Χρήστος Μελίσσης

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Δημοσίευσηαπό Androutsos » Δευτ 28 Ιούλ 2008, 19:11

ΠΟΙΟΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΕ ΦΙΛΕ?ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΚΡΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΟΠΩΣ Ο ΠΑΟΚ?ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΔΩ?ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ!!!!!!!!!!!
Androutsos
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Τετ 02 Ιαν 2008, 02:57

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Δευτ 28 Ιούλ 2008, 19:12

το μονο που με ποναει σ αυτην την υποθεση ειναι οτι φευγει ενα πραγματικο ΠΑΟΚτσακι. ευχομαι να κανει μεγαλη καριερα και να μας θυμαται. α και μια μερα παλι στην τουμπα να γυρισει.
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Δημοσίευσηαπό stelyk » Δευτ 28 Ιούλ 2008, 19:13

http://www.sport-fm.gr/article/140094

SOS!!!!!!!!!

ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ????????????????????
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ!!!
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Δευτ 28 Ιούλ 2008, 19:13

Androutsos έγραψε:ΠΟΙΟΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΕ ΦΙΛΕ?ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΚΡΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΟΠΩΣ Ο ΠΑΟΚ?ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΔΩ?ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ!!!!!!!!!!!
+1
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Δημοσίευσηαπό Gelas » Δευτ 28 Ιούλ 2008, 19:14

Μεγαλη απογοητευση και ειχε πει η δοιηκηση οτι δεν πρεπει οι αλλεσ ομαδες να υποδεικνυουν παικτες στον ΠΑΟΚ οπως εγινε απο την πωληση σαλπιγγιδη

Μακαρι να στραβωσει ρε γαμωτο

δεν πρεπει να γινει αυτο

τι να τα κανεις τα 2 εκατομυρια

εγω θελω Μελισση

ο Δαρλας ειναι Γ Τ Π

αν ειναι αυτος ο αριστερος μπακ που ψαχναμε ειναι η μεγαλυτερη μαλακια που εκανε ο Ζαγορακης και δεν εχει κανει πολλες...
Άβαταρ μέλους
Gelas
 
Δημοσιεύσεις: 417
Εγγραφή: Δευτ 26 Μάιος 2008, 15:14
Τοποθεσία: Ωραιόκαστρο

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Δευτ 28 Ιούλ 2008, 19:14

σαν εμψυχο ανταλαγμα θα προτιμουσα μαλαρτζ.
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Δημοσίευσηαπό nos » Δευτ 28 Ιούλ 2008, 19:16

παιδια στο sports-fm λεει οτι ο μελλισης πουληθηκε στον λαγο εγινε και στην πραγματικοτιτα αυτο.....??????πειτε μου οτι δεν ειναι πραγματικοτιτα :( :cry:
nos
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 21:28

Δημοσίευσηαπό kouts » Δευτ 28 Ιούλ 2008, 19:16

παιδια εχω εναν φιλο ολυμπιακο και μοθ λεει οτι αν πριν 2 χρονια ειχε παρει ο γαυρος δυο παιχτεσ απο παοκ θα ειχε γίνει εμφυλιοσ πολεμοσ!!!τωρα κοκοκο λογω ζαγορακη και μόνο???????????????????
kouts
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Πέμ 10 Ιούλ 2008, 23:16

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Δευτ 28 Ιούλ 2008, 19:20

kouts έγραψε:παιδια εχω εναν φιλο ολυμπιακο και μοθ λεει οτι αν πριν 2 χρονια ειχε παρει ο γαυρος δυο παιχτεσ απο παοκ θα ειχε γίνει εμφυλιοσ πολεμοσ!!!τωρα κοκοκο λογω ζαγορακη και μόνο???????????????????
μαζεψου!!!
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Δευτ 28 Ιούλ 2008, 19:20

kouts έγραψε:παιδια εχω εναν φιλο ολυμπιακο και μοθ λεει οτι αν πριν 2 χρονια ειχε παρει ο γαυρος δυο παιχτεσ απο παοκ θα ειχε γίνει εμφυλιοσ πολεμοσ!!!τωρα κοκοκο λογω ζαγορακη και μόνο???????????????????
μαζεψου
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Δευτ 28 Ιούλ 2008, 19:31

ρε παοκπουλ που χαθηκες εσυ;
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Δημοσίευσηαπό stelyk » Δευτ 28 Ιούλ 2008, 19:34

http://www.sportnet.gr/report.aspx?id=163720

ΕΔΩ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΔΑΝΕΙΣΜΟ...
ΕΛΕΟΣ.......... ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ...

:? :?
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό KRESTAS » Τρί 29 Ιούλ 2008, 09:02

thanasisp04 έγραψε:
KRESTAS έγραψε:
Falegkos έγραψε:
KRESTAS έγραψε:Τρελή παιχτούρα ο Μελλίσης.
Του χρόνου όντως θα κάνει 10 μύρια και όχι 4-5.
Σαβούρα ο Χριστοδουλόπουλος.( ε ρε τι λεγαμε για αυτον τον παίχτη)
Χαλκιάς πολύ καλή επιλογή.(ε ρε τι λέγαμε και για αυτόν)
Ιβιτς η καλύτερη λύση.(ε ρε τι λέγαμε όταν έπαιζε στο ερπετό)
...

Οταν φύγει ο Μελλίσης,παλτό θα τον λέμε και αυτόν και καλά έκανε και έφυγε.

Τι να πω,η μαμακία πάει σύννεφο.


Παρε φορα και πεσε απο κανα βουνο....
Δεν νομιζω να ειπε κανενας οτι ο ιβιτς ειναι η καλητερη λυση αλλα απο αυτους που ειχες σιγουρα καλητερος.
Ο χαλκιας σιγουρα καλητερες χρονιες εκανε τα τελευταια 2 χρονια απο τον ντανι.
Ειναι παιχτουρα ο χρηστος και θα το δειξει ο καιρος αυτο δεν το συνεχιζω να το λεω.
Οσο για χριστοδουλοπουλο αν εισουν στην τουμπα θα ευλεπες το τη κραξιμο ετρωγε (βλεπε αγονα με αεκακι στο τελος.)
2 χρονια δεν σου προσφαιρε ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ μονο τα 4 μιρια.



Μόνο που υπάρχει προσύμφωνο για τον μελλίση.
Αλλα με το κουτόχορτο που τρώνε κάποιοι που να πάρουν γραμμή οτι στα 4 μύρια έχει παίξει στη συμφωνία και ο μελλίσης.
Ο κόσμος το έχει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι.
Εγώ θέλω αντικειμενικά καλούς παίχτες και όχι απλά λίγο καλύτερους απο κάποια παρτάλια που φύγανε.
Τέτοιου είδους συγκρίσης δεν έχω μάθει να κάνω σαν παοκτσης.
Τον πήχη ψηλά ρε.


οντως η μαλακια παει συνεφο.
καλα που στο σφυριξαν για χριστοδουλοπουλο γιατι ολοι μας πιστευαμε οτι θα παραμεινει στην ομαδα. αν εισαι ΠΑΟΚ τραβα στην προπονηση μη συντηρεις την αθηναικη προπαγανδα για το μελιση. ποσο σας τζουζει μερικους που κοπηκαν οι μιζες και γινεται σοβαρη δουλεια επιτελους...


Μάλλον είχα δίκιο μάγκες.
Για εμένα δεν ήταν καλή κίνηση.
Οχι οτι θεωρούσα τον μελίσση παιχταρά αλλα θεωρώ οτι χρειάζεται 1 με δύο παοκτσάκια μέσα στην καινούργια ομάδα οπωσδήποτε.
Επίσης δεν γουστάρω να έρχονται όποτε θέλουν να αφήνουν ένα πακέτο στο τραπέζι και να ψωνίζουν ότι γουστάρουν.
Δέν ταιριάζει στην νοοτροπία του παοκτσή αυτό.
Τέλος πάντον ταμείο στο τέλοσ θα γίνει και τότε βλέπουμε.
Ελπίζω οτι ΜΑΡΚΟ ΑΝΤΩΝΙΟ-ΚΟΝΤΡΕΡΑΣ-ΒΙΕΡΙΝΙΑ-ΓΚΑΡΣΙΑ θα παίξουν μπάλα ,γιατί αν δεν βγούν .............
KRESTAS
 
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τετ 02 Ιούλ 2008, 13:33

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Τρί 29 Ιούλ 2008, 09:06

konstantin έγραψε:
Swordfire έγραψε:
iokastos έγραψε:2 μυρια και δαρλα για μελλιση μη το πειτε ουτε του παπα... σκυλε προχωρα σε θελει ολη η χωρα....


ενταξει ρε ιοκαστε δεν πουλησαμε κανα παλτο ...τον καλυτερο αμυντικο μας δωσαμε...
ε οχι και τον καλυτερο τριτη επιλογη θα ηταν φετος

Μάγκες χαλαρά.Τον Μελλίση πουλήσαμε.Δεν πουλήσαμε κανέναν Ρίο Φερτιναντ...
Εναν παίχτη καλό αλλά όχι ο παιχταράς ο αναντικατάστατος.Ενας παίχτης ο οποίος ήταν 3 χρονια στον ΠΑΟΚ.Είναι 26 και δεν μπόρεσε ακόμα να γίνει ο ηγέτης στην άμυνα.Εμένα δεν με χάλασε καθόλου και ειδικά τα 2 μύρρια.Για τον Δάρλα δεν μπορώ να πω κάτι.Είχε κάνει πολύ καλές εμφανίσεις.Ηρθε ο τραυματισμός του,μετά έπεσε πάνω στον Πεσέιρο.Θα δείξει και αυτός στο χορτάρι.Ενα είναι το σίγουρο.Πως ο Ζαγόρ δεν τον πούλησε στο ντούκου.Δεν ήταν μία πώληση χωρίς να την σκεφτεί.Για να έκανε ο Ζαγοράκης κάτι τέτοιο και ξέροντας τις αντιδράσεις μερικών,θα την σκέφτηκε πολύ καλά την πώληση.Και σίγουρα θα ναι για το καλό της ΠΑΟΚάρας μας και σίγουρα θα χει κάτι καλύτερο στο μυαλό του.
ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΤΟΝ ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ.ΟΠΩΣ ΣΤΗΡΙΞΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΥ ΠΑΡ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΙΚΡΑ.ΟΠΩς ΣΤΗΡΙΖΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΗΓΕΣΙΑ ΚΑΙ ΑΣ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ Η ΣΤΗΡΙΞΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕ ΑΝΤΙΚΡΙΣΜΑ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΡΑ Η ΣΤΗΡΙΞΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΚΡΙΣΜΑ.ΕΧΩ ΞΕΧΡΕΩΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.ΘΑ ΧΩ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ,ΘΑ ΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ,ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΟΤΙ ΦΡΑΓΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟ.
ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΠΡΟΧΩΡΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΒΟΥΛΩΣΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΑΣ.ΠΡΟΧΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΟΚ ΟΠΩς ΤΟΝ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ.
ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Τρί 29 Ιούλ 2008, 09:07

AGORASAME PAIKTH ME ... 10.000
TON POYLHSAME ... 2.000.000.
(Phrame kai aristero back, ... kai mh biazeste kapoioi na bgalete symperasmata gia ton DARLA ... to xortari einai KRITHS)


PALI KOTSOUS TOUS PIASAME TOUS LAGOUS.


PROXWRA 8ODWRE, ... SE 2 XRONAKIA 8A KSEXREWSOUME, ... KAI TOTE ARXIZOUN ALLA GOYSTA ... AKOMA KALYTERA!

AINTEEEEEEEE, .... O PAOK PANW APOLA !!!!

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 08-09

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης