Λάμπρος Χούτος

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Re: Λάμπρος Χούτος

Δημοσίευσηαπό SATANAS » Δευτ 02 Φεβ 2009, 19:31

Μόλις βγηκε στο μετροπολις ενα σκουληκι που δηλωνε φυσικα οπαδος του ΠΑΟΚ και εκραζε τη διοικηση για τις μεταγραφες. Έλεγε οτι ο Χουτος ειναι γερος και θα στερησει τον Αθανασιαδη και τον ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ απο ευκαιριες. ..και η προπαγανδα παει συννεφο
SATANAS
 
Δημοσιεύσεις: 644
Εγγραφή: Σάβ 20 Σεπ 2008, 10:30

Re: Λάμπρος Χούτος

Δημοσίευσηαπό eleos » Δευτ 02 Φεβ 2009, 19:33

Καμία σχέση ο Χούτος με τον Κλάους εκτός απο την ταχύτητα (σχετικα).
Άλλη δουλειά ο ένας και άλλη ο άλλος.
Πάντως αποκτήσαμε καλό βάθος στον πάγκο και δε θα τρέμει το φιλοκάρδι μας σε κάθε τάκλιν τώρα...

Καλώς ήρθε στην ΟΜΑΔΑΡΑ.
Άβαταρ μέλους
eleos
 
Δημοσιεύσεις: 2398
Εγγραφή: Κυρ 29 Ιουν 2008, 13:56
Τοποθεσία: Σαλλλονίκη - Northshire Abbey

Re: Λάμπρος Χούτος

Δημοσίευσηαπό sakisPAOK1926sweden » Δευτ 02 Φεβ 2009, 19:36

SATANAS έγραψε:Μόλις βγηκε στο μετροπολις ενα σκουληκι που δηλωνε φυσικα οπαδος του ΠΑΟΚ και εκραζε τη διοικηση για τις μεταγραφες. Έλεγε οτι ο Χουτος ειναι γερος και θα στερησει τον Αθανασιαδη και τον ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ απο ευκαιριες. ..και η προπαγανδα παει συννεφο



κοίτα να dis ο καθένας μπορεί να έχει την άπωpση του δεν είναι κακό, δηλαδή μπορεί κάποιος να μην γουστάρει τον χούτο, εγώ για παράδειγμα έγραψα την άπωpση μου, αλλα ο χούτος δεν είναι γερος έλεος, μάλιστα ο αναστασάκος και αυτός δεν είναι γερος αλλα τον χούτο τον τρώει stin ilikia, ο αναστασάκος είναι πιο μεγάλος από τον χούτο, άρα δεν στέκι αυτό
P.A.O.K. i omada tou laou
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
sakisPAOK1926sweden
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 20:51
Τοποθεσία: SOUIDIA ke edo iparxoume vreeeeeeeeeee

Re: Λάμπρος Χούτος

Δημοσίευσηαπό Betbond » Δευτ 02 Φεβ 2009, 19:42

Ο Λάμπρος Χούτος θα πρέπει να θεωρείται οριστικά παίκτης του ΠΑΟΚ, αφού η συμφωνία των δύο πλευρών προβλέπει συνεργασία μέχρι το καλοκαίρι του 2010. Ο 30χρονος επιθετικός έμεινε σήμερα (2/2) ελεύθερος από τον Πανιώνιο.
Ο ΠΑΟΚ κινήθηκε αστραπιαία και εξασφάλισε την υπογραφή του ποδοσφαιριστή, για τον επόμενο 1,5 χρόνο. Δεδομένου όμως ότι δεν υπάρχουν πλέον εξάμηνα συμβόλαια, οι δύο πλευρές θα επαναδιαπραγματευτούν τους όρους του συμβολαίου και το επόμενο καλοκαίρι.
http://www.sport.gr/default.asp?pid=4&aid=31644
UEFA CHAMPIONS LEAGUE FINAL-in Manchester:
Manchester Utd vs PAOK Salonica 0-4
Muslimovic 24', 52', 85'
Choutos 89'
Άβαταρ μέλους
Betbond
 
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τετ 02 Ιαν 2008, 09:49
Τοποθεσία: PAOKistan

Re: Λάμπρος Χούτος

Δημοσίευσηαπό karabill » Δευτ 02 Φεβ 2009, 19:50

Για να ειμαι ειλικρινης.. μου τη σπαει λιγο η φατσα του Χουτινιο.. αυτο ομως μπορει να αλλαξει οταν φορεσει την ασπρομαυρη φανελα και πατησει ενα ξυρισματακι (βλεπε την φωτο στο κεντρικο θεμα του paokmania)!

Αλλα για να σοβαρευτουμε λιγο..
Ειναι μια πολυ καλη μεταγραφη καθως η ομαδα αποκταει ταχυτητα!

ΥΓ: Μπορει 100% να βοηθησει (αν ειναι φρονημο παιδι!)
Άβαταρ μέλους
karabill
 
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 11:01
Τοποθεσία: Salonica / China

Re: Λάμπρος Χούτος

Δημοσίευσηαπό eliask » Δευτ 02 Φεβ 2009, 19:52

Συνέντευξη στο Αθλητικό Μετρόπολις, μεταξύ άλλων:
Οσον αφορά στα ότι λέγεται πως δεν είναι και το... καλύτερο παιδί, είπε: «Οταν δεν βγαίνεις να εξηγήσεις λεπτομέρειες για κάποια θέματα, ο κόσμος έχει άλλη αντίληψη. Δεν μου άρεσε ποτέ να βγαίνω και να μιλάω, μπορεί να είναι κακό για το δικό μου όνομα αλλά αυτοί που με γνωρίζουν από κοντά, ξέρουν ποιος είναι ο Λάμπρος Χούτος».

http://sports.e-go.gr/article.asp?catid ... 3&tag=8777
ΠΑΟΚΑΡΑ μου δεν είσαι η αφορμή, είσαι το ταξίδι!!!

ΑΔΙΑΦΟΡΩ ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΛΕΝΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ
Άβαταρ μέλους
eliask
 
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Δευτ 14 Ιαν 2008, 20:18

Re: Λάμπρος Χούτος

Δημοσίευσηαπό PARASANDALOS » Δευτ 02 Φεβ 2009, 20:10

4-4-1-1
Άβαταρ μέλους
PARASANDALOS
 
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 05:15
Τοποθεσία: ΔΕΝΤΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

Re: Λάμπρος Χούτος

Δημοσίευσηαπό staurostoumpa » Δευτ 02 Φεβ 2009, 20:33

Εχω κι εγω κατι φραγκακια στην ακρη,για την προικα μου,δεν ξερω εγω παντως βλεπω κατι κενα στο ροστερ...Ειμαι φιλοτιμος,σκληρος αλλα και τρυφερος μαζι :shock: ωριμος αντρας και παιδι :P ,εχω καρδιοαναπνευστικο καλυτερο απο ολα τα χαφ του ΠΑΟΚ μαζι(αν παιζανε εναλλαξ),ενω μπορω να συνεισφερω πολυ περισσοτερο απο ολους τους αλλους στο συστημα που εστιαζει η ομαδα,να δερνουμε τους αντιπαλους δηλαδη :lol:
πολυ ωραιο το καινουργιο φορουμ,απο που μπορω να σβησω το ακαουντ μου? :)
staurostoumpa
 
Δημοσιεύσεις: 285
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2008, 16:29

Re: Λάμπρος Χούτος

Δημοσίευσηαπό kokout » Δευτ 02 Φεβ 2009, 20:40

Δεν χρειάζεται παράθεση όταν απαντούμε στο ακριβώς προηγούμενο ποστ!
Thx, Admin Team


ti einai ayta re p@p@re??? oust apo dw mesa!!

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
kokout
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Παρ 31 Οκτ 2008, 21:50

Re: Λάμπρος Χούτος

Δημοσίευσηαπό staurostoumpa » Δευτ 02 Φεβ 2009, 20:47

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ελα το γιαβρουν Aloperidin,να μην τα φτυνεις αυτα που σε δινουνε στο φαγητο,ειναι για το καλο σου :lol: :lol:
staurostoumpa
 
Δημοσιεύσεις: 285
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2008, 16:29

Re: Λάμπρος Χούτος

Δημοσίευσηαπό Dante » Δευτ 02 Φεβ 2009, 20:53

Καλως ήρθε το παλικάρι και του εύχομαι ολόψυχα να είναι γερός και δυνατός και να προσφέρει τα μέγιστα στην ομάδα μας.
Μηδέν άγαν (πλην Π.Α.Ο.Κ).
Dante
 
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 16:17
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Re: Λάμπρος Χούτος

Δημοσίευσηαπό scouser4 » Δευτ 02 Φεβ 2009, 20:56

Έγινε τελικά η μεταγραφή της τελευταίας στιγμής!Και γλύτωσε ο Μούσλι απο τη μοναξιά του 8)
Τα λεφτά βλέπω θα τα βάλει ο ίδιος ο Χούτος ε ? Αυτό είναι!
Πλέον οι παίχτες πληρώνουν για να έρθουν στον ΠΑΟΚ!!!

Σωστή και η κίνηση της διοίκησης να μπεί όρος στο συμβόλαιο για την συμπεριφορά του, αν και δε νομίζω ότι θα έχουμε πρόβλημα.

:)
Ότι κι αν λένε δε μ' ενδιαφέρει , τι είσαι για μένα κανείς δεν ξέρει..
Άβαταρ μέλους
scouser4
 
Δημοσιεύσεις: 953
Εγγραφή: Τετ 01 Οκτ 2008, 11:25
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: Λάμπρος Χούτος

Δημοσίευσηαπό plato6 » Δευτ 02 Φεβ 2009, 21:08

Το συμβόλαιο του είναι για μέχρι το καλοκαίρι με οψιόν ανανέωσης για ένα χρόνο από πλευράς διοίκησης του ΠΑΟΚ σύμφωνα με τους ρεπόρτερ την έρα σπορ!!
http://paokepanomi.blogspot.com/
Άβαταρ μέλους
plato6
 
Δημοσιεύσεις: 896
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 08:34

Re: Λάμπρος Χούτος

Δημοσίευσηαπό paok4kyriakos » Δευτ 02 Φεβ 2009, 21:10

Καλό παιχτάκι! Και μικρό αν κοιτάξουμε τους Κοντρερας, Γκαρσια, Αναστασάκο, Σβούρα κτλ. Πιστεύω πως αν δεν κάνει ανοησίες με την συμπεριφορά του θα είναι καλή παρέα για τον Μουσλι... Το συμβόλαιό του είναι για 6 μήνες και αν ικανοποιήσει και κυρίως δεν δημιουργήσει προβλήματα θα τον πάρουμε για ένα ακόμη...
Άβαταρ μέλους
paok4kyriakos
 
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Δευτ 30 Ιουν 2008, 13:27
Τοποθεσία: Ασπρόμαυρο Ηράκλειο

Re: Λάμπρος Χούτος

Δημοσίευσηαπό stephanos » Δευτ 02 Φεβ 2009, 21:13

Για να μην ξαναγράφω το ρεπορτάζ μου:

http://www.paokmania.gr/forum/viewtopic.php?f=6&t=2224&start=5085

Καλώς να έρθει ο Λαμπρούκος. Στο επόμενο εξάμηνο, εφόσον βρεθεί στην ενδεκάδα του ΠΑΟΚ θα βοηθήσει σίγουρα.

Έχω δει και όνειρο. Στο πρώτο ματς με τον γάβρο, ο Χούτος είναι στον πάγκο με πολιτικά και δεν μπορεί να βοηθήσει στο τελικό 0-0. Κάνει ντεμπούτο με τον βάζελο μπαίνοντας στο 85' (κλασικός Σάντος) και δεν ακουμπάει μπάλα. Ακολουθούν μερικά παιχνίδια, όπου άλλοτε μπαίνει αλλαγή και άλλοτε σκουπίζει πάγκο. Παρ'όλα αυτά δεν αντιδρά.
Και έρχεται η 4 Μαρτίου. Ο Αλέφαντος τον αποκαλεί τελειωμένο. Ο Χούτος δηλώνει πως θα απαντήσει στο γήπεδο. Ο Σάντος τον βάζει στο ημίχρονο με το σκορ 1-0. Και "ανακατώνει το σύμπαν, ταχύτητα, πλεμόνια, τα δέ πόδια του σιδερένια" (C) Αλέφαντος.
Δίνει ασίστ στον Μούσλι για το 1-1, κερδίζει το πέναλτι (εντάξει το ξεφτίλισα) για το 1-2 και βάζοντας το τρίτο κάνει νόημα στα γαβράκια στην εξέδρα να σωπάσουν. Στο τέλος του αγώνα πάει προς στο σημείο που βρίσκεται η προεδρική σουίτα και ο Κόκκαλης και του δείχνει τα @ρχίδι@ του. Όταν τον καλεί ο αθλητικός δικαστής, δικαιολογεί την πράξη του λέγοντας ότι έδειξε το σκορ (τρία γκολ) και απαλάσσεται...

Τέλος ονείρου!
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 08-09

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης