Παναθηναϊκός - Π.Α.Ο.Κ 08/02 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Re: Παο - Π.Α.Ο.Κ 08/02 Παραλειπομενα-Σχολια

Δημοσίευσηαπό Bougatsas » Δευτ 09 Φεβ 2009, 11:57

Γιατι έτσι ρε παιδιά? Γιατι ρε ΠΑΟΚΑΡΑ αυτη η πίκρα?
Γιατί ρε βύντρα σε 20 αγωνιστικες δεν εβαλες γκολ και ήσουνα ενα χαμενο παρταλι μεσα στο γηπεδο τώρα έβαλες 2 μαζί?
Όσο και να μην με νοιαζει το ματς αν παίζουμε ετσι τι θα κάνουμε στα p.o που θα είμαστε εναντια στην ποκ? Ψηλά το κεφάλι, κάποτε θα τον πνίγαμε, τι να γίνει, η μπαλα είναι γένος θυληκου. Δεν διαμαρτυρομαι, ακομα ψηλα είμαι, βλέπω άλλο επίπεδο και μετα απο τοσα χρονια μπορω να βλεπω και μακρια, αυτο είναι η ικανοποίηση μου φέτος, και επιδει άκουσα πολλα τρελα μετα το ματς (όπως αυτα που γραφονται στο θέμα της σελίδας του PAOKmania) εγώ τέτοιους φιλάθλους δεν τους θέλω, η ΠΑΟΚΑΡΑ μας φέτος κοιταει ευρώπη και κύπελο, δεν κοιταει πρωταθλημα, δεν κοιταει δευτερη θέση, δεν κοιταει τρίτη θέση, δεν κοιταει τέταρτη θέση δεν κοιτάει καμία θέση, δεν κοιταει τι κανει καμια ομάδα, δεν κοιτάει αποτυχίες μαθένει όμως (ελπίζω) απο αυτές. Εμείς σαν οπαδοί δεν πρεπει να κοιτάμε τι κάνει ο Σάντος, μπορεί να μας στήλει ευρώπη? αυτο μετράει, δεν κοιταμε τι κάνει ο κάθε παίχτης αρκει να μας παει ευρώπη, εμεις σαν ΠΑΟΚΤΣΙΔΕΣ γνησιοι πρεπει να φωναζουμε μεχρι να ματώσουμε, να είμαστε πάντα εκει ακομα και οταν δεν μας χριάζετε η ομάδα, παντου και παντα ΠΑΟΚ παντου και παντα ΜΑΖΙ.
Άβαταρ μέλους
Bougatsas
 
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Τετ 20 Φεβ 2008, 22:30

Re: Παο - Π.Α.Ο.Κ 08/02 Παραλειπομενα-Σχολια

Δημοσίευσηαπό mi8rio » Δευτ 09 Φεβ 2009, 12:04

DimisK έγραψε:
"Είχατε πάρει ψηλά τον αμανέ", "Καλά να πάθετε", "Άλλη μια 4άρα από τον Θρύλο και θα έρθετε στα ίσα σας"., "Γύρω-γύρω από την Τούμπα είστε" και άλλα τέτοια ωραία ακούω από το πρωί. Και θα τα ακούω πολύ ακόμα. Αλλά δεν με νοιάζει. ΠΑΟΚ είμαι και στις νίκες και στης ήττες. Και στις χαρές και στις λύπες.
ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ! ΠΑΟΚ ΕΙΜΑΣΤΕ ΡΕ! ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ! ΨΗΛΑ ΤΗ ΣΗΜΑΙΑ!



Ξέρεις τί έχω ακούσει από το πρωί? Ξέρεις τι επίθεση δέχτηκα στο blog από "ανώνυμους" στο chat?-αναγκάστηκα και το έβγαλα-

είμαι στα πρόθυρα να την πάθω την κρίση....παραμιλάω και μονολογώ, "ψυχραιμία", "ψυχραιμία"....

σε έναν μονόλογο μου και κουβέντας με τον εαυτό μου αναρωτήθηκα : παίξαμε αμυντικά και φάγαμε 3... :) :) :) :)

Σήμερα πρέπει όλοι μας να βγούμε μία βόλτα , να χαζέψουμε καμιά βιτρίνα φαρμακείου, και μετά να πάμε να πιούμε 2-3 σφηνάκια ρακή να την παλέψουμε..... :? :? :mrgreen:
Είμαστε σκαστοί από την κλινική
Είμαστε διαστημικοί δε το ξέρουν οι γιατροί

PAOK SPACE STATION
Άβαταρ μέλους
mi8rio
 
Δημοσιεύσεις: 1189
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 08:31
Τοποθεσία: Αττική

Re: Παο - Π.Α.Ο.Κ 08/02 Παραλειπομενα-Σχολια

Δημοσίευσηαπό gash04 » Δευτ 09 Φεβ 2009, 12:21

diniko80 έγραψε:ΟΠΩς λεει και το χαντακι στο τατου του στη καρδια:

ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ


Τα ασπόνδυλα το έχουν δει αυτό? :)

Το θέμα είναι ότι ήμαστε σε καλό δρόμο αν το δεις αντικειμενικά απο έξω.Δεν πρόκειται να γκρεμιστεί τίποτα απο ότι έχει χτιστεί και ο δρόμος είναι μόνο ανηφορικός απο εδώ και στο εξής.
Το δικέφαλο πουλί έπεσε σε ένα κενό αέρος απλά.
Συνεχίζουμε με το κεφάλι πάντα ψηλά.
Ο εκνευρισμός μου εμένα δεν είναι για το τι ακούω στην δουλειά απο το πρωί που όλοι τώρα θυμούνται την λέξη ΠΑΟΚ και δεν έχουν πάει και ποτέ να δουν την ομάδα τους σε κάποιο γήπεδο αλλά με τους δικούς μας οπαδούς που πετάγονται μόνο όταν χάσουμε και δεν συμμετάσχουν σε καμία συζήτηση πουθενά τον υπόλοιπο καιρό.
Κάτι σαν και αυτούς που με πειράζουν στην εργασία μου ένα πράγμα.
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Παο - Π.Α.Ο.Κ 08/02 Παραλειπομενα-Σχολια

Δημοσίευσηαπό ehemithos 199 » Δευτ 09 Φεβ 2009, 12:29

διαβαστε την αναλυση του κολκα και δωστε βαση στα Υ.Σ.
http://www.gazzetta.gr/blogs/kolkas/?p=18
gash04 εμενα στη δουλεια μου οταν χανω δε τολμα κανεις να με κοιταξει!!
ΒΑΛΤΕ ΦΩΤΙΑ - ΚΑΨΤΕ ΚΑΛΑ!!!
Άβαταρ μέλους
ehemithos 199
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 20:42
Τοποθεσία: ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Re: Παο - Π.Α.Ο.Κ 08/02 Παραλειπομενα-Σχολια

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Δευτ 09 Φεβ 2009, 12:32

ρε παιδια ειναι φανερο!
κανεις δε πιστευω πως εχει ξεχασει τις σκοτεινες εποχες μπατατουδη και γουμενου και και...
ολοι εκτιμουμε και στηριζουμε αυτο που γινεται τωρα στον παοκ!
η απογοητευση προερχεται απ το γεγονος οτι ολοι πιστευουμε οτι ο παοκ βασει των φετινων του δυνατοτητων και της φετινης παρουσιας βαζελου αεκ θα μπορουσε ανετα να παρει καλα αποτελεσματα!
ΑΛΛΑ προδοθηκε απο την υπερβολικα συντηριτικη και δυσκινιτη λογικη του σαντος που δεν βλεπει αυτα που βλεπουμε ολοι μας!
τι περιμενε απο τον αναστασακο ??να αναστατωσει μονος του την αμυνα του βαζελου στο οακα??
απο που και ως που ??με βαση τι?οτι ειναι παιχταρας?οτι η ομαδα ειναι τοσο παραγωγικη που θα του βγαλει φασεις?
αν ειναι δυνατον..επισης στο φετινο παοκ πρεπει ολοι οι βασικοι να κανουν τα αδυνατα δυνατα για να αγωνιζονται και ξεπερνουν τους μικροτραυματισμους!ο σαντος τους αφηνει εξω για πλακα..
θυμηθειτε τον μεγαλο μπανε..
ο υπερβολικος φοβος του σαντος φανηκε χθες στην αλλαγη του λινο..
μετα που μπηκαν βιερινια μουσλι αθανασιαδης ανεβηκαμε γιατι ειχαμε παικτες που πατανε περιοχη και κρατανε μπαλα!
πως περιμενεις να βαλεις γκολ οταν ο βασικος επιθετικος ειναι ακινδυνος και οι χαφ που τον πλαισιωνουν δεν πατανε περιοχη???
απλα πραγμτα!
παντως περιμενω την προκριση στο καραισκακη ...εκει θα φανουν ολα!
ariskatiforos
 

Re: Παο - Π.Α.Ο.Κ 08/02 Παραλειπομενα-Σχολια

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 09 Φεβ 2009, 12:38

Ολοι σερνοτανε ο σαντος φταιει τωρα ? σε βαζει γκολ ο βυντρα ο σαντος
σε φταιει ? οι περισσοτεροι παικτες ειχαν κακιστη αποδοση ο σαντος
σε φταιει ? φερε το μουρινιο με αυτην την αποδοση των παικτων το ιδιο αποτελεσμα θα ειχαμε ......
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Παο - Π.Α.Ο.Κ 08/02 Παραλειπομενα-Σχολια

Δημοσίευσηαπό paok nafplio » Δευτ 09 Φεβ 2009, 12:40

Τελειωσε ο αγωνας χασαμε ενα ματς κ αυτο ειναι ολο..τωρα προχωραμε..εχουμε πολλες ελπιδες για τη δευτερη θεση τα βαζελια σηγουρα θα κανουν πολλες γκελες σηγουρα..αν η ομαδα παιξει οπως μεχρι τωρα θα βγει δευτερη μην φερνουμε την καταστροφη αυτα τυχαινουν μια φορα στα τοσα χρονια να βαλει 2 γκολ ο Βυντρα..παμε στη λειβαδια τωρα να παρουμε το διπλο κ τελος..
Άβαταρ μέλους
paok nafplio
 
Δημοσιεύσεις: 1937
Εγγραφή: Κυρ 07 Σεπ 2008, 02:44
Τοποθεσία: Aνθιμος neighbour....

Re: Παο - Π.Α.Ο.Κ 08/02 Παραλειπομενα-Σχολια

Δημοσίευσηαπό LittleJohn » Δευτ 09 Φεβ 2009, 12:47

Ψυχραιμια πανω απ' ολα.Χαλια εμφανιση,επλιζω να την αφησουμε πισω μας οσο το δυνατον πιο γρηγορα και να παρουσιαστουμε περισσοτερο σοβαροι και συγκεντρωμενοι απο δω και περα.Δεν χασαμε και τιποτα,ενω πηραμε ενα καλο μαθημα.Κερδος ο Αραμπατζακος και ο Βιεϊρινια
Άβαταρ μέλους
LittleJohn
 
Δημοσιεύσεις: 507
Εγγραφή: Πέμ 20 Νοέμ 2008, 15:16

Re: Παο - Π.Α.Ο.Κ 08/02 Παραλειπομενα-Σχολια

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Δευτ 09 Φεβ 2009, 12:53

φιλε δε μου φταιει κανενας!ουτε εχω προσωπικα με τον σαντος!
ουτε θελω αλλγη προπονητη!μονο κακο θα κανει..
αλλα κυριω χαρακτηριστικο των ταλαντουχων ανθρωπων ειναι οτι μαθαινουν απ τα λαθη και βελτιωνονται...
ο σαντος ειναι τελειως παγιωμενος..
ειναι η τριτη φορα..
βαλε μουσλι η παρε χουτο..τι θα πει ειναι ανετοιμος??εχει και εμπειρια και ταλεντο...
ακου εκει λογικη περιμενω μεχρι το 70 και αν δεν φαω γκολ παω να το χτυπησω...ο εργοτελακος ρε τρια γκολ τους εβαλε..
τι εχει καλυτερο υλικο?μη τρελαθουμε..
δηλαδη εσυ μετα το 3 0 που εγιναν αλλαγες δεν ειδες διαφορα??
το οτι φαγαμε δυο γκολ απ τον βυντρα ειναι απλα τραγικο..
οντως κερδος ο αραμπατζης!εχει πολυ δυνατα ποδια και παταει καλα το παλικαρι!
κριμα για το μαχητη παμπλο δε του αξιζουν τετοιες κοτισιες ητες,ουτε του παοκ μας!
τωρα που το θυμηθηκα..επι αγγελου τρελος ξετρελος δε πιστευω οτι ειχαμε καλυτερο υλικο..με κοντεων χαγκαν γιασεμακι και βαγγελη παιζαμε..δε θα ξεχασω ποτε την αντροπη στη ριζουπολη 1-2
που γυαλιζαν τα ματια τους...ανατροπη απο 1-0 1-2
ariskatiforos
 

Re: Παο - Π.Α.Ο.Κ 08/02 Παραλειπομενα-Σχολια

Δημοσίευσηαπό mi8rio » Δευτ 09 Φεβ 2009, 12:55

ehemithos 199 έγραψε:διαβαστε την αναλυση του κολκα και δωστε βαση στα Υ.Σ.
http://www.gazzetta.gr/blogs/kolkas/?p=18
gash04 εμενα στη δουλεια μου οταν χανω δε τολμα κανεις να με κοιταξει!!



έλα μείνε αθήνα και μετά μου λές καρντάση.... :) :) :) :twisted:
Είμαστε σκαστοί από την κλινική
Είμαστε διαστημικοί δε το ξέρουν οι γιατροί

PAOK SPACE STATION
Άβαταρ μέλους
mi8rio
 
Δημοσιεύσεις: 1189
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 08:31
Τοποθεσία: Αττική

Re: Παο - Π.Α.Ο.Κ 08/02 Παραλειπομενα-Σχολια

Δημοσίευσηαπό simosdr » Δευτ 09 Φεβ 2009, 12:58

Στο πρωτο ημιχρονο ηταν δικο μας το παιχνιδι ειχαμε και κατοχη και σωστη οργανωση επιθεσης.Στην αμυνα ο μπαλα κυκλοφορουσε καλα αν και ο δαρλας φαινοταν οτι δεν βρισκοταν εκει.
Ο χαλκιας για πρωτη φορα δεν ειχε καθολου καλες εξοδους αλλα δεν με πειραζει εφοσον εχει βγαλει το παλικαρι σουτ που σε αλλα παιχνιδια θα στοιχιζαν παραπανο βαθμους απο τους 3 που χασαμε εχθες.
Ο Σαντος εκανε τις καλυτερες δυνατες αλλαγες προσπαθησε να βγαλει κατι αλλα τα απανωτα τερματα χαλασαν τα σχεδια του.
Ο βιερινια φαινοταν ορεξατος ταχυς ομως επεσε η ψυχολογια και δεν ανεβαινε με τιποτα.
Το μονο που με πειραξε ηταν οτι το πρωτο που δεχτηκαμε μετα τελειωσαν ολα.Λες και με ενα goal χανουμε κατι.Για οσους νομιζουν οτι η δευτερη θεση που ειναι ο ΠΑΟΚ ειναι ονειρο που θα εξαφανιστει ειναι γελασμενοι και ειναι αυτοι που τοσο καιρο κραταν τον ΠΑΟΚ στην 4 και 8 θεση.Ο ΠΑΟΚ αλλαξε γιατι εχει παραγοντες που τον θελουν ψηλα.Και αν σας πειραζει που ειμαστε 3 με 2 βαθμους διαφορα απο τον 2ο και 5 απο τον 4 να αλλαξετε ομαδα ξαφνικα δεν γιναμε υπερομαδα.Μπορουσαμε να γινουε με μερικα εκατομυρια ευρο παραπανο και να ειχαμε μερικους βαθμους ακομα (βλεπε βαζελο).
Αλλα καταλαβετε οτι εχουμε παιχτες που ειναι ΠΑΟΚ και γινονται ΠΑΟΚ γιατι εμεις τους κανουμε.
ΔΙΠΛΟ ΔΙΠΛΟ ΣΤΟΝ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ! ! !
:?
ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ Α.Μ.Κ.
Άβαταρ μέλους
simosdr
 
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 11:23
Τοποθεσία: ΔΡΑΜΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑ

Re: Παο - Π.Α.Ο.Κ 08/02 Παραλειπομενα-Σχολια

Δημοσίευσηαπό froulee4 » Δευτ 09 Φεβ 2009, 13:21

Δυστυχώς ο ΠΑΟΚτσής ξεχνά εύκολα.1ος στισ εκδρομές,1ος σε πρωτοτυπία,1ος σε συνθήματα αλλά δυστυχώς 1ος κ στη γκρίνια κ τη μιζέρια.
Εμπιστοσύνη κ στήριξη σε μια ομάδα,μια διοίκηση κ ένα τεχνικό team που μας έκανε να χαμογελάσουμε ξανά μετά απο τόσα χρόνια.Τίποτα άλλο..
Μόνο ΠΑΟΚ....
2πλό στη λειβαδιά ΠΑΟΚ ολέ!!!
Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΔΟΥΒΛΙΝΟΥ
Άβαταρ μέλους
froulee4
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Παρ 06 Φεβ 2009, 12:43
Τοποθεσία: Salonika ΛΕΜΕΕΕΕΕ

Re: Παο - Π.Α.Ο.Κ 08/02 Παραλειπομενα-Σχολια

Δημοσίευσηαπό ouzakias » Δευτ 09 Φεβ 2009, 13:26

δε διαφωνει κανείς πως φετος γίνεται μια καλή δουλειά και είμαστε εντος στόχων.
ΑΛΛΑ αν σε μια χρονια με τους κακιστους ΑΕΚ και ΠΑΟ και με ένα πολυ καλό ρόστερ για ΠΑΟΚ, δεν μπορουμε ουτε καν να προφέρουμε τη λέξη champion's league, τοτε πως θα γίνουμε μεγάλη ομάδα???δυστυχώς είναι θέμα προπονητη!

όσο και να τον γουσταρω τον santos δεν μπορώ να μη δω οτι σε 6 ματς με ΠΟΚ εχουμε βαλει 2 goal, κι αυτα στην τουμπα.
τα playoff ειναι ουσιαστικά 6 derby, με την εικονα που δειξαμε μεχρι τωρα στα μεγάλα ματς που παμε??
σε ενδεχομενο τελικο κυπελλου που παμε??
ειναι ξεκάθαρο πως ο παοκ δεν έχει κάνει το μεγάλο ματς φετος (400 λεπτα με μετριο Αρη, 1 γκολ με κοντρα!) και δεν μπορω να φανταστω πως θα το κάνει!
αφου ρε σαντος με το τσουκου τσουκου δεν σου βγαινει, δοκιμασε κατι αλλο!!

προς θεου, δεν κραζω, το μονο που θελω ειναι να δω την ομάδα να ξεκουμπωνεται και να παιξει λιγο πιο ελευθερα!δεν μπορεις να πας σε derby και να εχεις σκηνοθετησει όλο το ματς πιο πριν.
''θα έχω το 0-0 μεχρι το 67', θα βάλω φρεσκο musli και θα το το χτυπησω στο 81'''
ετσι καταδικάζεις την ομάδα σε περιπτωση που κάτι παει στραβα!

τελοςπαντων, goal που μπηκαν απο τον βυντρα, στην καρδια και στο μυαλο είναι ακυρωθέντα!
:D
ouzakias
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Κυρ 16 Δεκ 2007, 21:52

Re: Παο - Π.Α.Ο.Κ 08/02 Παραλειπομενα-Σχολια

Δημοσίευσηαπό comealot » Δευτ 09 Φεβ 2009, 13:30

Δεν ξέρω πόσο μετράει η γνώμη μου στο paokmania.Απλά θέλω να πω μερικά πράγματα,να τα βγάλω από μέσα μου.
Κατ'αρχήν,πόσο φλώροι να είναι οι οπαδοί του βάζελου,τον μισό χρόνο που φώναζαν σύνθημα,αυτό ήταν το "οοο ΠΑΟΚάρα"
Δεν κάνει ρίμα η λέξη Παναθηναϊκός?Δεν με νοιάζει,αυτοί είναι κομπλεξικοί!
Γιατί πρέπει παντού να γίνεται το ίδιο?Όταν πάει καλά η ομάδα,είναι αποκλειστικά κατόρθωμα προέδρου και τεχνικής ηγεσίας.Όταν δεν πάει καλά,φταίει ο προπονητής.
Να σε πω,δεν με πείραξε καθόλου που χάσαμε χθες.Ούτε προβληματίστηκα.Θα την βρουν την άκρη.Για το μόνο το οποίο προβληματίστηκα χθες,είναι το εξής:
Και άμα έχουμε ιδιαίτερο πρόβλημα στα ντέρμπι γενικώς???
Γιατί,μην ξεχνάμε,στα play-off παίζουμε με ΠΑΟ,ΑΕΚ,και μάλλον Άρη,και μην τρέξετε να πείτε ότι είναι πελάτης,για μένα είναι ντέρμπυ κι αυτό,την δοσμένη χρονική στιγμή (στα play off)
Άμα δεν μπορέσουμε να παίξουμε καλά,ο συντελεστής είναι μεγάλος,και οι διαφορές μικρές...
comealot
 
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: Παρ 05 Σεπ 2008, 04:35
Τοποθεσία: APWTDUM

Re: Παο - Π.Α.Ο.Κ 08/02 Παραλειπομενα-Σχολια

Δημοσίευσηαπό Petm » Δευτ 09 Φεβ 2009, 13:54

"""""Όπως δεν επηρεάζομαι ψυχολογικά όταν με αποδοκιμάζουν, έτσι δεν νιώθω... θεός, όταν φωνάζουν το όνομά μου"""""

θα ήταν ευχής έργο αν το νόημα τον λόγwν του Fernando Santos τα εφαρμόζαμε όταν κάναμε κριτική στην ομάδα μας.

είναι ελληνικό φαινόμενο η απόλυτη αποθέωση ακόμα και τον κακών κείμενον τι προηγουμενη Τεταρτη να γίνετε o απόλυτος αφορισμός μετά τι κακή εμφάνιση τις Κυριακής , τουλάχιστον από κάποιους.

η ομάδα μας έχει κάποιες συγκεκριμένες δυνατότητες. τις οποιες κατά τι γνώμη μου τις έχει φτάσει φέτος στο 100% μέχρι στιγμής. το παιχνίδι με το παο έδειξε το πρόβλημα που θα έχουμε στα playoff.
όταν οι κύριοι διεκδικητές τις 2is θέσεις θα κατεβάζουν για αναπληρωματικούς τους ρουκάβινα, κλέιτον, ματός κτλ. εμείς θα αναγκαζόμαστε να παίζουμε με τον ξεζουμισμένο από τα συνεχή παιχνίδια veron κτλ κτλ. ο santos δε φαίνεται να εμπιστεύεται για τέτοιας σημασίας παιχνίδια κάποιον άλλον εκτος τον 14-15 που έχει στο μυαλό του σα βασικούς. και αυτή είναι η δίκια μου κριτική. το βρίσκω αυτοκτονία να κατέβεις σε τέτοιο παιχνίδι με sorlin, veron, και άλλους που τα δώσαν όλα μόλις 3 μέρες πιο πριν.

θα πει κάποιος: αν κατέβαινε με μπαλάφα ηλιάδη θα έκανε κάτι καλύτερο? τα προηγούμενα 3-4 χρονια μας έδειξε ότι οι συμμετοχη αυτόν το παικτών δεν έδωσε το κάτι παραπάνω. παρολαυτά πιστεύω και εγώ, σα μετά χριστό προφήτης, ότι θα έπρεπε να ρισκάρει
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 08-09

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες