Π.Α.Ο.Κ. - Ολύμπια 22/11 17:00 Προβλέψεις & Σχόλια

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

Π.Α.Ο.Κ. - Ολύμπια 22/11 17:00 Προβλέψεις & Σχόλια

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Κυρ 16 Νοέμ 2008, 10:25

παμε για ενα καλο σερι μετα απο τα ατυχη αποτελεσματα.
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Δημοσίευσηαπό taspaok » Κυρ 16 Νοέμ 2008, 10:36

αναμενεται μεσα στην ευδομαδα να ερθει ο αντι ταμασεβιτς!!καλα θα παμε αδερφια υπομονη!
FORZA ΠΑΟΚΑΡΑ
Άβαταρ μέλους
taspaok
 
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: Παρ 31 Οκτ 2008, 16:44
Τοποθεσία: ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ-ικαρία

Δημοσίευσηαπό TOTEM » Κυρ 16 Νοέμ 2008, 10:56

:D Αδελφια θελω με την Ολυμπια νικη οπως με το Αιγαλεω γιατι ενω ειχαμε φαει 4 τεχνικες ποινες ( στην ουσια τους βαλανε στο παιχνιδι ) ο Μπαρτζωκας ειχε το θρασος να εχει και προβλημα με τη διαιτησια ( πεταγε το σακκακι του και τετοιες γυφτιες) και πρεπει να τιμωρηθουν γιαυτο.......
TOTEM
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ 25 Οκτ 2008, 22:42

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Κυρ 16 Νοέμ 2008, 11:00

μια νικη με +15 θα ναι οτι πρεπει γι αυτην τη χρονικη στιγμη. η ομαδα εδειξε τουλαχιστον οτι τα θεωρητικα μικρα ματς τα καθαριζει χωρις προβλημα. οπως και με αιγαλεω. η ομαδα τους ειναι σιγουρα στα μετρα μας και δεν περιμενω τιποτα λιγοτερο απο +15.
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Δημοσίευσηαπό LFPADRAM » Κυρ 16 Νοέμ 2008, 11:11

Δεν γλυτωνει καμια ομαδα που αρχιζει απο ολυμπια... αρχης γενομενης απο σημερα.... :?:
Άβαταρ μέλους
LFPADRAM
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:40
Τοποθεσία: ΔΡΑΜΑ

Δημοσίευσηαπό free4 » Δευτ 17 Νοέμ 2008, 00:41

Πρώτα από όλα, τα παιδιά να είναι καλά.
Αυτό είναι το βασικότερο, όλοι να επανέλθουν πλήρως, γιατί όλοι είναι χρήσιμοι, κανείς περιττός!

Από κει κι έπειτα, να εξασφαλιστεί το τρίποντο κι εν συνεχεία ας κυνηγήσουμε και το σκορ!!

Καλή επιτυχία στην ομάδα μας και φυσικά, εμείς θα είμαστε και πάλι εκεί1..
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Μουσλι » Δευτ 17 Νοέμ 2008, 13:27

η εβδομαδα που ξεκινησε ειναι εβδομαδα τυριου σε μπασκετ και ποδοσφαιρο για ΠΑΟΚ...νικη στο μπασκετ για ατυπη ρεβανς με ολυμπια για τον αποκλεισμο..εχουμε καπως βατο προγραμμα στο μπασκετ,τα αποτελεσματα θα ερθουν ελπιζω...δεν χανουμε με τιποτα, καλη διαφορα και ανετη νικη βλεπω...




:?: :?: :?:
Μουσλι
 
Δημοσιεύσεις: 208
Εγγραφή: Παρ 26 Σεπ 2008, 08:47

Δημοσίευσηαπό kostasff » Δευτ 17 Νοέμ 2008, 20:26

Και εγώ που είμαι από Λάρισα συμπεριλαμβάνομαι στα τυριά; :lol:
Το ματς με την Ολύμπια θα το καθαρίσουμε και μάλλον εύκολα. Αλλοίμονο αν ονειρευόμαστε Ευρωλίγκα και ανησυχούμε για τέτοια ματς! Το επόμενο εγκυμονεί κινδύνους.... Το ματς με τα σκουλήκια έδειξε ότι είμαστε σε πολύ καλό δρόμο και με την προσθήκη του ψηλού θα δυναμώσουμε ακόμα περισσότερο. Το μόνο που μένει μετά είναι να δέσουμε σαν ομάδα. Πιστεύω πως στόχος μας πρέπει να είναι η έκτη θέση (και άνω) για να μην πέσουμε στα play off πάνω στους βαζελόγαυρους και μετά έχουμε τον τρόπο να σπάσουμε τις έδρες. :wink:
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Δημοσίευσηαπό D.A.A.T. » Δευτ 17 Νοέμ 2008, 20:37

Η ομαδα ειναι βελτιωμενη και θα κερδισει ευκολα..Ελπιζω να ειναι στην ομαδα ο νεος ψηλος για να αρχισει να δενει με τους υπολοιπους..ακομα ελπιζω αυτος να ειναι ο Κλιμαβιτσιους
Άβαταρ μέλους
D.A.A.T.
 
Δημοσιεύσεις: 2685
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 23:04

Δημοσίευσηαπό coolio4 » Δευτ 17 Νοέμ 2008, 21:09

Eιναι χαζομαρα να γραφουμε οτι πρεπει να κερδισουμε αυτο το ματς...Το σωστο ειναι οτι πρεπει να στηριξουμε αυτην την προσπαθεια που γινεται...Η διαφορα μας με την ομαδα των ερπετων ειναι οτι ο ρουλης ηταν αυτος που ειδαμε....Οτι καλυτερο μπορουσε το παρουσιασε...Ο ΠΑΟΚ παρουσιασε το 60% των δυνατοτητων του...Με την προσθηκη ενος καλου σεντερ και την προσαρμογη στην ομαδα του Μουλαομεροβιτς,ο ΠΑΟΚ εχει να "δωσει" παρα πολλα ακομα....Επισης απο τα αποτελεσματα που βλεπω καταλαβαινω οτι φετος θα δουμε ενα πολυ τρελο πρωταθλημα...Και επειδη οι στοχοι των ομαδων κρινονται στα play offs μην προδιαγραφει κανενας τιποτα....Ο ΠΑΟΚ κανεις δεν μπορει να προβλεψει την πορεια που θα κανει...Στην χειροτερη των περιπτωσεων να βγει εκτος και οσο για την 3 θεση εγω θα την πιστευω παντα....Ειμαι απο αυτους που ζεισανε λεπτο προς λεπτο την μεγαλη εκεινη ομαδα του και εχω στοφα οπαδου-νικητη...Θα ειμαι για μια ακομα φορα στο παλατακι να στηριξω την ομαδα και τον προεδρο που οσα λαθη και να κανει εγω θα τον τιμω για την τρελα του να μας αναλαβει....Η γκρινια τελειωσε...Ολοι στο παλατακι αν θελουμε να αλλαξει η μοιρα αυτης της ομαδας...
coolio4
 
Δημοσιεύσεις: 452
Εγγραφή: Τρί 16 Σεπ 2008, 14:41

Δημοσίευσηαπό Dante » Δευτ 17 Νοέμ 2008, 21:33

Παιδιά δεν χρειάζεται να ζούμε με αυταπάτες. Το σκουλίκι είχε καλύτερη ομάδα την συγκεκριμένη χρονική στιγμή και γι'αυτό μας κέρδισε. Τέλος! Πρέπει να βλέπουμε τα πράγματα πιο αντικειμενικά για να μην χάνουμε το δίκιο μας. Δεν διαφωνώ στο ότι έχουμε αρκετά περιθώρια βελτίωσης αλλά φέτος το βλέπω δύσκολο να χτυπάμε το σκουλίκι. Ας μην ξεχνάμε ότι και το σκουλίκι έχει περιθώρια βελτίωσης...
Μηδέν άγαν (πλην Π.Α.Ο.Κ).
Dante
 
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 16:17
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Δημοσίευσηαπό coolio4 » Δευτ 17 Νοέμ 2008, 21:40

Eπιμένω ότι δεν έχει και δεν είμαι από τους κολλημένους...Χωρίς Μάσεϊ είναι ένα βαρετό σύνολο...Δεν είπα ότι δεν μας κέρδισε δίκαια αλλά δεν έπαιξε και κανένα καλό μπάσκετ....Κατεβήκαμε με τόσα πολλά προβλήματα που περισσότερα δεν θα μπορούσαμε να έχουμε...Ο ΠΑΟΚ έχει να δώσει πολλά περισσότερα με την προσθήκη βέβαια ενός καλού σέντερ...
coolio4
 
Δημοσιεύσεις: 452
Εγγραφή: Τρί 16 Σεπ 2008, 14:41

Δημοσίευσηαπό teacher » Δευτ 17 Νοέμ 2008, 21:55

Συμφωνώ με coolio4. Δεν είναι κάτι ιδιαίτερι ο άρης. Το ματς κρίθηκε στις λεπτομέρειες.Αυτά είναι παρελθόν όμως. Το Σάββατο έχουμε ματς με την Ολύμπια και το Παλατάκι πρέπει να έχει πολύ κόσμο, ανεξάρτητα από το αν θα υπάρχει αντικαταστάτης του Τομάσεβιτς. Τα επόμενα 4 ματς προσφέρονται για ανάκαμψη χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι εύκολα....
Μεγάλε Π.Α.Ο.Κ. η δύναμή σου είμαστε εμείς οι χιλιάδες οπαδοί σου...

Διαβάστε τους όρους χρήσης του site
https://www.paokmania.gr/article/1190-oroi-hrisis
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2218
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

Δημοσίευσηαπό TOTEM » Δευτ 17 Νοέμ 2008, 23:35

:D Παιδια το ματς κριθηκε απο τα δυο απιθανα τριποντα του κλαρκ που οπως ο ιδιος ειπε δεν ηταν καν προσχεδιασμενα.Θεωρω οτι απο θεμα τακτικης τους πιασαμε στον υπνο γιατι τους χτυπησαμε μεσα στη ρακετα εκει οπου δεν το περιμεναν.Και αν δεν μπαινανε τα απιθανα 3ποντα ακομα θα ψαχνανε να βρουνε λυση. Δεν ξερω αν ειμαι εμπαθης αλλα εγω βλεπω οτι παιζει χαλια μπασκετ το σκουληκι και δε βλεπω τι θα μπορουσε να βελτιωσει στο παιχνιδι του...............
TOTEM
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ 25 Οκτ 2008, 22:42

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Δευτ 17 Νοέμ 2008, 23:48

Εύκολη νίκη. Αποκλείεται να κινδυνεύσουμε από αυτή την ομάδα.
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2008-2009

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης