18. Δημήτρης Λημνιός

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 18. Δημήτρης Λημνιός

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Κυρ 15 Σεπ 2019, 19:48

Καλά πριν μπει ο Λάμπρου ας μπει ο στοχ που έχουμε πάθει εμμονή με έναν παίκτη που ανάθεμα αν το 90% εδώ μέσα τον έχουμε δει να παίζει 2 αγώνες ολόκληρους ας παίξει ο Λάμπρου σε σοβαρή ομάδα πρωταθλητισμου όπως ο Λημνιός και τα ξαναλέμε
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget.... some kind we never forgive..... havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live

Many places i have been....many sorrows i have seen...

îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator

Δημοσίευσηαπό joshua » Κυρ 15 Σεπ 2019, 19:52

Αυτο λεμε ρε σνουφ.Πως απορριπτεις εναν παικτη και δεν του δινεις μια ευκαιρια ουτε καν οταν αυτοι που βρισκονται μπροστα του ειναι σε κακο φεγγαρι? Δεν μπορει ο ΠΑΟΚ να παιζει με αμυντικο εξτρεμ.
Κανω βουτιες σε βοθρο με εικονες,φουσκωνω τα βυζια μου με ορμονες.Θελω να γινω σαν αμερικανος,μου αρεσει στα κρυφα και ο Μητροπανος...
Άβαταρ μέλους
joshua

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 15 Σεπ 2019, 19:54

Σνουφ τι νοοτροπια ειναι αυτη? Ε συγνωμη δεν ξεραμε πως παιζουν μονο αυτοι με προυπηρεσια στη Γιουβε!
Καμια εμμονη δεν υπαρχει, απλα βλεπεις πως ΣΕΡΝΟΝΤΑΙ τα εξτρεμ μας και δεν παιρνουν ευκαιρια αλλοι παικτες. Ποσο πιο λογικο ειναι δηλαδη? Εμμονη ειναι αυτο που κανεις με τον λημνιο, να παιζει με το ζορι ενω ειναι οτι πιο ακινδυνο υπαρχει. Λες και πετανε φωτιες τα εξτρεμ μας και αν δοκιμαστει αλλος θα χαλσει η χημεια
"ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΒΑΝ"
Άβαταρ μέλους
Dimg4

Δημοσίευσηαπό dimbar » Κυρ 15 Σεπ 2019, 19:57

Για φέτος είναι νωρίς να εκφέρω άποψη αλλά για πέρσυ και πρόπερσυ, ο προπονητής του έδινε εντολή να κάνει μπούκες, τσαλιμάκια, ατομικές ενέργιες και σουτ απ 'εξω, αλλά που αυτός τον έγραφε.
Παρ όλα αυτά παρέμενε σταθερός στη ενδεκάδα!!!!
Απορώ γιατί.
You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.However you can fool most of the people most of the time.
Άβαταρ μέλους
dimbar

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Κυρ 15 Σεπ 2019, 20:00

Προέχει ο στοχ. Ξέρεις τι μπορεί να δώσει έχει την εμπειρία και για αυτό αποκτήθηκε

Μπισε στο 10 να μοιράζει σωστά

Το αν θα παίξει ο Λημνιός δεξιά αν οι άλλοι 2 καπαρωσουν τις άλλες θέσεις δς θα έχει τόση σημασία πιστεύω
Και μόνο οι βοήθειες που δίνει στον ματος εμένα με περισσεύουν. Προτιμώ αυτό πάρα να βλέπω Γιαννούλη κρεσπο να προσπαθούν να βγάλουν τη μπάλα από την άμυνα επειδή ο μπισε δε βοηθάει. Βέβαια θα με πείτε τι ξέρω γω.... :D

Αφού δοκιμάσουμε στοχ τότε αν μπει κ ο Λάμπρου. Στη παρούσα φάση πάντως νομίζω περισσότερο στοιχήζει ο Ζαμπα πχ παρά ο Λημνιός
«Ασκητική»
Some folk we never forget.... some kind we never forgive..... havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live

Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator

Δημοσίευσηαπό joshua » Κυρ 15 Σεπ 2019, 20:10

Θα πρεπει να καταλαβουμε πως η μετρια επιθετικη αποδοση καποιων παικτων δεν επηρεαζει μονο το κατα ποσο θα σκοραρουμε αλλα και το κατα ποσο οι αντιπαλοι παιρνουν το θαρος να ξεμυτιζουν.Οι βοηθειες στον Ματος εχουν διπλη αναγνωση.Η μια η ευκολη που λες μπραβο στο εξτρεμ που γυρναει πισω, η αλλη η δυσκολη που θελει την αντιπαλη ακραια γραμμη να μην φοβαται να ανεβει.Το συναισθημα που πρεπει να προκαλει η επιθετικη γραμμη μιας ομαδας οπως ο ΠΑΟΚ ειναι τρομος στον αντιπαλο,οχι αισθημα αλληλεγγυης στον συμπαικτη.
Κανω βουτιες σε βοθρο με εικονες,φουσκωνω τα βυζια μου με ορμονες.Θελω να γινω σαν αμερικανος,μου αρεσει στα κρυφα και ο Μητροπανος...
Άβαταρ μέλους
joshua

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Κυρ 15 Σεπ 2019, 20:21

Ναι αλλά αν η μία πλευρά είναι φουλ επιθετική ίσως είναι καλύτερα η άλλη να είναι πιο αμυντική ας πούμε για να υπάρχει μια ισορροπία στην ομάδα
«Ασκητική»

Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Κυρ 15 Σεπ 2019, 20:30

Οποτε καποιοι θελετε Σναουτσερ δεξι μπακ και Στοχ δεξι εξτρεμ.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019

Δημοσίευσηαπό joshua » Κυρ 15 Σεπ 2019, 20:31

Ε βεβαια γιατι απεναντι σε παναιτωλικους και πανιωνιους πρεπει να τρεμεις τους τσιλουληδες.Ελα ρε σνουφ...
Άβαταρ μέλους
joshua

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 15 Σεπ 2019, 20:51

sn0ufel4 έγραψε:Καλά πριν μπει ο Λάμπρου ας μπει ο στοχ που έχουμε πάθει εμμονή με έναν παίκτη που ανάθεμα αν το 90% εδώ μέσα τον έχουμε δει να παίζει 2 αγώνες ολόκληρους ας παίξει ο Λάμπρου σε σοβαρή ομάδα πρωταθλητισμου όπως ο Λημνιός και τα ξαναλέμε

Αυτό λέμε: Να τον δούμε πρώτα ώστε να δούμε κι εμείς αν αξίζει. Αλλά να μην τον δούμε σε ένα 20λεπτο. Θα πρέπει να αποκτήσει εμπιστοσύνη (και αυτός) στα πόδια του, θα πρέπει δηλαδή ο προπονητής να του δείξει ότι τον εμπιστεύεται.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό pxp920 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 20:22

Στο επόμενο θα παίξεις στη φυσική σου θέση και θα τα πας καλά. Silver lining

Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
pxp920

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 22 Σεπ 2019, 20:24

Λιγος σαν εξτρέμ
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS

Δημοσίευσηαπό joshua » Κυρ 22 Σεπ 2019, 20:24

Καποια στιγμη πριν κατι χρονια ειχα φαει μπαν γιατι κατα τη διαρκεια αγωνα ειχα πει ταγαρι τον Τζαλμα...Αν εγραφα στο φορουμ τι ειπα καποια στιγμη στα πρωτα λεπτα του δευτερου ημιχρονου για σενα, θα μου ασκουσαν ποινικη διωξη για κακουργημα...Για πλημμελημα κατα του Φερειρα θα πηγαινα οταν μετα τον τραυματισμο Πελκα μπηκες εσυ αλλαγη αντι του Στοχ...
Άβαταρ μέλους
joshua

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Κυρ 22 Σεπ 2019, 20:27

Εγώ στη θέση σου θα ζητούσα από την ΠΑΕ να σβήσει το "εξτρεμ" στο τι θέση παίζεις στο σάιτ.
Έχεις απέναντι σου το με διαφορά χειρότερο μπακ του πρωταθλήματος και δεν τον περνάς μια φορά? Μια γαμημένη φορά, έστω από τύχη έστω με κόντρα.
Το βασικό εξτρέμ του ΠΑΟΚ δεν πήρε μισή προσπάθεια?

Δηλαδή αν το μόνο που έχουν να κάνουν είναι να κλείσουν τον Μπισε πώς διάολο θα βγάλουμε φάσεις

Και δε μας έκανε κάποτε ο Τζαλμα που σήμερα θα τον έτρωγε ζωντανό τον αντίπαλο του
Άβαταρ μέλους
Tolaros

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 22 Σεπ 2019, 20:28

Η χρησιμοποίηση του Λημνιού μικραίνει τον ΠΑΟΚ. Ακόμη και ο Φετφά είναι δύο φορές καλύτερος!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler