Παναθηναϊκός - Π.Α.Ο.Κ. 20/12 18:00

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

Δημοσίευσηαπό gagas » Παρ 19 Δεκ 2008, 13:38

το οτι δεν ειμαστε σουπερ 3 σημαινει οτι διατηρουμε το δικαιωμα να κρινουμε την ομαδα μας ο καθενας με τα δικα του κριτηρια,οχι να κατακεραυνωνουμε τον παοκτση που εχει αντιθετη αποψη(τακτικη σουπερ 3 σε οποιον εχει αντιθετη αποψη)..απο εκει κ περα αν το προβλημα σου ειναι η λεξη κωμωδια μπορει να ειναι υπερβολικη,αλλα οσα γινονται του δινουν το δικαιωμα να την λεει.καθε εβδομαδα εχουμε και απο μια αρνητικη εξελιξη στο αγωνιστικο ή στο διοικητικο τμημα.δεν ειναι δυνατον να μαλωνουν στην προπονηση οι δθο ψηλοι σου κ ο τριτος να ειναι στην πορτα της εξοδου.
εαν ο δροσος ειναι εξυπνος αντρας και μπορει να παει τον ΠΑΟΚ εκει που ολοι θελουμε,τοτε απο αυτη την κριτικη θα μαθει πολλα,και θα τη ζηταει κ ο ιδιος για να αντιλαμβανεται το σφυγμο του κοσμου,οπως εκανε και ο ζαγορακης..αν οχι,μαλλον δεν εχει τις αρετες του ηγετη.
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό paok87 » Παρ 19 Δεκ 2008, 15:03

gagas αυριο θυσιαζω τον καναπε μου και τον αλφα(σερρες)* και παω γηπεδο(μπασκετ) για την ΠΑΟΚΑΡΑ μου.Εμενα δε θα με νοιαξει αν χασω (γιατι θα χασω)...
Επισης το ιδιο θα ελεγα και για το σεπτεβρη...
8)


*προς Θεου δεν ειναι σποντα για κανεναν.
Τελευταία επεξεργασία από paok87 και Παρ 19 Δεκ 2008, 15:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Δημοσίευσηαπό coolio4 » Παρ 19 Δεκ 2008, 15:21

gagas έγραψε:το οτι δεν ειμαστε σουπερ 3 σημαινει οτι διατηρουμε το δικαιωμα να κρινουμε την ομαδα μας ο καθενας με τα δικα του κριτηρια,οχι να κατακεραυνωνουμε τον παοκτση που εχει αντιθετη αποψη(τακτικη σουπερ 3 σε οποιον εχει αντιθετη αποψη)..απο εκει κ περα αν το προβλημα σου ειναι η λεξη κωμωδια μπορει να ειναι υπερβολικη,αλλα οσα γινονται του δινουν το δικαιωμα να την λεει.καθε εβδομαδα εχουμε και απο μια αρνητικη εξελιξη στο αγωνιστικο ή στο διοικητικο τμημα.δεν ειναι δυνατον να μαλωνουν στην προπονηση οι δθο ψηλοι σου κ ο τριτος να ειναι στην πορτα της εξοδου.
εαν ο δροσος ειναι εξυπνος αντρας και μπορει να παει τον ΠΑΟΚ εκει που ολοι θελουμε,τοτε απο αυτη την κριτικη θα μαθει πολλα,και θα τη ζηταει κ ο ιδιος για να αντιλαμβανεται το σφυγμο του κοσμου,οπως εκανε και ο ζαγορακης..αν οχι,μαλλον δεν εχει τις αρετες του ηγετη.
Tωρα συμφωνουμε...Απλα αν δεις η επιθεση εγινε σε μενα γιατι με αποκαλεσε ο αλλος φυτο....Φυτο εγω που καποια στιγμη που περασε απο μπροστα μου ο Δροσος του τα ειπα ολα αυτα που γραφεις gagas προσωπο με προσωπο...Το οτι με ακουσε με μεγαλη προσοχη ομως δεν ειναι κατι που το ξεπερναω ετσι,οπως και οτι προσπαθει για την ομαδα...Μετα το μπινελικι ομως του ειπα οτι θα ειμαστε παντα διπλα σου γιατι πως να το κανουμε ρε μαγκες,με την απαξιωση δεν αλλαζει κατι....Με το να τα χωνεις σε ενα forum δεν αλλαζει η τυχη μιας ομαδας....
coolio4
 
Δημοσιεύσεις: 452
Εγγραφή: Τρί 16 Σεπ 2008, 14:41

Δημοσίευσηαπό gagas » Παρ 19 Δεκ 2008, 15:58

απο οτι καταλαβα εχουμε ολοι ενα κοινο σημειο..τελοσπαντων..!
paok87 εσεις εκει εχετε καταληψη?αν ναι θα συνεχιστει κ μετα τις γιορτες?
αν βρεις τον πρετεντερη,πετα του ΚΑΤΑΛΑΘΩΣ κανενα μπουκαλι νερου
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό paok87 » Παρ 19 Δεκ 2008, 16:08

ναι καταληψη... :)
για μετα τις γιορτες δεν ξερω..
βλεπω παντως αυτο τωρα --> http://www.in.gr/news/article.asp?lngEn ... gDtrID=244


πρετεντερη λέει...χαχαχααχ
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Δημοσίευσηαπό gagas » Παρ 19 Δεκ 2008, 16:15

εμεις σε μια ωρα παιρνουμε αποφαση για το νεο ετος..
α,σε ρωτησει ο πρετεντερης γιατι του το πεταξες,πες τον οτι ηθελες να το πεταξεις στο καλαθι με τα σκουπιδια και εξωστρακιστηκε...
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό paok87 » Παρ 19 Δεκ 2008, 16:18

χαχαχα!! :)
αμα μαθεις πλιζ ποσταρε να παρουμε κει μεις κλιμα... :lol:

που ειναι ο νοβιτο με τοσα οφτοπικ?? :roll:
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Δημοσίευσηαπό novito » Παρ 19 Δεκ 2008, 16:22

Πανταχού παρών σε λέω...! :)
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Δημοσίευσηαπό novito » Παρ 19 Δεκ 2008, 16:40

gaga???
Κατάληψη διάβασα???
όχι ρε σεις...εγώ θέλω να πάω!!!! :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Δημοσίευσηαπό gagas » Παρ 19 Δεκ 2008, 16:46

οχι μην τον ακους.μην κανεις ντου..θα ειναι πανω απο δεκα φλωροι..
novito εχεις να πατησεις απο το πασχα ρε...!
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό gagas » Παρ 19 Δεκ 2008, 17:11

αν εσυ δεν εχεις προβλημα να χασουμε εκει μεσα 30 ποντους τοτε οκ..!εγω εχω.οπως ειχα οταν τρωγαμε 5αρες μεσα στο καραισκακη..

οσο για το next match δεν εννοουσα οτι το σεπτεμβρη μιλουσαμε για νικη..αλλα τουλαχιστον δεν περιμεναμε διασυρμο..τωρα και με διασυρμο ευχαριστημενοι θα ειμαστε γιατι δεν ηταν μεγαλυτερος ο διασυρμος.και αυτο ειναι δειγμα μικρης ομαδας..ακομα κ ο κυριτσης ειπε θα προσπαθησουμε και αν μας κατσει θα κερδισουμε.δεν ειπε παμε για το μικροτερο δυνατο διασυρμο
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό gagas » Παρ 19 Δεκ 2008, 17:16

fotis52 έγραψε:Εδω για ομαδες Ευρωλιγκα το παιχνιδι με τον ΠΑΟ χαρακτηριζεται ως "next match"....Για μας δεν θα ειναι?

σορυ κιολας αλλα ο αρης ο πανελληνιος και ο πανιωνιος δεν νομιζω οτι εδειξαν τετοιο πραγμα.χωρις να θελω να συγκριθω μαζι τους.ο προεδρος μας προσπαθησε.οσο για τη λεξη κωμωδια δεν την ειπα εγω..
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Re: 2πλο

Δημοσίευσηαπό gagas » Παρ 19 Δεκ 2008, 17:18

mistoklas έγραψε:είναι απλό θα χασουμε με κανα 20αρι ποντους και τελειώνει εδώ η παραμύθα.την άλλη εβδομάδα γεμάτο παλατάκι και όλα κομπλέ.

την αλλη βδομαδα το παλατακι θα ειναι εντελως αδειο φιλε.
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό gagas » Παρ 19 Δεκ 2008, 17:26

αυτες οι ομαδες ομως δεν πηγανε με κατεβασμενα χερια..
δεν καταλαβαινεις τι θελω να πω μαλλον.
ας παω κ εγω με ψηλα το κεφαλι εκει και ας χασω και 30..αλλα με οσα συμβαινουν ολοι περιμενουμε συντριβη πλεον..κ αυτο εινα το χειροτερο.οχι το αποτελεσμα
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό coolio4 » Παρ 19 Δεκ 2008, 17:35

Πολλες φορες μαλωνω με καποια παιδια σε αυτο το site οχι γιατι δεν ειναι ΠΑΟΚτσηδες, αλλα για τον τροπο που αντιμετωπιζουν την ομαδα τους...Την λεξη κωμωδια δεν την ειπε ο gagas απλα δεν μου δινει και να καταλαβω τι θελει να πει οταν λεει χασε με 30 ποντους αλλα με ψηλα το κεφαλι...Ο ρουλης gagas που ειναι καλυτερη ομαδα απο εμας αυτη τη στιγμη,εχασε με κατεβασμενα χερια και εκνευρισε τους φιλαθλους του αν θες να ξερεις...Οσο για σενα ρε timo,δηλαδη θεωρεις παραξενο που σε εχει σε μεγαλη υποληψη ο προπονητης του παναθηναικου και σε υπολογιζει?
coolio4
 
Δημοσιεύσεις: 452
Εγγραφή: Τρί 16 Σεπ 2008, 14:41

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2008-2009

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης