Abel Fernando Moreira Ferreira

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό Ριαν_Καπαγιαννιδης » Παρ 23 Αύγ 2019, 09:36

Συμφωνώ απόλυτα με τον kos. Joshua ισχύει το ακριβώς αντίθετο. Όταν πληρώνεις τόσο πολλά λεφτά για προπονητή, τον παίρνεις για να σου στήσει την ομάδα βάσει των δικών του αρχών που κοστολογούνται τόσο ακριβά. Ειδάλλως φέρνεις έναν Πάουλο Δερμιτζάκη και του λες παίξε όπως ο Σάντος.
Ριαν_Καπαγιαννιδης
 
Δημοσιεύσεις: 2191
Εγγραφή: Πέμ 01 Σεπ 2016, 12:04

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό joshua » Παρ 23 Αύγ 2019, 09:41

Γιατι εγω τι αντιθετο ειπα? Οταν ξοδευεις τοσα χρηματα για να φερεις προπονητη δεν το κανεις για να προσαρμοστει αυτος στην ομαδα αλλα για να προσαρμοσει την ομαδα αυτος στα δικα του θελω και αυτο γινεται μονο με την ικανοποιηση τους Αυτο ειπα!
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24070
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό kos » Παρ 23 Αύγ 2019, 09:49

giapas έγραψε:kos ίδιο λέμε , αν για να παίξει αυτό που έχει στο μυαλό του θέλει 2ο επιθετικό στα χαφ και στους πλάγιους μέσους θες πολύ σύγχρονους παίκτες που τα κάνουν όλα. Και δεν έχουμε τέτοιους.


Ότι δεν έχουμε, δεν έχουμε. Πιστεύω ότι θα πάρουμε.
Πάντως η τελευταία μεταγραφή που πρέπει να γίνει από άποψη ρίσκου είναι το αριστερό μπακ. Φορ, χαφ και κάτσει κάτι καλό ας έρθει και το μπακ.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4926
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Παρ 23 Αύγ 2019, 09:52

Ριαν_Καπαγιαννιδης έγραψε:Συμφωνώ απόλυτα με τον kos. Joshua ισχύει το ακριβώς αντίθετο. Όταν πληρώνεις τόσο πολλά λεφτά για προπονητή, τον παίρνεις για να σου στήσει την ομάδα βάσει των δικών του αρχών που κοστολογούνται τόσο ακριβά. Ειδάλλως φέρνεις έναν Πάουλο Δερμιτζάκη και του λες παίξε όπως ο Σάντος.


1. Τα λεφτά που έδωσες για τον προπονητή είναι πάντως λιγότερα από όσα κοστίζουν οι παίκτες.
2. Για ποιό λόγο τότε να μην πάρεις ένα προπονητή που να παίζει κάτι πιο συμβατό στο υλικό σου;
3. Αυτό που λέτε ισχύει μόνο για πολύ top προπονητή που ξέρεις ότι θα σου στήσει ομάδα γιατί το έχει κάνει με επιτυχία στο παρελθόν. Όλοι οι άλλοι προσαρμόζονται στο υλικό τους και σιγά σιγά περνάνε τη δική τους φιλοσοφία
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3524
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό giapas » Παρ 23 Αύγ 2019, 09:55

Το ίδιο λέτε. Απλά μπαίνει το προαίωνιο ερώτημα. Καλός προπονητής είναι αυτός που ξέρει να παίζει ένα πράγμα και έχει ξεκάθαρη ποδοσφαιρική φιλοσοφία ή αυτός που παίζει ότι καλύτερο μπορεί με βάση τους παίκτες που έχει και προσπαθεί να αλλάξει πράγματα σταδιακά;

Για μένα η απάντηση είναι ξεκάθαρη για αυτό και έχω λυσσάξει με το καρπουζά. Επίσης σορυ τζος , αν φέρναμε έναν κοουτς ή αν ο συγκεκριμένος συνέχιζε να παίζει το σχηματισμό που βρήκε δοκιμάζοντας σταδιακά να αλλάξει πραγματάκια σύμφωνα με τη δική του θεώρηση , δε τον κατατάσσει ως Δερμιτζάκη. Μεγάλη υπόθεση η ευελιξία και αυτό ισχύει για όλους τους επαγγελματίες όλων των κλάδων.

Τέλος ο καριόλης ο Μουρίνιο έχει κάνει μεγάλο κακό στο ποδόσφαιρο. Πορτογαλική σχολή και πράσινα άλογα , βλέπω και το τάκη γκώνια της κούλας πόσο καλά τα πάει . Φάγαμε το σοτο με τους πορτουγκαλ 40χρονους σταρ , καλοστεκούμενους , καλοντυμένους και προφεσόρες της μπάλας.

@kos , τέτοιου είδους χαφ σπανίζουν και είναι πανάκριβα για την Ελλάδα. Να κόβει , να μοιράζει , να πρεσάρει , να πατάει περιοχή και να καλύπτει όλο το χώρο. Για αυτό νομίζω για Ελληνική ομάδα ευδοκιμεί μόνο σύστημα με 3αδα ( ή ψευτοτριάδα) στα χαφ και μοναδικό επιθετικό. Δηλαδή τέτοιο χαφ δε μπορώ να σκεφτώ τη τελευταία 3ετια στην Ελλάδα.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9430
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό Kap » Παρ 23 Αύγ 2019, 10:09

giapas έγραψε:
pgetsos έγραψε:
Alastor έγραψε:Οτι και να γινει παντως την επομενη πεμπτη,μεγαλυτερο μαθημα απτο πρωτο εξαμηνο Λουτσεσκου δεν υπαρχει για τον ΠΑΟΚτση.

Το τι γραφαμε απο Εστερσουντ μεχρι Δεκεμβρη και τι γραφαμε στο τελος της σεζον,ειμαστε για ζουρλομανδυα. Οταν σαν ΠΑΟΚτσης καεις απτον χυλο,φυσας και το γιαουρτι προφανως,ωστοσο καλο ειναι να μαθαινουμε απτο παρελθον,ποσο μαλλον το πολυ προσφατο

Με την διαφορα οτι τοτε μιλαγαμε για μια υπο διαλυση ομαδα και τωρα υποτιθεται για ετοιμη ομαδα!


Πέρα από το ότι ο άλλος παρέλαβε καμμένη ομάδα υπάρχει μια σημαντική διαφορά για μένα. Ο προηγούμενος , ακόμα κι όταν τα αποτελέσματα δε συμφωνούσαν είχε τη πλήρη στήριξη των αποδυτηρίων προφανώς όλοι αναγνωρίζαν τη δουλειά που κάνει. Καθημερινά έβγαιναν δημοσιεύματα με δηλώσεις. Μεγάλη υπόθεση οι παίκτες να λατρεύουν το προπονητή τους και να νιώθουν ότι μέσα από τη δουλειά του γίνονται καλύτεροι. Στη παρούσα φάση δε ξέρω κατά πόσο έχουν αυτό το συναίσθημα κάποιο παίκτες παλιές καραβάνες, πχ Βαρέλα Κρέσπο Μάτος Πέλκας. Μέχρι στιγμής πέρα από το Γιαννούλη και έναμισι ημίχρονο του Μπισ όλοι οι παίκτες παίζουν κάτω των δυνατοτήτων τους. Και ο λόγος που έγινε αυτό κατά τη γνώμη μου είναι η αλλαγή στο τρόπο παιχνιδιού. Και επειδή είμαι πανάσχετος , δε μπορώ να το καταλάβω όταν βλέπω την ομάδα. Το καταλαβαίνω όμως από το αποτέλεσμα , αυτό το ραν εν γκαν το χτεσινό με καμία συνοχή είναι ποδόσφαιρο που αν το έπαιζε η ομάδα επί Λούτσου θα είχε κάνει χαρακίρι. Ε οι παίκτες αγαπημένε μου καρπουζά δεν είναι μ@λ@κες , όταν βλέπουν ξαφνικά να χάνουν τα αγωνιστικά κεκτημένα στο τρόπο παιχνιδιού τους δε θα σε εμπιστευτούν ποτέ.

Και επειδή φρέσκα ψάρια λέει ο ψαράς αφήνω τη σύγκριση με παλιά και λέω το απλό ... όταν δεν είσαι καλά αγωνιστικά τουλάχιστον να έχεις μια σοβαρότητα να μη χάνεις. Ο χτεσινός ΠΑΟΚ ( και σε αρκετά σημεία με Άγιαξ άσχετα αν εκεί είχες συγχωροχάρτι) δεν ήταν σοβαρός. Όχι επειδή έχασε , αλλά επειδή πήγε να παίξει ένα παιχνίδι ζωής και θανάτου και εμφανίστηκε ένα παρτάλι και μισό. Αλλά ποιος να τους δώσει να καταλάβουν , ο Καρυπίδης ; Αν δε καταλάβανε ότι το παιχνίδι είναι ζωής και θανάτου ελπίζω να τους τον ακουμπήσει λιγάκι ο Ιβαν μπας και νιώσουν όλοι τους.


Και μένα μου φαίνεται να μην υπάρχει το περσινό δέσιμο. Πέραν αυτών η ομάδα έδειξε απειθαρχία ενώ οι γραμμές ήταν πολύ μακριά. Μου έκανε εντύπωση ότι για μεγάλο μέρος του παιχνιδιού φαινόταν να παίζει ο Εσίτι 8αρι και όχι ο Καντουρί. Δεν ξέρω εάν ήταν εντολή ή έτσι μας βγήκε το παιχνίδι. Το θέμα είναι ότι δεν τσούλησε.

Ο Τσούμπα δεν ακούμπησε μπάλα. Έχω την απορία, στις προπονήσεις δεν δουλεύουμε κινήσεις να ξεμαρκαριστεί και να τροφοδοτηθεί ο επιθετικός; Δεν μπορεί κανένας να παίζει μόνο με το ταλέντο.

Ακόμα εντολές για το που πρέπει να πηγαίνει η μπάλα και πως να κινούνται οι επιθετικοί στις σέντρες δεν έχουμε;

Αμυντικά είμαστε τελείως διαφορετικά σε σχέση με πέρσι. Αρκετά ευάλωτοι και στο σετ παιχνίδι και στο τρανζίσιον. Προκαλεί εντύπωση δεδομένου ότι ο Γιαννούλης δεν είναι τόσο κακός αμυντικά (τουλάχιστον όσο εγώ περίμενα).

Ακόμα αυτή η ανάπτυξη που θέλει τον Γιαννούλη μόνιμα ανεβασμένο και με τρύπα στην πλευρά του έχει γίνει πλέον γνωστή. Μάλλον θα πρέπει να το δει λίγο διαφορετικά.

Η ομάδα ψάχνεται ακόμα και είναι φανερό ότι η φυγή του Λούτσε έχει επηρεάσει τόσο την λειτουργία της όσο και ατομικά παίκτες. Ελπίζω σε γρήγορη αφύπνιση.
Kap
 
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Δευτ 09 Φεβ 2009, 10:39

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό kos » Παρ 23 Αύγ 2019, 10:10

giapas έγραψε:
@kos , τέτοιου είδους χαφ σπανίζουν και είναι πανάκριβα για την Ελλάδα. Να κόβει , να μοιράζει , να πρεσάρει , να πατάει περιοχή και να καλύπτει όλο το χώρο. Για αυτό νομίζω για Ελληνική ομάδα ευδοκιμεί μόνο σύστημα με 3αδα ( ή ψευτοτριάδα) στα χαφ και μοναδικό επιθετικό. Δηλαδή τέτοιο χαφ δε μπορώ να σκεφτώ τη τελευταία 3ετια στην Ελλάδα.


Να κόβει είναι ο εσιτι. Να κάνει όλα τα άλλα είχες πέρυσι για 6 μήνες, μπορείς να ξαναφερεις έστω και δανεικό. Όχι απαραίτητα τον ίδιο.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4926
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό joshua » Παρ 23 Αύγ 2019, 10:20

giapas έγραψε:Το ίδιο λέτε. Απλά μπαίνει το προαίωνιο ερώτημα. Καλός προπονητής είναι αυτός που ξέρει να παίζει ένα πράγμα και έχει ξεκάθαρη ποδοσφαιρική φιλοσοφία ή αυτός που παίζει ότι καλύτερο μπορεί με βάση τους παίκτες που έχει και προσπαθεί να αλλάξει πράγματα σταδιακά;

Για μένα η απάντηση είναι ξεκάθαρη για αυτό και έχω λυσσάξει με το καρπουζά. Επίσης σορυ τζος , αν φέρναμε έναν κοουτς ή αν ο συγκεκριμένος συνέχιζε να παίζει το σχηματισμό που βρήκε δοκιμάζοντας σταδιακά να αλλάξει πραγματάκια σύμφωνα με τη δική του θεώρηση , δε τον κατατάσσει ως Δερμιτζάκη. Μεγάλη υπόθεση η ευελιξία και αυτό ισχύει για όλους τους επαγγελματίες όλων των κλάδων.

Τέλος ο καριόλης ο Μουρίνιο έχει κάνει μεγάλο κακό στο ποδόσφαιρο. Πορτογαλική σχολή και πράσινα άλογα , βλέπω και το τάκη γκώνια της κούλας πόσο καλά τα πάει . Φάγαμε το σοτο με τους πορτουγκαλ 40χρονους σταρ , καλοστεκούμενους , καλοντυμένους και προφεσόρες της μπάλας.

@kos , τέτοιου είδους χαφ σπανίζουν και είναι πανάκριβα για την Ελλάδα. Να κόβει , να μοιράζει , να πρεσάρει , να πατάει περιοχή και να καλύπτει όλο το χώρο. Για αυτό νομίζω για Ελληνική ομάδα ευδοκιμεί μόνο σύστημα με 3αδα ( ή ψευτοτριάδα) στα χαφ και μοναδικό επιθετικό. Δηλαδή τέτοιο χαφ δε μπορώ να σκεφτώ τη τελευταία 3ετια στην Ελλάδα.


Εγω βρε δεν εγραψα οτι οφειλει να γινει προσαρμοστικος στο ροστερ μεχρι να αποκτησει τα συστατικα που του λειπουν? Δεν ειμαι ο Ραιαν,ο Μπραιαν ειμαι...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24070
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό gika » Παρ 23 Αύγ 2019, 10:27

Με Παναιτολικό, ελπίζω να ξεκινήσεις Ίνγκασον αντί Βαρέλα, Αουγκούστο αντί Εσιτί και Λημνιό αντί Ζαμπά.
Πρώτη αλλαγή θέλω τον Σοάρες αντί του Μάτος για να πάρει χρόνο. Δεύτερη τον Λάμπρου ή τον Γαιτανίδη αντί του Πέλκα και τρίτη τον Μίσιτς αντί του Καντουρί, όλες πριν το 60.
Πρέπει να τραβηχτούν αυτιά. Πρέπει να δοθούν και ανάσες. Πρέπει να αρχίσει το rotation.
Μακάρι να σου πάει και το αποτέλεσμα από νωρίς.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17163
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Παρ 23 Αύγ 2019, 10:35

Tα ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ ξεκινησαν ηδη εκτος.
Την Κυριακη ξεκινουν και εντος.
Χρονος δεν υπαρχει.
Εκει πρεπει να βρεθει λυση.
Φορμα απο Νοεμβρη και μετα.
4-4-2 θελει αλλα εργαλεια(2-3 αλλες μεταγραφες ή χρονος προσαρμογης των παικτων που εχουμε στο 4-4-2 και χρονος δεν υπαρχει) σε μερικα παιχνιδια και σε διαφορετικα παιχνιδια.

Περιμενω με αγωνια το επομενο διαστημα.

ΝΙΚΗ την Κυριακη και ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΠΡΟΚΡΙΣΗ την Πεμπτη.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5507
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό slidar » Παρ 23 Αύγ 2019, 10:39

Ας αφήσει τα αναχρονιστικά 4-4-2 και ας επιστρέψει σε αυτό που ξέρει να παίζει η ομάδα εδώ και 2 χρόνια .

Στην τελική δεν του έδωσε και η διοίκηση τα εργαλεία .. για να παίξει αυτό που έχει στο μυαλό του .

Μέχρι να γίνει αυτό ( που δεν το βλέπω ) ας το πάρει αλλιώς πριν να είναι αργά .

Όπως είπε και ο Γκόραν.. η ενίσχυση και η στήριξη στην ομάδα .. δεν χαρίζεται αλλά κερδίζεται .. ας πάρει ένα τηλέφωνο και τον προηγούμενο που ήταν ο πιο επιτυχημένος προπονητής στην ιστορία της ομάδας για να μάθει 2-3 πράγματα παραπανω και να μην όνειροβατει ( για το 2 ισάξιους παίχτες σε κάθε θέση που ζήτησε.. και κόντεψε να μου βγει ο καφές από τη μύτη )
Τελευταία επεξεργασία από slidar και Παρ 23 Αύγ 2019, 10:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
slidar
 
Δημοσιεύσεις: 3994
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιαν 2008, 22:53

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό ron-swanson » Παρ 23 Αύγ 2019, 10:40

Επειδη ειχα ψαξει λιγο γι αυτον οταν ειχε ερθει αυτα που ειχα διαβασει απο Πορτογαλους σε φορουμ, στο reddit και λοιπα ειναι οτι: 1) της κουλας ειναι ο μεγαλυτερος bald fraud και γενικα προπονητικη απατη, 2) οτι ο Μαρτινς του γαυρου ειναι ετσι κι ετσι, ουτε κακος, ουτε προπονηταρα και 3) οτι ο Αμπελ ειναι ο πιο ταλαντουχος απο ολους και οτι καποια στιγμη θα πηγαινε σε εναν απο τους 3 μεγαλους παγκους της χωρας του. Αρνητικα του που ειχα διαβασει. Οτι ειναι λιγο πολυλογας φιλοσοφος στις συνεντευξεις τυπου. Οτι ναι μεν η Μπραγκα ειχε πλησιασει πολυ τους αλλους μεγαλους και αν δειτε οντως ειδικα την πρωτη χρονια Αμπελ εριχνε κατι 4αρες-5αρες, αλλα δεν παιζει να ειχε κερδισει ντερμπι, συνηθως ετρωγε 4-5 απο Μπενφικες και λοιπα και οτι απεναντι στην Μπραγκα τα χωρια της Πορτογαλιας δεν επαιζαν ταμπουρι οποτε γι αυτο εβαζε πολλα γκολ. Επισης προς Απριλιο τον ειχανε λιγο για διωξιμο γιατι δεν τα πηγαινε καλα αλλα επειδη ειχαν πλανο 3ετιας να χτυπησουν σοβαρα το πρωταθλημα μ' αυτον, τον κρατησαν. Τελικα τους πουλησε βεβαια. Δηλαδη ειχε πουλησει ο οργανισμος Μπραγκα στους οπαδους οτι φτανει με τους περαστικους προπονητες που κοιτανε να φτιαξουν το ονομα τους εδω, ο Αμπελ θα μεινει χρονια για να παμε επιτελους σοβαρα για πρωταθλημα. Και τελικα εφυγε σε 48 ωρες. Ας το κρατησουμε κι αυτο.

Παντως το ζουμι ειναι οτι οντως στην Πορτογαλια θεωρειται ταλεντο επιπεδου Ζαρντιμ, Μαρκο Σιλβα, Παουλο Φονσεκα και λοιπα. Δεν ειναι οτι ετσι μας τον πουλησαν στην Ελλαδα. Κι εκει τον θεωρουν ταλεντο. Αφου αν δεν κανω λαθος η A Bola χθες εδειχνε το παιχνιδι μας ιντερνετικα και ειχε και προμο βιντεακι με τον Αμπελ.
https://twitter.com/A_BOLATV/status/1164496595720822785

Πουθενας δεν ειναι σιγουρα. Τωρα αν θα πετυχει αυτο θα κριθει απο παρα πολλους παραγοντες.
ron-swanson
 
Δημοσιεύσεις: 6472
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:28

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό danirifle » Παρ 23 Αύγ 2019, 10:44

slidar έγραψε:Ας αφήσει τα αναχρονιστικά 4-4-2 και ας επιστρέψει σε αυτό που ξέρει να παίζει η ομάδα εδώ και 2 χρόνια .

Στην τελική δεν του έδωσε και η διοίκηση τα εργαλεία .. για να παίξει αυτό που έχει στο μυαλό του .

Μέχρι να γίνει αυτό ( που δεν το βλέπω ) ας το πάρει αλλιώς πριν να είναι αργά .

Όπως είπε και ο Γκόραν.. η ενίσχυση και η στήριξη στην ομάδα .. δεν χαρίζεται αλλά κερδίζεται .. ας πάρει ένα τηλέφωνο και τον προηγούμενο που ήταν ο πιο επιτυχημένος προπονητής στην ιστορία της ομάδας για να μάθει 2-3 πράγματα παραπανω και να μην όνειροβατει ( για το 2 ισάξιους παίχτες σε κάθε θέση που ζήτησε.. και κόντεψε να μου βγει ο καφές από τη μύτη )


πού είσαι μωρέ!!
συμφωνώ
δε μπορεί να παίξει η ομάδα το σύστημα που θέλει ο αμπέλ
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10173
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό joshua » Παρ 23 Αύγ 2019, 10:52

Απο πλευρας διαχειρισης παντως το παιχνιδι μου ξυπνησε μνημες Εστερσουντι.Τοτε με σκορ προκρισης καναμε αλλαγη καπου στο 70 και εμεινε η ομαδα με ενα χαφ για να μπει ο Ενρικε αν θυμαμαι καλα.Αποτελεσμα οι ξυλοκοποι να κερδισουν μετρα και να βαλουν το δευτερο καταδικαστικο γκολ.Χτες με το σκορ στο 0-0 που δεν το λες και ασχημο οταν η βραδια δεν σου βγαινει επιθετικα,βγαζεις πρωτα χαφ για να βαλεις τον Σφιντερφσκι,βγαζεις και τον Εσιτι για να βαλεις τον Νταγκλας να παιζει λιγο εξω απο την αντιπαλη περιοχη.Ξαφνικα οι γραμμες αποκτησαν χαοτικες αποστασεις μεταξυ τους με αποτελεσμα στο τελευταιο 20λεπτο πιο πολλες φορες να απειληθουμε παρα να απειλησουμε.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24070
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό ron-swanson » Παρ 23 Αύγ 2019, 10:58

Συμφωνω 100%. Χθες καθαρα αυτος το εκανε ροντεο χωρις κανεναν απολυτως λογο. Καιρο ειχαμε να δουμε τον ΠΑΟΚ τοσο σκορποχωρι. Τελος παντων, ας τους περασουμε την αλλη βδομαδα και ελπιζω να μην το ξαναδουμε.
ron-swanson
 
Δημοσιεύσεις: 6472
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:28

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες