Ibrahima Bakayoko

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Δημοσίευσηαπό trelopaoki444 » Παρ 20 Ιουν 2008, 00:41

Ξαναγραφω κατι γιατι το τσατ δε το βλεπω σημερα. Θελω να δωσω συγχαρητηρια στους ραδιοφωνατζηδες της Θεσσαλονικης αλλα και της Αθηνας. 0 στα 5 στις μεταγραφες εχουν και συνεχιζουν...

Χιλια μπραβο και παλι στη διοικηση εχει ανεβασει το επιπεδο μαναντζμεντ της ομαδας ΠΟΛΛΑ επιπεδα. Κλεινει σιγα σιγα τις τρυπες, χαμηλωνει το μπατζετ, δε βγαζει προς τα εξω ΟΥΤΕ ενα ονομα και παιρνει παιχτες συγχρονους με τεχνικη και ποιοτητα.
Και το κυριοτερο: δεν ακουει ολους εμας τους προπονητες της εξεδρας. Ολα αυτα τα λεω γιατι παρολο κ γω που πηγα να κραξω οταν ακουσα για Μπακαγιοκο οταν ακουσα ποσα θα παρει εμεινα...
Μπραβο ρε ΤΕΟ, ΖΗΣΗ, Γ.Χ., ΠΟΥΡΛΙΟ, και ολοι οι αλλοι συνεχιστε και θα ειμαστε εκει

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Άβαταρ μέλους
trelopaoki444
 
Δημοσιεύσεις: 567
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 16:27
Τοποθεσία: Λαρισα-Αθηνα-ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ

METAGRAFH BAKAYOKO

Δημοσίευσηαπό alexh » Παρ 20 Ιουν 2008, 00:41

ALLH MIA AYSTOXH KINHSH THS DIOIKHSHS PISTEYO POS THA BOHTHISEI POLY THN OMADA AN KAI PROORIZETE SAN DEYTERH LYSH KAI OXI OS BASIKOS EMENA PROSOPIKA MOU ARESEI OS PAIKTHS K TO BIOGRAFIKO TOU EINAI EPISHS KALO!! :wink:

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
alexh
 
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: Κυρ 13 Απρ 2008, 23:05

Δημοσίευσηαπό trelopaoki444 » Παρ 20 Ιουν 2008, 00:50

ASXETO. TI THA GINEI RE ADMIN THA ANOIKSEI TO CHAT SHMERA??????????????????????
Άβαταρ μέλους
trelopaoki444
 
Δημοσιεύσεις: 567
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 16:27
Τοποθεσία: Λαρισα-Αθηνα-ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ

Δημοσίευσηαπό neapolara » Παρ 20 Ιουν 2008, 01:14

Βρε αν δεν ξεχεώσουμε με τα χρέη δουλειά δεν γίνεται.... έχω πεθάνει στο γέλιο με μερικούς που βγάλανε τον μπακαγιόκο παιχαταρά, θα τρελαθούμε τελείως. Πάλι τα μάτια μας θα πονάνε του χρόνου αν και εγώ νομίζω και ακούω ότι οι καλές μεταγαφές δεν γίνανε ακόμα.
neapolara
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ 09 Ιαν 2008, 23:47

Δημοσίευσηαπό gagas » Παρ 20 Ιουν 2008, 01:33

ειναι παοκ αλλα θελουν να ειναι ο δικος τους παοκ..οπως τον θελουν αυτοι..που τα ξερουν ολα.οταν αυξανοταν τα χρεη ολοι στον καναπε τους ηταν..

μονο 200 ατομα καναμε πορειες στην τσιμισκη δευτερα βραδυ κ τρωγαμε καπνογονα..τοτε που ηταν ολοι αυτοι οι απαιτητικοι??μονο οι 200 πρεπει να απαιτουνε τωρα..αλλα επειδη ξερουν δεν μιλανε κ λενε κ μπραβο για οτι εχει γινει ως τωρα..κ τους αποκαλουν κ φυτα απο πανω τους 200..
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό neapolara » Παρ 20 Ιουν 2008, 01:37

ειναι παοκ αλλα θελουν να ειναι ο δικος τους παοκ..οπως τον θελουν αυτοι..που τα ξερουν ολα.οταν αυξανοταν τα χρεη ολοι στον καναπε τους ηταν..

μονο 200 ατομα καναμε πορειες στην τσιμισκη δευτερα βραδυ κ τρωγαμε καπνογονα..τοτε που ηταν ολοι αυτοι οι απαιτητικοι??μονο οι 200 πρεπει να απαιτουνε τωρα..αλλα επειδη ξερουν δεν μιλανε κ λενε κ μπραβο για οτι εχει γινει ως τωρα..κ τους αποκαλουν κ φυτα απο πανω τους 200..


Όχι ρε μόνο εσύ ήσουν στις πορείες ρε μόνο εσύ είσαι ΠΑΟΚ ρε. Κάνε λεζάντα με τις πορείες που έχεις κάνει ρε....
neapolara
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ 09 Ιαν 2008, 23:47

Δημοσίευσηαπό aparadektos » Παρ 20 Ιουν 2008, 01:37

apo pote kserete ti tha kanei enas paiktis xoris na mpei sto gipedo.kaliterous apooti ixame pernoume para ta megalaoikonomika problimata.stirikste mia fora perissotero apo oti krazete !! Min iste mizeroi re xalaroste. ta diarkias akoma se aritmo poli mikro gia ta megethi tou paok einai alla esis eki na katigorite gia kate metarafi. san klanies exete oloi apopsi kai kati arnitiko na pite. ante ksekolate merikoi ta muala sas. kai emis paok eimaste kai emas ta muala mas ponane kai emis poname tin omada alla den benoume san pordes les kai ta kserozme ola na pezoume tous kseroles. o kate bakaioko sto ipedo ta apodiksi tin aksia tozl. kai eki ta krinete oxi sta radia kai sta forum...
papares kseroles
Άβαταρ μέλους
aparadektos
 
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 00:04

Δημοσίευσηαπό gagas » Παρ 20 Ιουν 2008, 01:38

θα κανω λεζαντα..εσυ κανε κριτικη..απαιτητικε παοκτση
Τελευταία επεξεργασία από gagas και Παρ 20 Ιουν 2008, 01:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

...

Δημοσίευσηαπό costacurtaG4 » Παρ 20 Ιουν 2008, 01:38

ΑΥΤΗΝ Η ΚΙΝΗΣΗ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ...

1. Η ομάδα μας εχει 4 επιθετικους
(Αναστασάκος, Αθανασιάδης, Χριστοδουλόπουλος,+ εναν που θα φερει ο Ζήσης απο Ιταλία)
Άρα το ότι εχουμε 4 επιθετικους δείχνει ότι καποιος πωλείτε...
Η απάντηση είναι Χριστοδουλόπουλος!!!

2. Ο Αθανασιάδης που εγω όπως και πολλοί απο εσάς θελετε να τον δούμε βασικό, παραγκωνίζεται πάλι από τον κύριο Σάντος. Πάλι για τέταρτος επιθετικός προορίζεται ειδικά αμα παίζει με έναν κορυφη και από πισω του τον Ίβιτς

Αυτό βέβαια που δεν θέλω να πιστεύω είναι πως έχει ολοκληρωθεί η επιθετικη μας γραμμη και πως δεν θα πάρουμε άλλον επιθετικο...

ΥΓ: Eγώ χθές πήρα και το διαρκείας μου και εκανα το χρέος μου...
ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ! ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ...
Άβαταρ μέλους
costacurtaG4
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:27
Τοποθεσία: Θ4Α

Δημοσίευσηαπό neapolara » Παρ 20 Ιουν 2008, 01:49

θα κανω λεζαντα..εσυ κανε κριτικη..απαιτητικε παοκτση


Εγώ είπα αυτό που πιστεύω ότι ο μπακαγιόκο είναι λίγος και το ξέρω ότι δεν έχουμε χρήμα για παραπάνω, δεν γκρινιάζω την αλήθεια λέω και δεν τα βλέπω όλα ρόδινα σαν κι εσένα
neapolara
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ 09 Ιαν 2008, 23:47

Δημοσίευσηαπό gagas » Παρ 20 Ιουν 2008, 01:52

ΕΣΥ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΙΟ ΡΟΔΙΝΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ..ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΧΡΕΗ Κ ΕΣΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ..ΑΥΤΑ..!!
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό neapolara » Παρ 20 Ιουν 2008, 01:54

Στο πρότο post μίλησα για τα χρέη και ότι εκεί είναι το πρόβλημα ρόδινο αγόρι ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
neapolara
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ 09 Ιαν 2008, 23:47

Δημοσίευσηαπό free4 » Παρ 20 Ιουν 2008, 01:55

ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΟΥΜΕ ΠΟΤΕ. 7500 ΜΕΛΗ ΚΑΙ 143123412 ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕ

ΘΟΔΩΡΕ, ΑΛΛΑΞΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό gagas » Παρ 20 Ιουν 2008, 01:57

ε τοτε τι παρεξηγηθηκες απο τα λογια μου..δεν ξερεις τι θελεις μαλλον κ που να ξεσπασεις..
δεν ξερετε ολοι που να ξεσπασετε μου φαινεται κ βρηκατε την ευκαιρια σας τωρα με τις μεταγραφες..
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό neapolara » Παρ 20 Ιουν 2008, 01:59

Καλά χέστο ... ΠΑΟΚ ο ένας στον κόσμο άλλος κανένας :? :?
neapolara
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ 09 Ιαν 2008, 23:47

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 08-09

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες