Abel Fernando Moreira Ferreira

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό Pablito » Κυρ 22 Σεπ 2019, 20:41

Τον Ζαμπα δευτερο φορ ρε ανθρωπε;
Pablito
 
Δημοσιεύσεις: 2240
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 21:24

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό paoki19 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 20:49

Και παίζαμε κάνα μισάωρο με Ζαμπα 2ο φορ Μπισε αριστερά κ Λημνιο δεξιά...

Εδώ ήρθε να πειραματιστεί ο μάγος;
Τελικά μας έλεγαν όταν ήρθε ότι παίζει με τα μπακ πιο μπροστά από τα χαφ. Που είναι το επιθετικό ποδόσφαιρο, που είναι η φυσική κατάσταση που που που...
Άβαταρ μέλους
paoki19
 
Δημοσιεύσεις: 2338
Εγγραφή: Τρί 22 Ιαν 2008, 17:29

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό chrisg4 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 20:51

Η θα αναθεωρήσεις καποια πράγματα η θα φας το κεφάλι σου. Επειδή πάνω απ όλα είμαι ρεαλιστής, δεν έχω απαίτηση να πάρεις πρωτάθλημα. Θα ήταν παράλογο με όλα αυτά που έγιναν το καλοκαίρι να έχω την απαίτηση να πάρεις πρωτάθλημα. Αλλά αυτή δεν είναι εικόνα ομάδας που χτίζετε. Καμία βελτίωση, ίδια λάθη. Επιμονή σε παιχτες που δεν σου προσφέρουν τίποτα. Είσαι πολύ νέος για να έχεις κολλήματα.

Στάλθηκε από το SNE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
chrisg4
 
Δημοσιεύσεις: 2429
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό Gospi » Κυρ 22 Σεπ 2019, 20:51

Μα αφου το ειπε. Η ομαδα παιζει εκπληκτικά, απλα φαγαμε κοντρα στην ροη δυο γκολ που δεν μπαινουν κανονικα, και γ αυτο δεν κερδισαμε. Το συστημα ειναι γαματο. Παίζει με 14 παιχτες μονο γτ τους αλλους τους βρηκε εδω και δεν του κανουν.
Γτ εχετε αποριες και γτ κλαιτε?
α! και η μεθοδολογια αναπτυξης και το passing game το εχουν παρει πανωτους οι παιχτες γτ ειναι εμπειροι και δεν χρειαζονται υποδείξεις απο το τεχνικο επιτελειο! εντάξει το παρακαναν με τις μακρινες μπαλιες παρολο που ηταν ο ενδεδειγμενος τροπος αναπτυξης με βαση τον κοουτς...

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10921
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό joshua » Κυρ 22 Σεπ 2019, 20:53

Ομολογησες ειδα πως η μεσοεπιθετικη μας γραμμη δεν ειναι σε καλη κατασταση και ομως χρησιμοποιεις παντα τους ιδιους και δεν δινεις την παραμικρη ευκαιρια σε αλλους...Δηλαδη τι στο διαολο κανουν στις προπονησεις οι υπολοιποι ρε φιλε?
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 22 Σεπ 2019, 20:54

Κουβαλούν τα νερά μάλλον, δεν υπάρχει άλλη εξήγηση
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό apple64 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 20:55

Gospi έγραψε:Μα αφου το ειπε. Η ομαδα παιζει εκπληκτικά, απλα φαγαμε κοντρα στην ροη δυο γκολ που δεν μπαινουν κανονικα, και γ αυτο δεν κερδισαμε. Το συστημα ειναι γαματο. Παίζει με 14 παιχτες μονο γτ τους αλλους τους βρηκε εδω και δεν του κανουν.
Γτ εχετε αποριες και γτ κλαιτε?
α! και η μεθοδολογια αναπτυξης και το passing game το εχουν παρει πανωτους οι παιχτες γτ ειναι εμπειροι και δεν χρειαζονται υποδείξεις απο το τεχνικο επιτελειο! εντάξει το παρακαναν με τις μακρινες μπαλιες παρολο που ηταν ο ενδεδειγμενος τροπος αναπτυξης με βαση τον κοουτς...

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Μην παραποιείτε τα λεγόμενα του. Τίποτα από τα παραπάνω δεν είπε. Ούτε μία πρόταση δεν είναι σωστή! Ακούστε την συνέντευξη ΞΑΝΑ. Με ηρεμία.
apple64
 
Δημοσιεύσεις: 1312
Εγγραφή: Πέμ 14 Αύγ 2008, 11:23

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό Gospi » Κυρ 22 Σεπ 2019, 20:56

Ε οχι και παραποιουμε τα λεγομενα του...
τοσο αστειες δηλωσεις χρονια ειχα να ακουσω!


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10921
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Κυρ 22 Σεπ 2019, 20:58

Φίλε ακυρώνεις τον εαυτό σου!! Και το κάνεις συνεχώς, δεν γίνεται να συνεχισεις έτσι. Η κριτική που σου γίνεται για το σύστημα και τα λοιπά την θεωρώ υπερβολική κι ακρως παραπλανητική. Δεν είμαστε σε εποχή γουμενου να έχουμε πέντε παίκτες. Δεν βλέπεις ότι Πασχάλακης κι Βαρελά είναι τουλάχιστον ντεφορμε.γιατι επιμένεις;θα χάσεις τον παγκό σου. Ποιος παίκτης θα παίξει για σένα αν δεν δίνεις ευκαιρίες σε ολους; Είναι τόσο τραγικό να κάτσει κάποιος στον πάγκο; Εκτός κι αν οι παγκιτες είναι άχρηστοι σαν παίκτες; Τότε γιατί να σπαταλούν τόσα χρήματα στην ΠΑΕ κι να έχουμε πρόβλημα με το FFP αν ο πάγκος είναι για τα πανηγύρια;
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό joshua » Κυρ 22 Σεπ 2019, 21:02

Θα το ξαναγραψω...Οταν σχεδον ΟΛΗ η ομαδα παραπαει στο γηπεδο τακτικα δεν μπορει να φταινε οι παικτες.Δεν ξεχασαν ξαφνικα τη μπαλα ολοι ταυτοχρονα!!!
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό jibbie » Κυρ 22 Σεπ 2019, 21:07

και για οποιον αντιπαλο προπονητη δεν καταλαβε τι παιζουμε, ας ακουσει τη σημερινη συνεντευξη τυπου, μη πληρωνουν τζαμπα για σκαουτινγκ οι εποχες ειναι δυσκολες :evil:
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό SunAce16 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 21:13

Η ομάδα δεν έχει κίνητρο με αντιπάλους σαν τον Άρη ΤΕΛΟΣ.
Εκτιμώ πως οι παίκτες πιστεύουν ότι, πλην του Ολυμπιακού και της ΑΕΚ, και μόνο οι φανέλες τους φτάνουν για να τους δώσουν την νίκη.
Στο κάτω κάτω της γραφής δεν έχουν και άδικο.
Αυτοί που νιώθουν από έναν αγώνα ΠΑΟΚ - Άρης (Πασχαλάκης, Πέλκας, Λημνιός) είναι λίγοι για να μεταλαμπαδεύσουν και στους υπόλοιπους την σημασία του τοπικού ντέρμπι.
Οι ξένοι άλλωστε το μόνο που βλέπουν είναι μια νεοφώτιστη ομάδα, με ακατανόητο γι' αυτούς πάθος, να θέλει να κλέψει ότι μπορεί από τον ΠΑΟΚ καταστρέφοντας και όχι κτίζοντας παιχνίδι.
Φυσικά και είμαι αντίθετος σε οποιαδήποτε σκέψη απομάκρυνσης του προπονητή καθώς αυτός και οι Εσίτι, Αουγκούστο, Στοχ, Ροντρίγκο, Λάμπρου και Ζίφκοβιτς προσπαθούν ακόμα να προσαρμοστούν σε έναν ΠΑΟΚ που το δοκάρι και μέσα είναι τα πάντα ενώ το δοκάρι και έξω το απόλυτο χάος.
SunAce16
 
Δημοσιεύσεις: 505
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιαν 2017, 02:10

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Κυρ 22 Σεπ 2019, 21:16

Εγώ είμαι Αμπελοσκυλο, αλλά μεγάλε, με όλη την αγάπη και την καλή μου διάθεση, πάρτο αλλιώς.
Δεν ξέρω πως, δεν ξέρω γιατί, αλλά πάρτο αλλιώς.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό joshua » Κυρ 22 Σεπ 2019, 21:19

Εγω ειλικρινα δεν ξερω αν ειναι καλος η κακος προπονητης, βασικα κανεις δεν ξερει με αυτο το βιογραφικο,αλλα ακομα δεν μπορω να πιστεψω πως αποφασισαμε να ξοδεψουμε πανω απο 10 μυρια σε βαθος τριετιας για εναν προπονητη 2 χρονων...Προσθεσε σε αυτα 7 μυρια για Εσιτι,Αουγκουστο και δεν γλυτωνεις την καταθλιψη...Δεν τα λυπουνται τα λεφτα τους ηθελα να ξερα...
Τελευταία επεξεργασία από joshua και Κυρ 22 Σεπ 2019, 21:23, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό Nikos 74 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 21:19

Αβελτιωτη η ομάδα. Κάθε Κυριακή βλέπουμε τα ίδια λαθη, ξανά και ξανά! Δυστυχώς δεν βλέπω κάτι να αλλάζει στο μέλλον, επειδή ο κόουτς δεν έχει καταλάβει που έχει έρθει. Δεν γνωρίζει το ειδικό βάρος του ΠΑΟΚ, και δεν προσπαθεί να βελτιώσει τα λάθη του, γιατί απλά δεν τα βλέπει! Ακύρωσε την κορυφαία άμυνα στην Ελλάδα ανεβάζοντας την πιο ψηλά. Ακύρωσε το μεγαλύτερο επιθετικό όπλο του ΠΑΟΚ, το ανέβασμα των πλαγιων μπακ, αφήνοντας τον Ματος στα στόπερ να κοιτάζει τον Λημνιό να παλεύει με δύο αντιπάλους. Ακύρωσε την επιθετική ανάπτυξη της ομάδας, κάνοντας την προβλεψιμη βάζοντας τον Μπισεσβαρ αριστερά, και τον ντεφορμέ Πέλκα στο 10. Ακυρώνει το μισό ρόστερ καθώς επιμένει στους ίδιους ποδοσφαιριστες, όσο και αν μερικοί δεν βλέπονται! Προσωπικά εγώ μετά από κάθε ματς είμαι με σφιγμένο το στομάχι, κάτι που είχε να συμβεί πολλά χρόνια.
Nikos 74
 
Δημοσιεύσεις: 1429
Εγγραφή: Τρί 20 Νοέμ 2018, 19:48

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες