Λάμπρος Βαγγελής

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Λάμπρος Βαγγελής

Δημοσίευσηαπό PaokPtolemaidaG4 » Τρί 22 Απρ 2008, 04:59

Βαγγελής
PaokPtolemaidaG4
 
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: Τρί 29 Ιαν 2008, 16:23

Δημοσίευσηαπό invader » Τρί 22 Απρ 2008, 05:08

kala re eisai sovaros? dld epeidi ekane ena sout kai pige sto theo dn kserei bala? Diladi oti sout dn paei mesa einai abalos o paixtis?
invader
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 15:55

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Τρί 22 Απρ 2008, 10:47

Κλασικος ελληνας ενα σουτ λαθος κραξιμο.
Ο βερον ποσα σουτ εστηλε εξω??τον κραξαμε??

Ο βαγκελης τουλάχιστον ένιωθε και ηταν απο τους λιγους.
Δεν θα τον ηθελα και του χρονου αλλα πιστεύω οτι ξερει μπαλα και μπορει να κανει μια αξιοπρεπή καριέρα.
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό Platon » Τρί 22 Απρ 2008, 10:57

...στην Αναγέννηση Aρτας!!!

Αδερφέ Falegkos κι εγώ τον πίστευα παρα πολύ στην αρχή της καριέρας του στον ΠΑΟΚ αλλα δεν με έχει δικαίωση ως τώρα καθόλου. Κάθε χρονια και χειρότερος. Οποιοι και να είναι οι λόγοι καλύτερα θα ήταν να φύγει κι αυτός...
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Βαγγελής

Δημοσίευσηαπό teacher » Τρί 22 Απρ 2008, 11:02

Αν δεν βρουν καλύτερο πιστεύω ότι θα τον κρατήσουν . Τουλάχιστον δεν είναι αδιάφορος σίγουρα όμως δεν είναι και ιδιαίτερα εξελίξιμος. Περίμενα κάτι καλύτερο να δω από Βαγγελή για να πω την αλήθεια..
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2220
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Τρί 22 Απρ 2008, 13:11

Το θέμα δεν είναι το ένα σουτ στα περιστέρια, το θέμα είναι ότι τα σουτ του Βαγγελή είναι γενικά στα περιστέρια ή τόσο ψόφια που ο τερματοφύλακας προλαβαίνει να κάνει ένα τσιγάρο πριν αποκρούσει... Και όσο για τις πάσες ακριβείας που υποτίθεται ότι πρέπει να κάνει ένα χαφ, αυτός απλά κρατάει λίγο την μπάλα και την γυρνάει στα σέντερ μπακ...

Από τις εναλλακτικές επιλογές που είδαμε στα χαφ φέτος: Βερόν, Μπαϊάνο, Ηλιάδη, Μπαλάφα, Βαγγελή, Ορφανό, Μουμίν, προσωπικά θεωρώ ότι ο Βαγγελής είναι χειρότερος απ όλους μαζί με Ορφανό και Μουμίν και θα ήθελα να ακολουθήσει τον δρόμο αυτών των δύο...
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό big_Sam » Τρί 22 Απρ 2008, 20:15

Ο Βαγγελής σιγουρα δεν ειναι αυτο που ονειρευομασταν για κεντρο στον παοκ..Πρεπει πμως να αναγνωρισουμε μαχητικοτητα αγαπη για την ομαδα και οτι ξερει αρκετη μπαλα αν και δεν το εκμεταλευτηκε..Θα τον ηθελα και του χρονου
big_Sam
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:17

Δημοσίευσηαπό Retzi » Τρί 22 Απρ 2008, 21:05

Δύσκολη περίπτωση. Έχει πολλά σκαμπανεβάσματα αλλά εγώ προσωπικά πιστεύω σε αυτόν και ελπίζω να μην με διαψεύσει...
:?
Και όταν θα πάω στον τρελογιατρό...
Άβαταρ μέλους
Retzi
 
Δημοσιεύσεις: 1052
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 18:43
Τοποθεσία: Εύοσμος

Δημοσίευσηαπό ras.d.s » Τρί 22 Απρ 2008, 22:24

φτανει 5 χρονια ταλεντο.Ξ Ε Κ Α Θ Α Ρ Ι Σ Μ Α. Ασ παει στην ευχη του ΘΕΟΥ. Μας πονεσανε τα ματια τα μυαλα φτανει. :evil: :?
και παοκ ξερω γω ξερω γω ενταξει παοκ ξερω ξερω γω ξερω γω ενταξει
Άβαταρ μέλους
ras.d.s
 
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τρί 22 Απρ 2008, 12:22
Τοποθεσία: θεσσαλονικη ευοσμος

Δημοσίευσηαπό hulk4teo » Κυρ 15 Ιουν 2008, 15:39

Τον Βαγγελη τον εχω βαρεθει αιωνιο ταλεντο κανοντας σχεδον μισο καλο ματς τον χρονο να τον κραταμε.Ειναι ωρα 'η να δωθει δανεικος καπου 'η να φυγει απο τον ΠΑΟΚ.Δεν ξερω ποσους αγωνες εχει παιξει αλλα αν εχει παιξει 30 αγωνες οπως λεει ενας φιλος ποιο πανω κατι θα ειχε δειξει.Εγω προσωπικα τον βλεπω ως αιωνιο ταλεντο ας τον δωσουμε στον Πανσεραικο ή οποιαδηποτε αλλη ομαδα δανεικο κ αν δουμε οτι κατι καλο δειχνει εκει τον παιρνουμε πισω,αλλα παλι πειραματα με Βαγγελη και γκρινια για να μπει ή να βγει και γιατι δεν παιζει δν μπορω να ακουσω.Ας παει καπου δανεικος και βλεπουμε.
Άβαταρ μέλους
hulk4teo
 
Δημοσιεύσεις: 474
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:59

Δημοσίευσηαπό Platon » Κυρ 15 Ιουν 2008, 15:44

Για Πανσερραϊκό η Ιωνικό θα είναι μια χαρά... Χωρίς να θέλω να μειώσω καμια από τις δυο ομάδες, ειδικά τις Σέρρες.
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό 1976 » Κυρ 15 Ιουν 2008, 16:05

gia mena pantos tha itan kalitera na mazepsi ta pramata toy kai na figi
1976
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Τρί 08 Ιαν 2008, 00:59

Δημοσίευσηαπό chris8 » Κυρ 15 Ιουν 2008, 16:14

Με λίγα λόγια το ΠΟΥΛΟ ΤΩΡΑ!!!!
Εμείς μαζί για μια ζωή αϊτέ αϊτέ δικέφαλε οο οο οο!
Άβαταρ μέλους
chris8
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 09:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό gagas » Κυρ 15 Ιουν 2008, 16:20

μπορει καποιος να μου πει σε τι οφελει τωρα να μιλαμε ετσι για εναν παικτη της ομαδας μας??
αλλον εναν χρονο θα κατσει ο βαγγελης..60 χιλ ευρω δεν ειναι κ πολλα.οσο μπορεσει θα βοηθησει..τπτ παραπανω τπτ παρακατω.ηδη διωξαμε πολλους..οι υπολοιποι το χρονου..!!εμπιστευομαστε την διοικηση κ το πλανο της.
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Κυρ 15 Ιουν 2008, 19:45

Όσοι προσέχουν τα ποστ μου πρέπει να παραδεχτούν ότι είμαι μετριοπαθής ΠΑΟΚτσής συγκριτικά με το κυρίως ρεύμα του κόσμου και εκεί που όλοι οι τρελαμένοι λένε "τον μπούλο απ τον ΠΑΟΚ ρε παλτό" "φύγε και μην ξαναγυρίσεις άμπαλε μαλάκα" κλπ κλπ κλπ για κάποιους παίκτες εγώ το βλέπω πιο ρεαλιστικά και με περισσότερη μετριοπάθεια.

Ο πολύς κόσμος λέει "πάρε το μπούλο ρε Μπαλάφα", εγώ λέω ότι το παλικάρι έχει καλά στοιχεία, έχει μικρό συμβόλαιο, έχει δυνατότητες εξέλιξης, ας μην είμαστε βιαστικοί κλπ κλπ

Ο πολύς κόσμος λέει "τον μπούλο ο Μπαϊάνο, ο μόνος βραζιλιάνος που δεν ξέρει μπάλα" εγώ λέω να αναγνωρίσουμε ότι ήταν το καλύτερο χαφ μας πριν την έλευση του Βερόν πέρσι, φιλότιμος, έκανε κάποια δουλειά, δεν ήταν τόσο άσχημος σε σχέση με το υπάρχον υλικό κλπ κλπ.

Ο πολύς κόσμος λέει "τον μπούλο ρε ταγάρι Σάλμον", εγώ λέω ας αναγνωρίσουμε ότι το παιδί έκανε την βρώμικη δουλειά, έτρεχε, πρέσαρε, δεν τον ευνοούσε το σύστημα και οι συμπαίκτες του κλπ κλπ.

Επίσης δεν μπορώ να μιλήσω άσχημα για να έναν παίκτη που είναι επιλογή της διοίκησης και μέλος της ομάδας μας. Δεν μπορώ να του επιτίθεμαι άμεσα και απόλυτα γιατί έτσι επιτίθεμαι στην διοίκηση.

Αλλά για τον Βαγγελή είμαι κάθετος! Έξι χρόνια ταλέντο δεν γίνεται! Το παλικάρι έχει πάρει ευκαιρίες και έχει δείξει σε όλους ότι είναι άχρηστος, άμπαλος, ανίκανος, κουραστικός και άθλιος!!! Και τζάμπα να έπαιζε θα ήθελα να φύγει! Οπότε Βαγγελή τον μπούλο τώρα και αν σε πατήσει και το 14 ή το 12 όταν φεύγεις απ το γήπεδο ακόμη καλύτερα!!!
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 08-09

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης