[Κύπελλο] Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Απολογισμός, κριτική, σχόλια

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (Κύπελλο): Απολογισμός, κριτική, σχόλια

Δημοσίευσηαπό Bougatsas » Παρ 06 Φεβ 2009, 01:35

Μετα τα λεηζερ ερχετε το εξυπνο πηροτεχνιμα εδαφους-εδαφους

Μαλακία αυτη με τα λειζερ, εκτος του οτι δεν κανουν και τπτ γτ δεν βρισκουν στοχο :Ρ ειναι και κατι που μειώνει την οπαδικη αξία του ΠΑΟΚ

ΦΩΝΕΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΧΙ ΛΑΜΠΙΩΝΙΑ ΣΤΙΣ ΜΑΠΕΣ ΤΟΥΣ
Άβαταρ μέλους
Bougatsas
 
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Τετ 20 Φεβ 2008, 22:30

Re: ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (Κύπελλο): Απολογισμός, κριτική, σχόλια

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 06 Φεβ 2009, 02:14

Συμφωνώ με όλους παραπάνω!Σχετικά με τα λέιζερ!
Πρέπει να πετάμε εκείνες τις πατάτες με τα ξυραφάκια χωμένα μέσα τους!
Πλάκα κάνω :)


Ένας φίλος έριξε ένα βίντεο σχετικά με την ΝΕΤ.
Θα ήθελα να πω συγχαρητήρια στον ΡΟΥΦΙΑΝΟ ΓΛΥΦΤΑΡΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟ της ΝΕΤ και ότι είναι χειρότερος απο τον Τσουκαλά δείχνοντας σύνδρομο μανίας καταδίωξης μεγαλύτερο και απο την δικιά μας μανία για τον ΠΑΟΚ.
Του αφιερώνω τον πανηγυρισμό του παίχτη Κονσεισάο και ειδικότερα την αντίδραση που βρίζει και φτύνει προς το μέρος του Νικοπολίδη.
ΜΕ το αμέσως επόμενο καρέ των απεσταλμένων σας εκεί δημοσιογράφων αποτυπώνεται η φάση με τον Νικοπολίδη που σκουπίζεται και αυτός σαν να τον έφτυσε κάποιος.
Ούτε όμως φτύσιμο χαραμίζουμε παραπάνω για εσάς για να μην σας κάνουμε άλλο ποια την χάρη να μας γλύφεται...
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (Κύπελλο): Απολογισμός, κριτική, σχόλια

Δημοσίευσηαπό paoki_sweden » Παρ 06 Φεβ 2009, 12:30

http://www.youtube.com/watch?v=ToaDeW3OR7g

Κωλόγαβροι γ@μο το μ..νί σας γ@μο! Αλλα θα σας πονέσει πιο πολύ μέσα στο σπίτι σας!!!
Άβαταρ μέλους
paoki_sweden
 
Δημοσιεύσεις: 1798
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 21:51
Τοποθεσία: Stockholm

Re: ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (Κύπελλο): Απολογισμός, κριτική, σχόλια

Δημοσίευσηαπό bL4cK_religion » Παρ 06 Φεβ 2009, 12:50

Καλημέρα αδέρφια δεν έχει 10 λεπτά που ξύπνησα και με λίγο καφέ διάβαζα αυτά που λέγατε για την Θ7 για τον Γκαρσία για τον ντέρμπισαιρ...


ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ όποιος έρθει την επόμενη φορά τούμπα στον ΝΑΟ και δεν έχει ιδέα από πυρσούς και κροτίδες να μην τα χρησιμοποιήσει...

ΕΒΛΕΠΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ να μου ανάβει πυρσό στο άσχετο κατά την διάρκεια του ματς και να τον στέλνει μέσα στον κόσμο....(Γιατί δεν είχε ιδέα πως να τον στείλει μακρυά και ούτε καν πως να τον κρατάει)

Στην 4 στο κάγγελο για 1 δευτερόλεπτο δεν έσκασε κροτίδα στα μουτρα μου από κάποιο άσχετο ντερμπάκια που δεν έχει ιδέα από τέτοια....και την γλίτωσα φτηνά...

Όσοι έρχεστε για να πουλήσετε μόστρα και να λέτε την άλλη μερα α άναψα πυρσό και να βγάζετε ΦΩΤΟ καλύτερα να μην πατάτε....ΚΑκό στην κερκίδα κάνετε με την στάση σας και επίσης γίνεστε και επικίνδυνοι...

ΥΓ: Η κερκίδα ήτανε καλή η ομάδα πολυ καλή στο α' και τώρα πάμε για άλλα....ΗΤΑΝΕ ΜΙΑ Π.Α.Ο.Κ. βραδυά με όλη την σημασία της λέξεως..Κ@υλα
Άβαταρ μέλους
bL4cK_religion
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 11:49
Τοποθεσία: Serres-MACEDONIA GREECE

Re: ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (Κύπελλο): Απολογισμός, κριτική, σχόλια

Δημοσίευσηαπό agave » Παρ 06 Φεβ 2009, 14:11

πες τα ρε bl4ck.

15χρονο εκεί κοντά σε μένα άναψε πυρσό και μετά παρακαλούσε να τον πάρει κάποιος για να τον πετάξει γιατί φοβόταν...
Άβαταρ μέλους
agave
 
Δημοσιεύσεις: 1017
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 16:39
Τοποθεσία: Σαλλλονίκη

Re: ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (Κύπελλο): Απολογισμός, κριτική, σχόλια

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 06 Φεβ 2009, 14:38

http://www.youtube.com/watch?v=Rs3nubD7 ... re=related





gash04 έγραψε:Συμφωνώ με όλους παραπάνω!Σχετικά με τα λέιζερ!
Πρέπει να πετάμε εκείνες τις πατάτες με τα ξυραφάκια χωμένα μέσα τους!
Πλάκα κάνω :)


Ένας φίλος έριξε ένα βίντεο σχετικά με την ΝΕΤ.
Θα ήθελα να πω συγχαρητήρια στον ΡΟΥΦΙΑΝΟ ΓΛΥΦΤΑΡΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟ της ΝΕΤ και ότι είναι χειρότερος απο τον Τσουκαλά δείχνοντας σύνδρομο μανίας καταδίωξης μεγαλύτερο και απο την δικιά μας μανία για τον ΠΑΟΚ.
Του αφιερώνω τον πανηγυρισμό του παίχτη Κονσεισάο και ειδικότερα την αντίδραση που βρίζει και φτύνει προς το μέρος του Νικοπολίδη.
ΜΕ το αμέσως επόμενο καρέ των απεσταλμένων σας εκεί δημοσιογράφων αποτυπώνεται η φάση με τον Νικοπολίδη που σκουπίζεται και αυτός σαν να τον έφτυσε κάποιος.
Ούτε όμως φτύσιμο χαραμίζουμε παραπάνω για εσάς για να μην σας κάνουμε άλλο ποια την χάρη να μας γλύφεται...
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (Κύπελλο): Απολογισμός, κριτική, σχόλια

Δημοσίευσηαπό Coroner » Παρ 06 Φεβ 2009, 14:57

Δεν αξιζει να ασχολειστε με τους παπαρες της ΝΕΤ. Προσωπικα εχω να δω αθλητικα στην τηλεοραση χρονια και μαλλον καλα κανω.Αντε να κανουμε και ενα δικο μας καναλι για να γουσταρουμε!
Coroner
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Πέμ 11 Δεκ 2008, 17:57

Re: ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (Κύπελλο): Απολογισμός, κριτική, σχόλια

Δημοσίευσηαπό darklord » Παρ 06 Φεβ 2009, 16:06

σιχαματα...
http://www.sombrero.gr/
Για αυτο ΠΑΟΚ παιξε τοπι, να παραμιλαει ολη η Ευρωπη...
Άβαταρ μέλους
darklord
 
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Τετ 04 Ιουν 2008, 19:39
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (Κύπελλο): Απολογισμός, κριτική, σχόλια

Δημοσίευσηαπό novito » Παρ 06 Φεβ 2009, 17:30

agave έγραψε:πες τα ρε bl4ck.

15χρονο εκεί κοντά σε μένα άναψε πυρσό και μετά παρακαλούσε να τον πάρει κάποιος για να τον πετάξει γιατί φοβόταν...


γιατί δεν το πέταξες μαζί με τον πυρσό εκτός γηπέδου και συ??
κάνε ένα ψυχικό ... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (Κύπελλο): Απολογισμός, κριτική, σχόλια

Δημοσίευσηαπό Steenage » Παρ 06 Φεβ 2009, 17:59

ο Άγγλος Ματ Ντάρμπισαϊρ, σε δηλώσεις του στο Νovasports τόνισε:

Είμαι απογοητευμένος που χάσαμε από τον ΠΑΟΚ. Δεν έχω ξαναζήσει τέτοια ατμόσφαιρα. Θέλω να την ξαναζήσω. Έχω παίξει μπροστά σε κοινό 70.000 και 80.000 θεατών. Αλλά όχι σε τέτοια ατμόσφαιρα.

http://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&a ... 00762&ct=5


Νυχτα θα φυγει αυτος ...
:lol: :lol:
Το 98 τα εκατο των ελληνων παικτων ειναι αμπαλοι ..
Pablo Contreras,Etto,Pablo García,Lazar,Lino,Vieirinha,Georgiadis και Salpi οι μονοι παικται που αξιζουνε απο τον ΠΑΟΚ ..
Άβαταρ μέλους
Steenage
 
Δημοσιεύσεις: 2383
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:51
Τοποθεσία: Vorras

Re: ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (Κύπελλο): Απολογισμός, κριτική, σχόλια

Δημοσίευσηαπό Photis » Παρ 06 Φεβ 2009, 19:00

Ωραίος ο Ντάρπισάιρ..ΠΑΟΚτσάκι είναι αυτός και δεν το ξέρει ακόμη....

:?
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8706
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (Κύπελλο): Απολογισμός, κριτική, σχόλια

Δημοσίευσηαπό DimisK » Παρ 06 Φεβ 2009, 19:53

Ρε Gash τι μου έβαλες το λίνκ με τους παπάρες της ΝΕΤ; Για να μου ανέβει το αίμα στο κεφάλι; Δηλαδή αυτούς εμείς τους πληρώνουμε για να ειρωνεύονται έναν ολόκληρο λαό; Ντροπή σας καραγκιόζηδες! Φτου σας ξεφτύλες που δεν μπορείτε ούτε για τους τύπους να κρύψετε το μίσος σας για τον ΠΑΟΚ!
Βλέπεις, ΜΟΝΟ Ο ΠΑΟΚ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΗΔΑΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΤΕ!
Γιατί κάτι βάζελοι και χανούμια είναι για τα μπάζα.
Κύριοι της ΝΕΤ ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ.....

ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΑΣ,ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!

:? :? :?
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (Κύπελλο): Απολογισμός, κριτική, σχόλια

Δημοσίευσηαπό free4 » Σάβ 07 Φεβ 2009, 01:06

Photis έγραψε:Ωραίος ο Ντάρπισάιρ..ΠΑΟΚτσάκι είναι αυτός και δεν το ξέρει ακόμη....

:?


Mπα, μάλλον το ξέρει..
Εκεί προς το Λονδίνο θα έχει να λέει για ότι συνάντησε μια βραδιά στην Τούμπα..

Κι από τη στιγμή που ζήτησε να ξαναζήσει την ίδια ένταση, ας περιμένει κανά μηνάκι ακόμα..

Στις 8 Μαρτίου έχουμε καπνιστό γαύρο με σως ταρτάρ και συνοδευτική σαλάτα μπρόκολο όλα από τα χέρια στου αρχι-σέφ, Σέρτζιο!!!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (Κύπελλο): Απολογισμός, κριτική, σχόλια

Δημοσίευσηαπό nasostriumph » Σάβ 07 Φεβ 2009, 02:17

PAOKSaLoNiCa έγραψε:Ο Νταρμπισαϊρ με το κινητό του τηλέφωνο πριν απο την σέντρα φωτογράφιζε τους οπαδούς του ΠΑΟΚ.

Απίστευτο και όμως αληθινό.Η φαντασμμαγορική ατμόσφαιρα που δημιούργησαν οι οπαδοί του ΠΑΟΚ,μόλις οι δύο ομάδες βγήκαν στον αγωνιστικό χώρο για την έναρξη του παιχνιδιού,άφησε άναυδο τον Ματ Νταρμπισάιρ.Ο νεαρός Άγγλος επιθετικός βρισκόταν στον πάγκο του ολυμπιακού εκείνη την στιγμή αφου δεν είχε δηλωθεί στην αρχική εντεκάδα και προσ έκπληξη των συμπαικτών του και των υπόλοιπον μελών του τεχνικού τιμ,έβγαλε το κινητό του τηλέφωνο και σηκώθηκε όρθιος."Μαγεμένος"απο την πλευρά της Θύρας 4 και τραβούσε βίντεο και φωτογραφίες,αφού τα δεκάδες καπνογόνα διατήρησαν μια απίστευτη εικόνα για αρκετά λεπτά.Ο 20χρονος επιθετικός παρ'ότι αγωνιζόταν στο αγγλικό πρωτάθλημα,έλεγε στους υπόλοιπους οτι δεν είχε συναντήσει ανάλογη ατμόσφαιρα σε κανένα γήπεδο..(άλλα μας έλεγε πριν τον αγώνα..)Και την κίνηση την έκανε αυθόρμητα,χωρίς να σκέφτεται οτι μπορει να παρεξηγηθει απο κανέναν.Ηταν η Τούμπα της νέας εποχής χωρίς κανένα επισόδιο,αναγκάζοντας ακόμα και τους αντιπάλους να κάθονται και να χαζέυουν,να φωτογραφίζουν και να βιντεοσκοπούν αυτην την μαγεία.

Τη να πει κανένας...ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ!

πηγή:"Σπορ Του Βορρα"


Κορυφαίο ! Τηλεφωνική επικοινωνία του Derbyshire με τη μαμά του μετά το παιχνίδι...

- Hi mom!
- Hello my child, how is it that you remembered me at this hour? I have made some tea, I wish you where here my child so that we could drink together!
- Oh, leave it mom! Listen to me…
- What is it my child? Are you injured?
- No re mom!! That nice man with the number 5 on his t-shirt felt sorry for me. But..
- What..?
- Today we played against PAOK
- Oooohhh my child, I remember this team. They disqualified Arsenal
- Yes, yes! But listen. The stadium was a living hell! The fans were holding something like sticks in their hands, that came fire from them! We couldn’t see anything from the smoke and fire mom! It was like 40.000 indians in a war! They were chanting and yelling something about kathe olympiakos…
- Ooooohhh dear…
- Yes, yes we were lucky that we loose only 1-0 and thank god the referee helped as in the second half
- Really??
- It’s a different thing to hear than to see it yourself! That’s why I took videos and pictures so I will saw them to you! Unbelievable things! I did also some close ups!! Now I understand why mom of Diogo didn’t allow him to come with us in Toympa! Mom I want you to come to Greece so that you can protect me, cause in one month we are going to play again with PAOK at his home ground and the atmosphere will be more difficult then!!
- Ok my love, I won’t leave you alone!
- Ok mom talk to you tomorrow. I will send you photographs and videos.
- Bye bye child, and stay away from Toumpa!!
- Byeee


- Έλα μαμά
- Έλα παιδί μου, τι κάνεις πως και με θυμήθηκες τέτοια ώρα; Ετοίμασα και τσάι, μακάρι να ήσουν εδώ παιδάκι μου να το πίναμε μαζί.
- Αστα αυτά ρε μαμά, ακουσέ με
- Τι έίναι παδί μου μήπως τραυματίστηκες;
- Όχι ρε μάνα. Εκείνος ο καλος ο άνθρωπος με το 5 στην πλάτη με λυπήθηκε. Άλλο είναι το θέμα
- Τι;
- Σήμερα παίξαμε με τον ΠΑΟΚ
- ααααα παιδί μου την θυμάμαι αυτήν την ομάδα είχε αποκλείσει την άρσεναλ
- Ναι ναι άκου όμως αυτό δεν ήταν γήπεδο, ήταν καζάνι, έβραζε από παντού. Κρατούσαν κάτι στα χέρια τους που έβγαζε φωτιά και δεν έβλεπες τίποτα, φωνή; χαμός πανικός λες και ήταν 40000 ινδιάνοι πόλεμος. φωνάζαν και ένα σύνθημα συνεχεια και το μόνο που κατάλαβα ότι έλεγε ήταν το κάθε ολυμπιακός...
- τστστσττστσ
- ναι ναι πάλι καλά που χάσαμε μόνο 1-0 τυχεροί είμαστε καλα που μας βοήθησε και ο διαιτητής στο δεύτερο ημίχρονο.
- Αντε ρε παιδί μου
- Αλλο να στα λέω αλλο να τα βλέπεις.Γι' αυτό τράβηξα μερικά βιντεάκια και φωτογραφίες για να τα δεις, απίστευτα έκανα και πολύ κοντινά πλάνα.Τώρα κατάλαβα γιατί η μαμά του ντιόγκο δεν τον άφησε να έρθει. Μαμά ΄θελω να έρθεις στην Ελλάδα να με προστατέψεις γιατί σε ένα μήνα θα ξαναπαίξουμε σ' αυτό το γήπεδο και θα είναι πιο δύσκολα τα πράγματα από ότι έλεγαν κάποιοι συμπαίκτες μου
- Ναι παιδί μου θα έρθω δεν θα σ'αφήσω μόνο σου
- Εγινε μαμά τα λέμε αύριο θα σου στείλω και τις φωτογραφίες και τα βίντεο
- Αντε γεια σου παιδί μου και να προσέχεις μείνε μακριά απο τέτοια γήπεδα
- γεια γεια....

Πηγή: http://paokland.blogspot.com/2009/02/hi-mom-hello-my-child-how-is-it-that.html
Βλέπω το σώμα σου που 'ναι σαν κρίνο, και από τα μάτια σου το δάκρυ πίνω. Και όλη η φύση ανθεί για μας, γαμιέται ο θρύλος κι ο Πειραιάς
Άβαταρ μέλους
nasostriumph
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Σάβ 09 Φεβ 2008, 23:49

Re: ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (Κύπελλο): Απολογισμός, κριτική, σχόλια

Δημοσίευσηαπό paok87 » Σάβ 07 Φεβ 2009, 10:49

ενδεικτικο της τσαντιλας και του κλιματος που υπαρχει εδω, αναφερω οτι απο χθες το περιβοητο καναλι του ολυμπιακου στον πειραια(το sport tv για οσους ξερουν) παιζει διαφημισεις του στυλ:

"Στειλε ΤΑΔΕ κενο το μηνυμα σου και τον κωδικο του γκολ εναντιον του ΠΑΟΚ για να το αποκτησεις στο κινητο σου."
Ανάμεσα στα παιχνιδια που δειχνουν ειναι το 4-0(γκολ ζιοβανι) και το 5-1(γκολ καστιγιο -που το λενε και γκολ δεκαετιας...)
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 08-09

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες