Π.Α.Ο.Κ. - Ηρακλής 1-0 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

MVP του αγωνα ΠΑΟΚ-Ηρακλής

Το δημοψήφισμα λήγει στις Τρί 24 Φεβ 2009, 21:10

Χαλκιάς
1
1%
Αραμπατζής
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λίνο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μαλεζάς
2
1%
Κοντρέρας
78
46%
Γκαρσία
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βερόν
2
1%
Σορλέν
19
11%
Κονσεϊσάο
50
30%
Μουσλίμοβιτς
1
1%
Χούτος
13
8%
Μπαλάφας
2
1%
 
Σύνολο ψήφων : 168

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής 1-0 Παραλειπόμενα και σχόλια αγώνα

Δημοσίευσηαπό bL4cK_religion » Κυρ 22 Φεβ 2009, 22:16

Yiankos έγραψε:
bL4cK_religion έγραψε:Τρίτον και ας μην παρεξηγηθώ απο ένα φίλο παραπάνω π είπε πως με αυτά δεν μας αξίζει η δεύτερη θέση....ας μην πετάει τετοια αστροπελέκια....ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ Η ΠΡΩΤΗ...για τον λαό π έχουμε...

Δεν παρεξηγούμαι φίλε μου .. ΑΛΛΑ
όταν βλέπω τα σημερινά και όλα τα περί ντου στο γήπεδό μας - ρετσίνες - ξύλο μεταξύ μας, όταν μετά το 3-0 επί του Βάζελου κάποιοι βγαίναν και λέγαν για στημένο ματς χωρίς ντροπή, όταν λέγαν στημένο το Δάρλα, όταν κάποιοι κράζαν Μπακαγιόκο όταν ήρθε και μετά τον αποθεώνανε, όταν κάποιοι κάνουν διαρκώς κωλοτούμπες και αποδεικνύουν το πόσο λίγοι είμαστε, αυτό μου δίνει το δικαίωμα να λέω (τουλάχιστον πάνω στα νεύρα μου) ότι η 2η θέση δεν μας αξίζει ..
Έχω πολλά να μάθουμε ακόμα από νοοτροπία, τρόπο σκέψης και συμπεριφοράς!
Καλός χρυσός ο λαός και ξέρω γω και ντου και γ@μώ τα τουρνικέ, αλλά εγώ τον λαό του ΠΑΟΚ τον έχω πιο ψηλά και όπως αποδεικνύεται αυτός είναι που γίνεται τροχοπέδη στην αναγέννηση του ΠΑΟΚ!

Σόρρυ αν κούρασα .. δεν θα επανέλθω ..
Συνεχίζουμε Ν. Σμύρνη ωραία εκδρομούλα και καλή ατμόσφαιρα!


Όσο αφορά την νοοτροπία...σίγουρα θέλουμε ΓΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ να κάνουμε προόδους...Μπράβο πάντως στον κόσμο για την αντίδραση του...δυστυχώς την πληρώσανε και παιδιά π δεν φταίγανε...Όσο για τα τουρνικέ.....1000 φορές προτιμώ να μην πληρώσω σε άλλο γήπεδο παρά να μπώ τζάμπα στην τούμπα....το θεωρώ λαλακία μέσα στον ναό μας να μην συνεισφέρουμε....σίγουρα έχουμε δώσει πολλά αλλά δεν πρέπει να κάνουμε κακό στην ομάδα....πάντως μας αξίζει η πρώτη θέση για αυτά π έχουμε κάνει και έχουμε αντέξει...όσο για τα νεύρα μας εντάξει όλοι έχουμε πετάξει λουκούμια :P:P κάποια στιγμή
Άβαταρ μέλους
bL4cK_religion
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 11:49
Τοποθεσία: Serres-MACEDONIA GREECE

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής 1-0 Παραλειπόμενα και σχόλια αγώνα

Δημοσίευσηαπό paoki_sweden » Κυρ 22 Φεβ 2009, 22:42

Bravo ρε Pablo! Όχι μονο για το goal αλλα και για την αρχηγική εμφάνιση πάλι στην άμυνα. Με άρεσε παρα πολύ το δίδυμο Ζλάταν -Χούτος, με λίγη προσοχή ο συνδυασμός τους στο τέλος θα καταλήγει σε πολύ όμορφο gaol τις ομάδος μας! Θέλω πολύ σύντομα να τους δω πάλι μαζί να βγάζουνε ματια!
Άβαταρ μέλους
paoki_sweden
 
Δημοσιεύσεις: 1798
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 21:51
Τοποθεσία: Stockholm

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής 1-0 Παραλειπόμενα και σχόλια αγώνα

Δημοσίευσηαπό adam04 » Δευτ 23 Φεβ 2009, 00:21

keep_paokizein έγραψε:Δεν θα είμαι καθόλου προσεκτικός με κανενα από όλα αυτά τα καρναβάλια... κι ούτε με αυτούς που τα υπερασπίζονται. Η καταδίκη από μόνη της δεν φτάνει... μάθαμε τώρα... καταδικάζουμε και νίπτουμε τας χείρας μας... Οσο για την αναφορά στα παιδιά που πηγαίνουν στο γήπεδο θα πρεπει να δείχνετε περισσότερο σεβασμό και περισσότερη ευαισθησία. Οταν καταλάβετε ότι δεν αρκεί η καταδίκη, τότε μπορεί ν αρχίζουν ν αλλαζουν τα πράγματα. Το παρήγορο στην όλη υπόθεση είναι ότι η υγειώς σκεπτόμενη μεγάλη μάζα των φιλάθλων δεν αρκέστηκε στην καταδίκη, αλλά είχε όλη την διάθεση και ορμή ακόμα και να λιντζάρει αυτούς τους 30-40... Δεν βρήκε την ευκαιρία γιατί τα μαγκακια γιαλαντζή ετρεξαν προς την 3... που είχε αδειάσει κι όπου φύγει φύγει... Κι ευτυχώς που φάνηκε ότι η μεγάλη ανώνυμη μάζα αποφάσισε να πάρει την κατάσταση στα χέρια της... γιατί αυτοί που τους γνωρίζουν (σύνδεσμοι στους οποίους ανήκουν) ενώ εχουν τη δυνατότητα, δεν φαίνεται να χουν διάθεση να τους απομονώσουν.
Αν θέλουμε η ομάδα να προχωρήσει παραπέρα... είναι δεδομένο ότι καποιοι δεν έχουν θέση στο γήπεδο... αυτοί οι κάποιοι είναι προφανές ότι δεν εχουν θέση και πουθενά αλλού σε οτιδήποτε σχετικό με τον ΠΑΟΚ.... Και ο νοών νοείτω...


Σωστος.Και μετα θελουμε και Ευρωπη. :(
Κατω τα χερια απο τον Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
adam04
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:17
Τοποθεσία: Κατερινη

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής 1-0 Παραλειπόμενα και σχόλια αγώνα

Δημοσίευσηαπό gate4mitsos » Δευτ 23 Φεβ 2009, 00:32

Ολοι οι μεγαλοι λαοι εχουν και μερικους ηλιθιους,το θεμα ειναι να καταφερουμε να τους εξαφανισουμε απο το γηπεδο η εστω να αλλαξουν νοοτροπια(κατι που θεωρω αδυνατο λογω της μ@λ@κι@ς που τους δερνει).

Οφειλουν κατα κυριο λογο τα παιδια των συνδεσμων να παρουν φορα για να εξαφανιστουν αυτοι οι 40-50 ανοητοι...

:?
gate4mitsos
 
Δημοσιεύσεις: 2113
Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 19:46

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής 1-0 Παραλειπόμενα και σχόλια αγώνα

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 23 Φεβ 2009, 10:11

ετσι ειναι μην τρελενεστε οι μεγαλοι λαοι εχουν τους μπερδεμενους τους
αλλα θα τους φερουμε και αυτους στα ισα τους σιγα-σιγα ...... :)
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής 1-0 Παραλειπόμενα και σχόλια αγώνα

Δημοσίευσηαπό gash04 » Δευτ 23 Φεβ 2009, 10:35

Μένω στην νίκη και στην απάντηση των οπαδών μας προς τους βλάκες που θέλουν να μου στερήσουν την επένδυση μου και το μέλλον της είτε είναι με διαρκείας είτε με εισιτήριο είτε με κάποια φανέλα απο μπουτίκ.
Μπράβο στην ομάδα.
ΜΒΠ Κόνσι και Κοντρέρας παρόν για όσους βιάζοντε να τον βγάλουν σκάρτο.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής 1-0 Παραλειπόμενα και σχόλια αγώνα

Δημοσίευσηαπό SATANAS » Δευτ 23 Φεβ 2009, 10:51

...του καναμε και ανανεωση στο συμβόλαιο τα κοροιδα ο Ζησης και ο Θοδωρας. Φατε τωρα στην μαπα τον Κοντρερας για αλλα τρια χρόνια.

Α, ρε καημενες σκουληκογριες. Κάτι ξέρατε και δεν γουσταρατε τον Δήμιο σας.
SATANAS
 
Δημοσιεύσεις: 644
Εγγραφή: Σάβ 20 Σεπ 2008, 10:30

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής 1-0 Παραλειπόμενα και σχόλια αγώνα

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 23 Φεβ 2009, 10:59

ελα ρε ο ραπτοπουλος λεει οτι θα τον πουλησουμε αφου δεν προλαβαμε τον γεναρη σιγουρα το καλακαιρι.....εγω πιστευω τον ζαγορα τον ραπτοπουλο
και τους αλλους παρακμιακους των fm .......:)))))))))))))))

ARE ΖΗΣΗ Η ΚΑΛΛΙΤΕΡΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΜΑΣ ΕΙΣΑΙ....... :)
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής 1-0 Παραλειπόμενα και σχόλια αγώνα

Δημοσίευσηαπό gash04 » Δευτ 23 Φεβ 2009, 12:01

Στην ψηφοφορία δεν βλέπω τον Ίβιτς που για μένα σε όλο το α ημίχρονο ήταν απίστευτα καλός!
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής 1-0 Παραλειπόμενα και σχόλια αγώνα

Δημοσίευσηαπό SATANAS » Δευτ 23 Φεβ 2009, 12:10

eorptol έγραψε:εγω πιστευω τον ζαγορα τον ραπτοπουλο
και τους αλλους παρακμιακους των fm ......


..ξεχασες τον κιτσο-Μιρτσο ρε. Το παιδι της νυχτας. :)
εβγαλε ειδηση βοβμα ότι η Παολα πηρε μεταγραφη για αθηνα. :) :twisted:

υγ. Καταγγελω τον προεδρο του ρουλη ότι εχει βαλθει να εξοντωσει το λαο του ΠΑΟΚ πεθαινοντας τον στα γέλια. Οποιος τον ειδε να χοροπηδαει μονος του σαν βατραχος στο αλκαζαρ υπο τις ιαχες ''ρουλης και δεν ειμαι καλα'' και επεζησε ξερει τι λεω... :)
SATANAS
 
Δημοσιεύσεις: 644
Εγγραφή: Σάβ 20 Σεπ 2008, 10:30

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής 1-0 Παραλειπόμενα και σχόλια αγώνα

Δημοσίευσηαπό Isaak the Greek » Δευτ 23 Φεβ 2009, 12:47

βασικα το παραξενο ειναι οτι οντως μπορει και χοροπηδαει
Αν κοιμηθω νωρις, θα σηκωθω νωρις, θα βρω το λινκ νωρις και θα δω τον ΠΑΟΚ νωρις
Αν κοιμηθω αργα, θα σηκωθω αργα κι οταν θα ψαχνω για λινκ θα ειν' αργα
Άβαταρ μέλους
Isaak the Greek
 
Δημοσιεύσεις: 1224
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2008, 09:54
Τοποθεσία: Melbourne Australia

ΟΥΤΣΑ ΠΑΛΙ...

Δημοσίευσηαπό mkpaok » Δευτ 23 Φεβ 2009, 12:54

Είχα 8 χρόνια να ερθω σε ματς και το καταευχαριστηθηκα. Και την κερκίδα και τον αγώνα και ας εχουμε δει και καλυτερα στο παρελθον και απο τα δυο. φουτσα παλι η γρια στο καρναβαλι...ολα τα λεφτα.
Άβαταρ μέλους
mkpaok
 
Δημοσιεύσεις: 410
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:36
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής 1-0 Παραλειπόμενα και σχόλια αγώνα

Δημοσίευσηαπό SATANAS » Δευτ 23 Φεβ 2009, 13:00

μετα το πεναλτι του μπαλαφα στο κλεανθης σκουλικιδης μόνο έτσι μπορει να περπατησει χωρις να ποναει. :) :)
SATANAS
 
Δημοσιεύσεις: 644
Εγγραφή: Σάβ 20 Σεπ 2008, 10:30

Re: ΟΥΤΣΑ ΠΑΛΙ...

Δημοσίευσηαπό lefis » Δευτ 23 Φεβ 2009, 13:02

αδερφε ριξτο εδω viewtopic.php?f=26&t=3086&p=156836#p156836 γιατι θα φαει κλειδωμα και διαβασε και κανα κανονα ..... βρισιες δεν επιτρεπονται χρησιμοποιησε !@#!@#$@#^%%
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής 1-0 Παραλειπόμενα και σχόλια αγώνα

Δημοσίευσηαπό Isaak the Greek » Δευτ 23 Φεβ 2009, 13:07

δες το Υ.Γ. μου απο δω

viewtopic.php?f=26&t=2313&start=165
Αν κοιμηθω νωρις, θα σηκωθω νωρις, θα βρω το λινκ νωρις και θα δω τον ΠΑΟΚ νωρις
Αν κοιμηθω αργα, θα σηκωθω αργα κι οταν θα ψαχνω για λινκ θα ειν' αργα
Άβαταρ μέλους
Isaak the Greek
 
Δημοσιεύσεις: 1224
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2008, 09:54
Τοποθεσία: Melbourne Australia

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 08-09

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες