Χρήστος Μελίσσης

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Τρί 29 Ιούλ 2008, 09:17

Black_White_Heart έγραψε:ναι σίγουρα allaapou να τον κρατούσαμε λίγα χρονια ακόμα τα λεφτά του θα γινόντουσαν τριπλάσια πάρε παράδειγμα τον Σάλπι που τώρα αξίζει 6 μυρια....
τελοσπάντων ξέρουν τι κάνουν στην ΠΑΕ
Ο ΠΑΟΚ Π’ΝΩ ΑΠ ΌΛΑ!!!!

Αδερφέ αν δεν ανανέωνε του χρόνου τελείωνε το συμβόλαιο του και θα μπορουσε να υπογράψει όπου ήθελε.Οπότε θα χάναμε τα 2 μύρρια....
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Δημοσίευσηαπό Nikol4s » Τρί 29 Ιούλ 2008, 09:21

Κρίμα,
Ο πιο αξιόπιστος παίχτης μας τα τελευταία χρόνια -δεν ξέρω βέβαια πόσο τον υπολόγιζε ο Σάντος για φέτος- κατά τα φαινόμενα πάντως θα ήταν εναλλακτική λύση…
Τα χρήματα είναι πάρα πολύ καλά, δεν μας παίρνει να λέμε όχι σε τέτοιες προτάσεις,όσο χρωστάμε, από του χρόνου βλέπουμε και κρίνουμε ...

Χρηστάρα σε ευχαριστούμε, να είσαι υγιείς και να κάνεις μεγάλη καριέρα όπου και να παίζεις γιατί το αξίζεις.
Άβαταρ μέλους
Nikol4s
 
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: Τετ 02 Ιούλ 2008, 08:40

Δημοσίευσηαπό Gelas » Τρί 29 Ιούλ 2008, 09:24

Αν δεν δεχοταν ο Μελισσης να παει θα γινοταν ανανεωση του συμβολαιου του οποτε αυτο που λες δεν ισχυει και ναι θα τον πουλουσαμε πανω απο 5 εκατομμρια αμα καθοταν 2-3 χρονακια
Άβαταρ μέλους
Gelas
 
Δημοσιεύσεις: 417
Εγγραφή: Δευτ 26 Μάιος 2008, 15:14
Τοποθεσία: Ωραιόκαστρο

Δημοσίευσηαπό PAOKmadness » Τρί 29 Ιούλ 2008, 09:43

Καλημέρα σ'όλα τα ΠΑΟΚΙΑ!!

Ψυχραιμία παιδιά και εμπιστοσύνη στην διοίκηση!!Έχουμε λίγο καιρό που μπήκαμε στο σωστό δρόμο και θα είναι μια πολύ δύσκολη διαδρομή.Μόνο αν καταφέρουμε να μείνουμε ενωμένοι σαν γροθιά θα καταφέρουμε να πετύχουμε.Δεν πρέπει σε καμία περίπτωση να παρασυρθούμε απο οτιδήποτε και η απάντηση μας στην οποιαδήποτε πρόκληση πρέπει να είναι ακόμη μεγαλύτερη συσπείρωση γύρω απο την διοίκηση.Τώρα θα μου πείτε γιατί λεώ αυτά τα πράγματα στο topic που συζητάμε για τον Μελίσση και τις τελευταίες εξελίξης...Η δική μου άποψη είναι ότι η διοίκηση πολύ ορθά έπραξε και έκανε ένα πολύ καλό deal για την πώληση του Μελίσση και στην πιό κατάλληλη στιγμή.Ναί και εγώ τον συμπαθούσα σαν ποδοσφαιριστή αλλά πιστεύω οτι ο ΠΑΟΚ βγαίνει κερδισμένος που τον πουλάει τώρα γιατί το συμβόλαιο τελειώνει πολύ σύντομα και τότε θα ήμασταν οι χαμένοι.Κακά τα ψέματα παιδιά τον είχαν πλευρίσει εδώ και καιρό τον παίχτη και ήθελε να φύγει ιδιαίτερα την στιγμή που έβλεπε ότι στον φετινό ΠΑΟΚ δύσκολα θα κέρδιζε θέση βασικού.2 εκατομμύρια λοιπόν είναι καλά χρήματα απο την στιγμή που ο παίχτης αν καθόταν τον Δεκέμβριο θα είχε αρχίσει ήδη τις διαπραγματεύσεις και το καλοκαίρι θα έφευγε χωρίς φράγκο.
Για να μην κουράζω άλλο σε πολλούς η κίνηση που έγινε μπορεί να προκαλεί απογοήτευση για άλλους μπορεί να είναι ένα καλό deal άποψη μου ότι αυτά πρέπει να τα αφήσουμε την συγκεκριμένη στιγμή στην άκρη γιατί τα κοράκια περιμένουν στην γωνία να χτυπήσουν σε κάθε ευκαιρία.Την συγκεκριμένη στιγμή σε κάποιες εφημεριδες και ραδιόφωνα ήδη υπάρχει μια επίθεση προς τον πρόεδρο.Δεν πρέπει να τους κάνουμε την χάρη .Αυτή την στιγμή η συσπείρωση μας πρέπει να είναι ακόμη πιο ισχυρή για να δώσουμε ένα ακόμη μάθημα σε όλους τους βρωμερούς εχθρούς της ομάδας μας.Ώρα καλή στον Μελίσση ετσι κι αλλίως ο παίχτης ήταν έξω απ'τα νερά του τον τελευταίο καιρό.Μην σκάτε ΠΑΟΚΙΑ θα έρθουν καλύτεροι αυτό είναι το μόνο σίγουρο.Τα παιδιά που είναι στην διοίκηση δείχνουν ότι ξέρουν να "παιζουν καλή μπάλα".Εμείς στην αποστολή μας!!
:?: Ο ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ
PAOKmadness
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Πέμ 03 Ιούλ 2008, 19:24

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Τρί 29 Ιούλ 2008, 09:46

fofanaserres έγραψε:ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΤΟΝ ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ.ΟΠΩΣ ΣΤΗΡΙΞΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΥ ΠΑΡ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΙΚΡΑ.ΟΠΩς ΣΤΗΡΙΖΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΗΓΕΣΙΑ ΚΑΙ ΑΣ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ Η ΣΤΗΡΙΞΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕ ΑΝΤΙΚΡΙΣΜΑ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΡΑ Η ΣΤΗΡΙΞΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΚΡΙΣΜΑ.ΕΧΩ ΞΕΧΡΕΩΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.ΘΑ ΧΩ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ,ΘΑ ΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ,ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΟΤΙ ΦΡΑΓΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟ.
ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΠΡΟΧΩΡΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΒΟΥΛΩΣΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΑΣ.ΠΡΟΧΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΟΚ ΟΠΩς ΤΟΝ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ.
ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Δημοσίευσηαπό steliospaoknikaia » Τρί 29 Ιούλ 2008, 09:47

Στην αρχή παραξενεύτηκα, λειτουργώντας με το συναίσθημα..ο μόνος που δεν ήταν αδιάφορος κτλ..Μετά όμως λειτουργώντας πιο λογικά, θεωρώ οτί η διοικηση μας κάνει πολύ καλή δουλειά και βάζει τις βάσεις για την εξυγίανση..Η φετινή "μπάζα" δίνει μεγάλο αέρα στα ταμεία κ έτσι από του χρόνου πιστεύω οτί θα μιλάμε σε άλλη βάση..Όλα πάνε βάσει προγραμματισμού πιστεύω!
Επίσης η διοίκηση δν πούλησε τρέλα ποτέ και δεν μπορώ να πω οτί νιώθω προδομένος.

Χρηστάρα καλή συνέχεια και να είσαι πάντα υγιής!
ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΩ

http://openmindphotostories.blogspot.com/
Άβαταρ μέλους
steliospaoknikaia
 
Δημοσιεύσεις: 599
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 15:57

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Τρί 29 Ιούλ 2008, 09:49

Εχουν βγει στα ραδια τωρα και το τη εχουν πει τα στοματα τους.

Ωραια ρε μαγκες πουληθικε ΤΕΛΟΣ καλη καριερα να εχει το παιδι.......Μελισης εισαι η ΠΑΟΚ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ????

και ο Ζαγορακης το ενα και ο Ζαγορακης το αλο.....Ο
Ζαγορακις σε εφερε τον γκαρσια που δεν το πιστευες ουτε στα πιο τρελα σου ονειρα αυτην την στιγμη...θα εχεις το καλητερο αμυντικο χαφ.
Ωραια και γω ξενεροσα που ο Μελισης πουληθοικε αλλα πιαστε ολες τις παραμετρους.....
Εχουμε χρεοι και οσο εχουμε χρεοι θα βρησκουμε τροπους να τα σβηνουμε με αυτα τα 2 μιρια ξεχρεονεις στην ουσια ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΕΟΙ ΠΡΩς 3ΟΥΣ.
Φαντασου φετος που χροστουσες σε ολους εφερες μουσλιμοβις και γκαρσια....του χρονου αν δεν χρωσταμε τη θα φερει ρε?????ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ????

Και στο κατω κατω αν βγει τωρα ο Ζαγορ και παρετιθει τη θα κανετε ρε?????Δ" και γεια σας.
Ο προεδρος της αρσεναλ βγηκε και ειπε οσο εχουμε χρεοι θα πουλαμε παιχτες οσο πιο ακριβα μπορουμε και δεν ειπε κανεις τιποτα.
Και στο κατω κατω με αυτους τους παιχτες βγηκαμε 9οι....

ΑΝΤΕ ΗΡΕΜΙΣΤΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΚΕΥΘΙΤΕ ΟΤΙ ΟΣΟ ΕΧΟΥΜΕ ΧΡΕΟΙ ΘΑ ΞΕΧΡΕΟΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ Ο ΖΑΓΟΡ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΕΣ.
ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΧΡΕΟΙ (τα λεφτα απο τους παιχτες εσβησαν τα χρεοι προς τριτους του δημοισιου ειναι Χ να πανε να τα βρουνε απο το αεκακι και τον ρουλι)

10.6 πειρες απο 3 παιχτες.
Αν θελετε να γινουμε σαν τον βαζελο να δινουμε 4 μιρια για παιχτες που δεν αξιζουν ουτε 500,000 τη να πω.....(δεν λεω για μελισι)

Καλη καριερα το παιδι χωρις τραυματισμους.
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Τρί 29 Ιούλ 2008, 09:51

peinasmenos έγραψε:1.Oι φήμες που λέγαν οτι ο Μελίσσης ηταν μέσα στο πακέτο πώλησης οικοδόμου και χορηγίας βγαίνουν μάλλον αληθινέςτέραστιο ξενέρωμα που φάγαμε

Και αληθινές να ναι αδερφέ πήρες άλλα 2 μυρρια.Στο γενικό σύνολο τους πήρες 10 μύρρια που και οι δύο παίχτες μαζί δεν κάνουν ούτε τα μίσα για να μη πω πολλά λιγότερα.Και το αν μικραίνει ο σύλογος είναι άποψη σου,και θα διαφωνήσω με αυτό.Αν μου το λεγες στην πώληση του Σαλπιγγίδη θα σου λεγα ναι.Αλλά όχι τώρα.Ο ΠΑΟΚ ξαναγίνεται μεγάλος.Και θα συμφωνήσω μαζί σου ότι κάτι μικραίνει.Και δεν είναι άλλο από τα χρέη μας.
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

melissis

Δημοσίευσηαπό gerrard » Τρί 29 Ιούλ 2008, 09:53

gia antikatastath tou melissi mallon pairnoume ton kyriazh pou pou epaize pio palia ston irakli
ta teleytaia 5 xronia agonizetai sthn italia se
katania 1 xrono
aretso 1 xrono
katania 3 xronia 93 symmetoxes 38 apo tis opoies fetos

http://www.sport24.gr/html/ent/803/ent.244803.asp

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
Τελευταία επεξεργασία από gerrard και Τρί 29 Ιούλ 2008, 09:55, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
gerrard
 
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:57

Δημοσίευσηαπό syn » Τρί 29 Ιούλ 2008, 09:53

Όσον αφορά τον νόμο της φιφα κοιτα τι δουλεια γίνεται και τι μεταγραφες στα τσικό. Για όλους κριτής είναι το μελλον.
syn
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Παρ 29 Φεβ 2008, 09:08

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Τρί 29 Ιούλ 2008, 09:57

Μας ξενεροσε ρε φιλε αλλα ος εκει......
Τη προτιμας να εχεις τον μελιση στην ομαδα για αλο ενα χρονο (γιατι δεν ανανεονε) η να εχεις χρεοι 0 προς τριτους???

Απαντισεμου παρακαλω..
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Τρί 29 Ιούλ 2008, 09:59

ΦΑΛΕΓΚΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΔΕΡΦΕ.ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟΣ.ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΟΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΞΕΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΓΙΝΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΡΕΑΛ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΑΠΟ ΦΕΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.ΚΑΙ ΒΙΑΖΟΝΤΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΡΑΞΟΥΝ.ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΜΕΛΙΣΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΥΛΟΣΟΥΝ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΡΥΦΤΟΥΝ.ΠΑΟΚ ΜΙΑ ΖΩΗ ΡΕ.ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΠΡΟΧΩΡΑ
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Τρί 29 Ιούλ 2008, 10:02

fofanaserres Ετσι αδερφε.
Και στο κατω κατω στα τετια μου πιος παιζει μεσα...
Θα βαζουν γκολ??θα κρατανε την αμυνα???θα πανε καλα???θα δω μπαλα???
Αυτο θελω ακι ας παιζει και ο σκαρμουτσος μεσα.

ΔΕΝ ΓΙΝΑΜΕ ΡΕΑΛ ΜΑΓΚΕΣ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΡΑΝ ΤΑ ΜΙΑΛΑ ΜΑΣ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΜΑΣ.

peinasmenos
προτιμώ τον 1000 φορές τον Σνάουτσερ..παρά να πάρω δανεικό απο το Παναθηναίκο


Αυτο και γω φιλε...
Νταξι τα πειρες τα φραγκα τον δαρλα τη να τον κανεις...τεσπα.
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Τρί 29 Ιούλ 2008, 10:05

Και μενα το μονο που μου την εσπασε ειναι οτι βγηκαν αληθινοι αυτοι οι παπαρες οι δημοσιογραφοι....
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό KRESTAS » Τρί 29 Ιούλ 2008, 10:05

[/quote]
Μάγκες χαλαρά.Τον Μελλίση πουλήσαμε.Δεν πουλήσαμε κανέναν Ρίο Φερτιναντ...
ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΤΟΝ ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ.ΟΠΩΣ ΣΤΗΡΙΞΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΥ ΠΑΡ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΙΚΡΑ.ΟΠΩς ΣΤΗΡΙΖΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΗΓΕΣΙΑ ΚΑΙ ΑΣ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ Η ΣΤΗΡΙΞΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕ ΑΝΤΙΚΡΙΣΜΑ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΡΑ Η ΣΤΗΡΙΞΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΚΡΙΣΜΑ.ΕΧΩ ΞΕΧΡΕΩΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.ΘΑ ΧΩ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ,ΘΑ ΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ,[b]ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΟΤΙ ΦΡΑΓΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟ.[/b]
ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΠΡΟΧΩΡΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΒΟΥΛΩΣΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΑΣ.ΠΡΟΧΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΟΚ ΟΠΩς ΤΟΝ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ.
ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ[/quote]

Για τη μετακίνηση του μελίσση μιλάμε άντε πάλι ο ζαγοράκης.
Εχει γίνει κουραστηκό ρε παιδιά,που θα πάει αυτό.
Με αυτή την συνήθεια πλέον μερικοί που ασχολούνται μόνο με την ομάδα και όχι με πρόσωπα χωρίς να είναι απέναντι σε κανέναν αναγκάζονται να κάνουν τον συνήγορο του διαβόλου και να δημιουργούνται εκ του μη όντος στρατόπεδα.
Ρωτάω λοιπόν φίλε μου γιατί είσαι σίγουρος άρα κάτι παραπάνω θα ξέρεις.

1)Πές μου άν μπορείς,Πόσα έχεις ξεχρεώση;

2)Προπονητικό θα έχουμε αλλα πότε;(Η δωρεάν παραχώρηση στρεμάτων είναι ένα τίποτα.Σε όποιο μέρος στη βόρειο ελλάδα και αν ζητούσε ο ΠΑΟΚ παραχώρηση κανένας δεν θα αρνιώταν να είσαι σίγουρος .Καλά έκανε ο παοκ και προχώρησε σε αυτή την κίνηση αλλα μην το παραφουσκόνουμε κιολας.

3)θα έχεις καλύτερη ομάδα απο πέρσι ή θα έχεις καλή ομάδα;

4)Να παραχωρηθή και ο ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ μόλις γινει καλά για να έχουμε ακόμα καλύτερη οικονομική υγεία;(Δέν το γράφο κουτουρού αυτό)

5)Απο πού πηγάζει η βεβαιότητα σου οτι κανένα φράγκο δεν πάει χαμένο;(μη μου πεις οτι ο ΤΕΟ είναι κόκαλο παοκτσάκι και τα σχετικά άν έχεις στοιχεία θέλω να μου πείς.)

Ελπίζω για φέτος σε κάτι καλύτερο αλλα είμαι και στην τσίτα.
KRESTAS
 
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τετ 02 Ιούλ 2008, 13:33

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 08-09

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες