31.Αλέξανδρος Πασχαλάκης

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 31.Αλέξανδρος Πασχαλάκης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 16 Σεπ 2019, 19:47

Επειδή είναι παλαβός στο επόμενο μπορεί να βγει μβιπι
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 31.Αλέξανδρος Πασχαλάκης

Δημοσίευσηαπό tsapgeo » Δευτ 16 Σεπ 2019, 19:58

Ακούστηκε ότι χώρισε (είχε μακροχρόνια σχέση) και για αυτό έχει επηρεαστεί ψυχολογικά.
Για μένα είναι πολύ καλός τερματοφύλακας, και πέρσι ο καλύτερος στην λίγκα. Mε αδυναμία στην έξοδο.
Βόρειος Πόλος
tsapgeo
 
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Πέμ 06 Αύγ 2009, 18:32
Τοποθεσία: Thessaloniki , Panorama

Re: 31.Αλέξανδρος Πασχαλάκης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 16 Σεπ 2019, 20:05

Μεγάλο σκηνικό παίχτηκε λενε με θέαμα σε μαγαζί
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 31.Αλέξανδρος Πασχαλάκης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 16 Σεπ 2019, 20:10

Εγώ λέω να τον δέσουμε και να του πετάμε βελάκια έχει ξεφύγει η κατάσταση όχι εδώ και στα ραδια.... Αηδία.... Σκιστον στην κριτική αγωνιστικά αλλά αυτά που ακούγονται είναι απίστευτα ντροπή.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 31.Αλέξανδρος Πασχαλάκης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 16 Σεπ 2019, 20:39

tsapgeo έγραψε:Ακούστηκε ότι χώρισε (είχε μακροχρόνια σχέση) και για αυτό έχει επηρεαστεί ψυχολογικά.



Έχω φίλες που θα χαρούν! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46920
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 31.Αλέξανδρος Πασχαλάκης

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Δευτ 16 Σεπ 2019, 20:51

Πωω όντως το τσεκαρα τώρα, και έχει σβήσει όλες τις κοινές φωτογραφίες από social. Λογικά χώρισε
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2959
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: 31.Αλέξανδρος Πασχαλάκης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 16 Σεπ 2019, 20:54

Άλεξ, αν διαβάζεις το topic, προσφέρομαι να πάμε να τα πιούμε παρέα και να ακούμε Παντέλο βρίζοντας τις γυναίκες. Κερνάς εσύ, ή ο καθένας τα δικά του, όμως...

Σε νιώθω.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46920
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 31.Αλέξανδρος Πασχαλάκης

Δημοσίευσηαπό ron-swanson » Δευτ 16 Σεπ 2019, 21:16

Και στη FORZA ειχανε γραψει πριν 2-3 βδομαδες οτι ενας βασικος εχει προσωπικο θεμα και τον επηρεαζει αλλα δεν ειπανε ποιος. Το θεμα ειναι οτι ο Αλεξ φαινοταν πολυ δεμενος με την κοπελα, λογικο να επηρεαστηκε. Πρεπει να ηταν και αρκετα χρονια μαζι.

Παντως τι σκατα γινεται; Αυτος χωρισε, ο αλλος εκοψε την μπαλα, τον αλλον τον καημενο του βαζελου του ακυρωσανε γκολ ενω εκλαιγε που εβαλε πρωτο γκολ στην καριερα του. :mrgreen: Πολυ drama στο ελληνικο ποδοσφαιρο.
ron-swanson
 
Δημοσιεύσεις: 6472
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:28

Re: 31.Αλέξανδρος Πασχαλάκης

Δημοσίευσηαπό kos » Τρί 17 Σεπ 2019, 09:53

ΑΝ[b] δεν ειναι καλα ψυχολογικα, πραγμα ανθρωπινο, σεβαστο και πολυτα κατανοητο, να τον προστατεψουν.
προστασια και στηριξη δεν σημαινει απαραιτητα να τον βαζουν να παιζει. σε εναν ανθρωπο που δεν νοιωθει καλα μεσα του, τα λαθη μπορει να επιβαρυνουν την κακη του κατασταση.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4926
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: 31.Αλέξανδρος Πασχαλάκης

Δημοσίευσηαπό Bono. » Τρί 17 Σεπ 2019, 10:10

Τι ζούμε Θεέ μου....
υ.γ. όταν πάει και κάνει αυτά τα κοτσιδάκια......πόσο να τον αντέξει κανείς, εγώ είμαι με το κορίτσι.
Άβαταρ μέλους
Bono.
 
Δημοσιεύσεις: 917
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:16

Re: 31.Αλέξανδρος Πασχαλάκης

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 17 Σεπ 2019, 10:23

Κάρχιες μας φάγατε.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9430
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: 31.Αλέξανδρος Πασχαλάκης

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τρί 17 Σεπ 2019, 10:41

Ζαντός έγραψε:
tsapgeo έγραψε:Ακούστηκε ότι χώρισε (είχε μακροχρόνια σχέση) και για αυτό έχει επηρεαστεί ψυχολογικά.



Έχω φίλες που θα χαρούν!


Παρομοίως!!! :opaokara:
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6101
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: 31.Αλέξανδρος Πασχαλάκης

Δημοσίευσηαπό teo4giannitsa » Τρί 17 Σεπ 2019, 20:20

Άλεξ έχω 3 αδερφές, με πτυχία με τα όλα τους, αλλά χωρίς δουλειά. Στείλε κάνα μήνυμα να βρεθούμε
Τζαλμόσκυλο
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
teo4giannitsa
 
Δημοσιεύσεις: 1708
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 19:18

Re: 31.Αλέξανδρος Πασχαλάκης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 17 Σεπ 2019, 20:30

kos έγραψε:ΑΝ δεν ειναι καλα ψυχολογικα, πραγμα ανθρωπινο, σεβαστο και πολυτα κατανοητο, να τον προστατεψουν.
προστασια και στηριξη δεν σημαινει απαραιτητα να τον βαζουν να παιζει. σε εναν ανθρωπο που δεν νοιωθει καλα μεσα του, τα λαθη μπορει να επιβαρυνουν την κακη του κατασταση.

Rodrigo Rey likes this post.......
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 31.Αλέξανδρος Πασχαλάκης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 17 Σεπ 2019, 20:37

teo4giannitsa έγραψε:Άλεξ έχω 3 αδερφές, με πτυχία με τα όλα τους, αλλά χωρίς δουλειά. Στείλε κάνα μήνυμα να βρεθούμε



Πού να τρέχεις Γιαννιτσά.. Έχω εγώ εδώ κοπέλες μούρλια, με δουλειά και σπίτι Σαλόνικα και ό,τι θέλεις! Δεν είναι προικοθήρες οι φίλες μου, όχι όχι όχι, απαπαπαπαπαπαπαππαπαπαπαππαπαπαπα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46920
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες