Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός 08/03/09 19:00 Προβλέψεις και Σχόλια

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Re: Π.Α.Ο.Κ.-gayros 08/03/09 19:00 Προβλέψεις και Σχόλια

Δημοσίευσηαπό mastoras » Σάβ 07 Μαρ 2009, 17:16

θρυλε θυμησου εδω ειναι ΒΟΡΡΑΣ εμεις θα σε ΓΑΜΑΜΕ κ εσυ θα προσκυνας
Άβαταρ μέλους
mastoras
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:13
Τοποθεσία: mpotsari

Re: Π.Α.Ο.Κ.-gayros 08/03/09 19:00 Προβλέψεις και Σχόλια

Δημοσίευσηαπό ULTRASONICGR » Σάβ 07 Μαρ 2009, 17:21

λαλακιες.............
ειμαι 33 χρονων δεν εχω πεταξει ουτε καρφιτσα στο γηπεδο,,,,,,,,,,,,,
αν ειμουν εκει κι εγω δεν ξερω τι θα εκανα !οχι οτι θα εκανα τραμπουκισμους αλλα σιγουρα θα γυρνουσαν τα ματια μου!
πλακα κανουμε τωρααααααααα!
αν γινει και αλλη στραβη αυριο να κλεισουμε την θεσσαλονικη απο Μαλγαρα! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Άβαταρ μέλους
ULTRASONICGR
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Δευτ 01 Δεκ 2008, 09:48
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-gayros 08/03/09 19:00 Προβλέψεις και Σχόλια

Δημοσίευσηαπό axl4 » Σάβ 07 Μαρ 2009, 17:30

http://www.paokfc.gr/shownews.jsp?newsC ... 7171206422

Ολοκληρώθηκε η τελευταία προπόνηση της ομάδας, ενόψει του αυριανού αγώνα εναντίον του Ολυμπιακού. Μετά την προπόνηση ο Fernando Santos ανακοίνωσε την αποστολή, η οποία αποτελείται από τους:

Χαλκιά, Γλύκο, Αθανασιάδη, Αραμπατζή, Ηλιάδη, Κωνσταντινίδη, Λάκη, Μαλεζά, Μπαλάφα, Χούτο, Bakayoko, Bizera, Conceicao, Lino, Muslimovic, Sorlin, Sznaucner, Veron, Vierinha.

εκτος ο μαρκαντωνης και αν εξαιρεσει κανεις τους 2 στοπερ (μαλεζα-μπιζερα) ο μονος που εχει ξαναπαιξει σε τετοια θεση ειναι ο μπαλαφας στην προετοιμασια με οτσαλαν.

υγ.οι νεοι μας σημερα 1-0 τον γκει...αντε σειρα να παρουν οι μεγαλοι :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
axl4
 
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 22:11
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Π.Α.Ο.Κ.-gayros 08/03/09 19:00 Προβλέψεις και Σχόλια

Δημοσίευσηαπό DimisK » Σάβ 07 Μαρ 2009, 17:38

Καλησπέρα από Βαρκελώνη αδέλφια.
Αν τα πράγματα στο ματς με τους νέους έγιναν όπως τα λένε τα μέσα είναι πραγματικά κρίμα. Τα μικρά παιδιά δεν φταίνε σε τίποτα. Τα παιδάκια που φοράνε τη φανέλα του γαύρου, όσο κι αν μας γυρνάνε τα άντερα, δεν έχουν ευθύνη για τα καφριλίκια των μεγάλων τους. Δεν πρέπει να πέσουμε στο επίπεδό τους.
Ειλικρινά είμαι πολύ ανήσυχος, γιατί βλέπω διαρκώς ποσταρίσματα για το κλίμα και τυχόν επεισόδια, αλλά ελάχιστοι μιλάνε για τα αγωνιστικά. Είναι ένα παιγνίδι. Μπαίνουμε μέσα, τους ρίχνουμε 3 στο κεφάλι και τους στέλνουμε ήσυχα και ωραία σπίτι τους. Τίποτα παραπάνω.
Ας μην τους δώσουμε αφορμή τη Δευτέρα να μιλούν για κόλαση, ζούγκλα και τέτοια. Αυτοί έχουν ήδη έτοιμα τα πρωτοσέλιδα..
Εμείς είμαστε ΠΑΟΚ και δεν είμαστε σαν αυτούς. Να το θυμάστε.
Θα τους σκίσουμε αγωνιστικά και μόνο.
Τι έχει μεγαλύτερη σημασία; Μια συντριβή με 4-0 ή μια διακοπή αγώνα με ζημιές και θύματα; Σκεφτείτε το...

ΜΕΓΑΛΕ ΠΑΟΚ ΣΚΙΣΕ ΤΟΥΣ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΤΟΥΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΉΡΘΑΝ: ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ!
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Π.Α.Ο.Κ.-gayros 08/03/09 19:00 Προβλέψεις και Σχόλια

Δημοσίευσηαπό plato6 » Σάβ 07 Μαρ 2009, 17:40

το sport24 λέει ότι έγιναν επεισόδια σήμερα στον αγώνα με τον gay στα μικρά...ξέρει κανείς τίποτα?

http://www.sport24.gr/html/ent/863/ent.279863.asp
http://paokepanomi.blogspot.com/
Άβαταρ μέλους
plato6
 
Δημοσιεύσεις: 896
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 08:34

Re: Π.Α.Ο.Κ.-gayros 08/03/09 19:00 Προβλέψεις και Σχόλια

Δημοσίευσηαπό fotis52 » Σάβ 07 Μαρ 2009, 17:41

Μερικοί δεν πάτε καλά μου φαίνεται!!

ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΑΔΕΣ!!

Αν είναι ψέματα όλα αυτά, να βγει η ΠΑΕ να τα διαψεύσει ρε και να κάνει και μηνύσεις στους δημοσιογράφους!

Αν είναι αλήθεια, να βγει και να ζητήσει ένα μεγάλο συγνώμη από τα παιδιά!

Ντροπή και αίσχος ρε! Τι στο διάολο είναι αυτή η κωλοχώρα;; Μας έχω σιχαθεί κι εμάς και όλους....

Δυστυχώς, φοβάμαι πως η αναγέννηση του ΠΑΟΚ θα σταματήσει αύριο...Και θα φταίμε εμείς και μόνο εμείς....
Ο ΑΕΤΟΣ ΦΤΕΡΟΥΓΙΖΕΙ ΞΑΝΑ....
Άβαταρ μέλους
fotis52
 
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Πέμ 20 Δεκ 2007, 11:41
Τοποθεσία: Pylaia Salonica

Re: Π.Α.Ο.Κ.-gayros 08/03/09 19:00 Προβλέψεις και Σχόλια

Δημοσίευσηαπό jibbie » Σάβ 07 Μαρ 2009, 17:42

jrousis έγραψε:τι έγινε ρε παιδιά? και λέτε για μ@λ@κες και ντροπή και τετοια?
Φάγατε την προπαγάντα των Αθηναίων, γιατι πέρα από τα όνειρα των Αθηναίων, που τα εκφράζουν στα δημοσιεύματά τους, δεν έγινε τίποτε!

Ακου λέει "αρχισαν τα όργανα"¨σιγά ρε...


δηλαδη τα δημοσιευματα ειναι ψευδη; δε σε καταλαβαινω..γιατι αν δεν ειναι, τοτε δε χρειαζομαι καμια προπαγανδα να μου πει τι ανθρωπος ειμαι..ειμαι ανθρωπος που ΔΕΝ ΠΕΤΑΕΙ ΠΕΤΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΞΥΛΟ..

αν ειναι ψεμματα ολα αυτα, τοτε η ΠΑΕ οφειλει να τα διαψευσει, αν δεν το κανει, ισοδυναμει με σιωπηρη αποδοχη τους..
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Π.Α.Ο.Κ.-gayros 08/03/09 19:00 Προβλέψεις και Σχόλια

Δημοσίευσηαπό adam04 » Σάβ 07 Μαρ 2009, 17:45

Με δύο επιθετικούς περιοχής θα παρατάξει τον ΠΑΟΚ στο αυριανό(8/3, 19:00) παιχνίδι με τον Ολυμπιακό ο Φερνάντο Σάντος. Ο Μουσλίμοβιτς αυτήν την φορά θα έχει παρτενέρ από την αρχή τον Λάμπρο Χούτο. Ο Πορτογάλος τεχνικός εκτός από το ότι θα τροποποιήσει το σύστημα σε 4-4-2, από το 4-5-1 του Καραϊσκάκη, θα αλλάξει και κάποια πρόσωπα λόγω απουσιών.
Κατω τα χερια απο τον Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
adam04
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:17
Τοποθεσία: Κατερινη

Re: Π.Α.Ο.Κ.-gayros 08/03/09 19:00 Προβλέψεις και Σχόλια

Δημοσίευσηαπό DimisK » Σάβ 07 Μαρ 2009, 17:48

Συμφωνώ απόλυτα παιδιά. Αν είναι ψέματα ή υπερβολές να βγάλει ανακοίνωση η ΠΑΕ και να κάνει μηνύσεις για διασπορά ψευδών ειδήσεων. Αν είναι αλήθεια όμως...ΝΤΡΟΠΉ ΜΑΣ!

Ανθρωποι είμαστε βρε παιδιά; Τι πράγματα είναι αυτά; Είναι μαγκιά να τα βάζουμε με μικρά παιδιά; ΕΛΕΟΣ!

Ελπίζω αυτό να είναι το τελευταίο επεισόδιο που συμβαίνει.

Γιατί αν συμβεί κάτι αύριο, απλά θα αποδείξουμε ότι είμαστε τα ίδια μ' αυτούς....Ζώα δηλαδή.... :(
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Π.Α.Ο.Κ.-gayros 08/03/09 19:00 Προβλέψεις και Σχόλια

Δημοσίευσηαπό DimisK » Σάβ 07 Μαρ 2009, 17:50

fotis52 έγραψε:Δυστυχώς, φοβάμαι πως η αναγέννηση του ΠΑΟΚ θα σταματήσει αύριο...Και θα φταίμε εμείς και μόνο εμείς....


Μέσα από την καρδιά μου εύχομαι να διαψευστείς Φώτη μου. Κι εσύ κι εγώ. Διαφορετικά το πισωγύρισμα θα είναι μεγάλο. ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ!

Κι αυτή τη φορά θα πονέσει περισσότερο...
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Π.Α.Ο.Κ.-gayros 08/03/09 19:00 Προβλέψεις και Σχόλια

Δημοσίευσηαπό adam04 » Σάβ 07 Μαρ 2009, 17:52

Νομιζα οτι ειμαστε οπαδοι με @ρχιδια,οχι @ρχιδια οπαδοι.
Ακου πετρες στα πιτσιρικια!!!!Μπραβο ρε....τωρα ολοι θα λενε οτι εισαστε μαγκες...και μας περνει και εμας η μπαλα.
Βλαχομαγκες...αλαξτε ομαδα.



Αυτα δεν εχουν σχεση με τον :?
Κατω τα χερια απο τον Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
adam04
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:17
Τοποθεσία: Κατερινη

Re: Π.Α.Ο.Κ.-gayros 08/03/09 19:00 Προβλέψεις και Σχόλια

Δημοσίευσηαπό interad » Σάβ 07 Μαρ 2009, 18:05

1. όσοι λένε ότι προτιμούν να τους ξεφτυλίσουμε με 3,4,5,6,7,8,9 - 0 από το να κάνουμε καφριλίκια και να διακοπεί το ματς, από που το έχουν σίγουρο;;;

ποιος μας έχει εξασφαλίσει το 3μπαλο κλπ που λέτε;;; σε ποιον ρίξαμε 3μπαλο φέτος για να ρίξουμε στο gay??? μόνο στο σουβλάκι...


2. οι πιτσιρικάδες που παίζουν στους νέους πόσο χρονών είναι;;; 15? 16? 17? 18? 19? και ποιος σας είπε ρε παιδιά εσείς που λέτε μ@λ@κες κλπ τα αδέρφια μας ότι δεν τους την έπεσαν τα 15χρονα ΠΑΟΚτσάκια;;; ή μήπως στα 15χρονά μας δε γύρισαν τα μυαλά μετά την Τετάρτη;;;


μην κρίνουμε από τη ζεστασιά του καναπέ μας και την ασφάλεια του πληκτρολογίου μας τα πάντα...

η άποψη το καθενός μας σεβαστή και πρέπει να ακούγετε, αλλά ας σκεφτόμαστε και 2η φορά πριν πάρουμε φόρα και καταδικάζουμε όποιον πάρει ο χάρος...
Άβαταρ μέλους
interad
 
Δημοσιεύσεις: 1254
Εγγραφή: Τετ 13 Φεβ 2008, 17:13
Τοποθεσία: Πιτσούνι City

Re: Π.Α.Ο.Κ.-gayros 08/03/09 19:00 Προβλέψεις και Σχόλια

Δημοσίευσηαπό PABLO GARCIA2 » Σάβ 07 Μαρ 2009, 18:06

Εγώ επειδή δεν είμαι και τόσο ψύχραιμος θα πω ότι αν ο μπαμπάς του μικρού εμφανίστηκε με τη φανέλα του gay καλά έκανε και τις έφαγε....
άλλωστε πολλοί μεγάλοι δημοσιογράφοι της χαβούζας δικαιολόγησαν τους τραμπουκισμούς κάτω επειδή οι δικοί μας προκάλεσαν μόνο με την παρουσία τους....
Για το αυριανό αγωνιστικά δεν μπορείς να πεις και πολλά....και εμείς και αυτοί παίζουμε με πολλές ελλείψεις.....
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΠΑΟΚ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΡΙΞΕΙ ΟΣΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ.
Και τα νεύρα τους που φυσιολογικά θα έχουν να μην τα βγάλουν σε κλωτσιές και μπουνιές-εκτός κι αν είναι σίγουροι ότι δεν τους βλέπει κανείς-αλλά μόνο στο πως θα τους βάλουν όσα περισσότερα μπορούν....
Εξω απ' το γήπεδο θα ήμουν ευτυχής αν τους αφήναμε κανα κουσούρι...ή μέσα στα αποδυτήρια στα μουλωχτά...
Αλλά ότι γίνει μέσα στο γήπεδο είναι φανερό ότι θα βλάψει πολλαπλώς την ομάδα και σ' όλα τα επίπεδα.
Θα ήταν προτιμότερο να τους γελιοποιήσουμε με συνθήματα-και είμαστε αρκετά ευρηματικοί σε τέτοια- ή να ξεβρακωθούμε και να τους δείχνουμε τα οπίσθια μας...μιά τέτοια εικόνα με 30000 κόσμο θα έκανε το γύρο του κόσμου και θα τους έκανε ρόμπες...
ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ,ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ.....
Άβαταρ μέλους
PABLO GARCIA2
 
Δημοσιεύσεις: 467
Εγγραφή: Τετ 29 Οκτ 2008, 23:49
Τοποθεσία: ROUND AND ROUND....

Re: Π.Α.Ο.Κ.-gayros 08/03/09 19:00 Προβλέψεις και Σχόλια

Δημοσίευσηαπό PAOKmadness » Σάβ 07 Μαρ 2009, 18:07

'Ελα τώρα που θα βγεί η ΠΑΕ να διαψεύσει και τρίχες κατσαρές...Μην τρελένεστε...Και την Τετάρτη γίναν πολλά φωνάξαμε γκαρίξαμε και τί καταλάβαμε έγινε τίποτα??Έβγαλε καμία ανακοίνωση η ΠΑΕ γαύρος ???Να μήν ιδρώνει το αυτί σας απ'τους προπαγανδιστές.Έχουν την δύναμη σ'αυτόν τον τομέα όπως και να το κάνουμε .
Η απάντηση πρέπει να δοθεί αύριο μέσα στο γήπεδο χωρίς να γίνει το παραμικρό την ώρα που αυτοί θα περιμένουν τον τρίτο παγκόσμιο.Εκεί τους βουλώνεις το στόμα με τον λαό σου και πάνω απ'όλα με την ωριμότητα του λαού σου.
Απο κει και πέρα ότι νταλαβέρι γίνει σε άλλο σημείο μακριά απ'τον Ναό δεν νομίζω ότι είναι υπεύθυνος ο ΠΑΟΚ!!Κάνω λάθος??Να βγάλει και μια ωραία ανακοίνωση η ΠΑΕ μετά τον αγώνα ότι καταδικάζει τα όποια γεγόνοτα εάν δημιουργήθουν και ότι ουδεμία σχέση έχει ο σύλλογος με τις αντιδράσεις κάποιων επαναστατών κατά του κατεστημένου του Ελληνικού κράτους και δεν τρέχει μία!!Τρέλα αυτοί τρέλα και μεις μάγκες..
Τώρα και να έπεσε καμιά ψιλη σήμερα κλαιν μαιν εδώ αυτή οι κάφροι κάτω στην χαβούζα μαχαιρώνονταν και η ΠΑΕ γαυροβάζελος σφυρουσε αδιάφορα και η Ελληνική μπανανία μέσα σελίγες μέρες είχε ξεχασει τα παντα.
ΧΑΛΑΡΑ το μόνο που πρέπει να καταλάβουμε είναι ότι δεν πρέπει να πέσει ούτε καρφίτσα αύριο στο ματς!!
PAOKmadness
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Πέμ 03 Ιούλ 2008, 19:24

Re: Π.Α.Ο.Κ.-gayros 08/03/09 19:00 Προβλέψεις και Σχόλια

Δημοσίευσηαπό Johnys » Σάβ 07 Μαρ 2009, 18:23

Φαντάζομαι τι θα γίνει αύριο.
Η blaxomagkia τις σε όλο το μεγαλείο.
Αύριο θα κάνουμε πολλά βήματα πίσω και εάν φύγει ο Ζαγοράκης και οι υπόλοιποι καλά κρασιά και πίσω στο μεσαίωνα ο ΠΑΟΚ...
ΠΑΟΚ θρησκεία και στη γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 08-09

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες