2. Adam Smith

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 2. Adam Smith

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 11 Ιαν 2020, 18:57

Δεν μπορώ να διαβάζω ούτε το όνομά του, ανεβάζω πίεση...

ΦΥΓΕ ΓΑΜΩ!!!!!!!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 2. Adam Smith

Δημοσίευσηαπό Jack_riper » Σάβ 11 Ιαν 2020, 20:15

Ειδικα 2 αμυνες που παιζεις στον χικ ειναι να μπει μεσα ο προπονητης και να σε αρχισει στα σουτια!απλα ερασιτεχνης το παλικαρι!αυτος επρεπε να μας πληρωνει για να παιζει!
Jack_riper
 
Δημοσιεύσεις: 626
Εγγραφή: Πέμ 10 Ιαν 2019, 22:02

Re: 2. Adam Smith

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 11 Ιαν 2020, 20:38

Αυτός έπρεπε να είναι παρελθόν από τον ΠΑΟΚ, όταν μετά τη συναυλία του Iglesias ξενύχτησε, λιγότερο από 40 ώρες πριν από αγώνα μας.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 2. Adam Smith

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Σάβ 11 Ιαν 2020, 21:44

Ραπερ σε συναυλία του Ινγκλέσιας? Ο τύπος πρέπει να είναι σάικο ..
Σάικο κίλερ στην επίθεση αλλά από άμυνα μηδέν..
Αλλά και ποιος θα παίξει άμυνα, ο γέρο Μπόμπι; ο Σόρτερ ή μήπως ο Απόλλωνας;
(μόνο ο Σχίζας το' χει).
Πάντως κι αυτός (όπως έκανε και ο Λιούις) χαλάνε την ισορροπίας της ομάδας, επιθετικά και .. αμυντικά.
:redcard: :redcard:
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3621
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: 2. Adam Smith

Δημοσίευσηαπό dtown » Σάβ 11 Ιαν 2020, 21:51

Με τα τεραστια ελαττωματα που εχει,εξακολουθει να ειναι ο καλυτερος σκορερ της ομαδας.Δλδ οκ αν βρεθει κανενας νεος Μονρο να φυγει.Αλλα μην δεν φτανουμε ουτε τους 80 ποντους φοβαμαι.
dtown
 
Δημοσιεύσεις: 887
Εγγραφή: Πέμ 30 Σεπ 2010, 20:24

Re: 2. Adam Smith

Δημοσίευσηαπό renegade » Σάβ 11 Ιαν 2020, 22:12

2 βάζει 3 τρώει
3 βάζει 4 τρώει
Τι να τον κάνω?
Εκνευρίζει με την απάθεια του στην άμυνα και τους υπόλοιπους συμπαίκτες του
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14126
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: 2. Adam Smith

Δημοσίευσηαπό Mene' » Κυρ 12 Ιαν 2020, 00:04

Το εγραψα και στο τοπικ του αγωνα:
Ημουν μέσα στο γηπεδο μαζι με το παιδακι μου που παιζει μπασκετ σε τοπικη ακαδημια. Μιλωντας με τον Μαργαριτη μετα το τελος του αγωναμου ειπε οτι το ματς χαθηκε απο την αμυνα του Σμιθ που εκανε ηρωα οποιον μαρκαρε και απο τα 3-4 ευκολα καλαθια-καρφωματα που εχασε ο Νοουλς. Τα λογια του ηταν: "του βγαζουμε πασες παρε βαλε και αυτος τα χανει" . . . :( Το ανεκδοτο Σμιθ πρεπει να τελειωνει ή να σοβαρευτει αμυντικα. Μαλλον το πρωτο γιατι το δευτερο το βλεπω αδυνατο.
Opinions are like assholes . . . everybody has one !
Άβαταρ μέλους
Mene'
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Παρ 28 Νοέμ 2014, 22:14

Re: 2. Adam Smith

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 12 Ιαν 2020, 02:40

Αστείος παίχτης.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 2. Adam Smith

Δημοσίευσηαπό hellrider » Κυρ 12 Ιαν 2020, 13:19

Θα μεινω λιγο σε αυτο που μετεφερε ο Mane.....ενταξει ο Σμιθ ειναι κακιστος στην αμυνα.....δεν το ξερει ο Μπιδης; Γιατι τον βαζει πανω στον πιο καυτό παικτη των αντιπαλων σε αμυνα ενας εναντιον ενος; Και ενταξει τον βαζει...γιατι δεν δινει βοηθειες; Γιατι δεν κλεινει η αμυνα με τους ψηλους στην ρακετα και μπουκαρουν οι παντες στην ρακετα μας σαν σε προπονηση; Οι Μπεστ και Σχιζας που δειχνουν μεγαλυτερη διαθεση στην αμυνα γιατι δεν τους βαζει ο Μπιδης πανω στους πιο επικινδυνους γκαρντ των αντιπαλων; Αυτο δεν γινοτανε στο προσφατο παρελθον με Σαλουστρο,Λακι Τζοουνςκαι Κονιαρη;Γιατι δεν δοκιμαζει αυτο που κανουν ΟΛΟΙ οι προπονητες να βαζει πιτσιρικαδες να μαρκαρουν παιρνοντας την ευκαιρια τους; Ο Καραμανωλης ή ο Χατζινικολας σιγουρα θα προσπαθουσαν περισσοτερο στην αμυνα οπως εκανε παλιοτερα ο γιαννακιδης ή ο κονιαρης στις πρωτες τους συμμετοχες!

Λεει ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ για τον Νοουλς......εγω θα πω κατι αλλο που μου εκανε τεραστια εντυπωση....βαζει ο Μπιδης στα τελευταια λεπτα ΚΑΙ τους 3 σουτερ του μεσα(Μπραουν-Σορτερ-Σμιθ) για να παρουν σουτ και να γυρισουν το ματς.....και ΟΛΟΙ εψαχναν τον Νοουλς να δωσουν πάσα!!! Μου το εξηγει καποιος αυτο; Δεν το εχω ξαναδει!!!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: 2. Adam Smith

Δημοσίευσηαπό dtown » Κυρ 12 Ιαν 2020, 13:38

Mene' έγραψε:Το εγραψα και στο τοπικ του αγωνα:
Ημουν μέσα στο γηπεδο μαζι με το παιδακι μου που παιζει μπασκετ σε τοπικη ακαδημια. Μιλωντας με τον Μαργαριτη μετα το τελος του αγωναμου ειπε οτι το ματς χαθηκε απο την αμυνα του Σμιθ που εκανε ηρωα οποιον μαρκαρε και απο τα 3-4 ευκολα καλαθια-καρφωματα που εχασε ο Νοουλς. Τα λογια του ηταν: "του βγαζουμε πασες παρε βαλε και αυτος τα χανει" . . . :( Το ανεκδοτο Σμιθ πρεπει να τελειωνει ή να σοβαρευτει αμυντικα. Μαλλον το πρωτο γιατι το δευτερο το βλεπω αδυνατο.


Φανταστειτε κλιμα στην ομαδα οταν ο αρχηγος τα χωνει στην ψυχρα σε συο συμπαικτες του σε συνομιλια με οπαδο.Αν ισχυει φαουλ μεγαλο του Μαργαριτη
dtown
 
Δημοσιεύσεις: 887
Εγγραφή: Πέμ 30 Σεπ 2010, 20:24

Re: 2. Adam Smith

Δημοσίευσηαπό Mene' » Κυρ 12 Ιαν 2020, 19:14

dtown έγραψε:
Mene' έγραψε:Το εγραψα και στο τοπικ του αγωνα:
Ημουν μέσα στο γηπεδο μαζι με το παιδακι μου που παιζει μπασκετ σε τοπικη ακαδημια. Μιλωντας με τον Μαργαριτη μετα το τελος του αγωναμου ειπε οτι το ματς χαθηκε απο την αμυνα του Σμιθ που εκανε ηρωα οποιον μαρκαρε και απο τα 3-4 ευκολα καλαθια-καρφωματα που εχασε ο Νοουλς. Τα λογια του ηταν: "του βγαζουμε πασες παρε βαλε και αυτος τα χανει" . . . :( Το ανεκδοτο Σμιθ πρεπει να τελειωνει ή να σοβαρευτει αμυντικα. Μαλλον το πρωτο γιατι το δευτερο το βλεπω αδυνατο.


Φανταστειτε κλιμα στην ομαδα οταν ο αρχηγος τα χωνει στην ψυχρα σε συο συμπαικτες του σε συνομιλια με οπαδο.Αν ισχυει φαουλ μεγαλο του Μαργαριτη


Καθησα στο τελος μαζι με το παιδακι μου, γιατι ζω στη Λαρισα, για να βγει φωτογραφιες με τους παικτες και επιασα λιγο κουβεντα με μερικους.
1. οι 3 που πραγματικα μου φανηκαν πολυ στεναχωρημενοι τοσο που με το ζορι χαμογελασαν στον μικρο μου ηταν ο Ζησης, ο Απο και ο Βαγγελης
2. ολοι μου ειπαν οτι το ταξιδι Λιθουανια τους πεθανε στην κουραση
3.Οταν ειπα εγω στον Βαγγελη οτι ο Σμιθ παιζει αμυνα με τα ματια και κανει ηρωα οποιον μαρκαρει κουνουσε το κεφαλι του καταφατικα και οταν τον ρωτησσα αν δεν μπορει να παιξει αμυνα γιατι ειναι π.χ. κοντος μου ειπε οτι η αμυνα ειναι θεμα διαθεσης . . . αρα δε θελει
Οταν του ειπα οτι ο Ζειν εκανε καλο ματς σημερα μου ειπε ναι αλλα τι να το κανεις στο τελος τον βγαλαμε πασες παρε βαλε και αυτος τα εχασε.
4. επειδη εχω παιξει και εγω μπασκετ μιλαω στους παικτες καθαρα μπασκετικα γιαυτο και μου απαντανε
Opinions are like assholes . . . everybody has one !
Άβαταρ μέλους
Mene'
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Παρ 28 Νοέμ 2014, 22:14

Re: 2. Adam Smith

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 12 Ιαν 2020, 23:49

Συμπρωταγωνιστεί στο live στο Instagram του Lewis αυτή τη στιγμή.
Ο Lewis ακόμα στη Θεσσαλονίκη είναι...


Γράφει ένας "fuck Europe stay in basket league"

και απαντάει ο Smith "we gotta fight every game no matter what", κάτι τέτοιο...

Έχε χάρη ρε Smith που είμαι με το προφίλ του Paokmania..........
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 2. Adam Smith

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 13 Ιαν 2020, 00:05

Τελικά δεν άντεξα.
Έλεγαν για ελληνικές λέξεις και γράφω "Adam, do you know the greek word amyna???"

και γελούσαν...κάποιος από κάτω τον είπε ότι σημαίνει defense.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 2. Adam Smith

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Τρί 14 Ιαν 2020, 11:22

Ενδιαφέρον..
Πάντως αφού ο Σμιθ δεν το'χει με την άμυνα ας περιοριστεί ο χρόνος συμμετοχής του σε 10-15'.
Να μπαίνει μόνο για σκοράρισμα..
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3621
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: 2. Adam Smith

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Τρί 14 Ιαν 2020, 11:26

hellrider έγραψε:Λεει ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ για τον Νοουλς......εγω θα πω κατι αλλο που μου εκανε τεραστια εντυπωση....βαζει ο Μπιδης στα τελευταια λεπτα ΚΑΙ τους 3 σουτερ του μεσα(Μπραουν-Σορτερ-Σμιθ) για να παρουν σουτ και να γυρισουν το ματς.....και ΟΛΟΙ εψαχναν τον Νοουλς να δωσουν πάσα!!! Μου το εξηγει καποιος αυτο; Δεν το εχω ξαναδει!!!

Ισως με τους 3 σουτερ να είχε ανοιξει η αμυνα του αντιπάλου και να βρηκε ο Βαγγελης τις συνεργασίες με τον Νοουλς (οι οποίες δεν βγήκαν νωρίτερα ..)
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3621
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης