11.Pedro Henrique Konzen Medina da Silva

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 11.Pedro Henrique Konzen Medina da Silva

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 05 Αύγ 2019, 19:30

Αν τελικά φύγει, δανεικός πάλι και φέτος, τότε δείχνει, οφθαλμοφανέστατα, σαν περίπτωση Φανούρη Νο 2...
Επίσης φαίνεται ότι κάποιες τακτικές της ομάδας δεν αλλάζουν, με όσες-όποιες αλλαγές Τ.Δ. κι αν προέκυψαν...

Υγεία και καλή τύχη να έχει, εκεί που πάει, μπας και του χρόνου (επιτέλους) αποσβεστεί η επένδυση του...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 11.Pedro Henrique Konzen Medina da Silva

Δημοσίευσηαπό Gospi » Δευτ 05 Αύγ 2019, 20:32

Ειλικρινα πως περιμενετε να παιξει σε εμας παιχτης για τον οποιο ενδιαφερεται μονο 1 βραζιλιανικη να τον παρει τζαμπα και καποιες μικρομεδαιες ομαδες...
Εχουμε μεγαλωσει πολυ για να εχουν θεση στην ομαδα παιχτες αναρχοι σε επιπεδο τακτικης προσηλωσης και τοσο ασταθεις στην αποδοση τους.
Ο Ενρικε εχει εκρηξη κ ενθουσιασμο αλλα τπτ περισσοτερο.
Πουλαει ευκολα μπαλα, θελει ανοιχτο γηπεδο για να παιξει και σπανια παιζει με τους συμπαικτες του σε σωστο χρονο.
Ελπιζω να βαλουν μυαλο στην ΠΑΕ και στο εξης να προσπαθησουν να περιορισουν τις αγορες παιχτων τύπου Ενρικε, Μουλεν, Λεβεκ, Χατσεριντι κλπ

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10931
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: 11.Pedro Henrique Konzen Medina da Silva

Δημοσίευσηαπό constadine » Δευτ 05 Αύγ 2019, 21:28

Αφού δεν υπολογίζεται δεν μπορεί να βρεθεί ομάδα να πουληθεί ;
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2529
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: 11.Pedro Henrique Konzen Medina da Silva

Δημοσίευσηαπό vs40 » Τρί 06 Αύγ 2019, 01:44

Νομιζω οτι άρεσε ως ενα βαθμο στον προπονητή και για αυτο ανανεώθηκε. Διαφορετικά, θα ειχε λογικη να παει δανεικός με ληξη συμβολαιου το 2020 ήπωληση ακομη και με μηδενικη τιμη, ωστε να μην πληρώνει ο ΠΑΟΚ το συμβόλαιο του. Νομιζω οτι φευγει επειδη πιανει θεση ξένου. Σιγουρα δεν του παει ρολος ως χαφ αριστερο η δεξι, αλλά εξτρεμ. Ως 2ος φορ πιστευω μπορεί, και αυτο μαλλον είδε ως θετικό ο Φερειρα, ομως πιάνει θεση ξενου. Προτιμω ενα φορ περιοχης στο ροστερ, γιατι εχουμε μονο τον Ακπομπ. Εξαλλου θα μπορει να κανει και δυδιμο με Ακπομπ σε καποια ματς. Η ομάδα σιγα σιγά καθαριζει, και θα προσαρμοστει στα θελω του νεου προπονητη.

Ο Ενρικιε παραμανει αγαπητός στον κοσμο, με την γλυκια του τρέλα! Μακάρι να κάνει μια καλη σεζόν.
Άβαταρ μέλους
vs40
 
Δημοσιεύσεις: 5282
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 00:07

Re: 11.Pedro Henrique Konzen Medina da Silva

Δημοσίευσηαπό Λεμεσος4 » Τρί 06 Αύγ 2019, 08:03

Κριμα να μην παρει ουτε μια ευκαιρια και το παιδι το θελει. Οι προπονητες ξερουν καλυτερα. Καλη τυχη
1104 χιλιομετρα ειναι λιγα
Άβαταρ μέλους
Λεμεσος4
 
Δημοσιεύσεις: 1058
Εγγραφή: Τετ 05 Σεπ 2018, 23:13

Re: 11.Pedro Henrique Konzen Medina da Silva

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 06 Αύγ 2019, 10:23

Χθες είδα στη ταινία το γκολ του μετά την επιστροφή.. Δεν περίμενα να βγάλει τέτοια αντίδραση.

Το παλικάρι προφανώς γουστάρει ΠΑΟΚ, γουστάρει να καθιερωθεί σε μια μεγάλη ομάδα. Αλλά πάει πάλι δανεικός..γιατί τον ταλαιπωρείτε; Του χρόνου θα είναι 1 χρόνο μεγαλύτερος... Δώστε τον μεταγραφή τώρα, να πάει στην ευχή.. Ο Λάμπρου χειρότερος δεν θα γίνει, ούτε ο Λημνιός...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 11.Pedro Henrique Konzen Medina da Silva

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 06 Αύγ 2019, 10:40

Πώς να τον δώσουν μεταγραφή όταν δεν υπάρχει πρόταση;
Τον ανανέωσαν έναν χρόνο μήπως κανει καλή χρονιά στην Τουρκία και τον πουλήσουν το επόμενο καλοκαίρι,γλυτώνοντας τη χασούρα η τέλος πάντων μέρος αυτής.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 11.Pedro Henrique Konzen Medina da Silva

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 06 Αύγ 2019, 10:43

Μακάρι. Κρίμα να καπελωθεί ο Λάμπρου από έναν 30ρη.

(Όχι, δεν είναι γκόμενός μου ο Λάμπρου)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 11.Pedro Henrique Konzen Medina da Silva

Δημοσίευσηαπό cellophan » Τρί 06 Αύγ 2019, 11:16

Ζαντός έγραψε:Μακάρι. Κρίμα να καπελωθεί ο Λάμπρου από έναν 30ρη.

(Όχι, δεν είναι γκόμενός μου ο Λάμπρου)


Ευτυχώς, γιατί έχω το τηλέφωνο του Απόλλωνα.
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3115
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

Re: 11.Pedro Henrique Konzen Medina da Silva

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Τρί 06 Αύγ 2019, 11:16

Για εμένα μέγα λάθος τι τον ανανεώνουν; Όλο τον ανανεώνουν και καμία δεν έκανε το option ας τον αφήσουν ελεύθερο.. τι πάει να πει δλδ τον ανανεώνουν μπας κ τον πουλήσουν; Ούτε η Qarabaq δεν τον κράτησε..

Χαντακώνονται έτσι και ο Λάμπρου ο άλλος είναι 30 και δεν εντάξει αυτό που δε καταλαβαίνω επειδή έκανε 1 ματς με την ΑΕΚ και έβαλε γκόλ στο Κύπελλο; τον κάναμε Θεό;

Λήξη συνεργασίας να βρουν να τον αφήσουν ελεύθερο παίρνει σχεδόν στο 1 χαρτί συμβόλαιο.
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3327
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: 11.Pedro Henrique Konzen Medina da Silva

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 06 Αύγ 2019, 11:18

cellophan έγραψε:
Ζαντός έγραψε:Μακάρι. Κρίμα να καπελωθεί ο Λάμπρου από έναν 30ρη.

(Όχι, δεν είναι γκόμενός μου ο Λάμπρου)


Ευτυχώς, γιατί έχω το τηλέφωνο του Απόλλωνα.




:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :oops:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 11.Pedro Henrique Konzen Medina da Silva

Δημοσίευσηαπό wickerman » Τρί 06 Αύγ 2019, 11:22

Κανένας δεν χαντακώνεται από έναν δανεικό παίχτη στην Τουρκία. Κάποτε για να τον φέρουν στην ομάδα ξόδεψαν ένα σεβαστό ποσό γύρω στο 1,5 εκατομμύριο ευρώ. Επίσης, κατά πάσα πίθανότητα, έχουμε καλύψει και μέρος του συμβολαίου του παίχτη τόσο από τις περιόδους που ήταν εδώ όσο ίσως κι ένα τμήμα από τις περιόδους δανεισμών. Το να τον αφήσουν ελεύθερο μάλλον το θεώρησαν παραδοχή ήττας και γι' αυτό σκοπεύουν να τον ανανεώσουν και να τον δώσουν δανεικό, μήπως και κάνει καλή σεζόν στην Τουρκία και τον δώσουν πουθενά με κανένα εκατομμύριο και σώσουν μέρος της χασούρας. Αν τον είχαν φέρει ελεύθερο είμαι σίγουρος ότι δεν θα υπήρχε περίπτωση ανανέωσης.
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3476
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

Re: 11.Pedro Henrique Konzen Medina da Silva

Δημοσίευσηαπό Asimos » Τρί 06 Αύγ 2019, 11:32

Εκτιμώ ότι έπρεπε η θέση μη κοινοτικού να μείνει ελεύθερη.
Asimos
 

Re: 11.Pedro Henrique Konzen Medina da Silva

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 06 Αύγ 2019, 11:49

Αν ήταν μόνο αυτό θα τον άφηναν ελεύθερο Γιώργο.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 11.Pedro Henrique Konzen Medina da Silva

Δημοσίευσηαπό seaman » Τρί 06 Αύγ 2019, 12:09

Φαίνεται ότι οι νεοφώτιστοι Τούρκοι πρέπει να είναι οικονομικά δυνατοί. Αν πάει καλά, το χρήμα να τον αγοράσουν θα το έχουν και στην πρώτη κατηγορία θα μείνουν. Μάλλον έτσι πρέπει να το σκεφτήκαμε. Αφού δέχτηκε να πάει στα βάθη της Ανατολής (δίπλα στη Συρία), μάλλον χάρη μας έκανε και δεν έκατσε στο συμβόλαιό του.

Μακάρι να του πάνε όλα βολικά καθώς καταθέτει άψογα δείγματα συνεργασίας.
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες