρχουν πολλοί που αγαπάνε το μπασκετάκι μας και δε μιλάνε από την πίκρα τους.
Εμένα πάντως η καρδιά μου στο μπάσκετ είναι άσχετα που στηρίζω και το ποδόσφαιρο όσο μπορώ με διαρκείας και ΑΜΚ. Αν γίνει ΑΜΚ ή κάτι τέτοιο στο μπάσκετ θα βάλω ότι έχω και δεν έχω.
Άβαταρ μέλους
thrix
 
Δημοσιεύσεις: 1311
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2008, 13:16

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2008-2009

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες