14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό mbison » Παρ 06 Σεπ 2019, 08:57

Έγινε σίγουρα Ρουμανιά με συνέταιρο τον μετρ των πωλήσεων Πανό.
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5180
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Παρ 06 Σεπ 2019, 09:07

Το κανιβαλλίσαμε το θέμα. Ξέρω πονάει, είναι ανεπίτρεπτο, αλλά ό,τι είχε να ειπωθεί ειπώθηκε. έχουμε σοβαρότερα θέματα πλέον.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6107
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 06 Σεπ 2019, 09:44

Σοβαρότερα θέματα έχουμε, αλλά στο φόρουμ συζητάμε όλα τα θέματα και όχι μόνο τα σοβαρά.
(διαφορετικά δεν θα εμφανιζόμουν καν)
:mrgreen:
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90086
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 06 Σεπ 2019, 13:26

tolis01 έγραψε:Το κανιβαλλίσαμε το θέμα. Ξέρω πονάει, είναι ανεπίτρεπτο, αλλά ό,τι είχε να ειπωθεί ειπώθηκε. έχουμε σοβαρότερα θέματα πλέον.



Πχ να πάρετε όλοι διαρκείας μπάσκετ, με αρχική τιμή τα 40€! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Σάβ 21 Σεπ 2019, 15:47

Τελικά έγινε κάτι με αυτό το παιδί;
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15514
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Σάβ 21 Σεπ 2019, 15:53

Ας επιστρέψει τα χρήματα που πήρε και στην ευχή της Παναγίας. Και από εδώ και στο εξής όταν υπογράφουν συμβόλαια με την ομαδα μας "ταλέντα " της Ελληνικής επαρχίας, ας γίνεται παρουσία ψυχολόγου!
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 5016
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 11 Οκτ 2019, 20:15

Ο Δημήτρης Μελιόπουλος αποφάσισε να σταματήσει την ποδοσφαιρική του καριέρα μετά από την καλοκαιρινή προετοιμασία που πραγματοποίησε έχοντας πάρει μεταγραφή στον ΠΑΟΚ.

Ο νεαρός πρώην πλέον παίκτης του Δικεφάλου με ανάρτηση του… ξέσπασε για όσα γράφτηκαν και ακούστηκαν για τον ίδιο, ενώ εξήγησε και τους λόγους που πήρε αυτή την απόφαση

Αναλυτικά όσα έγραψε στο Facebook:

«Δεν έκανα ποτέ μου κάτι για τα λεφτά, τα πεκούνια. Αλίμονο. Θα πρέπει να μην ζω αν το κάνω αυτό. Γιατί τίποτα δεν μπορεί να αγοράσει την προσπάθεια, την θέληση για τα όνειρα και τα όνειρα τα ίδια. Τίποτα δεν μπορεί να αγοράσει τέτοιες αξίες. Τώρα αν οι άνθρωποι είναι ηλίθιοι και δεν μπορούν να το λάβουν αυτό δεν φταίω εγώ. Δεν έπαιξα ποτέ ποδόσφαιρο επειδή έχει χρήμα και δόξα.(όπως κάνουν οι σημερινοί «ποδοσφαιριστές»).

Το ότι παράτησα το ποδόσφαιρο, μιας και το έκανα επαγγελματικά και αυτή μου η απόφαση ήταν λιγάκι απότομη, δεν έχει να κάνει με τίποτε άλλο πέρα από την προσωπική μου απόφαση και την προσωπική μου Κρίση. Όσο για τα λεφτά, προς Χριστού, δεν λέω πως δεν είναι χρήσιμα.

Σαφώς και είναι εν έτη 2019 και αν μου τα χαρίσουν σαφώς και θα τα πάρω, και θα τα χρησιμοποιήσω για να διευκολύνω κάποιες ανάγκες μου. Είναι απλό! Δεν τίθεται θέμα. Λέω για τα χρήματα γιατί μου είπαν αρκετοί, με κακό συμφερτικό σκοπό, που να τους πάρει ο διάολος, να συνεχίσω για τα λεφτά, για τις ευκολίες και για όλα τα συναφή.

Όχι. Δεν θα κάνω τίποτα με αυτόν τον σκοπό και για αυτόν τον σκοπό. Γιατί, όπως είπα, τίποτα δεν μπορεί να αγοράσει την προσωπικότητά μου, τα όνειρά μου, τις αρχές μου, την ανθρώπινή μου υπόσταση. Η απόφασή μου ήταν αυτή και την έπραξα, Γιατί τα όνειρά μου δεν Είναι Αυτά.

Αν έχω κάτι τελευταίο να πω, δική μου γνώμη, είναι προς τους νέους, τους συνομήλικούς μου ή τους μικρότερους ή και τους πολύ μικρούς, να παρατήσουν το ποδόσφαιρο και όλους αυτούς τους, απλά,
η λ ί θ ι ο υ ς και να πάρουν στα σοβαρά την καλλιέργεια, τα γράμματα, την μόρφωση, το πνεύμα, την επιστήμη, την τέχνη, την μουσική, την ποίηση, τον Εγκέφαλο, και γενικά το Πάνω κεφάλι και ό,τι έχει να κάνει με αυτό και μόνον και να αφήσουν τις φλυαρίες.

Τα είπα δημόσια εδώ μήπως και μπορέσω και πείσω κανέναν νέο [Δεν πρόκειται το ξερω] να σταματήσει το ποδόσφαιρο.

Αυτά από μένα. Συγνώμη για όποιον δυσαρεσκώ».



Από: inPAOK.gr

Τα συμπεράσματα είναι του καθενός, ξεχωριστά...


Υ.Γ. Η μακαρίτισσα η γιαγιάκα μου, η Βολιώτισσα, έλεγε: "Αγκαστρώθηκε το νινί κι έκανε τα ορνίθια ξου"...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό lamosas » Παρ 11 Οκτ 2019, 20:20

Δυστυχώς θολωμενο το μυαλό...
Άβαταρ μέλους
lamosas
 
Δημοσιεύσεις: 3611
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Παρ 11 Οκτ 2019, 20:22

Μόνο στον ΠΑΟΚ αυτά ρε πούστη μου
Μόνο στον ΠΑΟΚ αυτά
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15514
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό constadine » Παρ 11 Οκτ 2019, 20:23

Δεν ξέρω τι να πω για αυτήν την περίπτωση .
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2529
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό spiridoula » Παρ 11 Οκτ 2019, 20:33

και αυτος ο ανθρωπος θα επαιζε ποδοσφαιρο στον ΠΑΟΚ.
spiridoula
 
Δημοσιεύσεις: 1165
Εγγραφή: Τρί 04 Ιουν 2019, 20:26

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό icue » Παρ 11 Οκτ 2019, 21:07

Φυσικα ειναι ντροπη να δουλευει καποιος για τα χρηματα. Ολοι δουλευουμε γιατι δεν εχουμε κατι καλυτερο να κανουμε. Φελε ε φελε.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6355
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Παρ 11 Οκτ 2019, 21:09

Πιτσιρίκο κούρασες...πέρνα μια βόλτα από τα ταμεία της Π.Α.Ε,παρέδωσε τα χρήματα που πήρες και δεν δούλεψες με δική σου υπαιτιότητα και στο καλό να ακολουθήσεις τα όνειρα σου...Ο Π.Α.Ο.Κ. Δεν είναι ίδρυμα να μοιράζει υποτροφίες!
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 5016
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό joshua » Παρ 11 Οκτ 2019, 21:10

Και το μυαλο μου ειναι θολο,πω πω πω,πω πω...Δεν με ενοχλει σχεδον καθολου η αποφαση του να εγκαταλειψει το ποδοσφαιρο,πολλα μπορει να τον οδηγησαν σε αυτη, αλλα ο τροπος που μιλαει δειχνει οτι ειναι τουλαχιστον μπερδεμενος και ελπιζω ,επειδη ειναι νεο παιδι να βρει την ακρη στη ζωη του και να ευτυχισει!!!
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24072
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: 14. Δημήτρης Μελιόπουλος

Δημοσίευσηαπό GI4NNEN4 » Παρ 11 Οκτ 2019, 21:25

Τελικά πρόκειται για φελό!
Alas for those that never sing,
But die with all their music in them!
~Oliver Wendell Holmes
Άβαταρ μέλους
GI4NNEN4
 
Δημοσιεύσεις: 5765
Εγγραφή: Τρί 18 Μάιος 2010, 16:06
Τοποθεσία: Γιάννενα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες