Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 15/11

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

Δημοσίευσηαπό TOTEM » Κυρ 16 Νοέμ 2008, 10:34

:D Παιδια εγω ειδα στην 3η περιοδο να κλεβουμε 4 μπαλες σερι οπως και με το αιγαλεω, απλα δεν βαλαμε τα ευκολα καλαθια να ξεφυγουμε και να τους εχουμε να κυνηγανε .Αυτα λοιπον τα καλαθια + τις χαμενες βολες που αντι για ευκολοι ποντοι ηταν χαμενες επιθεσεις κρινανε το ματς .Αυτα ομως θα διορθωθουν ,ναστε σιγουροι.Το θετικο ειναι οτι βλεπουμε παικτες σαν το Βασιλειαδη και το Χαριση να παιζουν αμυνα για πρωτη φορα στη ζωη τους.Οσο για τον ψηλο ειμαι απο τους πρωτους που το φωναζουν αλλα θα πρεπει να σας αναφερω οτι δεν ειναι τοσο απλο γιατι εχουν βγει κατι ομαδες απο Ρωσια που ξεπλενουν χρημα και οτι υπαρχει το σκουπιζουν με 5απλασια χρηματα.Γιαυτο λιγη υπομονη..............
TOTEM
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ 25 Οκτ 2008, 22:42

Δημοσίευσηαπό Nigrita4 » Κυρ 16 Νοέμ 2008, 10:37

Αδέρφια θα ήθελα να κάνω μια επισήμανση, πείτε το κ παρατήρηση αν θέλετε. Γιατί δεν υπάρχει άρθρο στην κεντρική σελίδα του site;;;;
Ξέρω ότι τα παιδιά του site ότι κάνουν το κάνουν στον ελεύθερο χρόνο τους. Αλλά μάγκες η ομάδα μας έπαιξε καλά!!! Πρέπει να της το αναγνωρίσουμε αυτό. Δεν θέλω να πιστέψω ότι δεν κάνατε άρθρο γιατί χάσαμε κ μάλιστα απο την ρούλα. Η ρούλα στα μάτια μας είναι ένα τίποτα!!! Ποτέ δεν θα μας φτάσουν ούτε κ στο πινγκ πονγκ. Πόσο μάλιστα σαν ΛΑΟ!!
ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΩΣΤΑ: ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΣΟΥ!!! ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΗΓΕΤΗΣ Κ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΠΑΛΙΕΣ ΜΟΡΦΕΣ!!! ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ ΑΡΧΗΓΕ!!!
ΜΑΚΑΡΙ ΟΣΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΠΑΛΑΤΑΚΙ Κ ΝΑΟ!!! ΘΑ ΒΛΕΠΑΤΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ!!!
ΔΡΟΣΟ ΓΕΡΑ!!
Ήρθαμε σκαστοί, απο την Κλινική, ΠΑΟΚΑΡΑ μου
δεν το ξέρουν οι γιατροί....

http://www.paoknuremberg.de
Άβαταρ μέλους
Nigrita4
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: Τετ 12 Δεκ 2007, 20:38
Τοποθεσία: Νυρεμβέργη

Δημοσίευσηαπό kostasff » Κυρ 16 Νοέμ 2008, 10:47

Το ότι το παιχνίδι κρίθηκε στις λεπτομέρειες είναι μεγάλη επιτυχία της ομάδας δεδομένου ότι μας λείπει ένα πεντάρι (το προανήγγειλε ο Άρτζη) και ο Μούλα έχει λίγες μέρες στην ομάδα. Είμαστε σε πολύ καλό δρόμο και σε λίγο καιρό θα τρίβουμε τα μάτια μας. Εχουμε χάσει πολύ έδαφος για την τρίτη θέση και σίγουρα στα play off θα έχουμε μειονέκτημα έδρας αλλά αυτό "διορθώνεται"
Όπως φάνηκε χθες, η ομάδα όταν είναι πλήρης, μπορεί να κάνει μεγάλα διπλά. Όχι άλλη γκρίνια γιατί κάνουμε κακό. Το καθήκον μας είναι γνωστό και δεν υπάρχουν δικαιολογίες: ΓΕΜΑΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. Να τρελάνουμε τον πρόεδρο για να μας τρελάνει κι αυτός. Έχει τον τρόπο......
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Ένας Τόμο(ς) ιστορία

Δημοσίευσηαπό teacher » Κυρ 16 Νοέμ 2008, 11:02

Η Θεσσαλονίκη έβαλε σήμερα τα καλά της κι έζησε μία από τις πιο συναρπαστικές κόντρες των τελευταίων ετών ανάμεσα σε Άρη και ΠΑΟΚ. Αυτό ήταν κάτι που έβλεπε κάποιος με μια πρώτη ματιά. Αν ήταν όμως λίγο πιο παρατηρητικός, ειδικά κατά τη διάρκεια των τάιμ άουτ, ο οποιοσδήποτε θα μπορούσε να δει και κάτι άλλο. Μία εικόνα που μόνο τιμητική δεν μπορεί να χαρακτηριστεί για τον προπονητή του ΠΑΟΚ, Αργύρη Πεδουλάκη. Τον Ντέγιαν Τομάσεβιτς και δαγκώνει τα χείλη του και ναμην πιστεύει τα όσα ζει στην πιθανότατα τελευταία σεζόν μίας υπέρλαμπρης και γεμάτης τίτλους καριέρας.

Σε αυτό το σημείο και πριν σας αναλύσω τι εννοώ, για αποφυγή τυχών παρεξηγήσεων ξεκαθαρίζω το εξής. Υπεύθυνος για το ποιοι παίκτες είναι αυτοί που αγωνίζονται, είναι και ΠΡΕΠΕΙ να είναι ο εκάστοτε προπονητής. Στη συγκεκριμένη περίπτωση δηλαδή ο άνθρωπος που πρέπει να έχει την αποκλειστική ευθύνη για το ποιοι είναι οι παίκτες που θα παίζουν οφείλει να είναι ΜΟΝΟ ο Αργύρης Πεδουλάκης. Ξεκαθαρίζω και πάλι πως με αυτό το άρθρο ουδεμία πρόθεση έχω να του "δείξω" αυτούς που πρέπει να παίζουν αλλά ούτε και να αναλάβω το ρόλο του προπονητή ή του ανθρώπου που θα κατακρίνει τις όποιες επιλογές του. Αυτή είναι δουλειά του εργοδότη του.
Αυτό που μπορώ όμως και νιώθω υποχρέωσή μου να κάνω, είναι να σχολιάσω-το λιγότερο-αυτό που έγινε σήμερα με τον Ντέγιαν Τομάσεβιτς. Για όσους δεν το γνωρίζουν, ο "Τόμο" έχει κατακτήσει στην καριέρα του όχι έναν ή δύο αλλά 23(!!!) τίτλους, μεταξύ των οποίων το χρυσό μετάλλιο στα Μουντομπάσκετ του 1998 και του 2002. Επίσης έχει κερδίσει και αρκετούς ατομικούς τίτλους όπως για παράδειγμα αυτόν του πολυτιμότερου παίκτη στους τελικούς του Uleb cup το 2003.
Αυτός λοιπόν ο παίκτης που έχει πανηγυρίσει συνολικά περισσότερους τίτλους απ’ ότι όλοι οι υπόλοιποι παίκτες και το τεχνικό τιμ του ΠΑΟΚ βρίσκεται στη δύση της καριέρας του. Σίγουρα όμως δεν του αξίζει να κάθεται στον πάγκο χωρίς να του δοθεί ούτε μία ευκαιρία να δείξει πως μπορεί να προσφέρει κάτι. Ειδικά σε ένα ντέρμπι με τον Άρη όπου οι αντίπαλοι διέθεταν πλειάδα ψηλών και όπου ο μεν Ουέσον από ένα σημείο κι έπειτα έδειξε πως είχε μείνει από δυνάμεις και ο δε Μαρμαρινός μπορεί να ήθελε αλλά όπως φάνηκε δεν μπορούσε.
Κι επαναλαμβάνω, ότι με αυτά που γράφω δεν κρίνω το ποιος έπρεπε και ποιος όχι να αγωνιστεί αλλά αυτό που κατά τη γνώμη μου ήταν από την πλευρά του "Άρτζι" ατόπημα απέναντι σε έναν ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ αθλητή. Τονίζω το επαγγελματίας διότι όταν τελείωσε το ντέρμπι ο Ντέγιαν Τομάσεβιτς τα είπε για περίπου δέκα λεπτά με το Νίκο Μπουντούρη και όταν εν συνεχεία ρωτήθηκε για το τι συμβαίνει απάντησε ως γνήσιος ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ. "Δεν είμαι εγώ αυτός που θα κρίνει το ποιοι θα παίζουν και ποιοι όχι», είπε κι αποχώρησε από το Αλεξάνδρειο με το αυτοκίνητό του, όντας ο μοναδικός παίκτης που δεν έφυγε με το πούλμαν της αποστολής. Δείγμα του ότι θεωρείται πλέον ξένο σώμα, αν και για να προχώρησε σε αυτή την κίνηση σίγουρα θα πήρε το "οκ" από τους ανθρώπους της ομάδας.
Εφόσον λοιπόν ακούγεται εδώ και καιρό πως ο ΠΑΟΚ θα τον αντικαταστήσει έπρεπε κατά την ταπεινή μου γνώμη ο προπονητής της ομάδας να τον αφήσει εκτός αποστολής ή ακόμη και να ανακοίνωνε επίσημα ότι δεν τον υπολογίζει και όχι να διασύρει (διότι αυτό που έγινε διασυρμός είναι) έναν παίκτη με τέτοια ιστορία στο παγκόσμιο μπάσκε

Πηγή: www.basketblog.gr


Μάλλον μετράει ώρες ο Τομάσεβιτς στην ομάδα, το πέρασμά του δεν θα το θυμάται κανείς σε λίγους μήνες....Ήταν μια επιλογή που από την αρχή θεωρήθηκε μεγάλο ρίσκο.
Μεγάλε Π.Α.Ο.Κ. η δύναμή σου είμαστε εμείς οι χιλιάδες οπαδοί σου...

Διαβάστε τους όρους χρήσης του site
https://www.paokmania.gr/article/1190-oroi-hrisis
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2221
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

Δημοσίευσηαπό kostasff » Κυρ 16 Νοέμ 2008, 11:17

Δάσκαλε διαφωνώ μαζί σου. Το πέρασμά του δεν θα το ξεχάσει ποτέ ο Δρόσος. 350.000 είναι αυτά! Όσο για το δημοσίευμα, μπορεί να έχει αυτούς τους τίτλους αλλά τώρα είναι αξιολύπητος. Κανένας δεν παίζει λόγω του βιογραφικού του. Ίσως να είχε σκοπό να τον χρησιμοποιήσει αλλά το παιχνίδι ήταν πολύ σκληρό και ο λάιτ Τόμο δεν χωρούσε. Κοιτάξτε τι έπαθε ο λάιτ Τσιάρας. Όσο για την απάντηση του Τόμο, οσ ωστός επαγγελματίας δεν απαντά. Απλά φεύγει και ότι έχει να πει το λέει στους αρμόδιους. Αυτό που είπε μόνο σαν υπονοούμενο το πέρνω. Εν πάση περιπτώσει, το ζητούμενο είναι η στήριξη και στον κόουτς και σε όλη την ομάδα.
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Δημοσίευσηαπό LFPADRAM » Κυρ 16 Νοέμ 2008, 11:19

Περα απο τα λαθη που καναμε σε κρισιμα σημεια του αγωνα και την μεγαλη αστοχια που ειχαμε στις βολες (κατι που στα ντερμπι στοιχιζει) η ομαδα εδειξε και καλα σημαδια. Η διατησια εχθρικη απο 3 απειρα μαιμουνια, ενω και με παρατηρητη τον μπακαλη μην περιμενατε και πολλα πραγματα! Απο το 1 εως το τελευταιο δευτερολεπτο ο αγωνας ηταν ενα υβριστικο συνθημα και δεν εγινε η παραμικρη συσταση! Εδω δεν εγινε ουτε στα λειζερ τι ψαχνουμε τωρα! Κομισαριος μπακαλης και οσοι θυμουνται ανατριχιαζουν! Εχουμε καλυτερες μοναδες απο τα σκουληκια, η ομαδα θα στρωσει και δεν ξερω για τα πλει οφ αλλα στο παλατακι φετος αυτους θα τους γλεντησουμε.....
Άβαταρ μέλους
LFPADRAM
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:40
Τοποθεσία: ΔΡΑΜΑ

Δημοσίευσηαπό teacher » Κυρ 16 Νοέμ 2008, 11:19

Ούτε ο Μαρμαρινός έδειξε πολλά μέχρι σήμερα. Ήδη νοστάλγησα τον Τσιάκο...
Μεγάλε Π.Α.Ο.Κ. η δύναμή σου είμαστε εμείς οι χιλιάδες οπαδοί σου...

Διαβάστε τους όρους χρήσης του site
https://www.paokmania.gr/article/1190-oroi-hrisis
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2221
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Κυρ 16 Νοέμ 2008, 11:31

ο μαρμαρινος θα ταν ιδανικος σεντερ για ομαδες τυπου καβαλας, τρικαλα, αιγαλεω κτλ. για μας σιγουρα δεν κανει. ο ουεσον πιστευω ειναι περισσοτερο 4αρι παρα 5αρι. κατεβαζει αρκετα ριμπαουντ, μοιραζει πολλες ασιστ αλλα χανει πολλες βολες. με την προσθηκη ενος πολυ καλου ψηλου θα κανουν παπαδες οι δυο. +το οτι στο 3 εχουμε 4 πολυ καλους παιχτες(ντιαρα, γκρεγκορυ, βασιλειαδης, τσιαρας). στο 2 ειναι ο κυριτσης που μπορει να παιξει και ασσος. στον ασσο εχουμε 3 περιπου ισαξιους παιχτες που ο ενας μπορει να ξεκουρασει τον αλλο. ολοι αυτοι συνθετουν ενα πολυ καλο συνολο που μπορει να χτυπησει 4αδα. το οτι εχουμε πολλα περιθωρια βελτιωσης ειναι γεγονο. το θεμα ειναι ποτε θα φτασουμε στο μαξιμουμ. τωρα ακολουθει μια σειρα παιχνιδια που ειναι στις δυνατοτητες μας και μπορουμε να κανουμε ενα σερι.
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Δημοσίευσηαπό teacher » Κυρ 16 Νοέμ 2008, 12:34

kostasff μάλλον συμφωνείς μαζί μου καθώς το βασικό μέρος του ποστ είναι από το basketblog. H δική μου άποψη για τον παίκτη δεν διαφέρει από τη δική σου και είναι γραμμένη στο τέλος. Κανείς δεν παίζει μόνο με το βιογραφικό του. 100% σωστό....
Μεγάλε Π.Α.Ο.Κ. η δύναμή σου είμαστε εμείς οι χιλιάδες οπαδοί σου...

Διαβάστε τους όρους χρήσης του site
https://www.paokmania.gr/article/1190-oroi-hrisis
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2221
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

Δημοσίευσηαπό TOTEM » Κυρ 16 Νοέμ 2008, 13:44

:D Εγω δε διεκρινα επαγγελματισμο απο τον Τομο, οταν βγηκε αλλαγη με το αιγαλεω και εβριζε επειδηκτικα σε ολο το ταιμαουτ........Οσο για το basketblog να φιλτραρετε καλα οτι διαβαζετε γιατι οπως εχω ξαναγραψει ειναι ολοι του 100σταρικου.................
TOTEM
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ 25 Οκτ 2008, 22:42

Re: Ένας Τόμο(ς) ιστορία

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Κυρ 16 Νοέμ 2008, 15:58

teacher. έγραψε:Αυτό που μπορώ όμως και νιώθω υποχρέωσή μου να κάνω, είναι να σχολιάσω-το λιγότερο-αυτό που έγινε σήμερα με τον Ντέγιαν Τομάσεβιτς. Για όσους δεν το γνωρίζουν, ο "Τόμο" έχει κατακτήσει στην καριέρα του όχι έναν ή δύο αλλά 23(!!!) τίτλους, μεταξύ των οποίων το χρυσό μετάλλιο στα Μουντομπάσκετ του 1998 και του 2002. Επίσης έχει κερδίσει και αρκετούς ατομικούς τίτλους όπως για παράδειγμα αυτόν του πολυτιμότερου παίκτη στους τελικούς του Uleb cup το 2003.Πηγή: www.basketblog.gr


Tα παραλέει ο τύπος του baskeblog.... Για κάποια στιγμή νόμιζα οτι μιλούσε για τον Σαμπόνις ή τον Ράτζα και όχι για τον Τομάσεβιτς....
Ότι και να λέει ο τύπος, ο Τομάσεβιτς, είναι 35 κλεισμένα, αυτό τα λέει όλα νομίζω.
Αδιέξοδο βλέπω μπροστά, γιατί απο τη μια η ομάδα δεν μπορεί να δαπανήσει σοβαρα χρήματα και απο την άλλη δεν μπορεί να παίζει χωρίς Σέντερ.
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

roulis-paok

Δημοσίευσηαπό XoXouS G4 » Κυρ 16 Νοέμ 2008, 17:15

Παιδες δυστυχως χασαμε απο τον σκωληκα...αλλα μπορω να πω με ψηλα το κεφαλι...δεν ηταν και οι συνθηκες καλες....λεω μηπως αν ηταν τελειως καλα ο
αρχηγος....και ειχε περισσοτερα παιχνιδια στα ποδια του ο μουλα....λεω μηπως...θα κερδιζαμε?????εσεις τι λετε???




Smile
Στο μπασκετ θα τον βρουμε τον δρομο μας...ομαδα εχουμε φετος...
ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ....!!!
XoXouS G4
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 23:49

Re: roulis-paok

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Κυρ 16 Νοέμ 2008, 17:25

XoXouS G4 έγραψε:Παιδες δυστυχως χασαμε απο τον σκωληκα...αλλα μπορω να πω με ψηλα το κεφαλι...δεν ηταν και οι συνθηκες καλες....λεω μηπως αν ηταν τελειως καλα ο
αρχηγος....και ειχε περισσοτερα παιχνιδια στα ποδια του ο μουλα....λεω μηπως...θα κερδιζαμε?????εσεις τι λετε???


Δεν νομίζω οτι θα κερδίζαμε φίλε μου.
Τον Μούλα του 2003-2004 καλύτερα να τον ξεχάσουμε, είναι 34 χρονών πια. Οπότε μην περιμένεις τοσα πολλά. Εγώ ελπίζω μόνο να οργανώσει καλά το άναρχο παιχνίδι μας.

Πάλι όμως το πρόβλημά μας δεν έιναι τόσο η περιφέρια όσο κάτω απο το καλάθι. Εκεί υπάρχει μεγάλο πρόβλημα και αν δεν το λύσουμε εγω δεν περιμένω 4αδα, θα δωθεί μάχη για 6αδα.
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

Δημοσίευσηαπό kostasff » Κυρ 16 Νοέμ 2008, 20:24

olivares έγραψε: Εμείς θα είμαστε εκεί να τραγουδάμε.

Αυτό είναι όλο το νόημα της κουβέντας που γίνεται και επειδή ο κόσμος δεν αντιμετωπίζει το μπάσκετ με την ίδια αγάπη όπως το ποδόσφαιρο, ούτε έχει την ίδια υπομονή, φοβάμαι στην ιδέα του άδειου γηπέδου. Ο Δρόσος είναι 100% επιχειρηματίας και δεν θα πετάει τα ωραία του ευρώ για ένα άδειο γήπεδο. Άρα όλο το παιχνίδι είναι δικό μας. Φοβάμαι την απογοήτευση που βλέπω αλλά και την έλλειψη υπομονής. Θα αντιληφθούμε πόσο σωτήρια αλλά και ελπιδοφόρα είναι η παρουσία του Δρόσου για το μέλλον μας ή θα τον χάσουμε μέσα από τα χέρια μας; Θα τον αγκαλιάσουμε και να τον αναγκάσουμε να γίνει Παοκτσής ή για μας θα είναι πάντα ο "Δρόσος ένας Πατρινός επιχειρηματίας"; Με άλλα λόγια, θα λέμε γειά σου πρόεδρε ή γειά σου Δρόσε;
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Δημοσίευσηαπό teacher » Κυρ 16 Νοέμ 2008, 21:24

Δεν νομίζω να έχουμε στα επόμενα ματς άδειο γήπεδο. Ο κόσμος είδε την προσπάθεια την σαφέστατα βελτιωμένη εικόνα και πιστεύω ότι θα συνεχίσει να στηρίζει και μάλιστα πιο δυναμικά.
Μεγάλε Π.Α.Ο.Κ. η δύναμή σου είμαστε εμείς οι χιλιάδες οπαδοί σου...

Διαβάστε τους όρους χρήσης του site
https://www.paokmania.gr/article/1190-oroi-hrisis
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2221
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2008-2009

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης