Στέλιος Ηλιάδης

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Παρ 23 Ιαν 2009, 14:48

α και δεν χρειαζετε να ειναι κλάσεις ανώτερος απο αυτους που ειπες πριν για να παρει ευκαιρίες σαν αλλαγη στο 70' πχ και οχι στον 92'+
και να παρει παιχνιδι-α οχι ενα ματς και να τον κράξουμε οπος με αραμπατζή.
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Παρ 23 Ιαν 2009, 15:14

li4 έγραψε:τιτανοτεραστιε φιλε αν δεν το καταλαβες ο ΠΑΟΚ εχει αλλαξει σελιδα και απο του χρονου ο στοχος ειναι μονο ο πρωταθλητισμος.δηλαδη απο δω και περα θες παιχτες ισαξιους με μουσλι,κοντρερας,βερον,βιερινια,γκαρσια και αν μπορεις και οικονομικα και καλυτερους.
τελος οι μιζεριες και τα καλα παιδια




συμφωνώ οσο δεν παει...
ομος το ενα δεν ανερει το αλο...
το οτι ο βερον ειναι καλος παιχτης δεν σημαίνει οτι ο στελιος δεν θα πρεπει να παιζει...
Για αυτος είχαμε ρίξει τοσα λεφτα να τον παρουμε και εκανε καταπληκτικά παιχνιδια απλα μας εχει μείνει τωρα οτι ....ε περσι μας εβγαλαν 9ους αρα δεν ειναι κανενας καλος ...α ειναι και Ελληνας...εδω εχω μουσλι εχω κοντρερας εχω γκαρσια.....εχω εχω εχω....
Δεν το χωράει το μυαλό μας οτι ενας Ελληνας παίχτης δεν μπορει να ειναι καλύτερος απο κάποιους αλους.
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό ouzakias » Παρ 23 Ιαν 2009, 17:02

ρε παιδια, αναφερεστε στον ηλιαδη και στην εποχη που ο ΠΑΟΚ βολοδερνε 5-9ος....
αυτη τη στιγμη ο παοκ εχει 3 11δισια half, και υποθετω πως αφου με μαθηματικη ακριβεια παμε του χρονου να χτυπησουμε τον τιτλο, θα έχουμε 4!!
πειτε μου εσεις τωρα οτι ομάδα που παει για πρωταθλημα μπορει να έχει στα χαφ της τον ηλιάδη!!
συμφωνω οτι αδικηθηκε παλαιότερα (μεχρι και τώρα), τον υπερσυμπαθω, τον γουσταρω, αλλα μέχρι εκεί!
μακάρι να παιρναμε τίτλο με ηλιαδη, γεωργιου και αθανασιάδη με 25 γκολ τη σεζον, αλλά οι εποχές που ο ΠΑΟΚ υποχρουταν να πονταρει σε δικά του παιδια τελειωσαν!!
ouzakias
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Κυρ 16 Δεκ 2007, 21:52

Δημοσίευσηαπό free4 » Παρ 23 Ιαν 2009, 21:55

Αν μείνει ο Ηλιάδης (που θέλουν και οι 2 πλευρές) θα το κάνει μόνο για τον Ζαγόρ!

Ούτε για την ομάδα, ούτε για τον Σάντος..
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Παρ 23 Ιαν 2009, 22:19

για 2 λογους πρεπει να παιζει ο ηλιαδης...
1ον:

li4 έγραψε:εμενα ειναι ξαδερφος μου,

αφου ειναι ξαδελφος του li4 τελος!δικο μας το παιδι.....αρχηγος και αντιπροεδρος απο αυριο!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
2ον:
li4 έγραψε:ειναι ομορφο παιδι

αμα ειναι ομορφο παιδι ο αλλος τελος!!!!τι να κλασει το ασχημοπαπο ο γκαρσια????? Η Λ Ι Α Δ Η Σ ! ! ! :lol: :lol: :lol: :lol:

υγ:
li4 έγραψε:παιχτες ισαξιους με μουσλι,κοντρερας,βερον,βιερινια,γκαρσια

με αυτους τι παιζει li4??????πολλες οικιοτητες βλεπω....... :lol: :lol: :lol:

:) :x :)
Τελευταία επεξεργασία από pyrgioths και Σάβ 24 Ιαν 2009, 01:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Σάβ 24 Ιαν 2009, 01:09

giannis78 έγραψε:
ouzakias έγραψε:ρε παιδια, αναφερεστε στον ηλιαδη και στην εποχη που ο ΠΑΟΚ βολοδερνε 5-9ος....
αυτη τη στιγμη ο παοκ εχει 3 11δισια half, και υποθετω πως αφου με μαθηματικη ακριβεια παμε του χρονου να χτυπησουμε τον τιτλο, θα έχουμε 4!!
πειτε μου εσεις τωρα οτι ομάδα που παει για πρωταθλημα μπορει να έχει στα χαφ της τον ηλιάδη!!
συμφωνω οτι αδικηθηκε παλαιότερα (μεχρι και τώρα), τον υπερσυμπαθω, τον γουσταρω, αλλα μέχρι εκεί!
μακάρι να παιρναμε τίτλο με ηλιαδη, γεωργιου και αθανασιάδη με 25 γκολ τη σεζον, αλλά οι εποχές που ο ΠΑΟΚ υποχρουταν να πονταρει σε δικά του παιδια τελειωσαν!!



Σωστό σε βρίσκω, +1. Καλό παιδί αλλά ή θα κάνουμε ομάδα με αρ...@ ή αρ...@ ομάδα. Στον ΠΑΟΚ που όλοι μας θέλουμε, ο Ηλιάδης δεν έχει θέση.

:P :P :P


Φιλε στον ΠΑΟΚ που ονειρευομαστε ουτε ο βερον δεν εχει θεση ουτε ο κονσεισαο ουτε ο χαλκιας ουτε δεν ξερω και γω πιον να πω τωρα....

Το θεμα ειναι οτι το παιδι ξερει πολυ περισσότερη μπαλα απο κάποιους αλους και ετσι οπος ειναι τωρα η ομαδα ανετα μπορει να μπενει σαν αλλαγή εστω στο 70' αντι να μπενουν καποιοι αλοι που δεν αξιζουν ουτε για τον παγκο.
Οσο για το αν εχει κατι ο Σαντος μαζι του δεν μπορω να ξερω αλλα πιστευω να ειναι απλα σεναρια αυτα.
Οχι μονο για αυτον αλλα για καθε παιχτη μας.

Τελειώσαμε.
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό simosdr » Σάβ 24 Ιαν 2009, 01:19

Υποτιμας εναν παικτη που διαλεξε ο ΠΑΟΚ να τον εχει και οχι μονο τον εχει αλλα ειναι και ο τριτος αρχηγος.
Δεν το εχεις δει να παιζει φετος καθολου και παλι εχεις την αποψη οτι δεν αξιζει για τον ΠΑΟΚ.
Οταν φυγει ομως και παει σε αλλη ομαδα και ξεδιπλωση αυτο που ξερει μην τον κραζεις και τον λες προδοτη..
Εδω ειμαστε και τα λεμε!!!
ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ Α.Μ.Κ.
Άβαταρ μέλους
simosdr
 
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 11:23
Τοποθεσία: ΔΡΑΜΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Σάβ 24 Ιαν 2009, 01:38

li4 έγραψε:
της li4


το της παρτο πισω αλλιως θα σε λεω πυργιωτισα

για τα αλλα που εγραψες δεν καταλαβα τι χαβαλε κανεις και αν καταλαβες τι εγραψα στο αλλο ποστ


:lol: :lol:
χιλια σορυ αδελφε....νομιζα πως το li4 πηγαζε απο το λια....εκει πηγε το μυαλο μου...με μπερδεψε και το "ομορφο παιδι".....το διρθωνω αμεσως!!!!!!
ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ!!!!
:)
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Δημοσίευσηαπό Johnys » Σάβ 24 Ιαν 2009, 15:38

Και εγώ δε πιστεύω να μείνει στην ομάδα μας ο στέλιος.Δε πιστεύω βασικά ότι θα του δώσει κάποια ευκαιρία ο santos γιατί φαίνεται ότι δε το πιστεύει.Κρίμα γιατί το παο πολύ.Μακάρι εκεί που θα πάει να βρει την ιθάκη του και να παίξει αυτό που ξέρει.
ΠΑΟΚ θρησκεία και στη γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

Δημοσίευσηαπό free4 » Κυρ 25 Ιαν 2009, 23:59

aparadektos έγραψε:Aνήκει στο δυναμικό του ΠΑΟΚ. Είναι περιουσία του ΠΑΟΚ και κάποια στιγμή με τον έναν ή τον άλλον τρόπο θα καρπωθεί και ο ΠΑΟΚ. Είναι στο χέρι όμως και του παίκτη. Που μπορεί να γκρινιάζει με την μη χρησιμοποίηση του αλλά και επί Σάντος και πριν τον Σάντος δεν έφτασε στο επίπεδο που όλοι ελπίζαμε. Έχει ακόμα όμως μπροστά του δρόμο να αποδείξει τι αξίζει


Ας το αποδείξει σε όσες ευκαιρίες πάρει από δω και πέρα!!!
Και δε νομίζω να είναι πολλές!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό simosdr » Πέμ 29 Ιαν 2009, 14:39

Βλεπω να τον ξεκιναει βασικο...
Να δειξει επιτελους κατι το παιδι..
Υπαρχουμε πολλοι που πιστευουμε σε αυτο τον παιχτη
ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ Α.Μ.Κ.
Άβαταρ μέλους
simosdr
 
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 11:23
Τοποθεσία: ΔΡΑΜΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό scouser4 » Πέμ 29 Ιαν 2009, 14:41

Αν δεν παίξει τώρα με τόσες ελλείψεις δε θα παίξει ποτέ.
Άβαταρ μέλους
scouser4
 
Δημοσιεύσεις: 953
Εγγραφή: Τετ 01 Οκτ 2008, 11:25
Τοποθεσία: Πειραιάς

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Πέμ 29 Ιαν 2009, 15:04

Τι κρίμα ...
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό Thanos4 » Πέμ 29 Ιαν 2009, 15:05

κατι ακουστικε οτι θα κανουμε ανταλαγη με τον νιονιο ηλιαδη-χουτου.εγω πιστευω οτι αυτο δεν ειναι για εμας καθολου καλο γιατι μπορουμε να αξιοποιησουμε πολλη καλυτερα τον ηλιαδη και αγωνιστικα αλλα και εξωαγωνιστικα
Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ μόνο μια χορηγία έχει ανάγκη. Την
συνεχή αγάπη του κόσμου μας, που με την οικονομική και ηθική στήριξη,
μας κάνει να βλέπουμε πολύ μικρά, όσα εμπόδια κι αν μας βάλουν.
Άβαταρ μέλους
Thanos4
 
Δημοσιεύσεις: 953
Εγγραφή: Παρ 25 Απρ 2008, 15:27
Τοποθεσία: Κουφαλια

Δημοσίευσηαπό eleos » Πέμ 29 Ιαν 2009, 15:16

Dimotikos έγραψε:Eτοιμάσου παχταρά μου...!

Ήρθε η ώρα σου...!

Σε βλέπω γύρω στο...89' να μπαίνεις για να....κρατήσουμε το 2-0...!

Έπαιζες που και που δεξί μπάκ....και σε άφησε εκτός 18άδας.....ενώ τραυματίστηκε ο ΄Σνάουτσερ...!
Μιλάμε...ότι η γκίνια σου...δεν έχει προηγούμενο...!

Υπομονή Στέλιο...!

Εαν κάποια στιγμή απο τους 25 παίχτες...τραυματιστούν οι 8...και έχουν κάρτες άλλοι......6.....τότε....
θα μπεις γύρω στο 75' !!!!


Αισχος.
Πραγματικα ειμαι ένα κλικ απο τον εμετό...
Άβαταρ μέλους
eleos
 
Δημοσιεύσεις: 2398
Εγγραφή: Κυρ 29 Ιουν 2008, 13:56
Τοποθεσία: Σαλλλονίκη - Northshire Abbey

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 08-09

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες