Π.Α.Ο.Κ. - Θρασύβουλος 2-1 22-3-09 Σχόλια κτλ.

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Θρασύβουλος 2-1 22-3-09 Σχόλια κτλ.

Δημοσίευσηαπό Isaak the Greek » Δευτ 23 Μαρ 2009, 12:09

Τελικα δεν γινεται να εισαι ΠΑΟΚτσης και να νικας ματς ευκολα.Τι μετανιες εκανα , τι εκλεινα τα ματια μου , τι τ' αυτια μου , τι και τα δυο μαζι.Μεχρι το χορο της βροχης χορεψα!!!Αμαν ρε ΠΑΟΚΑΡΑ μου!!!ΑΜΑΝ!!!

Παντως απο την ομαδα δεν εχω παραπονο.Οπως την περιμενα.Ψιλοαδιαφορη χωρις ομως να χανει τον ελεγχο του ματς (αν και μετα το γκολ του βουλη μπηκε νεφτι στην "πισω πορτα") και γενικοτερα ανωτερη του αντιπαλου.

Στα αρνητικα ξεχωριζω το κακο παιχνιδι του Σναουτσνερ , αν και δικαιουται κι αυτος ενα κακο παιχνιδι.Νομιζω οτι το γκολ που δεχθηκαμε ειναι 100% δικο του λαθος.Εχει πλατη τον Μαρτορελ (ή οπως αλλιως τον λενε) και οταν γυρναει φατσα ειναι πια αργα.Επισης αυτο το παιδεμα της μπαλας απο τον Ζλαταν.Δεν θελω να πιστεψω οτι ειναι πυροτεχνημα που εκανε ηδη το μπαμ κι εσβησε (αν και τετοιου ειδους σεντερ φορ - στραικερ τα απεχθανομαι γενικως...καθαρα θεμα γουστου).Βοηθηστε τον οσο μπορειτε στην ομαδα.Δεν ξερω τι να πω αλλο.Κι ενα τριτο που παρατηρησα ειναι τα πολυ ασχημα μακρινα σουτ του Αντελινο.Τρεις - τεσσερις φορες που το εχει επιχειρησει βλεπω πουπουλα να πεφτουν απ τον ουρανο.

Στα θετικα τωρα...Ειμαι παρα πολυ χαρουμενος που εχουμε στην ομαδα τον Σορλεν.Τελικα ο πολυ-σουγιας δεν ειναι ελβετικος.Γαλικος ειναι!!!Επισης ο Αραπς μας εχει βγαλει ασπροπροσωπους!!!!!Ολε Παλαμαγκουναρ Μπακασολτσκιερ!!!!!

Τελος θα ηθελα να σταθω στην πολυ καλη εμφανιση του Γλυκου.Μπραβο σου αγορι μου , σου ευχομαι ο,τι καλυτερο και μακαρι να συνεχεισεις ετσι.Ενοειται οτι του χρονου αυτο το παιδι πρεπει να μεινει και να προσεχθει.Και παλι μπραβο.

Τωρα οποια κουφαλα πεταχτει και πει παλι για το Σαντος , το λιγοτερο που εχω να πω ειναι οτι εχει καλο στον εγκεφαλο.Πολυ καλος...Κυνηγησε το παιχνιδι και το παλεψε μεχρι τελους.Μεχρι που τα εβαλε και με το διατητη....Τι αλλο θελετε πια?????Μονη μου ενσταση οτι επρεπε να βγει ο Μουσλι.

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ....


Υ.Γ.:Εκει στο 58' μετα το κορνερ τι εκανε το ατομο ο Σαντος????χαχαχαχαχααχαχαχα.....Τικ τρομαχτο χορευε...."Αρ απατουκαν παιδια....Σο γονατοοοοοονννννν....Το στανιος...ιστε πισον εναν γκολ αφορεσμενε!!!"......Γελουσα για δεκα λεπτα ασταματητα!!!
Αν κοιμηθω νωρις, θα σηκωθω νωρις, θα βρω το λινκ νωρις και θα δω τον ΠΑΟΚ νωρις
Αν κοιμηθω αργα, θα σηκωθω αργα κι οταν θα ψαχνω για λινκ θα ειν' αργα
Άβαταρ μέλους
Isaak the Greek
 
Δημοσιεύσεις: 1224
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2008, 09:54
Τοποθεσία: Melbourne Australia

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Θρασύβουλος 2-1 22-3-09 Σχόλια κτλ.

Δημοσίευσηαπό kass4 » Δευτ 23 Μαρ 2009, 12:15

Δεν είδα ούτε εγώ το παιχνίδι κι έτσι δεν έχω γνώμη. Περιμένω μια εμπεριστατωμένη-ψύχραιμη ανάλυση. Έχω όμως δύο ερωτήσεις :
1. Ποιο ήταν το παλληκάρι που έκανε την μετάδοση στο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ;
Μου έδινε κουράγιο και έκανε καλά σχόλια για τους γκρινιάρηδες.
2. Γι αυτό που λέει ο Γκας: Προσπαθώ να θυμηθώ έναν παίχτη της
ομάδας τα τελευταία 20 χρόνια με βρωμόσουτο και δεν μπορώ. Ίσως ο Νάγκμπε;
Ένας παληός με καλύτερη μνήμη μου είπε για τον Άγγελο και τον
Ασλανίδη, αλλά εγώ δεν θυμάμαι.
:D
Άβαταρ μέλους
kass4
 
Δημοσιεύσεις: 1049
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 18:40
Τοποθεσία: athina

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Θρασύβουλος 2-1 22-3-09 Σχόλια κτλ.

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 23 Μαρ 2009, 12:22

ουτε μιζερος ειμαι ουτε επηρεαζομαι απο τα ΜΜΕ της πολης πολυ απλα γιατι δεν τα διαβαζω αφου γεννηθηκα και ζω στην κορινθο.να εξηγησω τι ενοω οταν λεω οτι η δευτερη ομαδα της καταταξης των play-off βγαινοντας στο CL θα αντιμετωπισει προβληματα στη σεζον που ερχεται.
1.θα ξεκινησει την προετοιμασια 1 μηνα πριν ολους τους αλλους αναγκαστικα.εχει να παιξει 3 προκριματικους γυρους ξεκινωντας μεσα στην καρδια του καλοκαιριου.
2.περνωντας τους 2 γυρους (κατι που δεν ειναι σιγουρο βλεπε φετινους αποκλεισμους γαυρου και χανουμι) στον τριτο θα βρει στο δρομο της μια απο τις τεταρτες ομαδες αυτων των 5 πρωταθληματων.ΑΓΓΛΙΑΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΙΤΑΛΙΑΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ ΓΑΛΛΙΑΣ.
20% πιθανοτητες λεω εγω λιγοτερες καποιοι αλλοι.



τα χαλια ολων των ελληνικων ομαδων στην ευρωπη την τελευταια 5ετια μας οδηγησαν η δευτερη ομαδα να περναει αυτην επιπονη διαδικασια καλοκαιριατικα για να διεκδικησει το ονειρο της εισοδου στους πολυποθητους και χρυσοφορους ομιλους.βεβαια δεν λεω καλο ειναι να γινουν και οι 2 προσπαθειες πρωτα βγαινοντας δευυτεροι και αφηνωντας πισω τους 2 αθηναιους μπαινουμε γερα πλεον σε ολες τις διεκδικησεις περνωντας ψυχολογια κοιταζοντας τους στα ματια πλεον για ολα τα χρονια που ερχοντε.και η δευτερη προσπαθεια αν καρποφορησει και αυτη γιατι μπαλα ειναι και στην τουμπα ολα γινοντε οποιος και αν ειναι ο αντιπαλος τοτε αλλαζουμε επιπεδο τρελα πακετα στα ταμια τις ομαδας και η τουμπα πολυ μικρη για να μας χωρεσει.



τι να πω ρε μαγκες μακαρι να γινουν ολα αυτα καλο ειναι να ονειρευομαστε μας εδωσε το δικαιωμα αλλωστε ο θοδωρης με τον τροπο που λειτουργει αλλα η λογικη αλλα λεει δυστηχως.





Υ.Γ οι βαχελοι ειχαν φετος 35 μυρια ευρω μπατζετ η βιγιαρεαλ που τους απεκλεισε ειχε τα διπλασια που να παμε εμεις με τα 7 μυρια που προαναγκελθηκαν για μπατζετ της νεας περιοδου?


Υ.Γ2 σπυρος λατσης 3.28 δις ευρω δηλωμενη περιουσια μεσα στους 120 πλουσιοτερους ανθρωπους στην γη ολοι οι υπολοιποι βαρδινοκοκκαγιαννακοαγγελοπουλεοι ειναι πουθεναδες μπροστα του.ε ρε και να ηταν ΠΑΟΚ αυτος ο τυπος αλλα δυστηχως δεν ξερει τι χρωμα εχει το τοπι
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Θρασύβουλος 2-1 22-3-09 Σχόλια κτλ.

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 23 Μαρ 2009, 12:33

isaak .....
ποντιακη καταγωγη εχει ο σαντος .....σαντιδης το κανονικο του ...... :) :)
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Θρασύβουλος 2-1 22-3-09 Σχόλια κτλ.

Δημοσίευσηαπό G4PGC » Δευτ 23 Μαρ 2009, 12:35

Ρε παιδιά, για όσους λέτε για τον Μουσλίμοβιτς..
Στο 2ο γκολ αν δείτε, έχει πανω του 3 παίχτες εκ των οποίων οι 2 τον τραβάνε!!! Και παίρνει τη κεφαλιά, η οποία έπειτα στρώνεται στον Μπακαφλόκο και κάνει το 2-1.
Δηλαδή αν δεν είναι αυτό σημάδι,δύναμης, διεκδήκισης, θέλησης τι σκατά είναι;;
Επίσης αν δείτε και τα στατιστικά του, ποτέ δεν ήταν ο μέγιστος γκολτζής, ειδικά τις τελευταίες χρονιές 2-3 γκολ έβαζε, βέβαια αυτά στην Ιταλία.
ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΛΙ...ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΣΤΟΥΡΑ ΜΑΣ ΤΗ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ...ΠΑΟΚ Θ4 ACAB
Άβαταρ μέλους
G4PGC
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευτ 23 Μαρ 2009, 01:13

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Θρασύβουλος 2-1 22-3-09 Σχόλια κτλ.

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 23 Μαρ 2009, 12:42

μεγαλη η συμμετοχη του μουσλι στο γκολ και γενικα του λειπει μονο το
γκολ εβγαλε στον ιβιτς ασιστ παρε βαλε που το εχασε οπως εχασε βεβαια
και αυτος 2 τετ α τετ ειναι πολυτιμος για τον ΠΑΟΚ....
καλα 3 προκριματικους για ομιλους τσου λου η 2 θα παιξουμε ? αν παμε
στα προκριματικα ?
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Θρασύβουλος 2-1 22-3-09 Σχόλια κτλ.

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 23 Μαρ 2009, 12:46

τρεις προκριματικους φιλε το εχω τσεκαρει 100%
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Θρασύβουλος 2-1 22-3-09 Σχόλια κτλ.

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 23 Μαρ 2009, 12:55

δηλαδη αν αποκλειστουμε στον 3 προκριματικο παμε προκριματικα
ουεφα ? και που θα βγουν ημερομηνιες για ολα αυτα τα ματς ?
ολο το καλοκαιρι πρεπει εφοσον προχωραμε να παιζουμε προκριματικα
...... :shock: ειπαμε καληα η ευρωπη αλλα μην το παρακανουμε :)
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Θρασύβουλος 2-1 22-3-09 Σχόλια κτλ.

Δημοσίευσηαπό Holmes4 » Δευτ 23 Μαρ 2009, 12:59

Tζαμπα πηγα γηπεδο...δεν εβαλε βασικο τον μπαλαφαhttp://www.paokmania.gr/forum/posting.php?mode=reply&f=26&t=3163&sid=0d342fdbbdec4a6a3e3ec4705ae9126c#
my lifestyle determines my deathstyle
Άβαταρ μέλους
Holmes4
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 21:09

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Θρασύβουλος 2-1 22-3-09 Σχόλια κτλ.

Δημοσίευσηαπό G4PGC » Δευτ 23 Μαρ 2009, 13:02

Σήμερα είναι ένας από τους σημαντικότερους αγώνες...Μόνο που τώρα δεν παίζουν καλοπληρωμένοι ποδοσφαιριστές...Παίζουν εγώ, εσύ, όλοι μας!
Όσοι μπορούν ας πάνε από τα δικαστήρια και ας αφήσουν τον Μουσλίμοβιτς τον Σάντος κτλπ...
ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΛΙ...ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΣΤΟΥΡΑ ΜΑΣ ΤΗ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ...ΠΑΟΚ Θ4 ACAB
Άβαταρ μέλους
G4PGC
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευτ 23 Μαρ 2009, 01:13

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Θρασύβουλος 2-1 22-3-09 Σχόλια κτλ.

Δημοσίευσηαπό trobonaras » Δευτ 23 Μαρ 2009, 13:04

Σε οποιον γυρο και αν αποκλειστουμε παμε στο ουεφα γιουροπα λιγκ.
Για αυτο λεμε δεν εχουμε τιποτα να χασουμε.
Ας βγουμε και με την λιβερπουλ οκ χανουμε παμε ομιλους ουεφα.
αν χασουμε πιο νωρις θα μπουμε παλι στο ουεφα αλλα οχι στους ομιλους.
εναν η δυο γυρους πιο πριν αντιστοιχα απ το σε ποιον γυρο θα αποκλειστουμε στο τσου λου.

καλα καθηστε να βγουμε πρωτα,και τα βλεπουμε μετα αυτα
Οι γονεις σε βοηθανε να ξεπερασεις τα προβληματα που ΔΕΝ θα ειχες αν ησουν ορφανος!!

Αρκας Χαμηλες Πτησεις Σπουργιτι εισαι και φαινεσαι.
Άβαταρ μέλους
trobonaras
 
Δημοσιεύσεις: 268
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:46
Τοποθεσία: Toumba city

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Θρασύβουλος 2-1 22-3-09 Σχόλια κτλ.

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 23 Μαρ 2009, 13:10

ασχετο αλλα ψαξτε αυτον τον παιχτη εχω ενα φιλο στην ιταλια που μου ειπε οτι υπαρχει περιπτωση μεσο κοντρερας να ερθει στον ΠΑΟΚ και δεν ειναι ραδιο αρβυλα.

antonio luis jimenez
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Θρασύβουλος 2-1 22-3-09 Σχόλια κτλ.

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 23 Μαρ 2009, 13:14

εχει απιστευτο δεξι ποδι κοιταξτε video στο youtube ενας σουτερ ρε παιδια επιτελους να καρφωνει την μπαλα και να παιρνει φωτια ολη η τουμπα
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Θρασύβουλος 2-1 22-3-09 Σχόλια κτλ.

Δημοσίευσηαπό mike » Δευτ 23 Μαρ 2009, 13:32

kass4 έγραψε: 2. Γι αυτό που λέει ο Γκας: Προσπαθώ να θυμηθώ έναν παίχτη της
ομάδας τα τελευταία 20 χρόνια με βρωμόσουτο και δεν μπορώ. Ίσως ο Νάγκμπε;
Ένας παληός με καλύτερη μνήμη μου είπε για τον Άγγελο και τον
Ασλανίδη, αλλά εγώ δεν θυμάμαι.
:D


Χρήστος Δημόπουλος (Φονιάς)
Άβαταρ μέλους
mike
 
Δημοσιεύσεις: 907
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 14:25
Τοποθεσία: Ξάνθη

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Θρασύβουλος 2-1 22-3-09 Σχόλια κτλ.

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 23 Μαρ 2009, 13:35

και για να το τελειωσω αν και γραφω σε λαθος ποστ και ζηταω συγνωμη για αυτο υπαρχει και ενα μειον που αν δεν υπηρχε δεν θα ειχαμε καμια ελπιδα να τον φερουμε στην ομαδα.περυσι επαθε χιαστους και δεν επαιξε σχεδον καθολου στην ιντερ.φετος δεν τον υπολογιζει ο μουρινιο και το καλοκαιρι φευγει.εχουν ρισκο μεταγραφες παιχτων που προερχοντε απο τετοιους τραυματισμους αλλα για εναν τετοιο παιχτη αξιζει να παρουμε το ρισκο.θυμηθειτε τον τετρατζε χτυπημενα και 2 γονατα του οταν τον πηραμε απο την ρομα αλλα εβγαλε ματια.τρελη μπαλαδοφατσα ο jimenez τετοιους θελουμε μαγκες.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 08-09

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης