Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 12-4-09 MVP Σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

MVP του αγωνα Ξανθη-ΠΑΟΚ

Χαλκιας
4
2%
Σναουτσνερ
1
1%
Λινο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μπιζερα
1
1%
Κοντρερας
11
6%
Γκαρσια
12
6%
Ιβιτς
37
20%
Σορλεν
113
60%
Κονσεϊσαο
3
2%
Μπακαγιοκο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Χουτος
1
1%
Αναστασακος
4
2%
Λακης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 187

Re: Ξάνθη - ΠΑΟΚ 12-4-09/Σχόλια, απολογισμός, παραλειπόμενα,MVP

Δημοσίευσηαπό Hideguti » Δευτ 13 Απρ 2009, 20:39

gate4mitsos έγραψε:Το ενδιαφερον ειναι πως η αλητικη κυριακη και το παμε γηπεδο-πακετο ειπαν πως ηταν πεναλντι ενω η εκπομπη του ετ3 ειπε πως δν ηταν...

:?


Μεγαλος ο δοκτωρ Ζωντόβελος... Η ΕΡΤ 3 παντα στις επαλξεις του δικαίου...

Φοβερη και η επιλογη τους με τον Χατζημωυσιάδη στον σχολιασμο του αγωνα να μας εξηγει συνεχεια ποσο καλη ειναι η Ξανθη αλλα και του κυριως σπικερ που στην πεναλνταρα πανω στον Κονσεισαο απεφανθη ως εξης : "Επεσε μονος του". Με εκαναν οι ατιμοι να νοσταλγησω το αδεκαστο σπικαζ του Τσώχου και του Λιαλιάτση.

Παντα τετοια...
"Η ιστορία επαναλαμβάνεται, την πρώτη φορά ως τραγωδία, την δεύτερη ως φάρσα."
Άβαταρ μέλους
Hideguti
 
Δημοσιεύσεις: 1512
Εγγραφή: Τρί 29 Ιούλ 2008, 15:44
Τοποθεσία: Πόλη του Νομάρχη

Re: Ξάνθη - ΠΑΟΚ 12-4-09/Σχόλια, απολογισμός, παραλειπόμενα,MVP

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Δευτ 13 Απρ 2009, 20:41

η ετ3 πεθανε με την ελευση του ξανθου με το σακακι.....μονο αλλαγη κυβερνησης τη σωζει τωρα......
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Ξάνθη - ΠΑΟΚ 12-4-09/Σχόλια, απολογισμός, παραλειπόμενα,MVP

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 13 Απρ 2009, 20:44

Απ το φοβο μη γινουμε γαβρο βαζελο χανουμια στη νοοτροπια καταφευγουμε σε υπερβολες........πρεπει να το προσεξουμε αυτο.........
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Ξάνθη - ΠΑΟΚ 12-4-09/Σχόλια, απολογισμός, παραλειπόμενα,MVP

Δημοσίευσηαπό Nigrita4 » Δευτ 13 Απρ 2009, 20:50

Φανταστείτε δλδ να έλεγε κ η ΕΤ3 ότι ήταν πέναλτυ τι θα γινόταν;;;
Θα μας έλεγαν ότι μας αβαντάρουν κ τα κανάλια επειδή κερδίσαμε με ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ πέναλτυ στις καθηστερήσεις...
ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΕΙ ΟΤΑΝ Ο ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΤΟΝ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΣΑΣ ΚΥΝΗΓΑΕΙ..
Ήρθαμε σκαστοί, απο την Κλινική, ΠΑΟΚΑΡΑ μου
δεν το ξέρουν οι γιατροί....

http://www.paoknuremberg.de
Άβαταρ μέλους
Nigrita4
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: Τετ 12 Δεκ 2007, 20:38
Τοποθεσία: Νυρεμβέργη

Re: Ξάνθη - ΠΑΟΚ 12-4-09/Σχόλια, απολογισμός, παραλειπόμενα,MVP

Δημοσίευσηαπό LittleJohn » Δευτ 13 Απρ 2009, 21:04

Παιδες μην δινεται αξια στις αηδιες και τα σαλιαρισματα των Αθηναιων.Η πρωτη φορα παντα ποναει! :lol:
Δειτε το ριπλει στο 4:23 για το αν υπαρχει επαφη η οχι! :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=Kdz4HYNTg90

Αφιερωμενο με πολλη αγαπη στην Αθηναια αγαπητικια: http://www.youtube.com/watch?v=XCc3gEnQi0Y

MVP o Κοντερας για μενα.Δεν περνουσε τιποτα,και ο ανθρωπος δειχνει οτι ξερει απιστευτη μπαλα!Τι τριπλες εσκαγε ρε γαμωτο το ατομο παλι,να μας τρελανει θελει!
Μπαλαφοσκυλο γεννιεσαι,δεν γινεσαι
Άβαταρ μέλους
LittleJohn
 
Δημοσιεύσεις: 507
Εγγραφή: Πέμ 20 Νοέμ 2008, 15:16

Re: Ξάνθη - ΠΑΟΚ 12-4-09/Σχόλια, απολογισμός, παραλειπόμενα,MVP

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Δευτ 13 Απρ 2009, 21:29

Ψήφισα Κοντρέρας. Ρε μάγκες ο άνθρωπος δε παιζόταν. Αλάνθαστος στην κυριολεξία. Γενικα όλη η αμυντική γραμμή τα πήγε περίφημα, εκτός από τον Μπιζέρα που φάνηκε ότι είχε πολλά προβλήματα και ήταν μόνιμη πηγή κινδύνου. Το επιθετικό δίδυμο δεν απέδωσε τα αναμενόμενα.

Υ.Γ. Αυτός ο Σταθάκης ο σέντερ μπακ της Ξάνθης ο πιτσιρικάς πολύ καλό παιχτάκι μου φάνηκε. Εκτός κι αν οι επιθετικοί μας τον κάνανε να μοιάζει με καλό. Πρέπει να ρίχνουμε και κάνα βλέφαρο στη νέα γενιά. Με Ζήση όμως, κοιμάμαι ήσυχος.
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: Ξάνθη - ΠΑΟΚ 12-4-09/Σχόλια, απολογισμός, παραλειπόμενα,MVP

Δημοσίευσηαπό stephanos » Τρί 14 Απρ 2009, 02:20

MANIAKOS έγραψε:
stephanos έγραψε:Ρε παιδιά, κάποια πράγματα πρέπει να τα παραδεχόμαστε, όσο κι αν δεν μας αρέσουν. Βλέπω και ξαναβλέπω την φάση, από όλες τις κάμερες. Βλέπω το πόδι του Αναστασάκου να σπάει την μπάλα αριστερά, τον Λυμπερόπουλο να βγαίνει, αλλά δεν βλέπω επαφή μεταξύ των δύο παικτών. Δεν είναι πέναλτι.

Α, μην το ξεχάσω. Χθες το βράδυ, έχασα τα γυαλιά μου, όποιος τα βρήκε παρακαλείται να επικοινωνήσει άμεσα, γιατί έχω και 6 βαθμούς μυωπία...!

:) :) :)



Θα ειδες απ τη λαθος καμερα που δε φαινεται.......αυτη που εδειξε το Σταρ
και μιλησε για εφευρεση. Αν τη δεις απ την αλλη φαινεται πεντακαθαρα οτι ειναι.....Μη τους δινουμε πατημα για αδικιες εις βαρος μας αργοτερα......


Αδερφέ σε ευχαριστώ πολύ για τον τρόπο που με αντιμετώπισες, αν και κάτι έχεις παρεξηγήσει... όχι μόνο εσύ και δυστυχώς (για το χιούμορ μου) όχι πρώτη φορά.
Διάβασε ξανά το κείμενό μου. Πρώτη-δεύτερη παράγραφος. Σύνδεσέ τες και σκέψου τί θέλω να πω.
Sorry για το off-topic, αλλά έχω αρχίσει να αισθάνομαι...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: Ξάνθη - ΠΑΟΚ 12-4-09/Σχόλια, απολογισμός, παραλειπόμενα,MVP

Δημοσίευσηαπό rou » Τρί 14 Απρ 2009, 07:35

Εμενα μου αρεσε γενικα το οτι η ομαδα εχει αυτο το 'δεν μασαω πουθενα..' και περνει ολα τα παιχνιδια (σχδν) και μεσα αλλα και εξω..
Για mvp εβαλα sorlen που πιστευω οτι ειναι η καλυτερη μεταγραφη χειμωνα..
http://footballworld24.blogspot.com/ (υπο κατασκευη) Τα παντα για τις Ξενες ομαδες!
Άβαταρ μέλους
rou
 
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Δευτ 25 Φεβ 2008, 11:09
Τοποθεσία: Ελλαδα, Θεσσαλονικη

Re: Ξάνθη - ΠΑΟΚ 12-4-09/Σχόλια, απολογισμός, παραλειπόμενα,MVP

Δημοσίευσηαπό PRAKTORINOS » Τρί 14 Απρ 2009, 08:44

Καθώς είμαι λάτρης των αριθμών
και
αφού από μόνο του αποτελεί στατιστικό επίτευγμα, ψήφισα τον κ. Βλάνταν Ίβιτς.
Nigrita4 έγραψε:Είμαι υπο το βλέμμα του Hideguti...

Μόνο αυτό:
Την έβαψες.
Άβαταρ μέλους
PRAKTORINOS
 
Δημοσιεύσεις: 2081
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 10:55
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, μεταξύ αράουτ και μπενάλντ.

Re: Ξάνθη - ΠΑΟΚ 12-4-09/Σχόλια, απολογισμός, παραλειπόμενα,MVP

Δημοσίευσηαπό Nigrita4 » Τρί 14 Απρ 2009, 11:00

PRAKTORINE μέχρι τώρα συμφωνεί μαζί μου ο Hideguti..
Δεν ξέρω τι θα γίνει αν θα διαγωνήσουμε κάπου, αλλά μην προσπαθείς να χαλάσεις την πνευματική κ υψηλά μορφωτική μας σχέση...

ΟΦΣΑΙΝΤΟΠΙΚ πάλι...
Ποιό είναι το θέμα μας;;;;
Ήρθαμε σκαστοί, απο την Κλινική, ΠΑΟΚΑΡΑ μου
δεν το ξέρουν οι γιατροί....

http://www.paoknuremberg.de
Άβαταρ μέλους
Nigrita4
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: Τετ 12 Δεκ 2007, 20:38
Τοποθεσία: Νυρεμβέργη

Re: Ξάνθη - ΠΑΟΚ 12-4-09/Σχόλια, απολογισμός, παραλειπόμενα,MVP

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τρί 14 Απρ 2009, 11:05

stephanos έγραψε:
MANIAKOS έγραψε:
stephanos έγραψε:Ρε παιδιά, κάποια πράγματα πρέπει να τα παραδεχόμαστε, όσο κι αν δεν μας αρέσουν. Βλέπω και ξαναβλέπω την φάση, από όλες τις κάμερες. Βλέπω το πόδι του Αναστασάκου να σπάει την μπάλα αριστερά, τον Λυμπερόπουλο να βγαίνει, αλλά δεν βλέπω επαφή μεταξύ των δύο παικτών. Δεν είναι πέναλτι.

Α, μην το ξεχάσω. Χθες το βράδυ, έχασα τα γυαλιά μου, όποιος τα βρήκε παρακαλείται να επικοινωνήσει άμεσα, γιατί έχω και 6 βαθμούς μυωπία...!

:) :) :)



Θα ειδες απ τη λαθος καμερα που δε φαινεται.......αυτη που εδειξε το Σταρ
και μιλησε για εφευρεση. Αν τη δεις απ την αλλη φαινεται πεντακαθαρα οτι ειναι.....Μη τους δινουμε πατημα για αδικιες εις βαρος μας αργοτερα......


Αδερφέ σε ευχαριστώ πολύ για τον τρόπο που με αντιμετώπισες, αν και κάτι έχεις παρεξηγήσει... όχι μόνο εσύ και δυστυχώς (για το χιούμορ μου) όχι πρώτη φορά.
Διάβασε ξανά το κείμενό μου. Πρώτη-δεύτερη παράγραφος. Σύνδεσέ τες και σκέψου τί θέλω να πω.
Sorry για το off-topic, αλλά έχω αρχίσει να αισθάνομαι...



Δε στο πα με κακια αδερφε...απλα πιστεψα οτι οντως δε το χες δει

:mrgreen:
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Ξάνθη - ΠΑΟΚ 12-4-09/Σχόλια, απολογισμός, παραλειπόμενα,MVP

Δημοσίευσηαπό lipton2 » Τρί 14 Απρ 2009, 11:07

gash04 έγραψε:-Στην Ξάνθη οι περισσότεροι οπαδοί μας είχαν διαρκείας στην συγκεκριμένη ομάδα και η ακριτική ομάδα άνοιξε της κερκίδα σε ένδειξη καλής θέλησης θα μπορούσε να μην το κάνει όπως πέρσι και να είχαμε άλλα.(Χθεσινό δημοσίευμα goalday)



Σιγά την ένδειξη καλής θέλησης φιλε gash04 !!!!!!

Εικόνα

Ξεκινησαμε απο Σαλονικα έχοντας στα χέρια μας προκλήσεις (για τα επίσημα ) και οικογενειακά εισιτήρια (για την θυρα Α ) όπως βλέπεις στην παραπάνω εικόνα.

Διαπιστώνοντας πως θα ξενερώναμε στις θυρες που θεωρητικά έπρεπε να βρισκόμασταν έπιασα τους σεκιουριτάδες και πήγαμε στη θυρα Γ ,όπου βρισκόνταν αρχικά ο μεγαλύτερος όγκος των οπαδών του ΠΑΟΚ.Δεν ειχαν ανοιξει ακομα την θυρα Δ.

Στην θυρα Γ όμως άρχισαν να έρχονται όλα τα παόκια από τις υπόλοιπες θυρες του γηπέδου.Ετσι ειχαμε καταλάβει τις θέσεις των Ξανθιωτών που ειχαν διαρκείας στην εν λόγω θύρα. Μας έφεραν και μπάτσους δίπλα μας για να μας απομονώσουν . Βλέποντας η ΠΑΕ Ξάνθη ( ο κυριος Πιαλόγλου ) πως θα δημιουργόταν αναστάτωση ,έδωσαν εντολή να ανοιξουν την θυρα Δ.

Δεν ηταν ένδειξη καλής θέλησης .Απλά δεν τους έπαιρνε να μας ειχαν στην θυρα Γ μαζί με τους υπόλοιπους Ξανθιώτες.
Άβαταρ μέλους
lipton2
 
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τετ 02 Ιούλ 2008, 01:37
Τοποθεσία: Θυρα -4-

Re: Ξάνθη - ΠΑΟΚ 12-4-09/Σχόλια, απολογισμός, παραλειπόμενα,MVP

Δημοσίευσηαπό thanasisp04 » Τρί 14 Απρ 2009, 14:00

δεν ειναι αμφισβητουμενη η φαση, υπαρχει επαφη αρα ειναι πεναλτυ τι επρεπε να τον πυροβολισει?

ο παιχταρας σορλεν ηταν απλα παντου.

τωρα για πριν το ματς.. 2,30 ωρες γυρω απο το γηπεδο με μπλοκα σε ολους τους καροδρομους τριγυρω. δε πειραζει μας βαλαν στο τελος κουτρα μαλλον προτιμουν 2000 ΠΑΟΚτσηδες μεσα τζαμπα παρα να τριγυριζουν στην πολη θυμωμενοι :twisted:
πολυ καλη κινηση της ξανθης και οποιου την εκανε, σε μια πολη που ζει και αναπνεει ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
thanasisp04
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Τρί 04 Δεκ 2007, 20:42
Τοποθεσία: Doxato City

Re: Ξάνθη - ΠΑΟΚ 12-4-09/Σχόλια, απολογισμός, παραλειπόμενα,MVP

Δημοσίευσηαπό Johnys » Τρί 14 Απρ 2009, 14:32

Αφού δεν είχαμε παρατράγουδα όλα είναι καλά.Έτσι πρέπει,φτάνει πια με τα πρόστιμα.
ΠΑΟΚ θρησκεία και στη γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 08-09

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης