14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 12 Οκτ 2019, 18:48

ΡΕ τωρα ειπα να δω το προφιλ του στο fb.. ρε σεις ο τυπος εχει ως ονομα προφιλ Δημητρης Μελιοπουλος (Ρονι) :lol: :lol: :lol: :lol:
Dimg4
 

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό renegade » Σάβ 12 Οκτ 2019, 18:50

Ελπίζω οι δικοί του άνθρωποι να αναζητήσουν βοήθεια για το καλό του παιδιού.
Δεν τό λέω ούτε ειρωνικά ούτε επικριτικά.
Όσο για τον ΠΑΟΚ απορώ πως είναι δυνατόν να μην αντιλήφθηκε κανείς τι παίκτη πηγανε να υπογράψουν
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14498
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό apple64 » Σάβ 12 Οκτ 2019, 19:05

Στα 15 μου είχαν πει περίπου το ίδιο παίζοντας μπάσκετ. Δεν μου κάνει εντύπωση πως ακόμη το θυμάται και εκνευρίζεται. Κι εγώ το σχολιάζω ακόμη μιλώντας για τις προπονήσεις της εποχής. Δεν θυμώνω βέβαια πλέον και μάλιστα θεωρώ πως ο προπονητής δεν είχε άδικο. Δεν είχε και δίκιο όμως. Πολλοί προπονητές δεν καταλαβαίνουν πως ο τρόπος που θα πεις κάτι είναι εξίσου σημαντικός με το περιεχόμενο του λόγου σου.

Καμία βοήθεια δεν χρειάζεται. Να κάνει ότι νομίζει χρειάζεται. Γνωματεύσεις από το web δεν (πρέπει να) γίνονται.

Για το καλό του παιδιού ίσως να ήταν καλό να κλείσει το παρόν thread. Τι νόημα έχει πλέον;
apple64
 
Δημοσιεύσεις: 1312
Εγγραφή: Πέμ 14 Αύγ 2008, 11:23

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό gika » Σάβ 12 Οκτ 2019, 19:09

Dimg4 έγραψε:Ο χρηστης μελιοπουλος νιωθει σιν μποι


:lol: :lol: :lol:

Όσο και να διαφωνώ στα πάντα μαζί σου, θεϊκό σχόλιο. :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17229
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Σάβ 12 Οκτ 2019, 19:10

πολυ μπερδεμενο μυαλο..
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 12 Οκτ 2019, 19:12

gika έγραψε:
Dimg4 έγραψε:Ο χρηστης μελιοπουλος νιωθει σιν μποι


:lol: :lol: :lol:

Όσο και να διαφωνώ στα πάντα μαζί σου, θεϊκό σχόλιο. :mrgreen:


:lol:
Dimg4
 

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 12 Οκτ 2019, 19:17

Σιγά να μην πάθει κάνα κακό........το παιδί...Ακόμα και να διαβάζει όσα γράφουμε, το πολύ πολύ να κάνει ακόμα καμιά ανάρτηση στα σόσιαλ, να μας πει κι εμάς ηλίθιους κι αυτό είναι, την καθάρισε την μπουγάδα, ο "μάγκας"...
Για να μην πω δηλαδή ότι θα κάνει κάναν λογαριασμό, εδώ, και θα μας τα χώσει, τόσο γκαϊλέ που δείχνει να χει...

Όταν τοποθετείται κάποιος, δημόσια και με τέτοιον τρόπο, οφείλουμε να κριτικάρουμε την κάθε λέξη του, όπως κρίνει ο καθένας ότι πρέπει...Αυτός είναι κι ένας λόγος ύπαρξης των forums, των chats και των σόσιαλ μείδια.....


Υ.Γ. Ο τυπάκος έχει παίξει σε όλες τις εθνικές νέων, έχοντας έτσι εκμεταλλευτεί κάθε παράγραφο των νόμων, περί εισαγωγής στα ΑΕΙ και τώρα ξαφνικά είδε ότι το σύστημα του ποδοσφαίρου είναι βρώμικο κι οι τριγύρω ηλίθιοι...

Υ.Γ. 2 Προσωπικά προβλέπω σπαρταριστή συνέχεια μ αυτόν, αφού το επώνυμο του με θυμίζει και Κλιγγ@πουλο...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 12 Οκτ 2019, 19:26

Συμφωνω, προτεινω να μην κλεισει το thread ως υπερτατο φορο τιμης στον φελο που μας χρεωσε 800Κ λογω ποιησης.
Μεμε για τσιλι καφενειο ειναι αυτος
Dimg4
 

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό seaman » Σάβ 12 Οκτ 2019, 19:30

Καλά το πάνε το εργάκι. Κάπως πρέπει να πειστούμε και να εδραιωθεί η εικόνα ότι δεν πάει και πολύ καλά... Πολλά λεφτά η μεταγραφή και μόνο λόγοι πνευματικής υγείας μπορεί να σταθούν εμπόδια στις απαιτήσεις επανόρθωσης που θα εγερθούν (αν εγερθούν και δεν ήταν, όπως πολλοί υποστηρίζουν, δωράκι η όλη ιστορία).
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό PAOK LARISSA » Σάβ 12 Οκτ 2019, 19:30

Ας μάθει να γράφει πρώτα και μετά ας το παίξει επαναστάτης και μποεμ... Σιγά ρε μελιοπουλε δε σου βαλανε και το μαχαίρι στο λαιμό να παίξεις κι αφού δεν ήθελες ας μην τσεπωνες τα λεφτά της μεταγραφής αφού είσαι τόσο υπεράνω.
PAOK LARISSA
 
Δημοσιεύσεις: 275
Εγγραφή: Σάβ 21 Ιουν 2008, 13:36
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΛΑΡΙΣΑ

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 12 Οκτ 2019, 19:43

apple64 έγραψε:Στα 15 μου είχαν πει περίπου το ίδιο παίζοντας μπάσκετ. Δεν μου κάνει εντύπωση πως ακόμη το θυμάται και εκνευρίζεται. Κι εγώ το σχολιάζω ακόμη μιλώντας για τις προπονήσεις της εποχής. Δεν θυμώνω βέβαια πλέον και μάλιστα θεωρώ πως ο προπονητής δεν είχε άδικο. Δεν είχε και δίκιο όμως. Πολλοί προπονητές δεν καταλαβαίνουν πως ο τρόπος που θα πεις κάτι είναι εξίσου σημαντικός με το περιεχόμενο του λόγου σου.



Από τα 17 του που άκουσε αυτήν την ατάκα, θυμήθηκε τώρα στα 19 να μιλήσει γι'αυτό; Γιατί δεν έφυγε από τη Ξάνθη πέρσι τότε;;
Και ναι, όταν είσαι μέλος μιας ομάδας, πρέπει να υπακούς τον προπονητή και να έχεις αυταπάρνηση... Αλλιώς γίνεσαι μ@λ@κ@ς Neymar και νομίζεις ότι όλα περιστρέφονται γύρω σου...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47105
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό Othin » Σάβ 12 Οκτ 2019, 19:48

Ασχολούμαστε με ένα μειράκιον που ομολογεί ότι κατά την ίδια του την κρίση επί 19 έτη, ως υπηρέτης του ηλίθιου ποδοσφαίρου, υπήρξε και ο ίδιος ηλίθιος. Δυστυχώς δεν παρέχει έστω αμυδρές ενδείξεις ότι, όντας πλέον εκτός ποδοσφαίρου, δεν παραμένει ηλίθιος.

Δεν έχει καταφέρει ακόμα να γίνει ούτε επιστήμονας, ούτε καλλιτέχνης, ούτε επαγγελματίας αθλητής, ούτε τίποτα, αλλά παρόλα αυτά αποκαλεί συλλήβδην τους ασχολούμενους με έναν επαγγελματικό χώρο ηλίθιους και δίνει συμβουλές σε συνομήλικούς του περί επαγγελματικού προσανατολισμού ως βετεράνος. Μέχρι στιγμής μόνον στην ηλθιότητα μπορεί να χαρακτηριστεί βετεράνος.


nouk_ έγραψε:... ποσες χιλιαδες μορια εγραψες εκθεση Μελιοπουλε;


Το πιο εύστοχο και ουσιώδες σχόλιο που διάβασα.

Ειλικρινά, ελπίζω να μην βγει επιστήμονας, φοβάμαι τους βλάκες με εξουσία.
Caer esta permitido, levantarse es obligatorio.
Weil alle Menschen verschieden sind, haben die gleichen Rechte.
Επειδή μόνον εμείς, αντίθετα προς τους βαρβάρους, ποτέ δεν μετρήσαμε τον εχθρό στη μάχη.
Άβαταρ μέλους
Othin
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Σάβ 13 Φεβ 2010, 20:04

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό NIKOS_PAOK04 » Σάβ 12 Οκτ 2019, 20:11

Κάποιος να πει στο παλικάρι ότι από την στιγμή που γεννιέσαι έχεις υποχρεώσεις και αυτές είσαι υποχρεωμένος να εκτελείς σαν ρομπότ γιατί απλά αλλιώς δεν επιβιώνεις ! Πρέπει π.χ. να φας δεν φτάνει να έχεις μυαλό ! ή πρέπει να ντυθείς ή έστω κάπου να μείνεις ένα κεραμίδι ή έστω μια σπηλιά βρε αδερφέ !!
Όπως πρέπει να
διαβάσεις πολλές πολλές ώρες για να πάρεις πτυχίο σε οποιαδήποτε επιστήμη α και που 'σε όχι τα κόμικ δεν είναι μέρος της δουλειάς
Ατελείωτες πρόβες αν θέλεις να δώσεις παραστάσεις !! τι δεν ήξερες πως και οι ηθοποιοί και οι τραγουδιστές έχουν προπόνηση και πρέπει να ακολουθούν ένα σενάριο.
Ατελείωτους καμβάδες για να γίνεις ένας ζωγράφος που να έχεις κάτι να πεις !! τι δεν ήξερες πως κάθε κάδρο δεν μπορεί να αποφέρει κέρδη και πως συνήθως μεταθάνατον παίρνουν αξία ?
Θα μπορούσα να γράψω εκατοντάδες επαγγέλματα που σε κάνουν ρομπότ και δεν μου ήρθε κανένα που μπορείς να είσαι ελεύθερο πνεύμα και να κάνεις ότι γουστάρεις και να μην ακολουθείς κανόνες.
Όσο είναι νωρίς όσοι είναι κοντά σε αυτό το παιδί ας του πουν τα βασικά γιατί θα έχει πρόβλημα κατάθλιψης όταν θα ανακαλύψει πόσο σκληρός είναι ο κόσμος όταν εσύ δεν του δίνεις την πρέπουσα σημασία.
Άβαταρ μέλους
NIKOS_PAOK04
 
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2014, 13:54

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό panta » Σάβ 12 Οκτ 2019, 20:35

Αυτός τώρα έχει περάσει σε σχολή και σπουδάζει; Σε ποια σχολή;
Πόσο έχουν πέσει οι βάσεις ρε π@υστη μου;
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4061
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Σάβ 12 Οκτ 2019, 20:37

Μπαρκαρούτσος έγραψε:
apple64 έγραψε:Στα 15 μου είχαν πει περίπου το ίδιο παίζοντας μπάσκετ. Δεν μου κάνει εντύπωση πως ακόμη το θυμάται και εκνευρίζεται. Κι εγώ το σχολιάζω ακόμη μιλώντας για τις προπονήσεις της εποχής. Δεν θυμώνω βέβαια πλέον και μάλιστα θεωρώ πως ο προπονητής δεν είχε άδικο. Δεν είχε και δίκιο όμως. Πολλοί προπονητές δεν καταλαβαίνουν πως ο τρόπος που θα πεις κάτι είναι εξίσου σημαντικός με το περιεχόμενο του λόγου σου.



Από τα 17 του που άκουσε αυτήν την ατάκα, θυμήθηκε τώρα στα 19 να μιλήσει γι'αυτό; Γιατί δεν έφυγε από τη Ξάνθη πέρσι τότε;;
Και ναι, όταν είσαι μέλος μιας ομάδας, πρέπει να υπακούς τον προπονητή και να έχεις αυταπάρνηση... Αλλιώς γίνεσαι μ@λ@κ@ς Neymar και νομίζεις ότι όλα περιστρέφονται γύρω σου...
Δεν είναι επιχείρημα αυτό Ζαντε. Τα ίδια λέγονται σε σημαντικοτερες περιπτώσεις, "τώρα θυμήθηκε ν το πει;". Ναι, τώρα θεώρησε πως μπορεί. Τώρα ωριμασε μέσα του. 18 χρονών είναι, θέλει χρόνο. Και ίσως πίστεψε ότι αυτό γινόταν μόνο στη Ξάνθη, όχι και εδώ. Είναι πολλα
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11456
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες