Δημήτρης Ρίζος

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Δημοσίευσηαπό free4 » Κυρ 10 Αύγ 2008, 11:03

ΠΑΟΚ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΩΠΟΛΑΤΡΕΙΕΣ.... Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ. ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ 20 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΩΝ. ΤΕΛΟΣ!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Guest » Κυρ 10 Αύγ 2008, 12:56

Νταξει παιδια μπορει κ ναμουνα υπερβολικος αλλα για σκεφτειτε λιγο και τουσ μικρους που παιζουν στον ΠΑΟΚ ρε παιδια..Αμα βλεπει ο γλυκος οτι προτιμαει τον Ριζο για παραδειγμα που δεν ειναι και πολυ καλυτερος του(αποτι νομιζω δλδ)Θα πεσει η ψυχολογια του κ ειναι και μικρος αντε να τν ξαναβρει..Τεσπα μακαρι ναμαι λαθος εγω και να παιξει καλα ο Ριζος να ξερετε θαμαι ο πρωτος που θα πω οτι ελεγα μλκιες.Απλα θα προτιμουσα να παρουν εμπειριες οι μικροι γτ χρειαζομαστε τερματοφυλακα.
Guest
 

Δημοσίευσηαπό Platon » Κυρ 10 Αύγ 2008, 14:30

Πολύ σωστά Μανόλη... Έτσι είναι...
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό Platon » Κυρ 10 Αύγ 2008, 14:38

eleos1 έγραψε:Νταξει παιδια μπορει κ ναμουνα υπερβολικος αλλα για σκεφτειτε λιγο και τουσ μικρους που παιζουν στον ΠΑΟΚ ρε παιδια..Αμα βλεπει ο γλυκος οτι προτιμαει τον Ριζο για παραδειγμα που δεν ειναι και πολυ καλυτερος του(αποτι νομιζω δλδ)Θα πεσει η ψυχολογια του κ ειναι και μικρος αντε να τν ξαναβρει..Τεσπα μακαρι ναμαι λαθος εγω και να παιξει καλα ο Ριζος να ξερετε θαμαι ο πρωτος που θα πω οτι ελεγα μλκιες.Απλα θα προτιμουσα να παρουν εμπειριες οι μικροι γτ χρειαζομαστε τερματοφυλακα.


Όλα καλά ρε eleos1... ΠΑΟΚ είσαι!!!

Καταλαβαίνω το σκεπτικό σου και εν μέρει με καλύπτει, αλλα αφού δε μας παίρνει για ανωτερα και με βάση τις συγκυρίες (Γλυκός τραυματίας κάθε τρεις και λίγο, Κυριακίδης στον Εύοσμο, Ρίζος ικανοποίησε στην προετοιμασία) θα πορευθούμε με αυτούς κι από του χρόνου όπως γραφει κι ο Μανόλης πιο πάνω, να κοιτάξουμε να πάρουμε κάτι καλύτερο για αυτή τη θέση!!!

ΥΓ Αν διαβάσεις τα πρώτα μου post για το Ρίζο, θα δεις ότι παρόλο που είναι συγχωριανός μου και πολύ καλο παιδί σα χαρακτήρας, διατηρούσα τις επιφυλάξεις μου ως προς τις ικανότητες του σαν τερματοφύλακα για τον ΠΑΟΚ. Κι ακόμη και τώρα τις διατηρώ, γιατί δεν τον έχω δει, παρόλα αυτά έχω εμπιστοσύνη στην κρίση των αρμοδιων...
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

E ναι λοιπόν!!!

Δημοσίευσηαπό dreamwarrior » Κυρ 10 Αύγ 2008, 14:48

Με λένε Ρίζο και όπως θέλω τα γυρίζω έτσι Πλατωνίκα;;;;;;
Ρε σεις κανέναν άλλο λόγο να έρθετε σε αντιπαράθεση δεν βρήκατε;;;

Γεια σου ρε Πλάτωνα ιδιοκτήτη αλυσίδας ξενοδοχείων!!!!!!!
Σε διαφημίζει και το γήπεδο του Πιερικού!!!!!
Τελευταία επεξεργασία από dreamwarrior και Κυρ 10 Αύγ 2008, 17:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Μ' ένα ονειρό θα ζωωωωωωωωωωωω
το 'πα στον τρελόγιατρόοοοοοοοοοοοοοο
να σε δω ψηλά εκείιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
ΞΑΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
dreamwarrior
 
Δημοσιεύσεις: 3136
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:04
Τοποθεσία: Έδεσσα

Re: E ναι λοιπόν!!!

Δημοσίευσηαπό Platon » Κυρ 10 Αύγ 2008, 14:50

dreamwarrior έγραψε:
Γεια σου ρε Πλάτωνα ιδιοκτήτη αύσίδας ξενοδοχείων!!!!!!!
Σε διαφημίζει και το γήπεδο του Πιερικού!!!!!


Ώ...βγήκε η βρώμα... Xaxaxaxaxa...
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Re: ΠΑΟΚ είσαι

Δημοσίευσηαπό stephanos » Κυρ 10 Αύγ 2008, 14:56

jimmys4 έγραψε:Οσο για το λαθος σκορ το θυμαμαι και εγω....αν δεν κανω λαθος ενας αγωνας ειχε ληξει 3-1 και αυτοι εγραψαν 2-1....οτι να ναι. :D


Έλα ρε jimmy, το έκανες και θέμα. :lol: Μπήκε το τρίτο στο ενενηνταφεύγα, εκείνη την ώρα ο συντάκτης έλειπε και δεν το έμαθε γιατί τον είχε πιάσει κόψιμο.
Ίσως γι'αυτό τα κάνανε σκ... 8)

Από την άλλη φανερώνει τρομερή εμπάθεια (πέρα από ασχετοσύνη, μια ματιά στο internet δεν έριξε; ), τη μία μέρα να τον βγάζουν Κύπριο (προφανώς για να μειώσουν την αξία του) και την επόμενη να λένε ότι τον πήραμε γιατί ήταν πατριωτάκι του Τεο.

Δεν έχω άποψη για τις ικανότητές του, αλλά στο θέμα της ηλικίας θα διαφωνήσω. Στα 32 ένας τερματοφύλακας είναι στην καλύτερη φάση της καριέρας του. Και σίγουρα (όντας δεύτερη επιλογή) δεν θα μανουριάζει στον πάγκο και στα αποδυτήρια, όπως ίσως θα έκανε ένας ισάξιος του Χαλκιά.
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Τελικά… Ρίζος

Δημοσίευσηαπό Gerard04 » Πέμ 14 Αύγ 2008, 11:00

Τελικά… Ρίζος

Δεδομένο πρέπει να θεωρείται ότι ο τερματοφύλακας που θα πλαισιώσει τους Χαλκιά και Γλύκο θα είναι ο Δημήτρης Ρίζος αν και επίσημα δεν έχει ανακοινωθεί. Με τη σύμφωνη γνώμη του Ζαγοράκη Σάντος και Βρύζας αποφάσισαν να εμπιστευθούν τον 31χρονο γκολκίπερ που δοκιμάζεται στις προπονήσει του ΠΑΟΚ σχεδόν ένα μήνα. Διοίκηση και τεχνική ηγεσία αποφάσισαν να ρισκάρουν με την απόκτηση ενός τερματοφύλακα που θεωρητικά τουλάχιστον δεν έχει το παρελθόν που θα του έδινε μια θέση στο Δικέφαλο της νέας εποχής. Αυτό βέβαια δε σημαίνει τίποτε από τη στιγμή που ο Ρίζος με την απόδοση του έπεισε πρόεδρο, τεχνικό διευθυντή και προπονητή ότι μπορεί να παίξει στο Δικέφαλο. Οι επιλογές κρίνονται στη διάρκεια της περιόδου.

http://www.metrosport.gr/?p=2326

ΤΕΛΟΣ
Εικόνα
Μεγάλε ΠΑΟΚ η δύναμή σου ειμαστέ εμείς οι χιλίαδες οπαδοί σου!
Άβαταρ μέλους
Gerard04
 
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Παρ 13 Ιουν 2008, 13:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη,Τούμπα

Δημοσίευσηαπό Gerard04 » Κυρ 17 Αύγ 2008, 11:23

Παντως θα παιξει αυριο,ο Χαλκιας ειναι με την εθνικη και δεν θα ειναι. (εκτος κι αν βαλει Γλυκο. ελπιζω οχι για να τον δουμε)
Εικόνα
Μεγάλε ΠΑΟΚ η δύναμή σου ειμαστέ εμείς οι χιλίαδες οπαδοί σου!
Άβαταρ μέλους
Gerard04
 
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Παρ 13 Ιουν 2008, 13:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη,Τούμπα

Δημοσίευσηαπό Platon » Κυρ 17 Αύγ 2008, 12:39

kos έγραψε:βλεποντας το βιογραφικο του ( δοξα κακοτοπιας ) και την καταγογη του μαλλον πιστευω οτι ο πορτογαλος δεν το θελει και προσπαθουν να του τον φορτοσουν.


Παιδια, για να βαλουμε καποια πραγματα στη θεση τους...η πρωην ομαδα του Δημητρη Ριζου ηταν η Δοξα Κατοκωπιας κι οχι Κακοτοπιας...

Παρεμπιπτοντως εχει σαν εμβλημα το ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΑΕΤΟ!!!!!

Αδερφε kos, τι εννοεις συγκεκριμενα, μιλωντας για την καταγωγη του Ριζου κι οτι γι' αυτο ενδεχομενως να μη τον θελει ο Σαντος???? Εχεις την εντυπωση οτι ο Ριζος ειναι Κυπριος( μαλλον αυτο εννοεις)? Για να σε προλαβω ο Ριζος οπως θα εις απο την αρχη του τοπικ, ειναι Ελληνας απο την Καβαλα...

Αλλα ακομη κι αν ηταν κατι αλλο, δεν πρεπει να παιζει ρολο, οι παικτες κρινονται με βαση τα προσοντα τους κι οχι την καταγωγη τους...
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό free4 » Κυρ 17 Αύγ 2008, 12:42

Σημασία έχει ότι αύριο βράδυ θα έχουμε και για αυτόν ένα αντιπροσωπευτικό δείγμα των ικανοτήτων του..
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Limassol » Κυρ 17 Αύγ 2008, 14:11

Παιδια για να σας ενημερωσω και εγω οσο μπορω ο Ριζος ειναι Ελληνας περσι επαιζε εδω στην Δοξα Κατωκοπιας (μικρη ομαδα οπως π.χ. ο Πανθρακικος ) και συνεβαλε τα μεγιστα για την παραμονη στην κατηγορια αυτης της ομαδας. Οταν σε καθε παιχνιδι σε βομβαρδιζουν απο επιθεσεις, εχεις παμπολλες αποκρουσεις, και η ομαδα σου δεχετε μεσο ορο σε καθε παιχνιδι 1 γκολ, αποκρουει πεναλτυ, τοτε οχι μονο για τον ΠΑΟΚ κανει αλλα και στην Μπαρτσελονα. Ειναι πολυ καλη λυση για 2ος τερματοφυλακας και δεν ειναι τυχαιο πως ο Σαντος τον επελεξε.
Άβαταρ μέλους
Limassol
 
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Κυρ 16 Μαρ 2008, 13:00

Δημοσίευσηαπό thanasisp04 » Κυρ 17 Αύγ 2008, 14:15

μου αρκει η γνωμη του αδερφου που τον εχει δει και τον ξερει.
Άβαταρ μέλους
thanasisp04
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Τρί 04 Δεκ 2007, 20:42
Τοποθεσία: Doxato City

Δημοσίευσηαπό Platon » Κυρ 17 Αύγ 2008, 19:16

Παιδια ας αφησουμε κατα μερους τισς προβλεψεις και ας τους δουμε πρωτα και τους δυο (πιστευω οτι θα παιξει ο καθενας τους απο ενα ημιχρονο)...

Αν, οπως γραφει ο αδερφος απο την Κυπρο παραπανω, ο Ριζος εκανε πραγματικα μια τοσο καλη σεζον, δε βλεπω το λογο να αμφισβητισουμε τα προσοντα του και θα ειναι μια χαρα για μας...και μακαρι να παιζει και βασικος αν το αξιζει.

Ο Γλυκος απο την αλλη, μακαρι να μεινει υγειης το παιδι και να δειξει επιτελους την αξια του...ποιος δεν το ευχετε... Ειναι νεος και το μελλον του ανηκει, αρκει να δουλεψει σωστα και να μεινει μακρυα απο τραυματισμους.

Οπως και να εχει ειναι ευκαιρια και για τους δυο να δειξουν την αξια τους.

Οι τασεις μας εδω ειναι αμφιλεγομενες, κανενας μας πραγματικα
δεν τους εχει δει να παιζουν , οποτε οσα λεμε ειναι αυτα που νοιωθουμε και σκεφτομαστε με βαση αυτα που ακουμε...

Ισως μετα τον αγωνα με την Σοφια να μη τιθετε πλεον θεμα αλλου τερματοφυλακα...
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό Butcher456 » Τρί 19 Αύγ 2008, 18:50

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την απόκτηση του τερματοφύλακα Δημήτρη Ρίζου για τον επόμενο χρόνο.

http://www.paokfc.gr/shownews.jsp;jsess ... 9194635087
Σ ΟΛΗ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ
ΠΑΟΚΑΡΑ ΩΣ ΤΟ ΤΕΕΕΛΟΣ!!!!!
Butcher456
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Τρί 03 Ιουν 2008, 14:37

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 08-09

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης