Abel Fernando Moreira Ferreira

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 20:59

Ε ναι, σωστά. Ούτε αυτός θα ξέρει. :mrgreen:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 20:59

Μερικές φορές το δύσκολο είναι να στηρίζεις.

Σε αυτη τη φαση πρέπει να προβληματίσει παρα πολυ τον coach η απόδοση της ομαδας. Μέσα στο 2020 εμφανιστηκαμε μονο στο κύπελλο, ενω σημερα κοντρα σε πολύ χειρότερη ομάδα παίξαμε τραγικά ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ.

Κάποιοι ωστοσο, calm your titties που λένε και στο χωριό μου. Η ομαδα ειναι στους 8 του κυπέλλου και 1η στο πρωτάθλημα. Τα παραπανω την ωρα που εχουμε ένα γερασμενο ροστερ (Βιειρινια, Μαουρισιο, Ματος, Μπισε, Βαρελα τραγικοί φετος), δεν εχουμε φερει ουτε ενα παικτη-επιλογή του προπονητή, η ομάδα δε βελτιώθηκε καθόλου το καλοκαιρι, ενω εξωαγωνιστικα δεχομαστε πόλεμο από παντού.

Αυτο δε σημαινει πως δεν εχει ευθύνες ο προπονητής, αλλά το να ερθει ενας αλλος δε σημαινει πως ο Μπισε θα βρει τη φόρμα, ο Λημνιος θα αρχίσει να σκοράρει και ο Βιειρινια θα ξαναγίνει 25.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7711
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό seaman » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:02

Δυόμιση εκατομμύρια για σπάσιμο συμβολαίου μόνο εμείς μπορούσαμε να το κάνουμε. Πρέπει να είμασταν εντελώς απελπισμένοι. Αντί να φέρουμε ένα προπονητή που να κολλάει στην Ομάδα (ο Καρρέρα μας βρομούσε) και τα λεφτά του Λούτσου να επενδυθούν σε μια μεταγραφή στην ώρα της, ταΐσαμε τους Πορτογάλους. Τα λουζόμαστε λοιπόν με "σαμπουάν διαρκείας"
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:04

Δεν υπάρχει ενδεχόμενο τέτοιο ρε συ Ναπολιτάνε. Ο Ιβάν, ευτυχώς, πλέον έχει μάθει από το πρόσφατο παρελθόν.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό XZZ » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:06

Σχέδιο είναι για να φαινόμαστε ακίνδυνοι και να μη μας ρίξουνε. Γάτα Άμπελ.
XZZ
 
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: Δευτ 30 Σεπ 2019, 13:59

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό seaman » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:06

Καλό
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό Panagos612 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:07

εχουμε και πολλες απουσιες
Panagos612
 
Δημοσιεύσεις: 429
Εγγραφή: Παρ 24 Ιαν 2020, 17:16

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό invincible » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:08

Δεν φταίει ο Φερέιρα για ότι γίνεται στον ΠΑΟΚ. Μην ξεχνάμε ότι ακόμα και τον Φερέιρα κάποιοι τον διάλεξαν και τον φέρανε. Αν με βάλουνε εμένα προπονητή στον ΠΑΟΚ δεν μπορεί να μπείτε και να μου κάνετε κριτική εμένα αλλά αυτούς που με επέλεξαν. Ποιος είμαι εγώ? Ποιος είναι και ήταν ο Φερέρια? Τι σύστημα έπαιζε τι τίτλους πείρε κτλ? Έχετε επιχειρήματα τεκμηριωμένα γιατί επιλέξατε και δώσατε δύο εκ. να φέρετε τον Φερέιρα? Αν δεν έχετε και το επιχείρημα είναι μας είπε ο Σαντος και ο Κονσεισαο ότι είναι καλός προπονητής τότε δεν φταίει ο Φερέιρα.
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό evripidis4 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:09

Στην αυτοκαταστροφή είμαστε μανούλες..

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΚΙ ΟΤΑÎ
Άβαταρ μέλους
evripidis4
 
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: Τρί 11 Μαρ 2008, 19:03

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό GREATANASTASIOS » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:19

Κοιμαται ορθιος συστημα πλημμυρα δεν βλεπει δυο ματς χειροτρος ολων Μαουρισιο και δεν ξεκουραζει Βειρινια λες και δεν ξερει που πανε τα πεντε τι να πω απογοητευση.ΠΑΟΚΑΡΑ πανω από όλα και θα σκασουν οι εχθροι μας αν δεν αλλαξει τον αυγενακη χθες να δειτε που θα παει η ΝΕα Δημοκρατια.
Άβαταρ μέλους
GREATANASTASIOS
 
Δημοσιεύσεις: 765
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:41

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:21

invincible έγραψε:Δεν φταίει ο Φερέιρα για ότι γίνεται στον ΠΑΟΚ. Μην ξεχνάμε ότι ακόμα και τον Φερέιρα κάποιοι τον διάλεξαν και τον φέρανε. Αν με βάλουνε εμένα προπονητή στον ΠΑΟΚ δεν μπορεί να μπείτε και να μου κάνετε κριτική εμένα αλλά αυτούς που με επέλεξαν. Ποιος είμαι εγώ? Ποιος είναι και ήταν ο Φερέρια? Τι σύστημα έπαιζε τι τίτλους πείρε κτλ? Έχετε επιχειρήματα τεκμηριωμένα γιατί επιλέξατε και δώσατε δύο εκ. να φέρετε τον Φερέιρα? Αν δεν έχετε και το επιχείρημα είναι μας είπε ο Σαντος και ο Κονσεισαο ότι είναι καλός προπονητής τότε δεν φταίει ο Φερέιρα.


Next big thing λεγανε
Dimg4
 

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό icue » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:23

Αν η ομαδα δεν ειχε μαθει τι ειχε συμβει με την ΕΕΑ θα τον κρινω πολυ διαφορετικα. Ειδα ενα μουδιασμα απο την αρχη και εναν εκνευρισμο αδικαιολογητο. Ουτε αλλαγες σε συστημα υπηρχε, ουτε αλλαγες σε προσωπα.

Επισης, αν και δεν θα επρεπε να ειναι προαπαιτουμενο σε Ευρωπαικη χωρα, θελω να κρατησει τα αποδυτηρια οπως τα κρατησε ο Λουτσος οταν μας κλεβαν πριν 2 χρονια. Δυστυχως σε αυτο το μπουρδελο, πρεπει να εχεις και αυτη την ικανοτητα, δεν φτανουν τα ποδοσφαιρικα μονο.

Περα απο αυτο, δεν καταλαβαινω για ποιο λογο επιμενει στον θλιβερο Αουγκουστο. Ο παικτης ξεκαθαρα δεν ηθελε να ειναι εδω αυτον τον μηνα. Ας παιζαμε χωρις καθαρο εξαρι με τον Βολο μεσα στη Τουμπα, ημαρτον.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6362
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό invincible » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:35

Dimg4 έγραψε:
invincible έγραψε:Δεν φταίει ο Φερέιρα για ότι γίνεται στον ΠΑΟΚ. Μην ξεχνάμε ότι ακόμα και τον Φερέιρα κάποιοι τον διάλεξαν και τον φέρανε. Αν με βάλουνε εμένα προπονητή στον ΠΑΟΚ δεν μπορεί να μπείτε και να μου κάνετε κριτική εμένα αλλά αυτούς που με επέλεξαν. Ποιος είμαι εγώ? Ποιος είναι και ήταν ο Φερέρια? Τι σύστημα έπαιζε τι τίτλους πείρε κτλ? Έχετε επιχειρήματα τεκμηριωμένα γιατί επιλέξατε και δώσατε δύο εκ. να φέρετε τον Φερέιρα? Αν δεν έχετε και το επιχείρημα είναι μας είπε ο Σαντος και ο Κονσεισαο ότι είναι καλός προπονητής τότε δεν φταίει ο Φερέιρα.


Next big thing λεγανε


Ποιοι το λέγανε ? Γιατί το λέγανε ? Οτι και να γίνει δεν φταίει ο Φερέιρα ... Αυτός δίνει το 100% . Άλλος θα πει έπρεπε φέτος να είμαστε 10 βαθμούς μπροστά από τον γαύρο και ότι αν είμασταν τώρα δεν μιλούσε κανείς και όσο είμαστε στον πόντο τον δίνεις δικαίωμα να θέλει να σε κλέψει το πρωτάθλημα αλλά ειλικρινά πιστεύετε ότι ο Φερέιρα δεν θα ήθελε να είναι πρώτος με διαφορά? Δεν θα ήθελε να παίζουμε Γιουρόπα κοκ ... ? Ο καθένας με βάση αυτό που μπορεί δίνει το 100% στον ΠΑΟΚ . Νομίζετε στις άλλες ομάδες δεν κάνουν λάθη ? όλοι κάνουν λάθη ...
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:50

19-5-3 ο Φερειρα, για να μιλάμε με αριθμους

Οι τρεις ήττες από Αγιαξ, Σλοβαν, Σκωληξ

Αλλαγή προπονητη με τέτοιους αριθμούς δε γινεται, εκτός κι αν ειμαστε η Ρεάλ.

Υπομονή..
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7711
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:53

Όταν φτάσουμε στο σημείο να χάνουμε εκτός έδρας από γαύρο και ΑΕΧ και να μην μπορούμε να κερδίσουμε εκτός Λειβαδιά, Απόλλων και Λάρισα, τότε θα αρχίσουμε να σκεφτόμαστε σοβαρά αν ο προπονητής μας κάνει ή όχι. Πάντως τον Λουτσε τον στήριξε μετά από όλα αυτά.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες