44. Anderson Esiti

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 24. Anderson Esiti

Δημοσίευσηαπό john4serres » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:51

Για όλα ο Εσιτι σας φταίει. Από το καλοκαίρι.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29931
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: 24. Anderson Esiti

Δημοσίευσηαπό ace.79.gr » Τρί 28 Ιαν 2020, 09:53

Εμενα με αρεσει παντως

Στάλθηκε από το SM-J510FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έχε τους φίλους σου κοντά και τους εχθρούς κοντύτερα.
Άβαταρ μέλους
ace.79.gr
 
Δημοσιεύσεις: 1001
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιούλ 2019, 09:13

Re: 24. Anderson Esiti

Δημοσίευσηαπό Grigorios_PAOK » Τρί 28 Ιαν 2020, 10:12

Και εμένα μου αρέσει!!!
ΠΑΟΚ πάνω από όλα!!!
Grigorios_PAOK
 
Δημοσιεύσεις: 1411
Εγγραφή: Τρί 27 Αύγ 2019, 02:01

Re: 24. Anderson Esiti

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Τρί 28 Ιαν 2020, 12:26

Νομιζω οτι δεν εχει νοημα νασυζηταμε αν ο παικτης ειναι,καλος η οχι. Το παιδι εχει συγκεκριμενα χαρακτηριστικα τα οποια ειναι ευκολο να τα δεις σε ενα δυο ματς. Θελω να πω οτι δεν αποτελουν εκπληξη οι ικανοτητες του. Το επιλεξαμε γιατι καποιοι θεωρησαν οτι κουμπωνει στην ομαδα και της δινει κατι σε τομεις που δεν εχει αλλο αντιστοιχο. Το θεμα ειναι λοιπον αφου εχει επιλεχθει και ειναι ηδη παικτης μας πως αξιοποιεις τα χαρακτηριστικα του και πως τα κουμπωνεις στην ομαδα. Αν δεν μπορουμε να κανουμε ουτε αυτο τοτε δεν μας φταιει ο παικτης.
Και τελικα πριν κρινω οτιδηποτε ορμώμενος και απο την εικονα του Ιγκνασον περσυ και φετος θα περιμενω.
Totem_pk
 
Δημοσιεύσεις: 7567
Εγγραφή: Τετ 21 Αύγ 2019, 10:59

Re: 24. Anderson Esiti

Δημοσίευσηαπό Ριαν_Καπαγιαννιδης » Δευτ 03 Φεβ 2020, 21:57

Απο τους λιγους που διασωθηκαν με τον βαζελο. Δυστυχως επαιζε στην πτερυγα του Βαρελα και του Βιεϊρινια, των δυο με διαφορα χειροτερων του αγωνα, κι αυτο δεν τον βοηθησε ιδιαιτερα. Θελει λιγη δουλεια ακομα, κυριως στις αποφασεις του, και νομιζω οτι θα βοηθαει αρκετα σε καμποσα παιχνιδια.
Ριαν_Καπαγιαννιδης
 
Δημοσιεύσεις: 2191
Εγγραφή: Πέμ 01 Σεπ 2016, 12:04

Re: 24. Anderson Esiti

Δημοσίευσηαπό Gospi » Δευτ 03 Φεβ 2020, 22:36

Ο ανθρωπος δεν στριβει!
Οσο κι αν βελτιωσει τις αποφασεις του, δεν θα αλλαξει το γεγονος πως θελει 3 κοντρολ για να κατεβασει την μπαλα, και πως αν πιεστει ειτε θα την χασει ειτε θα την δωσει πισω.
Ειναι εξαιρετικος να τον βάζεις μεσα με αντιπαλο π δεν βγαινει απο την περιοχη του, για να φανταζει απροσπελαστος.
Σε οποιοδηποτε αλλο σοβαρο ματς ειναι επικινδυνος.
Αν ειχε ερθει με 500χιλιαδες θα το καταλαβαινα. Αλλα 3μιση μυρια για αυτον ειναι ΕΓΚΛΗΜΑ.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10928
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: 24. Anderson Esiti

Δημοσίευσηαπό malampar » Δευτ 03 Φεβ 2020, 22:44

ουτε τζαμπα γιατι πολυ απλα δεν κανει για τιποτα με τη λογικη των 500 χιλιαδων να φερουμε 10 εσιτι να μην εχουμε κ θεμα με ffp
malampar
 
Δημοσιεύσεις: 543
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2019, 18:44

Re: 24. Anderson Esiti

Δημοσίευσηαπό Luigi Vampa » Δευτ 03 Φεβ 2020, 23:07

Gospi έγραψε:Ο ανθρωπος δεν στριβει!
Οσο κι αν βελτιωσει τις αποφασεις του, δεν θα αλλαξει το γεγονος πως θελει 3 κοντρολ για να κατεβασει την μπαλα, και πως αν πιεστει ειτε θα την χασει ειτε θα την δωσει πισω.
Ειναι εξαιρετικος να τον βάζεις μεσα με αντιπαλο π δεν βγαινει απο την περιοχη του, για να φανταζει απροσπελαστος.
Σε οποιοδηποτε αλλο σοβαρο ματς ειναι επικινδυνος.
Αν ειχε ερθει με 500χιλιαδες θα το καταλαβαινα. Αλλα 3μιση μυρια για αυτον ειναι ΕΓΚΛΗΜΑ.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Προσωπικά προβλήματα με τους παίχτες έχετε ορισμένοι εδώ μέσα, δε μπορώ να καταλάβω;
Luigi Vampa
 
Δημοσιεύσεις: 2902
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2014, 12:10

Re: 24. Anderson Esiti

Δημοσίευσηαπό Gospi » Τρί 04 Φεβ 2020, 00:52

Ειπα κατι που δεν ευσταθει?
Πρεπει να εχω προσωπικα για να θεωρω εναν παιχτη ακαταλληλο για τον ΠΑΟΚ?

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10928
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: 24. Anderson Esiti

Δημοσίευσηαπό Luigi Vampa » Τρί 04 Φεβ 2020, 02:01

Λες ότι σε οποιοδήποτε σοβαρό ματς είναι επικίνδυνος. Χθες δεν ήταν αυτός ο επικίνδυνος κ δεν έχασε μονομαχία. Σαφώς κ χρειαζόμαστε ένα δυναμικό χαφ σε πολλά παιχνίδια. Κοντή μνήμη έχουν κάποιοι, ειχαμε κέντρο κατηγορίας φτερού με Κανιας, Τσιμιροτ, Μαουρισιο. Υπήρχαν ματς που μας έπαιρνε το κέντρο ομάδες με ένα παίκτη τύπου Ιγκλέσιας. Τότε θέλαμε δυναμικό χαφ, Τωρ που τον πηραμε δεν στρίβει κ θέλει τρία κοντρόλ.. Τόσο σκληρή κριτική σε παίκτη που έπαιξε μετρημένες στα δάχτυλα φορές έχει δείξει η ιστορία ότι καλό είναι να μη γίνεται. Μην αρχίσω κ λέω για Μισιτς τι διαβαζαμε (σλιμ φατ) για Γιαννούλη (που πάμε μ αυτόν με Αγιαξ) για Σβιντερσκι (που ακόμα διαβαζουμε ότι δεν είναι σέντερ φορ) κτλ κτλ.
Luigi Vampa
 
Δημοσιεύσεις: 2902
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2014, 12:10

Re: 24. Anderson Esiti

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Τρί 04 Φεβ 2020, 09:02

Gospi έγραψε:Ο ανθρωπος δεν στριβει!
Οσο κι αν βελτιωσει τις αποφασεις του, δεν θα αλλαξει το γεγονος πως θελει 3 κοντρολ για να κατεβασει την μπαλα, και πως αν πιεστει ειτε θα την χασει ειτε θα την δωσει πισω.
Ειναι εξαιρετικος να τον βάζεις μεσα με αντιπαλο π δεν βγαινει απο την περιοχη του, για να φανταζει απροσπελαστος.
Σε οποιοδηποτε αλλο σοβαρο ματς ειναι επικινδυνος.
Αν ειχε ερθει με 500χιλιαδες θα το καταλαβαινα. Αλλα 3μιση μυρια για αυτον ειναι ΕΓΚΛΗΜΑ.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


3 μιση μύρια για τον εβένινο Λισγάρα, μηδέν κοντρόλ, μηδέν πάσα, μηδέν στήριγμα στην ανάπτυξη. Και όλα αυτα σε ομάδα που έχει μάθει 3 χρόνια να έχει την κατοχή σε κάθε γήπεδο πλην τηγανιού.
Ένα σέντερ μπακ μπροστά από τα σέντερ μπακ, όποιος έχει γράψει "χαφ" στο βιογραφικό του κοροϊδεύει τον κόσμο. Δεν υπάρχει "χαφ" να μην μπορεί να παίξει την μπάλα επειδή μόνο και μόνο κοτσάρει ένα "αμυντικό" πριν τη λέξη, δεν αποτελεί δικαιολογία.
Παίκτης μειωμένου ρεπερτορίου για ειδικές αποστολές στο κλείσιμο των παιχνιδιών και σε καμία των περιπτώσεων βασικός. Το ποσό που δαπανήθηκε είναι εξωφρενικό αλλά αυτά παθαίνεις όταν δε συμπληρώνεις ρόστερ μία εβδομάδα πριν ξεκινήσουν οι αγωνιστικές υποχρεώσεις.

ΥΓ εγώ δε θυμάμαι ποτέ να χάσαμε το κέντρο με Κάνιας Μαουρίτσιο από κανένα Ιγκλέσιας. Προχθές το χάσαμε από κάτι παιδάκια αλλά ξέρω φταίει ο Μαου
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5581
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: 24. Anderson Esiti

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 04 Φεβ 2020, 09:45

Και πανάκριβος.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 24. Anderson Esiti

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 04 Φεβ 2020, 10:04

Παλίνια ζήτουσε ο Αμπελ. Δεν τον έφεραν. Τι να κάνουμε;
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29931
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: 24. Anderson Esiti

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 04 Φεβ 2020, 10:06

Να μην πάρουμε καδρόνι που δεν ταιριάζει στην ομάδα ίσως;
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 24. Anderson Esiti

Δημοσίευσηαπό Gospi » Τρί 04 Φεβ 2020, 10:12

Ειδικα για τον Εσιτι ξερω με απολυτη σιγουρια πως ο Μπρανκο δεν τον ηθελε καθως προταθηκε και τον Γεναρη με 2μιση μυρια, και κοπηκε.
Απλα το καλοκαιρι πιέστηκαν και αναγκαστηκαν να τον παρουν μονο και μονο για να μην πουν οτι δεν καναν κινηση. Και παλι με τις διαφωνιες του Μπρανκο.
Γ αυτον τον λογο και θεωρω πως δεν εγινε δεκτη η παραιτηση Μπρανκο. Γτ ξερουν πολυ καλα πως ο Μπρανκο δεν συμμετειχε σε καμια κινηση.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10928
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες