Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 25/1 19:00 MVP και παραλειπόμενα αγώνα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Δημοσίευσηαπό chrissie » Κυρ 25 Ιαν 2009, 21:41

εγω ειδα ΑΡΧΗΓΟ!!!!ειδα θεληση ειδα ψυχη ειδα θετικο αποτελεσμα με βλεπω στην 2η θεση κ βλεπω ν περνω κ τον αγωνα του κυπελου!!!mvp για μενα ο χαλκιας ..τελεία
chrissie
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Δευτ 11 Φεβ 2008, 18:00

Δημοσίευσηαπό koulos » Κυρ 25 Ιαν 2009, 21:42

Βλέποντας σήμερα τον Σορλέν κατάλαβα γιατί η Ρεν κυνηγάει την Λυών στη Γαλλία.....Αν τέτοιος παίκτης είναι εκτός πλάνων φανταστείτε τους βασικούς αυτής της ομάδας....Πολυ καλός και ο Χαλκιάς,οι υπόλοιποι έκαναν ότι έπρεπε για να πάρουμε το Χ.Δυστυχώς δεν έχουμε ακόμα επιθετική ποιότητα τέτοια ώστε τέτοια ματς να τα παίρνουμε ακόμα και με 10....Υπομονή όμως και όλα θα γίνουν!

Υ.Γ. Όσον αφορά τον Κονσεϊσάο,η συμπεριφορά του ήταν απλώς οπαδική....αλλά αυτός υποτίθεται ότι είναι επαγγελματίας και ώς τέτοιος πληρώνεται....Καλή η πόρωση,καλό το πάθος αλλά θέλει και λίγο ψυχραιμία.Με 11 το είχαμε χαλαρά το ματς όπως πήγαινε....
koulos
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Σάβ 17 Μάιος 2008, 22:35

Δημοσίευσηαπό comealot » Κυρ 25 Ιαν 2009, 21:47

Γνωρίζω πως θα με πείτε άμπαλο,αλλά Σορλέν δεν είδα.Τον Λίνο είδα ο οποίος είχε καλές στιγμές,3 πολύ καλές ενέργειες.Ο Χαλκιάς είχε πρόβλημα στην έξοδο στην φάση του πρώτου ημιχρόνου του Άρη.Κατά τα άλλα πολύ σταθερός,με πολύ καλές επεμβάσεις.Ο Μουσλίμοβιτς ναι μεν έτρεξε σαν θηρίο,αλλά είχε πάλι αντιαθλητικό συμβάν,όπως και ο Κονσεϊσάο.Αδικαιολόγητοι και οι 2.

Έτσι όπως τα λέω,αναρωτιέμαι μήπως η απειθαρχία των παικτών είναι ο λόγος που τους πήραμε τόσο φθηνά.
2-3 αγωνιστικές ακόμα,και θα πανηγυρίζουμε αν φύγουμε αλώβητοι από παιχνίδι.Άμεση δράση της διοίκησης και του προπονητή,να αρχίσουν να πέφτουν τιμωρίες αλλιώς τα φαινόμενα θα διευρυνθούν περαιτέρω.

ΥΓ: Τον Γκαρσία δεν τον έχω δει ακόμα να παίζει μπάλα...Το highlight της καριέρας του στον Δικέφαλο,η μπουνιά ήταν.

ΥΓ2: Αποθεώστε τα "παλιόπαιδα" να δούμε που θα πάει...
comealot
 
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: Παρ 05 Σεπ 2008, 04:35
Τοποθεσία: APWTDUM

Δημοσίευσηαπό simosdr » Κυρ 25 Ιαν 2009, 21:47

Μια ερωτηση....
Κατι πανια που ειχαν κρεμασμενα στο γηπεδο που εγραφαν και ΠΑΟΚ...
ΠΟΣΟ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΑΝ??? :) :)

Ναι αυτους λεω που βλεπουν μπαλα μεσα απο ΓΥΑΛΑ..
Μπαλα βλεπουν ή ΧΟΚΕΙ ?? :?
ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ Α.Μ.Κ.
Άβαταρ μέλους
simosdr
 
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 11:23
Τοποθεσία: ΔΡΑΜΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Κυρ 25 Ιαν 2009, 21:48

comealot έγραψε:Γνωρίζω πως θα με πείτε άμπαλο,αλλά Σορλέν δεν είδα.Τον Λίνο είδα ο οποίος είχε καλές στιγμές,3 πολύ καλές ενέργειες.Ο Χαλκιάς είχε πρόβλημα στην έξοδο στην φάση του πρώτου ημιχρόνου του Άρη.Κατά τα άλλα πολύ σταθερός,με πολύ καλές επεμβάσεις.Ο Μουσλίμοβιτς ναι μεν έτρεξε σαν θηρίο,αλλά είχε πάλι αντιαθλητικό συμβάν,όπως και ο Κονσεϊσάο.Αδικαιολόγητοι και οι 2.

Έτσι όπως τα λέω,αναρωτιέμαι μήπως η απειθαρχία των παικτών είναι ο λόγος που τους πήραμε τόσο φθηνά.
2-3 αγωνιστικές ακόμα,και θα πανηγυρίζουμε αν φύγουμε αλώβητοι από παιχνίδι.Άμεση δράση της διοίκησης και του προπονητή,να αρχίσουν να πέφτουν τιμωρίες αλλιώς τα φαινόμενα θα διευρυνθούν περαιτέρω.

ΥΓ: Τον Γκαρσία δεν τον έχω δει ακόμα να παίζει μπάλα...Το highlight της καριέρας του στον Δικέφαλο,η μπουνιά ήταν.

ΥΓ2: Αποθεώστε τα "παλιόπαιδα" να δούμε που θα πάει...


ρε φιλε μολις μου περασε το δόντι διάβασα αυτο και με έπιασαν τα μυαλά μου...
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό D.A.A.T. » Κυρ 25 Ιαν 2009, 21:50

comealot έγραψε:Γνωρίζω πως θα με πείτε άμπαλο,αλλά Σορλέν δεν είδα.Τον Λίνο είδα ο οποίος είχε καλές στιγμές,3 πολύ καλές ενέργειες.Ο Χαλκιάς είχε πρόβλημα στην έξοδο στην φάση του πρώτου ημιχρόνου του Άρη.Κατά τα άλλα πολύ σταθερός,με πολύ καλές επεμβάσεις.Ο Μουσλίμοβιτς ναι μεν έτρεξε σαν θηρίο,αλλά είχε πάλι αντιαθλητικό συμβάν,όπως και ο Κονσεϊσάο.Αδικαιολόγητοι και οι 2.

Έτσι όπως τα λέω,αναρωτιέμαι μήπως η απειθαρχία των παικτών είναι ο λόγος που τους πήραμε τόσο φθηνά.
2-3 αγωνιστικές ακόμα,και θα πανηγυρίζουμε αν φύγουμε αλώβητοι από παιχνίδι.Άμεση δράση της διοίκησης και του προπονητή,να αρχίσουν να πέφτουν τιμωρίες αλλιώς τα φαινόμενα θα διευρυνθούν περαιτέρω.

ΥΓ: Τον Γκαρσία δεν τον έχω δει ακόμα να παίζει μπάλα...Το highlight της καριέρας του στον Δικέφαλο,η μπουνιά ήταν.

ΥΓ2: Αποθεώστε τα "παλιόπαιδα" να δούμε που θα πάει...



Με το συμπαθειο αλλα δεν νοιωθεις πολυ..Γκαρσια και Σορλιν ηταν κορυφαιοι..σεβομαι την αποψη σου αλλα προσπαθησε να βλεπεις το ματσ σε βαθος
Άβαταρ μέλους
D.A.A.T.
 
Δημοσιεύσεις: 2685
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 23:04

Δημοσίευσηαπό MALEF » Κυρ 25 Ιαν 2009, 21:51

ΧΑΧΑΧ..ΧΟΚΕΙ..ΧΑΧΑΧ...ΟΧΙ ΡΕ ΔΕΝ Ι8ΕΛΑΝ ΝΑ ΞΟΔΕΥΤΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ...ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΠΑΙΖΕ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ...ΑΚΟΥ 8-1.... :) :) :) :)

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
MALEF
 
Δημοσιεύσεις: 864
Εγγραφή: Πέμ 01 Μάιος 2008, 14:24
Τοποθεσία: Γαλλικος Κιλκις!

Re: 25/1 19:00 άρης - Π.Α.Ο.Κ. MVP και παραλειπόμενα αγώνα

Δημοσίευσηαπό ioanmits » Κυρ 25 Ιαν 2009, 21:53

Dante έγραψε:Μέτριος ο Π.Α.Ο.Κ. σήμερα και πριν την αδικαιολόγητη ενέργεια του Κονσεισάο. Όμως ένα θετικό αποτέλεσμα για την ομάδα στους διακριθέντες ο Βερόν και ο Λίνο για μένα

Ποιος Λίνο ρε θα μας τρελάνετε;; Κίνδυνος θάνατος στα αμυντικά του καθήκοντα.. Πάρτυ έκαναν ο Νέτο και ο Χαβίτο από εκέι... Απορώ γιατί δεν μπήκε ο Δάρλας... Μπροστά μπορεί να είναι καλύτερος.. Για μένα καλύτερα που δεν παίζει ο Σέρτζιο την Τετάρτη... Μπορεί να δούμε Βιερίνια και Λίνο ή Σορλέν στα άκρα... καλύτερα θα πάμε, πιο γρήγοροι θα είμαστε... Πολύ καλό εργαλείο ο Σορλέν: μαρκάρει, πρεσάρει, δεν πουλάει την μπάλα και γενικά είναι καλή προσθήκη πιστεύω...
Άβαταρ μέλους
ioanmits
 
Δημοσιεύσεις: 1673
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 13:56
Τοποθεσία: Στο πιο ψηλότερο βουνό...

Δημοσίευσηαπό PAOKfanAthens » Κυρ 25 Ιαν 2009, 21:53

εμενα δεν μου αρεσε ο Σορλεν.δεν ξερω μπορει να τον εβαλα και στο ματι πανω στον εκνευρισμο μου.πολυ μου αρεσαν Λινο και Χαλκιας με τον τελευταιο να φοβομουνα οτι θα παιζε οπως οταν ηταν μαυτους και ερχοταν στην Τουμπα,αλλα παλι καλα με διεψευσε και ισα ισα τους πουλαγε και τρελα καθε φορα που του πεταγαν κροτιδα,με σπασιμο νευρων. 8)
Στην Ελλάδα υπάρχουν 2 είδη οπαδών,οι ΠΑΟΚτσήδες και οι κρυφοΠΑΟΚτσήδες...
Άβαταρ μέλους
PAOKfanAthens
 
Δημοσιεύσεις: 1537
Εγγραφή: Κυρ 15 Ιουν 2008, 22:57
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό hulk4teo » Κυρ 25 Ιαν 2009, 21:55

Highlight της ημερας ο σκορδαλιας που εβριζε τους οπαδους της ομαδας του και να βαραει τις ταμπελες.Βγαζω γελιο γιατι αυτους τους εχει καταντησει ετσι και τους εχει φανατισει ηρθε η ωρα να δει τι εκανε.Για το παιχνιδι τωρα,εκει που πηγαμε να παιξουμε αποβληθηκε ο Κονσεισαο και ξαναπεσαμε αν δεν εβγαινε ειμαι σιγουρος οτι θα κερδιζαμε.Για τον κονσεισαο το ειπα και θα το ξαναπω οτι ο κονσεισαο διακυνδινευε την σωματικη του ακεραιοτητα.Οι δυο προηγουμενες φασεις που θα μου αντιπαραθεσετε δεν εχουν καμια σχεση γιατι ο κοντρερας μαλλον ειχε βαρεθει και ηθελε να βγει και ο γκαρσια δεν ξερω καν τι σκεφτοταν.Χαλκιας,βερον,λινο οι καλυτεροι του ΠΑΟΚ.Για ποιο λογο εβγαλε τον Βιεϊρινια ο Σαντος μπορει να μου εξηγησει κανεις?
Άβαταρ μέλους
hulk4teo
 
Δημοσιεύσεις: 474
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:59

Δημοσίευσηαπό cronos » Κυρ 25 Ιαν 2009, 21:56

comealot έγραψε:Γνωρίζω πως θα με πείτε άμπαλο,αλλά Σορλέν δεν είδα.Τον Λίνο είδα ο οποίος είχε καλές στιγμές,3 πολύ καλές ενέργειες.Ο Χαλκιάς είχε πρόβλημα στην έξοδο στην φάση του πρώτου ημιχρόνου του Άρη.Κατά τα άλλα πολύ σταθερός,με πολύ καλές επεμβάσεις.Ο Μουσλίμοβιτς ναι μεν έτρεξε σαν θηρίο,αλλά είχε πάλι αντιαθλητικό συμβάν,όπως και ο Κονσεϊσάο.Αδικαιολόγητοι και οι 2.

Έτσι όπως τα λέω,αναρωτιέμαι μήπως η απειθαρχία των παικτών είναι ο λόγος που τους πήραμε τόσο φθηνά.
2-3 αγωνιστικές ακόμα,και θα πανηγυρίζουμε αν φύγουμε αλώβητοι από παιχνίδι.Άμεση δράση της διοίκησης και του προπονητή,να αρχίσουν να πέφτουν τιμωρίες αλλιώς τα φαινόμενα θα διευρυνθούν περαιτέρω.

ΥΓ: Τον Γκαρσία δεν τον έχω δει ακόμα να παίζει μπάλα...Το highlight της καριέρας του στον Δικέφαλο,η μπουνιά ήταν.


ΥΓ2: Αποθεώστε τα "παλιόπαιδα" να δούμε που θα πάει...




Ναι φιλε?Βαλε τοτε αντι σορλεν σβουρα,αντι μουσλι σαλμον,αντι χαλκια σαμοτουλσκι,αντι κονσεισαο λακη και αντι γκαρσια ζαβαντια
Άβαταρ μέλους
cronos
 
Δημοσιεύσεις: 1391
Εγγραφή: Τρί 29 Ιούλ 2008, 15:45

Δημοσίευσηαπό comealot » Κυρ 25 Ιαν 2009, 21:57

Πειθαρχία..λέξη άγνωστη στην Ελλάδα

Όσο για τις άλλες αντιδράσεις,το ήχερα :lol:
comealot
 
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: Παρ 05 Σεπ 2008, 04:35
Τοποθεσία: APWTDUM

Δημοσίευσηαπό simosdr » Κυρ 25 Ιαν 2009, 22:00

Αντρέ Βιερϊνια
Αντικαταστάθηκε νωρίς, αφού δεν ανταποκρινόταν στις οδηγίες του Σάντος

φιλε hulk4teo για αυτο...
ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ Α.Μ.Κ.
Άβαταρ μέλους
simosdr
 
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 11:23
Τοποθεσία: ΔΡΑΜΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό Zapaokos » Κυρ 25 Ιαν 2009, 22:04

Pablo Garcia με δεύτερους τους Veron/Χαλκιά.Καλή η ομάδα(χωρίς φάση φυσικά)αλλά μη τα θέλουμε και όλα δικά μας,μια χαρά είναι το χ έτσι όπως εξελίχθηκαν τα πράγματα.Πάμε για διπλό την τεταρτή.

ΠΑΟΚ είσαι.
Zapaokos
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Πέμ 26 Ιουν 2008, 15:37

Δημοσίευσηαπό peris » Κυρ 25 Ιαν 2009, 22:05

αυτο το 'με την μια' του σορλεν ηταν κατι που ελειπε απο την ομαδα...
για να γυρισει ο ηλιος θελει δουλεια πολυ
Άβαταρ μέλους
peris
 
Δημοσιεύσεις: 874
Εγγραφή: Δευτ 18 Φεβ 2008, 17:30
Τοποθεσία: Δράμα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 08-09

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης